Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 09.05.2007., 11:53   #31
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Naravno...
domy_os je offline  
Staro 09.05.2007., 11:54   #32
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
fajn baj mi.

@horza nebi vjerovao al stvarno sam mislio da je neki k*** sa mojim kompom a ne da su reklame... mislio sam na sluzbeni stav tipa netko tko zna sta ustvari je to...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 09.05.2007., 17:15   #33
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Slažete se?
meni OK
danij3l je offline  
Staro 09.05.2007., 23:10   #34
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Mene bash briga stavite reklame koliko hoćete,čak i ako vam treba naglo iskakujući strefi-me-srce banner,samo ostanite dobri ko i sad..ili bolji :-)
e da, onaj veliki banner na vrhu desno je lijep i bilo bi ružno bez njega..
i na ovu temu da odgovorim: ja oupće nevidim te stvari o kojima govorite,čak ni na linkovima,a nemam nikakvi adblock..ili neshto tako...
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 09.05.2007., 23:42   #35
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
ok, sve kosta....svakome od nas je to jasno ili bi barem trebalo biti.
vjerovatno klincima nije i to bas ne shvacaju super ali takvi smo svi bili. kad probaju koju kunu sami zaraditi i shvate da postoje neki papiri koji se zovu racuni i koje trebas sam platiti a ne mama ili tata i to novcem koji sam zaradis a ne koji ti netko daje i koje svaki put kada platis zamjeni isti takvi kojeg opet moras platiti........
ma pustite ih da uzivaju dok mogu, ostavite realnost po strani

no ovo je doista najiritantniji oblik oglasavanja ikada izmisljen. osim sto sve postaje uzasno nepregledno covjek se boji pomaknuti misa jer to samo iskace. najgore je sto sporo nestaju, sakrivaju tekst iza.......
ma uzas. ako je potrebno vjerujem da cemo svi prezivjeti nekako ali ako postoji bilo koji drugi nacin da ostvarite cilj idite na njega.

a svima ovima koji bi u znak supporta klikali samo napomena da je google jako restriktivan i na i najmanji znak namjernog nabijanja klikova gasi acc i odbija isplatiti zaradjeno. tako da ne radite nikome medvjedju uslugu.....
greg SE je offline  
Staro 11.05.2007., 11:52   #36
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Odlicna stvar, ovo se koristi svuda u svijetu, pohvala deckima na realizaciji toga, treba i PcE od necega zivjeti!
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 11.05.2007., 13:29   #37
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
treba i PcE od necega zivjeti!
al mislim stvarno gle.. zadnji put sam mozda malo pretjerao i ne, ne tice me se ko ima otkud lovu i kaj radi u zivotu.

ali kaj je je, morate prestat kukat da 'nemate para' jer to, isto kao sto se nikog ne tice, nikoga niti ne zanima. sori ali glumiti web portal orjentiran ka pc harware-u, igrati se novinara, preuzimati hardware na testiranje i akreditacije za razno sajmove, presice i sl. sori ali to je licemjerno.
ne kuzim zasto vam je tako zabavno igrati se toga. dapace pretvarati se da ste nesto, sto niste. na stranici se tako i tako ne objavljuje nis previse pametno i ne videno vec na 100 drugih mjesta na webu. forum je ok ali forumu treba 1 admin i 300kn/mj.
ali ne. vi bi i web portal, i bili novinari, i imali forum sa XYZ korisnika - a svi se necim sasvim drugim.

govorim iz iskustva jer sam radio (za redovite novce) na nekoliko .hr portala i znam kako je tesko odrzavati na zivotu web portal o skoro pa icemu, pogotovo ako je jos k tome orijentirano hrvatskoj publici. svima je tesko, rijetki imaju love i rijetki imaju dobar zivot koji financiran web portalom. ali svi konstantno rade, objavljuju dnevne clanke i koliko toliko se drze na nogama. nekad je bolje, nekad je losije. ali nikad nisam nigdje drugdje vidio da gazde web portala na svom forumu placu da nemaju love. ako su oglasi tu, tu su. ne znam zasto se uopce dozvoljava ikakva diskusija oko toga.

vjerojatno cete mi opet stisnut ban zbog ovog ali znajte da je post nista drugo nego dobronamjeran. zdrav i normalan portal = ljudi koji rade to 8-16, a ne 20-23, nakon sto dodu s posla, veceraju, popiju pivu i pogledaju dnevnik pa, ajde, bum se malo igrao. i tak firefox ima tabove pa dok visim na netu mogu malo i klikat po sajtu.

NHF m8s...
mat je offline  
Staro 11.05.2007., 14:09   #38
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Da, imaš pravo, u buduće ćemo zaključavati bilo kakve rasprave na ovakvu temu nakon kratkog objašnjenja.
Beren je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na