Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2016., 00:28   #2101
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Sunbriel Pregled postova
Jedna je stvar u idealnim uvjetima fotkati, druga je stvar u svakodnevnim situacijama fotkati. Uopće me nije briga šta piše gsm arena jer znam iz prve ruke kvalitetu. Sad, možda bi ti za neku fotku rekao da je dobra, a ja da je loša. To je već druga stvar, u to ne ulazim.

Sent from my Redmi 3S
Pa daj stavi koju sliku sa tog m1 note. Mozda su nesto smrdali u novim verzijama nadogradnji ?
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2016., 21:48   #2102
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Pozdrav ekipa.
Može mala pomoć.
Nakon što sam flasao mobitel sad mi traži pri paljenju android verify account.
Ja ne znam ni račun ni šifru. Kako ću ući u mobitel??????
Stavio stock rom i ne pomaže!!!!!!!1
Ima li neki trik?
puding22 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.12.2016., 21:50   #2103
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor puding22 Pregled postova
Pozdrav ekipa.
Može mala pomoć.
Nakon što sam flasao mobitel sad mi traži pri paljenju android verify account.
Ja ne znam ni račun ni šifru. Kako ću ući u mobitel??????
Stavio stock rom i ne pomaže!!!!!!!1
Ima li neki trik?
koji uredaj? koji rom?

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2016., 23:51   #2104
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Leagoo M5
Ali to mi se i prije događalo.
Baš teška glupost. pa prodam mobitel
Zašto androidu uopće treba takvo sranje
puding22 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 13:33   #2105
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor puding22 Pregled postova
Leagoo M5
Ali to mi se i prije događalo.
Baš teška glupost. pa prodam mobitel
Zašto androidu uopće treba takvo sranje
nikad cuo da postoji android verify account uopce.. imam ja M5, koji si rom ubacio? zadnji od 2.12?

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 15:12   #2106
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Koji god mobitel vratiš na tvorničke to bude. ma užas evo tražim po internetu i ništa
a recovery na kineski. Ne mogu koristiti mobitel
puding22 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 15:25   #2107
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor puding22 Pregled postova
Koji god mobitel vratiš na tvorničke to bude. ma užas evo tražim po internetu i ništa
a recovery na kineski. Ne mogu koristiti mobitel
nikad mi ni na jednom androidu to.nije pitalo kad bi vratio na tvornicke..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 15:30   #2108
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Oooo da, divna stvarčica iz Googlove radionice pizdarija. Neki dan sam se polomio nebili oživio frendov A3 2016 kojeg je koristila seka koja je dobila A5, ali se ne sjeća koji je password koristila.

Nakon factory reseta, da bi išao dalje, đubre traži podatke accounta na koji je mob bio prijavljen, onaj prvi gmail acc s kojim je konfiguriran tijekom postavljanja. Naravno, mala je natandrkala bezveze neki mail i password kojeg nakon 6 mjeseci nije zapamtila.

Uglavnom, može se, traje pola sata, treba imati komp, kabel i terminal s kojim se kodovi šibaju u mobitel da se preko emergency calla dođe do neta i apk koji resetira to govno i kako se može ubaciti novi account. Konkretno, znam kako ide za Samsung. Kako ide za čajniza - nemam pojima.

@Sasha
Nije te pitalo jer koristiš kineze sa starim androidima factory resetaj neki Samsung 2016 uređaj ili LG ili Nexus/Pixel pa ćeš vijdeti

@Puding
Nikakav recovery. Workaround se radi odma nakon boota, čim krene 1st settings menu tipa "Welcome".

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 13.12.2016. u 15:40.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 15:59   #2109
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Od kojeg androida su to počeli raditi?
Od kineza xiaomi već neko vrijeme na sličan način locka mobače preko mi accounta, neovisno od verzije androida.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 16:05   #2110
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
6.0.1. Patch July 01 ako se ne varam.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2016., 16:46   #2111
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
6.0.1 imam na Le 3 Pro i uradio factory i nema nikakvog accounta za ubacit..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 17:58   #2112
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
I ja sam nekoliko odrona kupljenih za pajdaše sa Android šesticom vračao na tvorničke, nakon probe
i nikakvih nuspojava nije bilo. Sve ko i obično.
Ali mi je jedan pajdo pričal da je imal takvu okupaciju sa Samsungom.
dak0001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 18:08   #2113
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@dak0001
Jest šestica, ali pitanje je koja iteracije MM-a i koji security patch. Ako je MM sa sec.patchem prije 01.07., ne mora biti da ima to.

Postoji pozamašna lista uređaja koji imaju to sranje. Vaši kinezi nisu među njima. Kao što sam naveo, za sada Samsung i LG te Nexus/Pixel uređaji prednjače u tome. Vrlo vjerojatno i Motorola.

No, izgleda da je i Leagoo podlegao tom trendu. Ostali... strepite koliko sam skužio, u custom ROM-ovima toga nema, samo u official.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 18:13   #2114
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Postoji pozamašna lista uređaja koji imaju to sranje.
Zašto sranje? Meni se čini kao odlična zaštita ako ti netko ukrade telefon pa da se malo napati.
A ako ćeš ti raditi factory reset na svome uređaju, onda valjda znaš i podatke koje treba unijeti.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 18:25   #2115
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor elance Pregled postova
Zašto sranje? Meni se čini kao odlična zaštita ako ti netko ukrade telefon pa da se malo napati.
A ako ćeš ti raditi factory reset na svome uređaju, onda valjda znaš i podatke koje treba unijeti.
Pa... eto, cura se nije sjetila SVOJIH podataka.
A što kod prodaje mobitela ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 18:42   #2116
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pa... eto, cura se nije sjetila SVOJIH podataka.
Pa dobro, ima ljudi koji ne znaju svoj pin za bankomat, to je neka druga problematika, nije sve za svakoga.

Citiraj:
A što kod prodaje mobitela ?
Pa prilikom prodaje ti kao vlasnik ga vratiš na tvorničko stanje i daš kupcu da on dalje ukucava svoje podatke.
Ako sam dobro shvatio, on traži da staviš podatke svog prvog accounta pa poslije toga možeš postaviti novi account i onda onaj tvoj prvi više ne važi.

Nisam se do sada susretao s time, to je izgleda neki novi fičr i kažem, meni se čini koristan radi sigurnosti.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 18:44   #2117
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Na iOS-u je to fičr već neko vrijeme i po meni sjajan, bricka mobitel ako ga ukradu.
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 19:03   #2118
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Brko pa sta cu sad Neki drugi rom pokusati flashati? Neki update? Uzas
puding22 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 19:24   #2119
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@dak0001
Vaši kinezi nisu među njima.
Kinezi imaju svoje servise jer ne smiju imati google pa možda zato. A do global ROMova još nisu došli da to sranje ugrađuju.
Ne bi me čudilo da i oni počnu pa kad resetiram šajomija krene zaključavanje i upiti za acccounte

Citiraj:
Autor elance Pregled postova
Pa dobro, ima ljudi koji ne znaju svoj pin za bankomat, to je neka druga problematika, nije sve za svakoga.
Aaaa ima i gorih
Žena mi je prija par godina radila u banci, imali su bankomat u izlogu naprijed i u to doba su ga djelatnici sami punili. Kad bi bankomat nekome progutao karticu, onda su ga otvarali i vadili to van. Jednom je vadila karticu ženskoj koja je fulala PIN x puta i bankomat je uzeo. Kad su izvadili, na kartici je na poziciji gdje ide potpis bio napisan ispravan PIN
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2016., 12:04   #2120
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
istina,slazem se sa sunbriel, zbilja jako ovisi o uvjetima, to sam poceo uvidjati sve vise u zadnje vrijeme. Vani, za doba dana, slike super. u mrklom mraku s blicom , slike super (upali blic, izfokusira, i onda okine s blicom opet)... unutra uz umjetno svjetlo, slike imaju zbilja podosta suma u slici. (redmi 3s)
Ma ja svaki put odustanem od života kad nešto moram fotkati R3S-om. Probaj nešto fotkati kad svjetlost nije ujednačena - ili je pol fotke skureno čistom bijelom bojom ili je pretamno ili pobere neku čudnu žučkastu nijansu - to vrijedi i za prednju i stražnju kameru. Onda pak motion blur - ako mi se ruka 0.05mm pomakne tijekom okidanja, odmah je mutno kao da sam fotkala auto u pokretu. Po mraku vani s blicom nisam ništa probavala tako da to ne znam. Ali u zatvorenom prostoru sa blicom je bože sačuvaj (bez blica neću ni komentirati). Postala sam već par fotki na kojima se vidi kako izgleda kao da je korišten sepia efekt - fotka se svede na dvije do tri boje, izgleda isprano i kontrast je obično u qrcu. Naravno da je bolje kad se fotka nešto što sadrži boje jako različite jedne od drugih, ali i dalje se jako osjeti nedostatak boja, tj. informacija.

Moram priznati da je moj bivši RN2 bio bolji u tom segmentu. Kamera je isto bila shitty, ali skoro nikad nisam imala problema sa gore navedenim stvarima.
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
Pa daj stavi koju sliku sa tog m1 note. Mozda su nesto smrdali u novim verzijama nadogradnji ?
Budem kad dođem do mobitela. Nije (isključivo?) do nadogradnji jer je uvijek bilo dosta loše, makar mislim da se tijekom vremena čak i pogoršalo dodatno. U idealnim uvjetima je ok, ali naglašavam - IDEALNIM uvjetima.

Sent from my Redmi 3S
  Reply With Quote
Staro 14.12.2016., 16:26   #2121
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Kratki osvrt na nedavno kupljeni Ulefone Power

Cijena 1.549,00 kn, boja bijela /drvo.

Specifikacije: 5,5 inčni Full HD, MediaTek MT6753 na 1,3 GHz, 8 jezgri, 3 GB RAM-a, 16 GB interne memorije, fotići 13 MP i 5 MP, Android 6.0, baterija 6050 mAh, Dual SIM, čitač otiska prsta…


Napomena do sad sam imao LG G4 tako da će usporedbe biti s istim.



Uređaj dolazi u crnoj kutiji (na njemu je već screen protector), unutra su osim uređaja iglica za otvaranje utora za sim, otg kabel, proziran case od gume i dodatni screen protector, punjač, kabel i slušalice. Sve lijepo zapakirano u kutiju niskog profila.


Uređaj
Mobitel je povećih dimenzija i ima dosta veću površinu od samog ekrana, tj. veeeelike bezele. Ima 3 tipke ispod ekrana od kojih je srednja vidljiva a ostale ne svijetle na danjem svijetlu, tj. tek u mraku malo svijetle, u prijevodu mora se napamet naučiti koja čemu služi (hrv. tragedija). Okvir je od metala, stražnji poklopac je drvo, negdje piše bambus, negdje hrast. Pojma nemam kaj je ali služi svrsi - ne skliže se k’o plastika a izdvaja se iz gomile. Sve u svemu sviđa mi se dizajn, iako ne postiže wow efekt.


Ekran
Ekran mi je velika razlika nakon G4-orke. Lošiji naravno po svim parametrima ali i dalje i više nego dobar meni za svakodnevan rad. Ono najvažnije - ima double tap za buđenje ekrana iz sleepa.


Korištenje
Prilikom općenitog korištenja se jedva zagrije, naravno kad su jubito i igre u korištenju zagrije se pošteno, ali kao i kod G4 ništa što se ne bi moglo izdržati.
Što se tiče signala imam 4G bez problema (potez Prečko - Vrbik).


Što se tiče OS i aplikacija skoro pa čisti AOSP, nema puno aplikacija, ali to jako volim - nema bloatwarea.

Što se tiče brzine izvođenja u stvarnom vremenu nema neke razlike u odnosu na G4.


Baterija
Koliko vidim gotovo svi kinezi preuveličavaju trajanje baterija, ali u ovom slučaju doslovce traje dvostruko duže od G4, što je očekivano obzirom na dvostruko veći kapacitet.
U pravilu dva dana izdrži bez problema.
Konkretno skinut sa punjača prije 41 sat, baterija na 40%, prikazuje da je ekran u korištenju 5h i 30min a predviđa još 23 sata korištenja prije nego se ugasi.


Fotke i video
Baš i nisam neki fotograf, a obzirom da je G4 za prosječnog korisnika bio “avion”, Ulefone je više kao fićek. Meni je i više nego dobra kvaliteta slika, no zahtjevnom oku sigurno neće biti.


Za kraj
Za ove novce ovo je totalni best buy. Dobar hardware, dobra kvaliteta izrade, relativno čist Android 6.0., ima mrcinu od baterije.

fratartucko je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2016., 16:57   #2122
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
ja sam već naručio ovaj mob s amazona.it i onda su mi poslali ovaj odgovor,ja sam ga htio uzet prvenstveno zbog baterije.


Gentile Cliente,

Siamo stati informati di un potenziale problema di sicurezza nell'uso di questo articolo. Ti contattiamo in merito al tuo ordine che include l'articolo.Ulefone power Smartphone 4G 5.5 "Screen FHD FDD-LTE 3G WCDMA del Android 5.1 Lollipop sistema operativo a 64 bit MTK6753 Octa core.Ti informiamo che abbiamo cancellato l'articolo dal tuo ordine, pertanto l'importo dell'articolo non ti č stato addebitato.

Siamo spiacenti per ogni inconveniente.

Cordialmente,

Servizio Clienti
Amazon.it

čini se da se je nekom baterija zapalila,problem sa sigurnošću.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2016., 06:35   #2123
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Meni je mob uredno došao sa Amazon.co.uk prije par godina tako da ne kontam ovaj izgovor. Probaj naručiti s nekog drugog Amazona.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 16.12.2016., 12:33   #2124
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Vezano za kameru na redmi 3s. Možda s tim nešto nije dobro ali slike na primjerku kod frendice su odlične. Čak i noćne. Mene je taj mobitel oduševio. Nije skup a super.
Ima li kakvih ideja kako zaobici ovo google security sranje
puding22 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2016., 15:28   #2125
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor puding22 Pregled postova
Vezano za kameru na redmi 3s. Možda s tim nešto nije dobro ali slike na primjerku kod frendice su odlične. Čak i noćne. Mene je taj mobitel oduševio. Nije skup a super.
Ima li kakvih ideja kako zaobici ovo google security sranje
Vrlo lako moguće da su drukčije komponente unutra. S obzirom da stavljaju od dva različita branda fingerprint scanner, ne bi me čudilo da su i senzori i sve skupa isto od različitih brandova. Recimo, dečko je kupio moto g 3rd gen i kamera bi trebala biti brutala. Ali ispalo je da je lošija od njegove 2nd gen i također od drugih 3rd gen po kojoj ameri svršavaju. Sjećam se da je ista spika bila sa Sonyjem ili nekim drugim top brandom.

Sent from my Redmi 3S
  Reply With Quote
Staro 16.12.2016., 16:46   #2126
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
ja sam već naručio ovaj mob s amazona.it i onda su mi poslali ovaj odgovor,ja sam ga htio uzet prvenstveno zbog baterije.


Gentile Cliente,

Siamo stati informati di un potenziale problema di sicurezza nell'uso di questo articolo. Ti contattiamo in merito al tuo ordine che include l'articolo.Ulefone power Smartphone 4G 5.5 "Screen FHD FDD-LTE 3G WCDMA del Android 5.1 Lollipop sistema operativo a 64 bit MTK6753 Octa core.Ti informiamo che abbiamo cancellato l'articolo dal tuo ordine, pertanto l'importo dell'articolo non ti č stato addebitato.

Siamo spiacenti per ogni inconveniente.

Cordialmente,

Servizio Clienti
Amazon.it

čini se da se je nekom baterija zapalila,problem sa sigurnošću.
UPS ti sigurno može dostaviti mobitel. čak niti DHL ne može neke određene modele zbog baterije.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2016., 18:40   #2127
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor Sunbriel Pregled postova
Vrlo lako moguće da su drukčije komponente unutra. S obzirom da stavljaju od dva različita branda fingerprint scanner, ne bi me čudilo da su i senzori i sve skupa isto od različitih brandova. Recimo, dečko je kupio moto g 3rd gen i kamera bi trebala biti brutala. Ali ispalo je da je lošija od njegove 2nd gen i također od drugih 3rd gen po kojoj ameri svršavaju. Sjećam se da je ista spika bila sa Sonyjem ili nekim drugim top brandom.

Sent from my Redmi 3S
Komponente u različitim serijama su sigurno različite, dogodilo mi se da mi TWRP nije radio na mobu koji je mjesec dana kasnije kupljen radi drugačijeg ekrana. A kamera na mojem R3 pro nije ništa bolja od 2.5g starijeg Redmi 1. Unutra su fotke čak osjetno lošije, vani nema razlike. U lošijem osvjetljenju slike s R3 su blaga koma, mutne i izvan fokusa.

Zadnje izmijenjeno od: c-shadow. 16.12.2016. u 18:50.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2016., 21:17   #2128
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
UPS ti sigurno može dostaviti mobitel. čak niti DHL ne može neke određene modele zbog baterije.
zaboravio sam reć da mi je frend iz italije naručio za sebe pa bi mi donio ali povučen kompletno ulefone power sa talijanskog amazon jedino možda uzet ulefone vienu koja je jeftinija sa slabijom baterijom.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 10:48   #2129
VidovitaDzemila
Registered User
 
VidovitaDzemila's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
Pozdrav ekipa, zanima me zna li itko dobar dobar kineski mobitel od 1000 kuna da ima u sebi snapdragon procesor?
__________________
VidovitaDzemila je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 11:23   #2130
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Mi4c, Redmi 4, redmi 3s
raliSHA je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na