Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.03.2007., 04:33   #1
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
F1 sezona 2007

evo bilo bi vrijeme da se i ovo otvori,,,,,

sezona pocinje za par 4 dana pa ono da se malo ufuramo u opet nova pravila dosta promjena u momcadima ponajvise sto se tice vozackih postava, samo jedan proizvodac guma sada sa svim momcadima...

ima kakvih prognoza bi Alonso i ove sezone mogao biti dosta konkurentan da obrani naslov,,,,, jer ono sada ipak vozi McLaren,, koji je proslih sezona bio sve samo ne pouzdan u Ferrariu je Massa koji je krajem prosle sezone stvarno odlicno vozio i jos Kimi (koji je kao po mnogima odavno trebao pokupiti cak nekoliko naslova) sada vozi 100% brz i pouzdan bolid pa vise nema mjesta za izgovore ( ja mislim da ce nastaviti kako je bilo u McLarenu oke malo bolje jer Ferrari se ne bi trebao raspadati svaku 2 utrku )

Massa mi je nekako No.1 za ovu sezonu s obzirom na to kako je poceo voziti i da je u crvenom bolidu koji je korak ispred McLarena, iako je Alonso dokazao da je dosta dobar vozac i s pravom svjetski prvak sad mu ponajvise ovisi o tome hoce mu bolid biti u stanju izdrzati koliko treba
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 06:49   #2
Hellsing
Župnik
Moj komp
 
Hellsing's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: M. Losinj--Rijeka
Postovi: 497
alonsov bolid od Mclarena je ovag puta napravljen po zahtjevima alonza tj prilagodjen mu je 100%.

tak da odmah mogu reci daovi drugi nemaj sanse.


Forca Alonso
Hellsing je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2007., 07:36   #3
McZantex
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 115
Prema testiranjima, a i alonso je potvrdio da je ferrari ispred njih trenutno. Objavili su F1Racingu tablice sa utrkama kimija i pokazalo se da bi dobio 2003 i 2005 prvenstvo da nije bilo loših motora, otkazivanja mjenjača i čega sve ne.
Ali pošto mu je ovo prva godina i prvi put je imao pravo vozit ferrari od 1.1. mislim da će massa bit mrvicu brži na početku. Bit će gusto između ferrarija i mclarena. Ja se nadam da će hamiltno napravit iznenađenje Ali mclarenu ide svake neparne godine jer su spori u parnoj i onda krenu ranije u sezoni razvijat bolid za neparnu i onda odvoze neparnu sa super-bolidom i počnu razvijat bolid poslije sezone koji naravno bude kržljav. BMW bi mogao iznenaditi ali mislim da trebaju još nekog boljeg vozača. Renault mi se ne čini obećavajućim, honda kao uvijek neki brži mainstream. Williams će čini mi se bit bolji od toyote, red bull će ugrabit pokoji bod, zatim spyker i str a super aguri će mislim na nekim utrkama i borit se sa spykerom i str-om.
McZantex je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 08:02   #4
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Prije svega mislim da će ova sezona biti full zanimljiva jer kao prvo više nema mog ljubimca Šumija i nedostajat će mi, ali ova rošada koja se desila će full poboljšati napetost u F1. Alonso u McLarenu će izvuci puno vise nego Kimi jer Alonso voli testiranja za razliku od Kimija a i ne vozi se na rubu snage bolida već više hvata pravilnije putanje što mu omogućuje da bude brzi kroz zavoje a istovremeno nježniji prema motoru. Opce je poznato da Kimi nije od testiranja i da ne daje dobre povratne informacije boksu što je i Ron Denis iznio nekoliko puta a Ferrari je ipak naviknut na veliku suradnju sa vozačima jer MSC nikad ne bi napravio to što je da nije bilo dobre komunikacije niti bi Ferrari bio danas tu di je da Michael nije živio sa i za bolid što ljudi za Kimija pričaju da nije tako no viditi ćemo i zbog toga dajem prednost Masi a i ipak već ima iskustva sa Ferrarijem no ipak je Kimi realno gledano bolji vozač na stazi... Renault se trebao riješiti Fisica no nerazumljivo mi je da mu i dalje daju šansu, Kovalainen će po mojoj procijeni biti na kraju bolje plasiran u prvenstvu od njega. Ma ima milijun stvari koje su interesantne i zato jedva čekam da sezona počne.....
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 11:59   #5
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
heh a sto ste svi zapeli da je Massa sad kao u prednosti samo zato sto duze vozi Ferrari i sad ono "Kimi je bolji" pa Massa do Ferraria nie vozio bolide s kojima bi mogao nesto postici ili pokazati,,,, otakako je u Ferrariu oke bio je dosta smotan na pocetku ali pred kraj sezone se stvarno popravio i odlicno vozi,,,,, kontam si da ce on konstantno biti bolji od Kimija on je malo previse precjenjen vozac,,,,

@HELLSING
nije vazno sto je Alonsu bolid 100% prilagoden ako bude neizdrljiv kao proslih nekoliko sezona onda nece bas puno toga napraviti,,,,,
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 13:01   #6
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
sumnjam da ce Massa dobiti sansu ipak je no2. kimi je vise placen i mora pokazati bolji rezultat.
Alonso vjerovatno sve po starom, makar mislim da ce ove sezone morati postati vozac ako hoce naslov, a ne cekati da konkurencija odustane i plakati kada mu neide. Nadam se da ce i nijemu napokon sreca okrenuti leda. Jos jedna stvar koja neide u prilog je sto je genije momcadi Adrian Newy otisao na kraju prosle sezone.
Ove sezone ce se vidjeti kvaliteta Alonsa, Schumi je sa Ferrarijem koji je bio u puno losijioj sitaciji uspio, na Alonsu je red.
BMW bi mogao biti najvece iznenadenje i ocekujem ga u prve tri momcadi. Cak je Massa izjavio da je BMW trenutno najjaci. Vozaca imaju jako dobrog Kubicu dok Nicka necu komentirarti.

Ipak je Schumi bil zadnji veliki decko F1. Kimi bi mogao voznjom uci medu velike ali nema on taj karakter.

Forza Ferrari
Alonso
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 13:06   #7
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Cini mi se da su u McLarenu sredili pouzdanost, a uostalom, bili su ocajni prosle godine, tako da su sad pod velikim pritiskom.

Za prvih nekoliko utrka je Ferrari favorit, a bit ce pored Masse koji je blistao na zadnjim testiranjima dobar i Kimi.

Massa je zapravo vrlo potcijenjen, njegovo vrijeme tek dolazi, a mogu mislit kako ce Kimi bit frustriran ako Massa bude konstantno brzi od njega. Ipak je on dosao u Ferrari da bude No. 1.

A Alonso je i presao u McLaren da se dokaze. Da ne govore svi kako je to bilo zbog dobrog bolida i sl.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 13:40   #8
Smartguy
Spiderpig
Moj komp
 
Smartguy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,042
vidit ćemo prvo šta će alonso reć. Ja se iskreno nadam ništa
Dalje massa i kimi. Massa će bit prosječan(4-5 mjesto) a kimi, kojega sam mrzio kad je vozio za mclaren, bi mogao sad kad ima samopouzdanja(nema schumia) biti među prva tri sigurno.

Ali meni ovaj sport(ako se to može tako nazvat ) više neće biti isti bez šumahera.
__________________
Smartguy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 13:42   #9
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Meni je naj bolja stvar što sad svi kure iste gume i barem što se toga tiče imaju iste uvjete, a ne mogu se oteti dojmu da bi Shumi radio sekundu brže krugove od svih ostalih.
Čini se da Ferrari ipak ima naj bolji bolid i da su vozači dovoljno dobri da uzmu prvenstvo.
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 14:18   #10
Mortal
Rambus 3xtr1m
Moj komp
 
Mortal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Umag
Postovi: 2,694
Ja navijam za Fince ali mrzim ferari. Kovelainen i Rosberg su još tamo ali mislim da će Kimi uspjet. Smiren vozač, koji da mercedesu nisu pucali motori bi bio 3 puta prvak 100%

Schumaher je imao svoj stil vožnje, drugačiji ( jer je odrastao na turbo eri motora i hvatao je turbo rupe iznad 3500rpm) ali nažalost prognoziram ferarija.

To što su svi na istim gumam je velika prednost ferarija jer ih on ima već od prošle godine. Te jako me zanim akoa će radit red bul i torro roso iste karoserije drugi motori!
__________________


Ryzen 7 2700X
Sonic Tower rev.1 (polirani) + 12cm Chieftec
2x 8gb Crucial
B450 Aurus Elite
Segate 500GB Server edition
Silwerstone Strider 560W +12@11.97-11.94V
GTX 1060
Samsung p2770, Hanns G 22' landscape
Samsung pleomax& Microsoft Sidewinder
Kensington Duo Wawe Pad



1. 2xP3 933, Intel OR840 Server, PCI MX440, 4x128Mb Rambus, 80gb segate, SmartBox 400W
2. P4 2.0 wille, Intel i850, 4x128 Rambus, GF2 GTS PRO, 80gb segate, MS 480w
3. P4 1.6 willie@2.0 - Abit th7 II, 4x128Mb Rambus@ 1078mhz, 9000pro, 80gb segate, silwerstone 400w
3 x Prestigio 710, 3 x Microsoft Optical desktop v2.0


i5 530
640gb
1x4gb, 1x2gb ddr3
GT330M
16' wide - white body
Harman Kardon
MX revolution
Online with nokia E70



Battery grip
Beercan: 35-70, 28-85, 35-105, 70-210
Minolta: 28-80, 35-70, 28-100, 35-80, 28-105xi, 75-300
Sigma: 35-70, 28-135, 18-200, 70-300
Sony: 18-70, 55-200
m42: Zenit 135mm, Crestar 135mm, Helios 44m




Mortal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2007., 14:57   #11
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
F1 bez Shumija nema smisla , više je ne gledam
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 15:18   #12
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Najviše me zanima koko će napredovati super aguri, imaju prošlogodišnji bolid honde i vozi A. davidson bivši test vozač honde koji je radio super vremena na treninzima, uglavnom bit će zanimljivo!
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 15:33   #13
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor HELLSING Pregled postova
alonsov bolid od Mclarena je ovag puta napravljen po zahtjevima alonza tj prilagodjen mu je 100%.

tak da odmah mogu reci daovi drugi nemaj sanse.


Forca Alonso
Ti očito ne gledaš F1, jer ne znaš koliko Ferrari ima moćan bolid , nije ni McLaren Mercedes slab... Sad kad nema Cara, Michaela Schumachera navijam za Kimija. Samo se nekako bojim da će Massa biti svjetski prvak, ali i Kimi da ne osvoji naslov ja zadovoljan i sa konstruktorskom krunom BMW će biti dobar. Jedva čekam utrku

Forza Ferrari!!!!!
Schumi grazie per 10 anni fantastico
Tifosiiiiiiiii
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 15:35   #14
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor Smartguy Pregled postova
vidit ćemo prvo šta će alonso reć. Ja se iskreno nadam ništa
Dalje massa i kimi. Massa će bit prosječan(4-5 mjesto) a kimi, kojega sam mrzio kad je vozio za mclaren, bi mogao sad kad ima samopouzdanja(nema schumia) biti među prva tri sigurno.

Ali meni ovaj sport(ako se to može tako nazvat ) više neće biti isti bez šumahera.

oke ovo da ce Massa biti prosječan(4-5 mjesto) ti stvarno nije oke jer Massa je ipak zadnjih par utrka vozio odlicno skroz bio na postolju i pokupio nekoliko Pole Positiona ispred MSa, tako da je za ocekivati da ce Massa biti u samom vrhu tokom cjele sezone,,,,,,,,

a Schumi je jos tu ne kao vozac ali jos je tu hehe bilo bi najc da ako nesto bude s Kimijem ili Massom da nemogu voziti koju utrku Schumi sjedne u bolid umjesto test vozaca, i odvozi jednu utrku bas kao onu zadnju sto je vozio (samo da ovaj puta ne bude problema s gumama i sa je jos bilo onda,,,)
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 17:19   #15
Smartguy
Spiderpig
Moj komp
 
Smartguy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,042
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
oke ovo da ce Massa biti prosječan(4-5 mjesto) ti stvarno nije oke jer Massa je ipak zadnjih par utrka vozio odlicno skroz bio na postolju i pokupio nekoliko Pole Positiona ispred MSa, tako da je za ocekivati da ce Massa biti u samom vrhu tokom cjele sezone,,,,,,,,

a Schumi je jos tu ne kao vozac ali jos je tu hehe bilo bi najc da ako nesto bude s Kimijem ili Massom da nemogu voziti koju utrku Schumi sjedne u bolid umjesto test vozaca, i odvozi jednu utrku bas kao onu zadnju sto je vozio (samo da ovaj puta ne bude problema s gumama i sa je jos bilo onda,,,)
dobro može bit i to ali iskreno nekako nemam povjerenja u tog massu
__________________
Smartguy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 17:44   #16
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Massa ce tesko doci do naslova. kao i Irvine 1999, jednostavno tko bi opravdao dovodenje kimija kada drugi vozac osvoji naslov. jednino ako kimi ne nastavi losu seriju odustajanja. Kolko god zelim borbu izmedu Masse i Kimija i cak bi mozda za Massu navijao u toj situaciji tesko ce do toga doci.

A Ferrari ima jednu veliku prednost u odnosu na ostale, a to je da je Schumi jos u Ferrariju tako da ako Ferrari u prvih par trka nebude sekundu brzi od konkurencije Schumi ce se dat na posao, u to sam siguran.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 17:47   #17
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Massa ce tesko doci do naslova. kao i Irvine 1999, jednostavno tko bi opravdao dovodenje kimija kada drugi vozac osvoji naslov. jednino ako kimi ne nastavi losu seriju odustajanja. Kolko god zelim borbu izmedu Masse i Kimija i cak bi mozda za Massu navijao u toj situaciji tesko ce do toga doci.

A Ferrari ima jednu veliku prednost u odnosu na ostale, a to je da je Schumi jos u Ferrariju tako da ako Ferrari u prvih par trka nebude sekundu brzi od konkurencije Schumi ce se dat na posao, u to sam siguran.

Želiš reći da će se vratiti? Nema šanse Samo da kažem da će Massi biti teško, jer nije Ferrari bezveze prosuo lovu na Kimija
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 19:04   #18
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
heh nisu oni kimija doveli sad da im on osvoji naslov ono ovo,,,, Massa je svakako sposoban da osvoji naslov i nikako nije "drugi vozac" s obzirom na to kako Kimija prati prenapuhana reputacija svi su se za njega zaljepili ali tko ce biti vozac No.1 u Ferrariju to ce se odluciti tek nakon prvih par utrka kad se vidi kome bolje ide na stazi,,,,,

anyway bilo bi najc da Kubica i ove sezone nastavi kao i prosle naravno da mu ide jos i bolje sad ako je BMW sredio bolid koji moze konkurirati Ferrariu i McLarenu
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 22:04   #19
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Želiš reći da će se vratiti? Nema šanse Samo da kažem da će Massi biti teško, jer nije Ferrari bezveze prosuo lovu na Kimija
Nemislim da ce se vratiti, nego da ce pomoci momcadi kao test vozac u to sam siguran.
Pa frajer je na prvoj voznji novog bolida dosao prije nego Massa i Kimi
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 22:36   #20
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
dečki spremite krpe jer hamliton baca prašinu
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 22:46   #21
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Nemislim da ce se vratiti, nego da ce pomoci momcadi kao test vozac u to sam siguran.
Pa frajer je na prvoj voznji novog bolida dosao prije nego Massa i Kimi
Pa naravno čovjek je prije živio na Fioranu i zato je napravio pobjedničku mašineriju od Ferrarija.

@gamer4life, Hamilton će biti dobar, ali mislim da je Alonso šef i neupitno je bolji vozač.
I da i meni je Robert Kubica dobar
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 22:49   #22
Mortal
Rambus 3xtr1m
Moj komp
 
Mortal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Umag
Postovi: 2,694
A ja mislim da će Weber i Kovelainen ove godine pokazat svoje jer imaju znatno bolji bolid od prošle godine ( za webera) a Koveleinen odmah sjeda u dobar bolid kao i Hamilton ( koji je stigao kao marketinški trik a ne kao dobar vozač)
__________________


Ryzen 7 2700X
Sonic Tower rev.1 (polirani) + 12cm Chieftec
2x 8gb Crucial
B450 Aurus Elite
Segate 500GB Server edition
Silwerstone Strider 560W +12@11.97-11.94V
GTX 1060
Samsung p2770, Hanns G 22' landscape
Samsung pleomax& Microsoft Sidewinder
Kensington Duo Wawe Pad



1. 2xP3 933, Intel OR840 Server, PCI MX440, 4x128Mb Rambus, 80gb segate, SmartBox 400W
2. P4 2.0 wille, Intel i850, 4x128 Rambus, GF2 GTS PRO, 80gb segate, MS 480w
3. P4 1.6 willie@2.0 - Abit th7 II, 4x128Mb Rambus@ 1078mhz, 9000pro, 80gb segate, silwerstone 400w
3 x Prestigio 710, 3 x Microsoft Optical desktop v2.0


i5 530
640gb
1x4gb, 1x2gb ddr3
GT330M
16' wide - white body
Harman Kardon
MX revolution
Online with nokia E70



Battery grip
Beercan: 35-70, 28-85, 35-105, 70-210
Minolta: 28-80, 35-70, 28-100, 35-80, 28-105xi, 75-300
Sigma: 35-70, 28-135, 18-200, 70-300
Sony: 18-70, 55-200
m42: Zenit 135mm, Crestar 135mm, Helios 44m




Mortal je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 22:51   #23
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Pa naravno čovjek je prije živio na Fioranu i zato je napravio pobjedničku mašineriju od Ferrarija.
Negdje sam citao da je Schumi imao najvise testnih krugova u 2006. dobro mozda je koji test vozac ima koji krug vise, ali on je sigurno u prva tri.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 22:54   #24
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ma bit ce dobar Hamilton. Mozda ne ispocetka...ali doci ce sve na svoje. Evo u ovom trenutku me vise brine Kimi.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 22:56   #25
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Mene najvise brine "sreckovic"
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2007., 23:01   #26
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
odi te na jubi tub i upišite hamilton pa da vidite kako se vozi,dok kovalinen(il kak se već piše)ima prednost u tome što je par god. bio tetni vozač renaulta
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 20:28   #27
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Poredak na prvom slobodnom treningu:
1. F. Alonso (ŠPA/McLaren) 1:29.214
2. F. Massa (BRA/Ferrari) 1:30.707
3. S. Vettel (NJE/BMW) 1:30.857
4. L. Hamilton (VB/McLaren) 1:30.878
5. J. Button (VB/Honda) 1:31.162
6. K. Nakajima (JAP/Williams) 1:31.401
7. D. Coulthard (VB/Red Bull) 1:31.528
8. H. Kovalainen (FIN/Renault) 1:31.571
9. M. Webber (AUS/Red Bull) 1:31.661
10. R. Barrichello (BRA/Honda) 1:31.737
11. T. Sato (JAP/Super Aguri) 1:31.782
12. G. Fisichella (ITA/Renault) 1:32.011
13. A. Wurz (AUT/Williams) 1:32.194
14. A. Sutil (NJE/Spyker F1) 1:34.043
15. V. Liuzzi (ITA/Toro Rosso) 1:34.627
16. C. Albers (NIZ/Spyker F1) 1:35.055
17. N. Heidfeld (NJE/BMW) 1:37.249
18. A. Davidson (VB/Super Aguri) 1:39.221
19. K. Räikkönen (FIN/Ferrari) 1:39.242
20. R. Schumacher (NJE/Toyota) 1:39.550
21. S. Speed (SAD/Toro Rosso) 1:41.763
22. J. Trulli (ITA/Toyota) 1:44.130

Poredak na drugom slobodnom treningu:
1. F. Massa (BRA/Ferrari) 1:27.353
2. K. Räikkönen (FIN/Ferrari) 1:27.750
3. L. Hamilton (VB/McLaren) 1:27.829
4. G. Fisichella (ITA/Renault) 1:27.941
5. N. Heidfeld (NJE/BMW) 1:27.970
6. A. Wurz (AUT/Williams) 1:27.981
7. F. Alonso (ŠPA/McLaren) 1:28.040
8. N. Rosberg (NJE/Williams) 1:28.055
9. R. Kubica (POL/BMW) 1:28.281
10. D. Coulthard (VB/Red Bull) 1:28.495
11. A. Davidson (VB/Super Aguri) 1:28.727
12. J. Trulli (ITA/Toyota) 1:28.921
13. T. Sato (JAP/Super Aguri) 1:29.009
14. J. Button (VB/Honda) 1:29.066
15. R. Barrichello (BRA/Honda) 1:29.542
16. R. Schumacher (NJE/Toyota) 1:29.574
17. M. Webber (AUS/Red Bull) 1:29.801
18. H. Kovalainen (FIN/Renault) 1:30.097
19. S. Speed (SAD/Toro Rosso) 1:30.383
20. A. Sutil (NJE/Spyker F1) 1:31.108
21. C. Albers (NIZ/Spyker F1) 1:31.175
22. V. Liuzzi (ITA/Toro Rosso) 1:31.693

Kvalifikacije sutra u 4h ujutro bude zanimljivo

fino se po ovim vremenima vidi da Alonso cuva bolid za utrku i da Hamilton fino moze u korak s Ferrariem, budemo ih sutra vidjeli kad svi budu dali sve od sebe za sto bolju poziciju na startu
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 20:43   #28
Mortal
Rambus 3xtr1m
Moj komp
 
Mortal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Umag
Postovi: 2,694
Ej će bit prijenosa na HTV-u? Gledam na intrenet stranicam aod htvea i niš ne piše!

Nemam teletekst na tvu jer imam dvb-t
__________________


Ryzen 7 2700X
Sonic Tower rev.1 (polirani) + 12cm Chieftec
2x 8gb Crucial
B450 Aurus Elite
Segate 500GB Server edition
Silwerstone Strider 560W +12@11.97-11.94V
GTX 1060
Samsung p2770, Hanns G 22' landscape
Samsung pleomax& Microsoft Sidewinder
Kensington Duo Wawe Pad



1. 2xP3 933, Intel OR840 Server, PCI MX440, 4x128Mb Rambus, 80gb segate, SmartBox 400W
2. P4 2.0 wille, Intel i850, 4x128 Rambus, GF2 GTS PRO, 80gb segate, MS 480w
3. P4 1.6 willie@2.0 - Abit th7 II, 4x128Mb Rambus@ 1078mhz, 9000pro, 80gb segate, silwerstone 400w
3 x Prestigio 710, 3 x Microsoft Optical desktop v2.0


i5 530
640gb
1x4gb, 1x2gb ddr3
GT330M
16' wide - white body
Harman Kardon
MX revolution
Online with nokia E70



Battery grip
Beercan: 35-70, 28-85, 35-105, 70-210
Minolta: 28-80, 35-70, 28-100, 35-80, 28-105xi, 75-300
Sigma: 35-70, 28-135, 18-200, 70-300
Sony: 18-70, 55-200
m42: Zenit 135mm, Crestar 135mm, Helios 44m




Mortal je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 20:46   #29
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor Mortal Pregled postova
Ej će bit prijenosa na HTV-u? Gledam na intrenet stranicam aod htvea i niš ne piše!

Nemam teletekst na tvu jer imam dvb-t
Imaju kvale noćas u 3:50, isto tako i utrka
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2007., 21:25   #30
McZantex
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 115
Citiraj:
Autor Mortal Pregled postova
Ej će bit prijenosa na HTV-u? Gledam na intrenet stranicam aod htvea i niš ne piše!

Nemam teletekst na tvu jer imam dvb-t
Na prvom je.
McZantex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na