Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2016., 21:42   #1
radoznalko
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 288
canon pixma ip4300...iskustva..isplati li se polovnjak ?

kako naslov kaze..nakon trazenja po njuskalu printera koji moze i ispisivat dobre fotografije a ne samo text a da je jeftiniji odlucih se za gore navedeni canon pixma ip4300..dogovorih sutra preuzimanje - cifra - 200kn..
zanima me kakva su vaša iskustva sa tim ili sličnim printerima...koliko su vam trajali i postoji li sansa da ovaj moj budući traje bar još godinu dana...te da li mu je kvalitet ispisa (fotografije) značajnije opao nakon par godina korištenja..

e da..i zaboravih - što da gledam kad ga budem išao uzeti pošto ću ga moći probati - samo da ispiše stranicu crno bijelo i jednu fotku da štampa? ili kako da ga najbolje provjerim jel sve uredu - nekužim se zadnji printer sam imao doma prije 8 god

Zadnje izmijenjeno od: radoznalko. 09.10.2016. u 22:02.
radoznalko je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2016., 22:20   #2
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Imam ga skoro 10 godina i printa bez greške, nisam primijetio da se kvaliteta ispisa išta smanjila. Koristim ga sezonski i uglavnom za ispis na CD/DVD medije i foto papir, a za dokumente imam laserski. Uvlakači za papir su dobri, duplex isto radi, nema nekih čudnih zvukova, radi tiho i brzo. Ako ti nešto znači, koristim samo original tintu baš zato što ga koristim sezonski i nekad prođe po godinu dana da ga ne uključim.

Po meni, pusti nekoliko testnih stranica iz samog drivera, probaj kako printa na CD/DVD medije, kako uvlači papir iz gornje i donje ladice (ima ih dvije), duplex, zapinje li negdje nešto, ima li rasute tinte, koja tinta je korištena i slično.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2016., 22:39   #3
radoznalko
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 288
hvala na ohrabrujučem odgovoru iako je ovaj lik koristio zamjenske ja mislim pošto mu fali jedna s kojom ću doć na probu..
radoznalko je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2016., 08:03   #4
Brucoš
Banned
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor radoznalko Pregled postova
kako naslov kaze..nakon trazenja po njuskalu printera koji moze i ispisivat dobre fotografije a ne samo text a da je jeftiniji odlucih se za gore navedeni canon pixma ip4300..dogovorih sutra preuzimanje - cifra - 200kn..
zanima me kakva su vaša iskustva sa tim ili sličnim printerima...koliko su vam trajali i postoji li sansa da ovaj moj budući traje bar još godinu dana...te da li mu je kvalitet ispisa (fotografije) značajnije opao nakon par godina korištenja..


e da..i zaboravih - što da gledam kad ga budem išao uzeti pošto ću ga moći probati - samo da ispiše stranicu crno bijelo i jednu fotku da štampa? ili kako da ga najbolje provjerim jel sve uredu - nekužim se zadnji printer sam imao doma prije 8 god

Sve zavisi koliko je korisnik koristio glavu. Ukoliko vidiš sitnu prašinu od čestica tinte u unutrašnjosti.

ZABORAVI
Brucoš je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na