Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.11.2010., 16:09   #61
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor KiLLa SwAg Pregled postova
Neka. Bolje da je moj propust nego njihov, a i kažem to je bilo ok u Live 2003 pa mi je bilo sumnjivo da ovi to nisu sredili. Kako god ovaj me propust stajao nagrade za novaka godine.
Ma caskom krenes sezonu ispocetka i u tili cas voila- imas normalne statse kroz cijeu sezonu hehehe
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2010., 09:00   #62
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
E da, pitanjce: nisam citao manual, samo me zanima sta znaci kad mi se kod igracevog imena povremeno pojavi ono "G", kao od Gatorade? Bude kratko vrijeme pa nestane...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2010., 16:00   #63
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
E da, pitanjce: nisam citao manual, samo me zanima sta znaci kad mi se kod igracevog imena povremeno pojavi ono "G", kao od Gatorade? Bude kratko vrijeme pa nestane...
Nisam siguran, al' mislim da se taj G pojavi kad ti je igrač umoran.
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2010., 10:14   #64
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Pitanjce: zašto su sve Jordan Challenges tekme na 8 minuta quarter length? Onak, tekme su oduvijek bile na 12 min....da bude teže valjda?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2010., 14:46   #65
ZpcY
Premium
Moj komp
 
ZpcY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Za stolom
Postovi: 47
Zanima me jel to do igrice ili mene, znači igram sezonu i imam vrlo dobar skor (mislim 28-0) no onda naletim na Sacramento i utakmica iz normalno vrlo lagane (što se po rangu, 10. momačad konferencije) utakmice pretvori u vrlo tešku tekmu. Igram na pro levelu no ovo nisam vidio ni kad sam igrao na hall of fame na kojem sam se dobro držao 3/4 i to u malom vodstvu), znači igrači kroz cijelu utakmicu imaju minimalno vodstvo no ono što je problem je na koji način održavaju tu prednost, znači dovoljno je da iste ostaviš same na trenutak oni stvore situaciju za tricu i to je SVAKI put pogode tricu (mislim da im je bilo 12/12 trica u cijeloj tekmi), također nekoliko od njih je došlo iz dijela igrališta koji je bliže centru nego liniji trice, to je najgore s igračima koji nisu na ti sa tricama (primjer centri), pa me zanima jel to do igrice da ona što više pobjeđuješ ona je sve teža ili blok uopće nije bitan da oni promašuju?

Malo je iritantno da momčadi koji nemaju u svojoj momčadi neke pretjerano dobre igrače igraju savršeno u svakom segmentu igre, dok recimo Celticsi koje vrlo lako pobijedim na Pro levelu igraju prema ovome puno slabije od njih. Utakmicu sam pobijedio preko slobodnih bacanja na kraju no ipak ostajem dojam da je malo čudno da momčadi takvog ranga u igrici mogu igrati savršeno.
ZpcY je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2010., 08:59   #66
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ha cuj, to ti je takozvani faktor nepredvidljivosti. Uza sve brojke i statistike, opet nema garancije da ce klub sa ocjenom 84 pobijediti klub sa ocjenom 72, samo su najvece sanse da hoce.
Kao i u pravom zivotu manje vise. Nerijetko se dogodi da losiji klubovi popi*de i odjednom dobiju krila i razguze u teoriji i na papiru prilicno jace klubove.
Ako pratis kosarku i nogomet na telki vidjet ces da se to katkada jednostavno dogodi. Dobar klub ima los dan, los klub ima dobar dan i voila....Segesta Sisak rasturi Dinamo Zagreb 3-1. I svi zbunjeni.
Ali ako igras na najteze, onda nista cudno, to je malo vec mazohisticki level, i u startu je igrac malo zakinut u svemu a CPu protivnici malo "boostani". Zato ja nikad ne igram na najlaksem levelu niti na najtezem, jer ni jedno ni drugo nije osobito realno, i prelazi iz simulacije kosarke u arkadu.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2010., 12:41   #67
ZpcY
Premium
Moj komp
 
ZpcY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Za stolom
Postovi: 47
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Ha cuj, to ti je takozvani faktor nepredvidljivosti. Uza sve brojke i statistike, opet nema garancije da ce klub sa ocjenom 84 pobijediti klub sa ocjenom 72, samo su najvece sanse da hoce.
Kao i u pravom zivotu manje vise. Nerijetko se dogodi da losiji klubovi popi*de i odjednom dobiju krila i razguze u teoriji i na papiru prilicno jace klubove.
Ako pratis kosarku i nogomet na telki vidjet ces da se to katkada jednostavno dogodi. Dobar klub ima los dan, los klub ima dobar dan i voila....Segesta Sisak rasturi Dinamo Zagreb 3-1. I svi zbunjeni.
Ali ako igras na najteze, onda nista cudno, to je malo vec mazohisticki level, i u startu je igrac malo zakinut u svemu a CPu protivnici malo "boostani". Zato ja nikad ne igram na najlaksem levelu niti na najtezem, jer ni jedno ni drugo nije osobito realno, i prelazi iz simulacije kosarke u arkadu.
Imaš potpuno pravo u svakoj riječi, hall of fame ti je žešći mazohistički level u kojem nema promašaja a moji se ponašaju kao da nemaju pojma o košarci. Jučer sam nastavio igrati sa New Orleansom i Magicom i mogu reći da pobjede od preko 20 razlike na pro levelu su dobivene žešćom obranom, i to u dijelu na centrima (NE smiješ mu dopustiti leđnu tehniku uopće blizu koša jer svaka je koš) a pri zadnjim sekundama napada flaster (+skok za blok) s dva igrača na onog koji ima loptu jer neće imati kome dodati (a zbog blokade će mu zadrhtati ruka u 90% slučajeva što je više nego dovoljno) i ovo dvoje definitivno pali.
ZpcY je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2010., 13:35   #68
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja sam bas prekjucer zavrsio sezonu (82 tekme) i playoff sa Dallasom (uvijek igram s klubom u koem je Jason Kidd hehe), 6 minuta cetvrtina, na Pro tezini. I na toj tezini u pocetku sam se malo zlopatio, poslije jedva da sam izgubio koju tekmu, na kraju sezone omjer mi je bio 72:10. Treba se samo malo priviknut....dosuse, u finalu playoffa sam se svojski napatio sa Miami Heatom, dobio ih 4:3 na kraju. Sve druge inace sam rasturio bez beda, 4:0 (cak i Lakerse i Spurse etc).
Sad sam krenuo onu My Player fintu, di napravis svog igraca i kreces od pocetka, zasad mi se jako svidja jer igras samo sebe (ja sam SG). Prije draftanja igras probne tekme na 12 min gdje se svaki qrac gleda i ocjenjuje da bi na kraju mozda upao u draftanje (mene Bullsi draftali, A+ mi je bila ocjena na kraju drillova i probnih tekmi). Svidja mi se jako taj mod zasad, pogotovo sto zna bit jako izazovno za postic zadane ciljeve. Al jos nisam upao u NBA ligu, imam jos 3 tekme u Summer Circle za odigrat pa moza onda ako budem uber dobar (A ili A+) udjem u prvu postavu Bullsa
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2010., 13:49   #69
ZpcY
Premium
Moj komp
 
ZpcY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Za stolom
Postovi: 47
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Ja sam bas prekjucer zavrsio sezonu (82 tekme) i playoff sa Dallasom (uvijek igram s klubom u koem je Jason Kidd hehe), 6 minuta cetvrtina, na Pro tezini. I na toj tezini u pocetku sam se malo zlopatio, poslije jedva da sam izgubio koju tekmu, na kraju sezone omjer mi je bio 72:10. Treba se samo malo priviknut....dosuse, u finalu playoffa sam se svojski napatio sa Miami Heatom, dobio ih 4:3 na kraju. Sve druge inace sam rasturio bez beda, 4:0 (cak i Lakerse i Spurse etc).
Sad sam krenuo onu My Player fintu, di napravis svog igraca i kreces od pocetka, zasad mi se jako svidja jer igras samo sebe (ja sam SG). Prije draftanja igras probne tekme na 12 min gdje se svaki qrac gleda i ocjenjuje da bi na kraju mozda upao u draftanje (mene Bullsi draftali, A+ mi je bila ocjena na kraju drillova i probnih tekmi). Svidja mi se jako taj mod zasad, pogotovo sto zna bit jako izazovno za postic zadane ciljeve. Al jos nisam upao u NBA ligu, imam jos 3 tekme u Summer Circle za odigrat pa moza onda ako budem uber dobar (A ili A+) udjem u prvu postavu Bullsa
Jason Kidd je legenda.

Ja igram sa klubom u kojem je Wade, znači Miami. Ja sam prvo prešao cijelu sezonu na najmanjoj težini i tu je bio smijeh, sve tekme sam pobjeđivao no ono što mi je bilo važno je naučiti igrati bez onog da ti lebron uzme loptu na svom dijelu, predribla cijelu suparničku momčad i onda napravi slam dunk, ili isto to sa wadeom jer su oni u vrijeme kad sam tako igrao u nbu igrali isključivo tako, danas su se popravili i imali skor 12 pobjeda dok ih prekjučer nije sredio Dallas (ovo je prava nba).

Tako da danas mi u svakoj tekmi je broj assista po utakmici na cijelu momčad 24.2, a koševi su raspoređeni da velika trojka naravno ima 65-75% koševa dok većina ostalih se upišu od 5-15 koševa po tekmi. Za obranu je uvijek mi problem bio s drugom momčadi igrati jer su doista slabiji u odnosu na ostale osobito u dijelu s centrima (Haslem protiv Howarda? moš misliti itd)tako da sam morao eksperimentirati no onda sam naletio na Sacrtamento i njihovu savršenu igru i stvarno sam ostao bez riječi kako igraju, iako su imali skor 11-19 igrali su stvarno odlično.

My Player sam igrao, i skužio da to jede vrijeme ko ludo, pošto igram tekme na 12 minuta po četvrtini u sezoni ovdje cijeli ovaj mod mi samo da odigram tih par mečeva i ostalo sam za sebe (inače igram da sam scorer) mi oduzme po nekoliko utakmica koje bi inače igrao.
Pokušati ću prvo preći sezonu na pro, pa onda na onoj većoj težini (ne hall of fame) i onda se bacam na My player
ZpcY je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2010., 14:03   #70
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja u medjuvremenu nabacim i pokoji Jordan challenges, forica mi je, iako sam samo 1/10 zasada. Al bas se razveselim kad vidim Pippena (njegova faca mi je zakon), Rodmana (najbolji rebounder ikad obzirom na njegovu visinu) i ostale sarolike likove iz moje mladosti dok sam najvise pratio NBA a Bullsi rulali scenom.
A glede My Player, znaci kad zavrsim sve pripreme i krene prava NBA sezona cetvrtine ce mi i dalje bit na 12 min? Ne mogu skratit? Mislio sam da je to samo za ove probne tekme radi detaljnjijeg ocjenjivanja i to...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote