Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 29.05.2009., 10:52   #31
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Ljudi,na bilo šta šta iziskuje iole minimalan trud od nekog,a da je isti zahtjevniji od treptanja,nemojte računat.
Znači dokle god su procjene *dozvoljene*,procjena će biti.A pošto se niti temeljem njih ne mogu spriječit monitori bez garancije za 200kn jeftiniji nego novi u trgovini,zaključak kako su one jedna velika nepotrebitost se sam nameće.
žile je offline  
Staro 29.05.2009., 10:56   #32
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
definitivno ukinuti procjene. uzasno mi digne zivac kad se nekome komponenta procjeni na X kuna, ali on stavi cijenu od X+150kn, koju je zapravo vec ranije definirao, pa nek se svi koji su mu komponentu procjenili osjecaju ko magarci.
rendula je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.05.2009., 11:51   #33
maX
Banned
Moj komp
 
maX's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: tu negdi uku Varaždina
Postovi: 7,323
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
definitivno ukinuti procjene. uzasno mi digne zivac kad se nekome komponenta procjeni na X kuna, ali on stavi cijenu od X+150kn, koju je zapravo vec ranije definirao, pa nek se svi koji su mu komponentu procjenili osjecaju ko magarci.
Glavni razlog tome su, kao što sam već rekao, free bumpanja teme...
maX je offline  
Staro 29.05.2009., 12:02   #34
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
a da se napravi jedan thread u kojem budu svi popularniji artikli sa cijenom pa ukinut procjene?

ili da se otvori jedean podforum samo za procjene, jer mi je stvarno muka kopat po trznici gdje je svaka druga tema procjena
domis je offline  
Staro 29.05.2009., 12:03   #35
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Jedan prijedlog...
Znaci, procjene se zabrane, cijena se mora odma definirati.
Svaki korisnik koji otvori temu na tržnici u podforumu prodaja automatski ide u lock/ili da osim moderatora i autora teme nitko nema drugi privilegiju repyati na temu, te se na forum postavi jedan mali hack http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=60427
Te si onda user automatski bumpne temu u periodu 3 do y dana....
Bilo bi manje spamare-manje posla za modove i sve bi bilo daleko preglednije.
tech je offline  
Staro 29.05.2009., 12:08   #36
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
e tech, ovo mi se dopada...

u kombinaciji s podforumom za procjene (isto bi se moglo srediti da se nakon dan, dva automatski tema locka) ma gdje bi bio kraj toj trznici?
domis je offline  
Staro 29.05.2009., 13:37   #37
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Jedan prijedlog...
Znaci, procjene se zabrane, cijena se mora odma definirati.
Svaki korisnik koji otvori temu na tržnici u podforumu prodaja automatski ide u lock/ili da osim moderatora i autora teme nitko nema drugi privilegiju repyati na temu, te se na forum postavi jedan mali hack http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=60427
Te si onda user automatski bumpne temu u periodu 3 do y dana....
Bilo bi manje spamare-manje posla za modove i sve bi bilo daleko preglednije.
bravo, prilično dobra ideja. Budem vidio što Horza kaže za implementaciju ovoga, a kako za sad stvari stoje, bez obzira na ovo ide li ili ne u realizaciju, procjene vjerojatno ukidamo. Čim to razradim s moderatorima, ide u akciju.
tor je offline  
Staro 29.05.2009., 14:09   #38
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Hm, a dali se može napravit da post u nekom threadu ne digne taj thread na vrh podforuma/foruma?
Znači ja postam thread u prodaji, i nakon 2 dana taj thread padne na drugu stranicu bez obzira dali je nakon 2 dana netko nešto pisao po threadu.
Time bi se ukinulo bumpanje i spamanje po temama, a opet bi ostala mogućnost procjena starijeg hardware-a. Jedini minus toga je što se thread nebi mogao bumpat,tj. vratiti se na vrh podforuma, ako je to uopće minus.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline  
Staro 29.05.2009., 14:50   #39
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
A definirajte potrebu za procjenom starijeg hardvera?

Jel to AXP 2500+ ili 8800GTS 320,jer niti jedan slučaj ne potrebuje procjenu.Za AXP se zna da osim maX-u ne vrijedi ni kurca jer je po današnjim standardima to krama,a za ovaj drugi primjer ako imaš za 300kn X1950pro koja je slabija i za 500kn HD3870 koja je pak jača,ne moraš puno mudrijat da zaključiš gdje ide 8800GTS ili HD2900pro ili nešto treće.Karikiram naravno,cijene možda ne odgovaraju stvarnom stanju stvari +/- 50kn,ali valjda shvaćate šta sam htio reć.
žile je offline  
Staro 29.05.2009., 15:06   #40
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
Moj glas za ukidanje procjeni i realiziranje ovoga što je kolega "tech" predložio u 35 postu
Melani je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.05.2009., 15:28   #41
Gx25
RiSeN FrOm tHe BaNNeD
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: cro
Postovi: 662
Slzem se s tech-om i treba dodati podforum procjena jer ako netko stvarno nesto zeli procjeniti a ne zna cijenu koju bi stavio ili alternativa procjenama da se napravi tablica hardveraja cpu, gpu, ram,hdd.. gdje bi pisale okvirne cijene pa neka se autor orjentira prema tome bez potrebe za procjenom clanova pce foruma, i ta tablica bi se trebala 1 mjesecno obnavljat ako postoji potreba za promjenom cijene nekog artikla(kao tecajna lista)
Gx25 je offline  
Staro 29.05.2009., 21:47   #42
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
tablica hardveraja od koliko, hm, dve, tri tisuce stupaca?
koliko razlicitih artikala se vrti na trznici... to je hrpa posla za update...
ja sam za ukidanje procjena... nek trznica bude ko mali oglasnik.. a svako neka svojom glavom razmislja kolko ce nesto platit/preplatit/potplatit...
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline  
Staro 30.05.2009., 11:25   #43
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
nikakva tablica, tko bi to i odrzavao i kako bi to izgledalo, a i cijene se stalno mjenjaju.
Eventualno neka se napravi podforum za procjene za one koje to zaista zanima.
Zapravo trznica na red gsmu mi nije losa.
Automatizirano, ne moze se postati u tuđi oglas, automatski postavljeno da se moze bumpati svaki 18 ili 24 sata (nisam siguran).
Jedino nezgodno je sto se ipak ne moze ubaciti kakav komentar kada je zaista potrebno iz nekog razloga ili je cijena viša nego u trgovini.
Munjara je offline  
Staro 30.05.2009., 11:46   #44
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
nikakva tablica, tko bi to i odrzavao i kako bi to izgledalo, a i cijene se stalno mjenjaju.
Eventualno neka se napravi podforum za procjene za one koje to zaista zanima.
Zapravo trznica na red gsmu mi nije losa.
Automatizirano, ne moze se postati u tuđi oglas, automatski postavljeno da se moze bumpati svaki 18 ili 24 sata (nisam siguran).
Jedino nezgodno je sto se ipak ne moze ubaciti kakav komentar kada je zaista potrebno iz nekog razloga ili je cijena viša nego u trgovini.
Niti to nije bed...

Pa pobogu, ako ides nesto kupit polovno, pa valjda ces prije pogledat koliko kosta novo!?

A onaj koji prodaje za vecu cijenu nego novo, nece prodat i skunut ce cijenu...

I mirna Bosna...

nikakve intervencije tu netreba; kak bi se reklo, odnos ponude-potraznje regulira cijene

Edit:

Opa, vidim puno lokota na trznici
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline  
Staro 30.05.2009., 11:52   #45
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
opa nesto opako se sprema - svi oglasi lockani

@gunther: Slazem se da bi svatko trebao se malo informirati i pogledati prije kupnje a ne da čeka komentare na trznici, nego cisto tu i tamo rijetko neke napomene ako je prodavac na crnoj listi, ako prodaje prozvod za koji je negdje unutar foruma ustanovljeno da ima nekakav nedostatak a to se ne spominje, ili ako npr se iznosi kakav netočan, nepoptpun ili krivi detalj o proizvodu ili garanciji...
Munjara je offline  
Staro 30.05.2009., 12:18   #46
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
tor će uskoro obavijestiti o čemu se radi a pravila će biti update-ana
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 30.05.2009., 12:29   #47
DomagojX
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb/Sesvete
Postovi: 1,307
ccc...čini mi se da će ovo završiti kao i na forumu cafe mobil ali ipak se nadam da neće
DomagojX je offline  
Staro 30.05.2009., 12:32   #48
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
ne bih rekao - tamo je trznica uklonjena - ovdje se samo raspravljalo o pretjeranim i nepotrebnim procjenama i vjerujem da ce se taj dio riješiti
Munjara je offline  
Staro 30.05.2009., 12:45   #49
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
Ajde da i ja bacim svoje viđenje...meni se ovo ne sviđa. Jer,kad god bi trebao neku komponentu ili slično,uvijek bi došao ovdje. Ne pratim baš svijet hardvera,neam baš volje ni vremena,ali sam znao da je pcekspert forum više manje jedino mjesto na hr netu gdje ću komponentu dobiti po realnoj cijeni bez da moram pregledati na 5 različitih mjesta da vidim kako se cijene kreću. Zato jer se puno komponenti prodaje,useri mogu komentirati cijene i dosta je aktivno bilo. Ako je pojedina komponenta precijenjena,uvijek bi netko rekao. A ono malo svađa što bi nekad na threadu bilo mi nije smetalo. S ovim lockanjem tema gubite najveću prednost koju ste imali pred drugim forumima/mjestima za kupnju rabljenih komponenti.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline  
Staro 30.05.2009., 12:50   #50
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Neznam šta se sprema,ali očito je otvorit anouncement da su od 1. lipnja teme sa procjenom zabranjene bilo prekomplicirano
Koliko sam ja shvatio,to nije zabranjeno,jer se dosad link od nabave kada je netko napumpo cijenu nije nikad brisao,a sad što su teme poključane je vjerojatno jer su radovi još u tijeku
žile je offline  
Staro 30.05.2009., 12:53   #51
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Uslijed implementacije ako je moguće, ostavite da se taj prvi post može editirati. Samo napominjem, iako mislim da ste već uhvatili to u obzir.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 30.05.2009., 12:57   #52
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor crniskot Pregled postova
Ajde da i ja bacim svoje viđenje...meni se ovo ne sviđa. Jer,kad god bi trebao neku komponentu ili slično,uvijek bi došao ovdje. Ne pratim baš svijet hardvera,neam baš volje ni vremena,ali sam znao da je pcekspert forum više manje jedino mjesto na hr netu gdje ću komponentu dobiti po realnoj cijeni bez da moram pregledati na 5 različitih mjesta da vidim kako se cijene kreću. Zato jer se puno komponenti prodaje,useri mogu komentirati cijene i dosta je aktivno bilo. Ako je pojedina komponenta precijenjena,uvijek bi netko rekao. A ono malo svađa što bi nekad na threadu bilo mi nije smetalo. S ovim lockanjem tema gubite najveću prednost koju ste imali pred drugim forumima/mjestima za kupnju rabljenih komponenti.
Idemo ovako...

Štef prodaje komponentu...
Miš MX518, bez garancije, tragovi korištenja-500kn

Logicno je da je cijena previsoka, jer eto na nabavi je najjeftiniji 300kn(bubam).
Ti se zainteresiras za taj mis, i laganini posaljes Štefu na pwt link sa nabave, i upitas jel bi to islo po "manjoj" cijeni.
Ako Štef ima imalo balkanske krvi shvatit ce da mora spustiti cijenu jer ga nece nikada prodati, a novci mu trebaju...

Ako vam je baš do tih procjena, onda neka se otvori jos jedan podforum, ali opet ce biti sranja, jer ono pravilo -20/25/30% od najnize cijene nece nitko postovati...
tech je offline  
Staro 30.05.2009., 13:12   #53
crniskot
big marine
 
crniskot's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 229
A šta ako štef prodaje neš čeg nema na nabavi? Što je prestaro da se ne proizvodi? Ili ako je realna cijena tog miša 40% manja od nabavne zato jer ima neki drugi miš,sličan a jeftiniji,ili nešto treće. A nečiji komentar/link meni uštedi 10 minuta surfanja po oglasnicima i reviewovima. Bubam bezveze,al valjda kužiš poantu.
Kužim i ja zašto se to hoće ukinuti,ali s urednošću prodajnih threadova se gubi jako puno funkcionalnosti i vrijednosti podforuma tržnica. A vjerovatno kasnije i prometa. Urednost koja ne znači puno- sve se može riješiti da se ne skrola mišom kroz thread,na isto ti dođe,samo gledaj prvi post.
__________________
gigabyte K8NF9 ultra /venice 3000+/2x512mb st cl2 /x1600pro pasiva/160GB hitaći sata/ćiftek 410w
crniskot je offline  
Staro 30.05.2009., 13:38   #54
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Idemo ovako...

Štef prodaje komponentu...
Miš MX518, bez garancije, tragovi korištenja-500kn

Logicno je da je cijena previsoka, jer eto na nabavi je najjeftiniji 300kn(bubam).
Ti se zainteresiras za taj mis, i laganini posaljes Štefu na pwt link sa nabave, i upitas jel bi to islo po "manjoj" cijeni.
Ako Štef ima imalo balkanske krvi shvatit ce da mora spustiti cijenu jer ga nece nikada prodati, a novci mu trebaju...

Ako vam je baš do tih procjena, onda neka se otvori jos jedan podforum, ali opet ce biti sranja, jer ono pravilo -20/25/30% od najnize cijene nece nitko postovati...
Ovo ne moze nikako biti pravilo!

Ovo moze biti naputak, savjet ili sta ja znam... Ali ne moze biti pravilo je ti nitko ne moze zapovjedit za koliko da prodas ono sto si platio svojim novcem koji si zaradio svojim radom... Valjda ti to daje neko pravo da i sam formiras cijenu?

Ako je prevelika nece se prodat i mirna Bosna...

Dakle, moze biti neka sugestija, naputak, savjet, ali nikako pravilo
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline  
Staro 30.05.2009., 16:34   #55
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Polako, nova pravila su u izradi, slijede obavijesti i upute kako funkcionira novi sistem itd. Prcojene definitivno idu u povijest - prodavač ima pravo staviti cijenu koju želi, njegov problem je hoće li to prodati ili ne. Osim toga, novi sistem dozvoljava TRI posta u oglasu i to isključivo od strane autora topica , nakon toga forum automatski zaključava temu. Čim to do kraja ispeglamo ide u konačnu primjenu.
tor je offline  
Staro 30.05.2009., 17:22   #56
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Mislim da su tri posta malo i na stetu i (vecim dijelom) prodavaca i (manjim)kupaca. Jedino sto mogu je natjerati prodavaca da odmah mora prodavati jeftino prije nego se zakljuca tema. A ima stvari za kojima je potraznja veća i prođu bez i jednog bumpa dok ima i onih koje nisu toliko tražena roba pa treba i više za prodaju. Osim toga ima i oglasa u kojima je hrpa stvari. Sto ce pak dovesti, ako u pravilima ne bude eksplicitno zabranjeno do nepotrebnog otvaranja novih oglasa, kada se automatski stari zakljuca a stvar(i) ne bude prodana(e).
S druge strane kupci ce morati pregledavati zakljucane threadove i ispitivati je li nesto ili nije prodano obzirom da lock nece nesto znaciti osim da je automatika odradila svoje a prodavac vise nece moci ni editirati oglas kad je zakljucan.
Ostalo je u redu, ali mi se vise svidja sustav forumu koji sam ranije spomenuo. Vremenski period za bump min 1 ili 2 dana (automatizirano i ako se posta ranije spaja se s zadnjim postom) i s 10tim bumpom automatski lock, autor jedini moze pisati kao i zatvoriti svoju temu ranije.
10 je mozda za vas previse, ali 5 ili 7 bi vjerujem i vama i nama bilo prihvatljivije.

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 30.05.2009. u 17:42.
Munjara je offline  
Staro 30.05.2009., 17:51   #57
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
dobro, razmislimo još o broju koji zatvara topic.
tor je offline  
Staro 30.05.2009., 17:54   #58
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ovo je odlična stvar. 2 bumpa kao i do sada su sasvim dovoljna.
Gilbert5 je offline  
Staro 30.05.2009., 18:00   #59
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Jedino sto mogu je natjerati prodavaca da odmah mora prodavati jeftino prije nego se zakljuca tema.
A tu je problem dakle

2 bumpa su i previše ako je cijena iole normalna,tebi normalno ni 5 ne bi bilo dosta.Ili eventualno pet postova,prva dva bumpa voljno,druga dva u periodu od dva tjedna,u suprotnom moderator ključa topic i amen.

Jeeeiii,idući korak je ukidanje tržnice
žile je offline  
Staro 30.05.2009., 18:05   #60
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ja bih to napravio ovako, pošto se procjene ukidaju, 5 bumpova, s tim što od bumpa do bumpa mora proći tjedan dana, znači ako nakon 5 tjedana bumpanjem ne uspiješ prodat ono što prodaješ, onda očito ni netrebaš to prodati.
edit:
Nebih to skratio na 2 bumpa jer je velika vjerojatnost da se tržnica onda preplavi dvostrukim postovima.

edit2:
Hmmm, sad opet gledam, pa ta tržnica postoji odkako je i foruma, i od kada postoji, bila je mjesto gdje su ljudi tražili procjene za stvari.
Znam da sam rekao i sam da te procjene treba ukinuti, doduše ne kompletno, ali barem nekako ih prepolovit, pa si sad razmišljam kako ipak možda nebi trebalo to radit, možda bi bilo bolje kad bismo zabranili prodaju mobitela i svih ostalih stvari koje nisu vezane uz računala (fotoaparate, videokamere, audio opremu, bilo kućnu bilo za aute)?
Nekako mi se čini da bi već to puno pridonijelo preglednosti foruma, a između ostaloga ovo još uvijek jest pcekspert forum a ne c.i.c.e ili gsm arena....
__________________
D-I-A-B-L-O je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na