Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.07.2022., 13:18   #1
ante90
Premium
 
ante90's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: motherboard
Postovi: 46
preporuka servisa za laptop

ako neko zna dobar servis na području split šibenik. Prijatelj nedavno iskeširao nekih 14 k kuna za laptop jer voli zaigrat a radi na jahti . Da skratim priću gosti su mu slučajno zalili prosuli more po laptopu, ja mu kažem da mu neće to proć pod jamstvo sigurno nego će to morat popravit o svom trošku. bateriju je odma uklonio, neznam kolike su šanse da proradi možda kako ga odnese u neki bolji servis pa da ga oni operu u ultrazvučnoj kadi ... ako neko ima iskustva neka piše
ante90 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:57   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Piši kući propalo. Voda i laptop su loša kombinacija, a morska voda je još gora. Zbog soli će mu neki spoj korodirati i onda se može pozdraviti sa lapom.
Nisam stručnjak, ali jedino što mi pada na pamet je da ga se kompletno raskupusa, dobro opere u najčišćem alkoholu, pusti da se osuši, onda ponovno složiti i moliti Boga da proradi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.07.2022., 15:51   #3
ante90
Premium
 
ante90's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: motherboard
Postovi: 46
da i mene je tog scenarija najviše strah, baš zbog moguće korozije ja sam ima namjeru komplet rastavit pa potopit u destiliranu vodu stavit u ultrazvučnu kadu da skine sve naslage moguće soli nakon toga alkoholom. al kontan možda su neki pametniji i imaju lab opremu iskustvo i znanje
ante90 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na