Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2008., 11:23   #31
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Jest da je grafika jadnija s obzirom na godište al... Na prvu ruku igra mi se sviđa al samo iz razloga jer nisam puno inače igral nekaj realnije (RBR, GRT 1 &2, Race & 07, RD3). Nisam imal vremena. A šteta da volan stoji i trune.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 13:27   #32
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
hebeš grafiku, jedva čekam probat. Da li u igri postoji pravi dugački 21 km nordschleife?! ako da...... TOO
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 13:48   #33
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 692
Bit će dobar mod za Rfactor, to je sve šta mogu reć za ovo. Lošije od GTR2.

Netko je naveo da se neće ništa desit ako prominiš iz 6. u 1. ?? Jesi li siguran da si isključio sve pomoći? Isi engine inače troši lamelu, ne znam kako je to ovdje urađeno...
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 15:00   #34
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
hebeš grafiku, jedva čekam probat. Da li u igri postoji pravi dugački 21 km nordschleife?! ako da...... TOO
da
__________________

Zadnje izmijenjeno od: DeadMan+. 28.08.2008. u 15:13.
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 15:49   #35
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Bit će dobar mod za Rfactor, to je sve šta mogu reć za ovo. Lošije od GTR2.

Netko je naveo da se neće ništa desit ako prominiš iz 6. u 1. ?? Jesi li siguran da si isključio sve pomoći? Isi engine inače troši lamelu, ne znam kako je to ovdje urađeno...
digne se oblak i ode motor. .
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 19:26   #36
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Vozim sa isključenim svim pomoćima. Jedina stvar koja se dogodi kad prebacim iz 6. u 1. je da se auto okrene za 180 i više ništa. Nastavim samo voziti dalje. Gledao sam što sve mogu raditi prije nego rasturim auto toliko da mi ne da da nastavim. Vozio sam skoro jedan krug u suprotnom smjeru, pogodio direktno sve protivničke aute i vozim i dalje. A onda krenem voziti normalno, lagano pogodim auto ispred sebe i izbaci mi prvo suspension problem i odmah iza toga aerodynamics problem, auto se ugasi i izbaci mi poruku the damage is not repairable, race over.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 19:55   #37
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Vozim sa isključenim svim pomoćima. Jedina stvar koja se dogodi kad prebacim iz 6. u 1. je da se auto okrene za 180 i više ništa. Nastavim samo voziti dalje. Gledao sam što sve mogu raditi prije nego rasturim auto toliko da mi ne da da nastavim. Vozio sam skoro jedan krug u suprotnom smjeru, pogodio direktno sve protivničke aute i vozim i dalje. A onda krenem voziti normalno, lagano pogodim auto ispred sebe i izbaci mi prvo suspension problem i odmah iza toga aerodynamics problem, auto se ugasi i izbaci mi poruku the damage is not repairable, race over.
Uf ovo mi izgleda kao velki propust i sve mi nekak smrdi da se vraćam na GTR 2 il možda zaigram i TRD3 (kojeg još nisam)...
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 20:41   #38
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor mikey_rs Pregled postova
TRD3 (kojeg još nisam)...
Igraj ga samo, neces pozaliti...jako puno razlicitih kupova i automobila...i puno realniji po vecini stvari od GRID-a...gume se trose, mogu se probusiti, ograniceno gorivo, odnosno mogucnost odlaska u boks...to je ono sto fali najvise GRID-u
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 21:40   #39
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Igraj ga samo, neces pozaliti...jako puno razlicitih kupova i automobila...i puno realniji po vecini stvari od GRID-a...gume se trose, mogu se probusiti, ograniceno gorivo, odnosno mogucnost odlaska u boks...to je ono sto fali najvise GRID-u
Pa kolko sam igral GRID-a, to opče nije simulacija i nebre se uspoređivat (osim po nazivu) sa RD3.
Uglavnom malo sam čital po netu i ne blista baš Evolution. Možda stvarno ovaj novi bude kaj bolji - bar po grafici. Živi bili pa umrli.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 13:53   #40
Tekla
Premium
Moj komp
 
Tekla's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: livno
Postovi: 1,065
super mi je igra. bolja nego gtr2 i race 07. samo da je malo jos bolja grafika ali sta je tu je.
__________________
Tekla je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 21:51   #41
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
svida mi se igra.... nego jel se moze iskopcat ona kamera koja gleda u kontra smijeru voznje, valjda kad se rizicno vozi ili uoci izljetanja jer strasno nervira ?
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 31.08.2008., 23:39   #42
Tekla
Premium
Moj komp
 
Tekla's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: livno
Postovi: 1,065
ali oni extreme su brutala. auti su preludi.
__________________
Tekla je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2008., 11:20