Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.03.2018., 17:53   #7531
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Da li se mogu na dodatnom STB-u gledati HD kanali ? Prije par godina je bilo da se ne mogu, pa me zanima jeli se to promjenilo.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 17:57   #7532
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Pa zar nije dodatni STB Kaon VM1200 isto kao i glavni STB, a u cjeniku pise "Najam dodatnog digitalnog HD prijamnika".
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 18:17   #7533
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Trebalo bi biti isto na oba osim ako nisu i tu nešto smućkali.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 19:08   #7534
Daddy
The Kwisatz Moderach
Moj komp
 
Daddy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 917
Evo mojih megabita...
Daddy je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 19:46   #7535
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Da li se mogu na dodatnom STB-u gledati HD kanali ? Prije par godina je bilo da se ne mogu, pa me zanima jeli se to promjenilo.


Mogu.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 20:49   #7536
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Pa zar nije dodatni STB Kaon VM1200 isto kao i glavni STB, a u cjeniku pise "Najam dodatnog digitalnog HD prijamnika".
Je, ali prije par godina kad sam ja pitao ( onda nije bio Kaon) su mi rekli da dodatni STB ne može prikazivati HD kanala. Znam 100 % , jer sam zbog toga odustao od toga. Nema veze što je isti STB, i onda je bio, može ga se drugačije iskonfiguirati kao drugi STB.
EDIT:
Evo mi je sve rekao kolega Anonimi
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 21:25   #7537
eseper
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: St
Postovi: 21
Večer.
Imam Turbo3D (tel, net, osnovni i prošireni paket) i do kraja ugovora još godinu dana. Sada bih novi, turbo prošireni TV paket. Mogu li to dobiti, čak i uz nadoplatu, ili je to samo za nove korisnike i one kojima istječe ugovor? Prilično je nejasno po svemu što sam pročitao što je s postojećim korisnicima koji to žele.
eseper je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 22:03   #7538
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor eseper Pregled postova
Večer.
Imam Turbo3D (tel, net, osnovni i prošireni paket) i do kraja ugovora još godinu dana. Sada bih novi, turbo prošireni TV paket. Mogu li to dobiti, čak i uz nadoplatu, ili je to samo za nove korisnike i one kojima istječe ugovor? Prilično je nejasno po svemu što sam pročitao što je s postojećim korisnicima koji to žele.
Uvjetima korištenja promocijom Fantastična promocija

Promocija je dostupna novim korisnicima koji odaberu jedan od navedenih paketa: Turbo 2D (TV + telefon), Turbo 2D (TV +
internet), Turbo 2D CARNet (TV + internet), Turbo 2D (internet + telefon), Turbo 2D CARNet (internet + telefon), Turbo 3D
(TV + internet + telefon) i Turbo 3D CARNet (TV + internet + telefon).

Promocija je dostupna postojećim korisnicima kojima je istekla ugovorna obveza ili im istječe unutar slijedeća 3 mjeseca te
produljuju ugovor za paket koji sadrži isti tip usluga (TV, internet i/ili telefon) na novo ugovoreno razdoblje od 24 mjeseca.
Promocija je dostupna samo na paketima Turbo.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 22:16   #7539
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
@Cilim, si razmislio što ćeš napraviti kad nam uzmu kartice?

Koliko shvaćam, STB mora žicom biti spojen na router što znači da fizički trebaju biti blizu ili trebamo razvlačiti po stanu metre i metre LAN kabla, a ako hoću još jedan TV u stanu onda je to još jedan STB i još jedan LAN kablel?

(Možda je na to već odgovoreno u temi, ali me je bilo strah čitati sve postove na tu temu jer mrzim žice )
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 22:21   #7540
webstar_007
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: zg
Postovi: 62
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
@Cilim, si razmislio što ćeš napraviti kad nam uzmu kartice?

Koliko shvaćam, STB mora žicom biti spojen na router što znači da fizički trebaju biti blizu ili trebamo razvlačiti po stanu metre i metre LAN kabla, a ako hoću još jedan TV u stanu onda je to još jedan STB i još jedan LAN kablel?

(Možda je na to već odgovoreno u temi, ali me je bilo strah čitati sve postove na tu temu jer mrzim žice )
stave ti jos jedan tc7200 pored tog novog kanona
webstar_007 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 23:11   #7541
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor webstar_007 Pregled postova
stave ti jos jedan tc7200 pored tog novog kanona
OMG... još jedan TC ... pa meni je drugi TV prišarafljen na prazni zid u kuhinji, za njega sam kod renoviranja kuhinje povukao jednu strujnu utičnicu i jedan koaksijalac i sve je ispod (iza) TV-a tako da nemam ni jedne vidljive žice, a sad ću pored/iznad TV-a morati imati ili policu ili prišarafiti na zid STB i router i uštemati između njih neku PVC razvodnu kutiju u koju moram sakriti kablove, dva naponska adaptera, dodatne utičnice za struju... o nabijem ih na poboljšanje usluge
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 00:21   #7542
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
@Cilim, si razmislio što ćeš napraviti kad nam uzmu kartice?

Koliko shvaćam, STB mora žicom biti spojen na router što znači da fizički trebaju biti blizu ili trebamo razvlačiti po stanu metre i metre LAN kabla, a ako hoću još jedan TV u stanu onda je to još jedan STB i još jedan LAN kablel?

(Možda je na to već odgovoreno u temi, ali me je bilo strah čitati sve postove na tu temu jer mrzim žice )
Iskreno neznam, prvo cu probat otezati sto cu dulje moci.
Ako ugase analogiju svima koji imaju drugi ili treci TV trebat ce dodatni STB i dodatni router-modem, za prikljucenje nece trebati vuci koaksijalac i LAN kabel, dovoljan je samo koaksijalac i 2x razdjelnik na dva i sve se pospaja, normalno uz neko mjesto za taj router-modem.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 16:32   #7543
Nome
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 36
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Jesu li tebe zvali? Nemoj vjerovati svemu po forumu. Dobro znaš što je bilo od najave gašenja analogije od Nove Godine. Propalo je nakon samo 5 dana.
Mene samo interesira da li se kartica moze deaktivirati nekako? Ja sam totalno protiv uzimanja bnet kartice, zato mi je bnet i privlacan jer nemam dodatnih gluposti kao sto je STB, jos jedan daljinca itd... Ocemo kartice i tocka!
Nome je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 16:46   #7544
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor Nome Pregled postova
Mene samo interesira da li se kartica moze deaktivirati nekako? Ja sam totalno protiv uzimanja bnet kartice, zato mi je bnet i privlacan jer nemam dodatnih gluposti kao sto je STB, jos jedan daljinca itd... Ocemo kartice i tocka!
Da.
U sustavu ju samo deasociraju i pa-pa, nema usluge.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 16:59   #7545
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
... ili još bolje, ima li netko "bijelu" karticu pa da ovu postojeću prije vraćanja iskopiramo

EDIT: dok sam pisao post, Juice me ubio u pojam da je mogu poništiti
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 17:01   #7546
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Nome Pregled postova
Mene samo interesira da li se kartica moze deaktivirati nekako? Ja sam totalno protiv uzimanja bnet kartice, zato mi je bnet i privlacan jer nemam dodatnih gluposti kao sto je STB, jos jedan daljinca itd... Ocemo kartice i tocka!
Vjerojatno imaju nacin to napraviti.
Ili namjerno mogu sprckati, zafrkavati i prekinuti signal i tvrditi da je jedino rjesenje novi STB, tak da se nemres s rogatim bosti.
Uz ovo sto si naveo, istina je da B.net od svih provajdera ima najbolju SD sliku i bilo kakav prelazak na nekog od IPTV provajdera je veliki problem za sebe i meni se ne svidja. Zivjela B.net-ova kartica.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 19:42   #7547
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Već smo pisali al evo ponovo opcije za 2. ili 3. TV:
a) dovučen samo coax (preko razdjelnika)
ako TV ima DVB-C tjuner na njemu nađeš sve kanale kao na STB - u ali ti je otvoreno samo "prvih" 9 + 96 radija

b) dovučen samo coax (preko razdjelnika)
TV sa HDMI, kraj TV - a ide dodatni "router" + STB (Kaon),
svi kanali po ugovoru

c) dovučen coax (preko razdjelnika) + mrežni kabel do gl. routera
TV sa HDMI, kraj TV - a ide "samo" STB (Kaon), a preko mrežnog kabela radi autorizacija,
svi kanali po ugovoru

Analogiju namjerno ne spominjem, radi dok bude radila.

That's my 5 cents
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 20:03   #7548
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Mislim da u toj priči o gašenju analogije nismo bitni mi koji to imamo na dodatnim TV-ima, koliko su bitni ljudi koji imaju samo analogiju. Znaći oni koji nemaju uopće STB u stanu, a takvih ima još puno. Ne bi vjerovali koliko. U mojoj zgradi ja znam bar za 5 takvih, a jedna susida ima još uvijek onaj hrvatski paket !!! Oni su problem, jer oni u tom slučaju ostaju bez ičega. Ako se analogija stvarno gasi, prvo njih treba obavijestiti i svima podjeliti STB-ove, pa tek onda to napraviti. Za sve to skupa 01.05. je preblizu. Tu je pitanje i tih ugovora koji su sklopljeni tako i ako stranka ne želi, ne znam kako će je natjerati na STB i skuplju uslugu.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 20:23   #7549
donatello
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 110
Kad sam uvodio bnet internet u stan postojeci kanali na tvu koje sam hvatao s antenom su mi nestali. Sad imam 4 digitalna kanala (hrt1 i 2, novu i rtl) i ostatak analognih bnet kanala.
Sta kad ukinu analogiju? Ostat cu s 4 kanala? Haha
donatello je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 20:23   #7550
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
A tako bi jednostavno problem riješili prodajom CamModula i najmom dodatne kartice ili najmom i jednog i drugog jer ne vjerujem da ih jeftinije izađe STB+router
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 20:41   #7551
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
@donatello
Logično,
CATV ili Bnet, ne može oboje na istom kabelu.
Ovo šta si našao je DVB-T Mux A, ostali po DVB-T nisu ubačeni.

Provjeri jel ti TV podržava DVB-C, ako da onda si krivo pretražio / postavio.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 20:59   #7552
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Kako ne može? Kod mene sve na istom - analogna TV, njihov STB do nedavno i router.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 21:14   #7553
Iponi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Split
Postovi: 5
Novi prijemnici

Za one koji su u dilemi za novu opremu, evo mog iskustva. Do nedavno sam gledao 3 TV-a sa 3 kartice u Conax modulima. Od B-Net opreme sam koristio samo modem - router za internet - telefon. Prijemnici u kutijama, nikad otvoreni.
Sada imam 4 modema, 3 prijemnika Kaon i još dodatni Asus router, jer novi B-Net modem - router bez vanjske antene ima slab domet. Ispočetka sam bio strašno razočaran, ali opcija time shifting i snimalica su mi se svidjeli toliko da sam na kartice brzo zaboravio. Čak su mi bili ostavili stari HD prijemnik sa karticom, ali sam odmah tražio i njegovu promjenu radi snimalice. Novi daljinski se mogu programirati za upravljanje tv-om, a već unaprijed su programirani za Samsung. A ako na tv-u i prijemniku aktivirate HDMI CEC, tv se sama pali i gasi preko prijemnika. Osim toga što sada imam 8 strujnih adaptera, 4 modema, 4 lan kabela, jedno 16 razdjelnika koaksijalnih kabela, 3 HDMI kabela, itd., sve u svemu nije loše. I da, HD kanali rade na sva 3 Tv-a.
Iponi je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 21:24   #7554
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
I to sve skupa koliko love te dodje.
E vidis mene snimalica i te dodatne opcije ne zanimaju, kartica mi je zakon.
I da imam Samsung TV.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 21:37   #7555
Iponi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Split
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
I to sve skupa koliko love te dodje.
To dođe oko 320 kn, sa ugovorom na 2 godine. Znači 120 brzina interneta, telefon, 3 prijemnika, prošireni paket i HD osnovni. S time da sam 1 dodatni prijemnik davnih dana otkupio, pa na njega nemam pretplate. Koza 🐐 u B-Net me taj put uvjerila da ne kupujem i drugi dodatni prijemnik (1600 kn za oba) nego da plaćam pretplatu na jednog. I ja je budala poslušao, a malo nakon toga su tu mogućnost ukunuli. Do sada sam ih pretplatom otplatio puno više. Inače do nedavno, tj. prije produženja ugovora i sa internet brzinom od 12 Mb/s sam plaćao 340 kn.
Iponi je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 21:41   #7556
Iponi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Split
Postovi: 5
Ja sam već par puta odbijao ponuđenu veću brzinu interneta, zato jer je bila uvjetovana promjenom opreme bez kartica, ali sada mi nije žao. Više niti jedan film ili bilo koju emisiju ne gledam od polovice, itd., nego fino vratim na početak. Nažalost, to ne važi za sve kanale.
Iponi je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 21:55   #7557
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
@Iponi, ja sam na BNet-u od vremena DCM-a. Prvo su mi povukli po stanu koaksijalac za TV i već tada mi je ona PVC kanalica bila šaka u oko, a onda su par mjeseci kasnije dodali modem i telefon sa pripadajućim snopom žica/adaptera... i onda sam jedno jutro pogledao kut sobe pri stropu gdje su sve to pospajali i jedino što mi je palo na pamet kad sam vidio šumu kabela je da mi kut sobe izgleda kao drveni stup HPT-a iz njihovih zlatnih vremena ekspanzije telefonskih priključaka u 'rvata

Kako nisam mogao to gledati, par mjeseci kasnije sam sve rastavio, raskopao zidove i sve potrebne žice povukao podžbukno i godinama živio sretan u minimalizmu, a sad me Vip pod izlikom poboljšanja korisničkog iskustva ponovno tjera na renovaciju stana da sakrijem novu šumu kablova... jbg, nekoga veseli platiti što manje, a dobiti što više, nekome ne smeta bunt kablova i žica ispod, iza ili oko TV-a, mene veseli kad žice ne vidim... ima nas svakakvih
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 22:18   #7558
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Kod mene nije bio DCM vec Adriatic kabel (iz njih dva je nastao B.net), a oni nisu ispocetka postavljali kanalice vec su koaksijalac ljepili silikonom u ugao izmedju zida i stropa a spustali po uglu izmedju dva zida pa sve tako do nadzbukne uticnice kod TV-a, kasnije sam si sam postavio kanalice i sve kabele potrpao u kanalicu.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 23:02   #7559
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
A tako bi jednostavno problem riješili prodajom CamModula i najmom dodatne kartice ili najmom i jednog i drugog jer ne vjerujem da ih jeftinije izađe STB+router
Nije problem u lovi ( iako ni Conax nije jeftin i pitanje je što dođe skuplje), problem je u interaktivnim uslugama koje ne možeš imatai preko Conaxa. Znam da tebi možda to nije bitno, ali njima je. Razne snimalice,videoteke,plati pa gledaj i ostalo su dodatni izvor zarade. I zato nikad neće uvesti mogučnost Conaxa. Samo da znaš ja sam jedan od prvih koji imao Conax ( svoj modul sam morao naručiti iz Njemačke, jer u nas to nitko nije prodavao) i zagovaram to, ali realno stanje je ovakvo. Čak se i može njih razumjeti, koliko god to nama ne odgovaralo.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 23:14   #7560
Iponi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Split
Postovi: 5
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
@Iponi, ja sam na BNet-u od vremena DCM-a. Prvo su mi povukli po stanu koaksijalac za TV i već tada mi je ona PVC kanalica bila šaka u oko, a onda su par mjeseci kasnije dodali modem i telefon sa pripadajućim snopom žica/adaptera... i onda sam jedno jutro pogledao kut sobe pri stropu gdje su sve to pospajali i jedino što mi je palo na pamet kad sam vidio šumu kabela je da mi kut sobe izgleda kao drveni stup HPT-a iz njihovih zlatnih vremena ekspanzije telefonskih priključaka u 'rvata

Kako nisam mogao to gledati, par mjeseci kasnije sam sve rastavio, raskopao zidove i sve potrebne žice povukao podžbukno i godinama živio sretan u minimalizmu, a sad me Vip pod izlikom poboljšanja korisničkog iskustva ponovno tjera na renovaciju stana da sakrijem novu šumu kablova... jbg, nekoga veseli platiti što manje, a dobiti što više, nekome ne smeta bunt kablova i žica ispod, iza ili oko TV-a, mene veseli kad žice ne vidim... ima nas svakakvih
Ja sam davnih dana prilikom renoviranja stana postavio kabele ispod parketa, pločica, podžbukno, itd. Tadašnji kabel net ili kako su se već zvali su doveli kabel do stana, dalje sam postavljao ja. Niti jedan kabel se nigdje ne vidi. Ako tko mrzi kabele, to sam ja. Prijemnik u dnevnom boravku se nalazi iza tv-a, modem skriven iza kućnog kina tj. pojačala. U sobama su prijemnici i modemi sakriveni iza tv-a, na zidu, tako da nema nikakve razlike u odnosu na prije.

Zadnje izmijenjeno od: Iponi. 21.03.2018. u 08:58. Razlog: Ispravak netočnog navoda.
Iponi je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na