Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.09.2018., 19:00   #181
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor MarioR Pregled postova
Srećom prije nego li si kupio igru na steamu je pisalo da je igra early access
Idete mi snoflejks vec poprilicno na jetru, kupio sam igru da podrzim nase devove jer znam koliko je tesko u ovoj vukojebini od drzave ist napraviti, ali kad ti bazna funkcionalnost igre ne radi onda nek sve ide u 3 pikse marmelade. Ljudi ne ciljaju na grupu klinaca s konzolama nego na stariju ekipu koja se sijeca serious sama i koja nekog kurca radi u zivotu. Nekih 20 nas u firmi kupilo da podrzimo devove i svima nam reza problem osim onima koji igraju na 1080p. Da mi radimo tako nase alfa verzije za produkciju u firmi, momentalno bi dobili otkaz.
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 19:19   #182
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
PUBG je ima identican problem u ranim danima. Izgleda da je to UE zajeb.
Probaj kada udjes na server staviti na 1080p i apply pa natrag na svoju rezu i apply.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 19:27   #183
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
PUBG je ima identican problem u ranim danima. Izgleda da je to UE zajeb.
Probaj kada udjes na server staviti na 1080p i apply pa natrag na svoju rezu i apply.
To sam i napravio i radi ( u 16:9 na 1080p s crtama sastrane ) Kuzim da je early access, da ima tona bugova, da je fps u banani, da ima hrpa featura koja ne radi ili nije implementirana i to mi ok. Ali kad ti je najveci topic na steamu da igra ne radi na rezoluciji za koju pise da radi i radi toga osnovna igre ne radi, covjek se zapita :P NItko od nas nije refund napravio niti bude, ali bem mu bigulicu.
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 19:33   #184
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Jesi probao onda odmah natrag na svoju rezu staviti ?

Jer mi kaze lik koji isto ima 21:9 da njemu tako radi ali mu UI ne scalea pa mu je sve sitno.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 21:39   #185
MarioR
Banned
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Citiraj:
Autor Osta Pregled postova
Idete mi snoflejks vec poprilicno na jetru, kupio sam igru da podrzim nase devove jer znam koliko je tesko u ovoj vukojebini od drzave ist napraviti, ali kad ti bazna funkcionalnost igre ne radi onda nek sve ide u 3 pikse marmelade. Ljudi ne ciljaju na grupu klinaca s konzolama nego na stariju ekipu koja se sijeca serious sama i koja nekog kurca radi u zivotu. Nekih 20 nas u firmi kupilo da podrzimo devove i svima nam reza problem osim onima koji igraju na 1080p. Da mi radimo tako nase alfa verzije za produkciju u firmi, momentalno bi dobili otkaz.
Nemoj se ljutiti ali bolji njih k za tvoju podršku njima najviše kupaca ne dolazi iz Hr to je valjda svima jasno. A kad je early access onda se očekuju svakakvi bugovi. Da vidiš kakve je imao PUBG tek u ranijoj fazi. Klinci igraju i na PC bez brige i oni su im sigurno dobar dio publike.
MarioR je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 22:36   #186
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ovo early access, to što su je naši radili, itd. mi ne znači puno kada igra ne radi normalno. Kupio sam igru i najmanje, ali oni najmanje što očekujem je ok optmizacija (ne mora letiti ko jedan BF1, ali da radi bez problema u 60 fps-a min) i podrška hardvera. Ne mora imat sve teksture na mjestu, sva oružja, vozila, objekte, itd., ali tehnički mora biti ispravna, tako da ni meni nije jasno ovo branjenje igre sa svih strana kod nas, a jedva da radi. o.O

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 01.09.2018. u 23:09.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 23:52   #187
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Meni nije jasno zasto ljudi kojima smeta neoptimiziranost, tehnička nesavršenost kupuju early access igru???
Lijepo ti trazi refund sada i jednog dana ako SCUM ikada dočeka final release ti njega uzmi pa mu sudi
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 07:01   #188
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ovo early access, to što su je naši radili, itd. mi ne znači puno kada igra ne radi normalno. Kupio sam igru i najmanje, ali oni najmanje što očekujem je ok optmizacija (ne mora letiti ko jedan BF1, ali da radi bez problema u 60 fps-a min) i podrška hardvera. Ne mora imat sve teksture na mjestu, sva oružja, vozila, objekte, itd., ali tehnički mora biti ispravna, tako da ni meni nije jasno ovo branjenje igre sa svih strana kod nas, a jedva da radi. o.O
Kompletno se slazem s tobom. Ispada da nitko od ovih sto brane nije nikada u bilo kakvoj it firmi radio. Boli me sto je nesavrsena, sto je nezavrsena, sto non stop nest krepa, ali da osnovna funkcionalnost ne radi, onda nek sve ide dovraga ako smo ko drustvo naviknuti na to. (nemos vidjet mapu niti craftat ista ako igras na bilo cemu sto nije 16:9 reza )
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 09:02   #189
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Osta Pregled postova
(nemos vidjet mapu niti craftat ista ako igras na bilo cemu sto nije 16:9 reza )
Onda igraj na 16:9 rezi, naporan si više.

Dobro je, shvatili smo, igra ne radi na 21:9 rezi, shvatili su to sigurno i developeri i bacili se na rješavanje problema.
Kukanje po forumu i pisanje uzastopnih postova kako nešto ne radi neće ništa ubrzati da se taj problem otkloni.

Imaš opciju:
1. Igraj na 16:9 rezoluciji
2. Traži refund
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 09:03   #190
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
A ništa, mijenjamo se za monitore dok SCUM ne dobije podršku za tvoju rezu.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 09:07   #191
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
A ništa, mijenjamo se za monitore dok SCUM ne dobije podršku za tvoju rezu.
Preso sam na onaj tvoj Battletech Spojio sam sekundarni monitor pa swapam, oni stari workstation monitori su neunistivi.
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 11:20   #192
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nažalost, jedan od razloga zašto nisam prešao na 21:9 a bio sam za, masu igara do sada ju ne podržava (igram dosta starijih), ali ne nužno i nove (neke MP igre namjerno da neki igrači nebi bili u prednosti), te će ostat tako neko vrijeme. Naravno pri tom ne branim developere, igre u 2018 BI trebale podržavati, ali sa 21:9 morate biti spremni na nepodržavanja
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 16:23   #193
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Meni nije jasno zasto ljudi kojima smeta neoptimiziranost, tehnička nesavršenost kupuju early access igru???
Lijepo ti trazi refund sada i jednog dana ako SCUM ikada dočeka final release ti njega uzmi pa mu sudi

Zato jer mi se sviđa neka ideja ili mi se u tom trenutku baš igra to što neka EA igra nudi. Znači stvar je podrške ideje ili jednostavno želje i nestrpljivosti. Ali postoje neki minimalni uvijeti koje očekujem da igra zadovolji bez obzira na njezin status i porijeklo. Ne treba tehnička savršenost niti savršena optimiziranost, nego minimum da radi normalno do neke mjere. A nemam konzolaške standarde da mi je 30 fpsa dobra stvar.

Podržao sam par igara u early accessu do sada, za malo njih sam požalio jer ih večinom pažljivo biram, neke se bile okayish, a neke su baš rasturile. U nadi da će i SCUM jednog dana rasturiti će stajati u libraryu pa ak niš drugo, igrat ću SP igrat tu i tamo do onda.

Btw, patch notes:
Citiraj:
Added Anti cheat, server admin options and much more! Check down bellow!

Anticheat is up an running. We will continue to upgrade it, and keep SCUM as cheat free as possible!

P.S - Also using exploits will be considered cheating and can result in a
ban.

Server admin controls are also added.

Sentries got nerfed a bit. (Longer reload times, bigger shooting cone, bigger chance to miss)

Fixed ammo exploit bug when using ammo directly from searched objects.

Equipped items are now destroyed when prisoner is destroyed.

Added natural attenuation for voice chat - Reduced radius for bullet flyby sounds.

Fixed bug that sometimes made mouse cursor disappear on the spawn screen

Fixed being able to commit suicide while dead.

Disabled chat and mic icon in singleplayer.

Puppet should now spawn proper meat after chopping, Calorie intake of human meat and puppet meat should now be correct

Server password access is thread-safe now.

Potential memory leak fix for master server.

Refresh button will be greyed out until we received the server list or timed out.

Server browser filtering and pinging improvements.

Adjusted AK47 run animation.

Added search to server browser.

Airport Hangar: Doors oppened (now sentries can get in)

Airport - Added Danger volumes (Once you enter the danger volume sentries will start looking for you, and if they see you they dont warn you but start shooting immediately)

Also added a Bug section on steam threads so check that out and report all bugs you find there!
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 17:17   #194
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Kupio igru i nakon 51 min tražio refund. Nije igra za mene.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 17:20   #195
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Evo nekoliko "fixova" za ljude koji imaju mal FPS i probleme sa trzanjem

https://youtu.be/VlrKnmP7-7w
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 18:34   #196
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
Evo nekoliko "fixova" za ljude koji imaju mal FPS i probleme sa trzanjem

https://youtu.be/VlrKnmP7-7w
Mislim da je jednostavnije slijediti ovo na Steamu: Link
Ne mora se gledati video niti slušati ova užasna glazba, nego se sve u 5min složi


Btw, 21:9 i na više izgleda da će doći uskoro. Link

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 02.09.2018. u 18:42.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 20:03   #197
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Prema steam statistici igra ne da se još drži, nego raste, prvi dan je bilo 40 i nešto k igrača na dan, pa pedesetak, danas peak 67k...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 20:48   #198
MarioR
Banned
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Prema steam statistici igra ne da se još drži, nego raste, prvi dan je bilo 40 i nešto k igrača na dan, pa pedesetak, danas peak 67k...
Nisam još kupio igru al ak bude za mene ok ja kupujem i bez obzira koliko ljudi igra. Kaj me briga koliko ljudi igra.
MarioR je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 21:59   #199
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
21:9 podrska dolazi u slj patchu takoder i da vece formate...
Ima netko zainteresiran za trcanje, lootanje i teroriziranje nek mi posalje pm.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 21:46   #200
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 10:13   #201
MarioR
Banned
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Koje smeće hejtersko. I to još prema beti.
Sigurno da se isplati za 125 kn. Mislim da već ovih 4 sata kaj sam igrao vrijedi.
MarioR je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 10:50   #202
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736





-->
narvno da se ne isplati, bolje kupit dvi kutije duvana i popit tri pive ko i svaki drugi dan






Necto je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 14:47   #203
MarioR
Banned
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67







Nego izašao patch ali još nije live jel su krivu verziju poslali na steam. Ultra wide screen support. Netko se žalio ranije pa eto.

https://steamcommunity.com/games/513710/announcements/
-->
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
narvno da se ne isplati, bolje kupit dvi kutije duvana i popit tri pive ko i svaki drugi dan








Nego izašao patch ali još nije live jel su krivu verziju poslali na steam. Ultra wide screen support. Netko se žalio ranije pa eto.

https://steamcommunity.com/games/513710/announcements/
MarioR je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 10:40   #204
eywa33
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Otok
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Osta Pregled postova
Kompletno se slazem s tobom. Ispada da nitko od ovih sto brane nije nikada u bilo kakvoj it firmi radio. Boli me sto je nesavrsena, sto je nezavrsena, sto non stop nest krepa, ali da osnovna funkcionalnost ne radi, onda nek sve ide dovraga ako smo ko drustvo naviknuti na to. (nemos vidjet mapu niti craftat ista ako igras na bilo cemu sto nije 16:9 reza )
Oprosti, ali ispada da ti nisi pročitao što kupuješ jer ti lijepo piše što znači EA igra i da se očekuje od tebe da očekuješ sve to što si naveo. Najlakše pljucat, tipično balkanski. Umjesto da se shvati kako ovakve IT firme nemaju novaca da u ekstra roku ispeglaju sve živo i izbace finished product, jer jebiga, nije ovo ubisoft i sl. giganti. Ali vidi, ovo su izbacile dvi naše firme, relativno male u gaming industriji, a uspjele su napraviti stvarno dobru igru i brojke to pokazuju. Ajmo prestat vajnat i pustimo devove da nastave dobar posao. U tjedan dana tri patcha. Rade vjerujem danonoćno.
eywa33 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 14:22   #205
MarioR
Banned
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Ovo je podforum za komentare o igri. Ajmo se na to fokusirati a bugovi ako ih bude u finalnoj verziji onda pljujte slobodno. A i ak bude tak meni za godinu dana igranja će bit sasvim isplativo 125kn. Nemojte me zaj pa to nije neka lova za igru. I samo za info, spustio sam malo samo par postavki i meni igra radi glatko (sad pišem o fluidnosti) na G4560 i GTX1060 3GB.
MarioR je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 10:32   #206
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 01:26   #207
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
nema zahebancije sa medvjedima u ovoj igri

https://youtu.be/oT4W9gPoQ8c
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 20:09   #208
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Kupio tko, igra tko?

Gledao sam ovaj video di je lik sve ispljuvao. Jesu popravili što?
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 08:51   #209
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Uzeo za vikend i odigrao par sati u istrazivanju. Prvi dojam je dobar i sigurno cu nastavit igrat.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 19:50   #210
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Upalio danas, reza 2560*1440 nije podrzana -.-' . Igra mi na glavnom monitoru razvucena i prelazi jos 30% na drugi. Otvorim confing kad ono resolution 2560*1440 ali sirina i visina ekrana podeseni na 1280*720 reko, koji k?!. Stavio i to kako treba i forcefullscreen=1 i sad funkcionira. Osnovne stvari im ne rade. Malo trcao po livadi ko sevka i ugasio, moro po zenu. Bacim danas sutra koji sat pa vidim.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na