Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.11.2015., 10:57   #91
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Pa u svom postu iznad odnosilo se na developera/publishera. Koga god on njih, ujebali su.

A ovi koji preorderaju nisu ionak nista bolji i svojim postpupcima to i podrzavaju. I dokle god ce to ljudi radit, izdavaci ce i serveirat takva sranja od igri, tj. ne igri nego poluproizvoda i onda uz bugove mnostvo DLC-eva.

Svi koji su napravili preorder ili kupili igru nakon sto je bilo poznato kakva je, su to i zasluzili i s tim se u potpunosti slazem. Ne samo Batmana u ovom slucaju, nego opcenito. Netko tko slijepo baca novce nema nikakvo pravo se buniti kasnije.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 11:11   #92
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Slazem se s vama, dok ne probam igru ne dajem pare unaprijed, zato jos uvijek nisam kupio gta5, preorder nisam htio a sad cekam da cijena padne priblizno cijeni preordera (onog argentinskog il kojeg vec).
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.11.2015., 11:53   #93
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
To i kazem. Prije smo u doba cdova i disketa jebote imali demoe igara, 1-2 levela da vidis kako igra dise. Ako ti ide dobro, svidja ti se setting i gameplay, kupis full.

Danas igru i ne vide, ne igraju al preorderaju ko da je lijek za rak. A i sta mislis zasto danas nema demoa? Tesko je stavit vani 4-5gb demo kad gotovo svak ima flat? Nema demoa da ljudi ne vide koliko je igra sranje. Od 100 nezadovoljnih kupaca diljem svijeta, njih jedva 50% ce zatrazit refund, i to vecina u americi gdje mu moras vratit pare.

Jos kad vidis kako CR sa SC dize 100m a nije pokazao ama bas nista za te pare, pokazuje kako su gameri ovce za sisanje.
Sta je bilo sa solarnim placanjem? Ti meni proizvod, ja tebi pare? A ne ne, sad je ti meni pare, a ja ti dam sta ti dam i kad ti dam i ko jebe moja obecanja i tvoja ocekivanja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 12:06   #94
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Navodno je potrebno 12GB RAM-a za smooth gameplay

http://www.vg247.com/2015/10/29/even...-major-issues/
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 12:12   #95
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
igra zahtjevnija od 3-4 prosječne virtualke... a mislio sam da je sve već viđeno
syss je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 13:29   #96
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Da ovo za rame je poznato od prije i nisu ništa napravili po pitanju tog. Ima memory leak i tek nakon 10gb se ustabili 1440p mislim da do 11-12 ide tako da treba više manje 16gb za "ugodno igranje". Komedija 4K nećemo ni spominjat
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 13:30   #97
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Očito je WB-u cilj da ova igra postavi nove trendove za benchmark
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 13:34   #98
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Slična situacija je i sa Mortal Kombatom bila i trebalo im je više od pola godine da koliko toliko isprave probleme. MK je isto brutalan leak imao i tek ga je ovaj patch u 8.-9. mjesecu fixao. MP problemi su i dalje ostali naravno.

Katastrofa kakve portove rade. I onda kad naletim na pacijente koji pričaju kako je ovaj batman jedan od materijala za GOTY haha
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 14:01   #99
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Na konzolama je igra sasvim solidna, pa možda je nekome čak i kandidat za GOTY. S druge strane, na PC-u teško da će ikada pobrati neku bitnu nagradu, osim možda FOTY, što si već ranije najavio
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2015., 14:20   #100
Teknokyo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Unknown
Postovi: 75
Planirao sam kupiti ovaj naslov, ali sam zbog problema s igrom (wajnanja na redditu) ipak odlučio pogledati cijeli gameplay na twitch-u (na dan izlaska igre). Konkretno, gledao sam Lirik-a koji sa svojom konfiguracijom može igrati na 4k sa +60 fps-a. Nisam primjetio ni jedan problem ili bug u gameplay-u te mi je igra po onome što sam vidio i njegovim komentarima bila odlična. Odlučio sam pričekati da igru "poprave", tj. optimiziraju s obzirom da imam 8gb rama, a to navodno nije bilo dovoljno za fluidan gameplay (1200p, 60+ fps). Sada nakon izlaska "optimizirane" verzije opet sam razočaran

Što se tiče preordera, slažem se da na taj način štetimo gaming zajednci, ali za neke igre sam jednostavno bio "na-hypan" i imale su dobru cijenu preordera
Osobno sam do sada napravio 3 preordera (early access igre neću spominjati), BF3, BF4 + premium, te nedavno Battlefront ultimate edition, ali isključivo preko Origina i uz uvjet da igru mogu dobiti jeftinije (hint: viva Mexico ). Najbitniji razlog zbog kojega sam radio preorder preko Origina (a ne drugih cd key online shopova) je, refund unutar 7 dana ili 24sata gameplaya čak i ako igra nema nikakvih problema pri releasu, a u koliko bude problema rok se produljuje na 30 dana od release tj. 72h gameplaya. Dok god mi Origin omogućuje jeftiniju nabavu igre preko Mexica i refund, ne vidim razloga zašto ne napraviti preorder ako ste u tom trenutku pri lovi
Teknokyo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.11.2015., 16:30   #101
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Ne znam ako sam dobro shvatio ali ako kupiš Batman Arkham Knight, ima Steam ključeva po 26$, dobiš sve prijašnje Batman nastavke gratis
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2017., 10:40   #102
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113