Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2015., 14:27   #1441
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Oplakao sam ovaj video hahahah
pa jebemti sve
ovaj je isto odličan:


Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
hahahahaha

Gle ovu, ova mi je među najboljima na stranici

Klik

"PUSTI ME BAJO MOJ" na to sam se smijao pola sata sigurno
dosta mi je da vidim ovo "HEHE" i gušim se
ali ova https://www.facebook.com/78849737456...type=3&theater

ova https://www.facebook.com/78849737456...type=3&theater

i ova https://www.facebook.com/78849737456...type=3&theater

su mi apsolutno sve hahahahah

Zadnje izmijenjeno od: zhecky. 26.02.2015. u 14:37.
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 14:33   #1442
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
dadada najjači video

"Smršaj lako, pitaj me kako" LvL 10 herbalife coach, "Prilazi mi neki katabolicar"
Mogy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2015., 14:36   #1443
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
A ono sve osuseno, ljudi hranu nisu vidjeli. Ali piju te herba shake-ove i te piz*arije..
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 14:41   #1444
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
A ono sve osuseno, ljudi hranu nisu vidjeli. Ali piju te herba shake-ove i te piz*arije..
Pomisleo bi čovek da nikad nije ni bio u teretani BRE

Takvi su mi najjači, ide 5.godina recimo u teretanu, izgleda isto kao kad je krenuo prvi put, ne može podignuti 10kg bućicu za biceps curl
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 14:42   #1445
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
"Prilazi mi neki katabolicar"
hahahahahha e to, piše kataboličar, ali kao da piše gubavac hahahha
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 14:43   #1446
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
jaoo face hahahhaha

blava je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 14:49   #1447
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
A ne seri. Haha I to neku debelu stavili, jedino se ona htjela slikati, potkupili je praškom za pecivo (ona mislila da je whey) hhahaa
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 15:53   #1448
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Našao sam savršen avatar

Btw. ako ćete lokat svaki vikend i žderat sve i svašta, preskakati treninge ili imati treninge slabog ili osrednjeg intenziteta onda se možete pozdraviti sa napredovanjem.

Samo da napomenem da ja vama tu ne pametujem, nego govorim istinite činjenice koje sam i sam iskusio pred 3-4 godine kad sam žderao sve i svašta, zajebavao se na treningu itd itd.



Evo 2. članka sa valjanim izvorima o kreatinu, 1, 2
netko prirodno proizvodi dovoljno, tako da mu dodatno uzimanje moze stetiti...mene je konkretno dobrano sjebo, oporavljao sam se par godina i nikad vise na prijasnju razinu...
  Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 16:25   #1449
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
netko prirodno proizvodi dovoljno
Mislim da je to vrlo teško, možda tebi neki hormon više izlučuje nego većini drugih ljudi, kažem, nisam stručan toliko o tome pa ne želim filozofirati i prosipati gluposti, ali tebi treba masu crvenog mesa/ribe na dan da bi dobio recimo 5g kreatina.

Ispravi me ako griješim
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 16:25   #1450
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
šta je bilo točno?

@mogy, cca. kg konjetine jednom tjedno i eto ti kreatina haha
Toorop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2015., 09:54   #1451
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
a nikaj, nakon jedno mjesec i pol uzimanja, kod slijedecih priprema (kosarka) sam tako puko da se nisam oporavio par godina. u 3 tjedna mi je kilaza sa 101 na 92 otisla, samo proljev, nisam mogao jest. nema sanse da nije od toga bilo, jer sam bas primjetio fizicku promjenu na misicima, nemogucnost bilo kakvog dobivanja osjecaja pumpa i kao da sam nesto napravio u teretani, kao da sam radio na prazno. osjecaj drasticno drukciji. mozda se jednostavno poklopilo s necim drugim (pretreniranost?), ali znam da sam cuo da su nekim kosarkasima u reprezentaciji prije priprema mjerili kolicinu u krvi i shodno tome odlucili da li smiju uzimati ili ne.

isto tako jedan puta kad sam isao vaditi krv, CK mi je bio 1200 bez da sam uzimao kreatin, pa me doktorica poslala vadit troponin da provjeri da li je srcani misic ostecen (navodno kad je CK visok to moze biti i znak da je bio infarkt). to je bilo naravno dok sam imao upalu misica, pa se tijelo valjda repariralo. nakon par dana pauze, CK se vratio na 180 tako nesto, kako i treba biti kad nemas misica za reparirati
  Reply With Quote
Staro 05.03.2015., 10:57   #1452
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Već jedno tjedan i pol osjećam nešto čudno u predjelu desne strane leđa, od sredine prema ramenu. Osjećaj je kao da me prolazi jeza, nema boli, nema napetosti, samo ta jeza, kao kad vam je hladno pa se naježite, e meni je to konstantno. Traje skoro cijeli dan, od jutra do treninga. I to svaki drugi dan (otprilike onaj dan kada imam bezeciran trening), dok na dan odmora toga nema. Da li je ovdje mjesto za paniku ili da ignoriram?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2015., 14:33   #1453
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Kupio danas za 270kn u Interspotru. 15kg

MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2015., 14:51   #1454
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Već jedno tjedan i pol osjećam nešto čudno u predjelu desne strane leđa, od sredine prema ramenu. Osjećaj je kao da me prolazi jeza, nema boli, nema napetosti, samo ta jeza, kao kad vam je hladno pa se naježite, e meni je to konstantno. Traje skoro cijeli dan, od jutra do treninga. I to svaki drugi dan (otprilike onaj dan kada imam bezeciran trening), dok na dan odmora toga nema. Da li je ovdje mjesto za paniku ili da ignoriram?
Iskreno nemam pojma, ako ništa drugo pitaj nekog doktora ili svoju doktoricu/ora opće prakse.

Btw. osobni rekord, 160kg mrtvo dizanje 2 puta dignuo Mogao sam još, ali nisam htio pretjerivati. Treba postepeno podizati težinu, a i ostaviti ego kod kuće.

Evo samo jedan od mase primjera kako ljudi nabijaju kilažu npr. ova vježba za ramena, na ovoj vježbi je cilj izolirati mišići, a ovdje masa ljudi nabija kilažu i radi nepotrebni momentum te samim time ne pogađa mišić kako bi trebalo i koji bi trebao, te bi isto tako trebalo raditi kontrolirane pokrete, a ne mahati rukama kao ptica u strahu xD

Malo dajem primjer kad vidim kako ljudi rade, i sam sam prije radio slične greške. Mislim da ovakvi savjeti koje sam i sam dobivao od nekad profesionalnih bodybuildera mogu pomoći da bolje i brže napredujete.

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 05.03.2015. u 15:03.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2015., 15:30   #1455
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Mogy svaka čast postajes deadlift brah

Na toj sam vježbi i ja to primijetio,vise je bitnije mind muscle veza,ali meni vise odgovara facepulls sjedeći na spravi za veslanje..

Kao i na military press,ekipa trpa kilazu a i upright rows,a te su najpogu nije vježbe za ramena ako se izvrces :/
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2015., 16:09   #1456
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Mogy svaka čast postajes deadlift brah

Na toj sam vježbi i ja to primijetio,vise je bitnije mind muscle veza,ali meni vise odgovara facepulls sjedeći na spravi za veslanje..

Kao i na military press,ekipa trpa kilazu a i upright rows,a te su najpogu nije vježbe za ramena ako se izvrces :/


Hvala sine

Gle ovo, obrati pažnju kada lik govori da treba ruku koristiti "kao kuku". Jučer sam se više pokušao fokusirati na tu "kuku" i još bolje pogađa leđa tj. latove. Kada spuštaš dolje uteg probaj ispružiti ruku tj. bućicu malo prema naprijed da dobiješ potpunu ekstenziju latova jer onda još bolje pogađa mišić. Npr. ja sam na ovoj vježbi baš dobio malu ozljedicu ramena, valjda sam pogodio tetivu i onda me zezalo jedno 3-4 tjedna (sitna bol) radi gluposti. To je smijeh, na ovim već velikim kilažama nikad neka ozljede nego najviše budu ozljeda radi gluposti.


Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 05.03.2015. u 16:17.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 15:17   #1457
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Šta jeee p*ckeee Počeli zabušavati? Nema predajeee :P
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 15:29   #1458
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Evo kuham si tjesteninu prije treninga u 16h, danas je leg day, trebam uh presušno.
Brinu me leđa.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 15:34   #1459
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Evo kuham si tjesteninu prije treninga u 16h, danas je leg day, trebam uh presušno.
Brinu me leđa.
Koristi pojas obavezno na većim kilažama i dobro se zagrij prije treninga, istezanje, hodanje na traci

Meni je isto leg day danas

Ja sam još uvijek na defki (1700 kalorija po danu) i uspio sam prekjučer dignuti 160kg mrtvo 2 puta(imao sam snage za još, ali nisam htio pretjerivati), prezadovoljan.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 15:42   #1460
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
ja danas odradio pull day, i to nakon nocne smjene, malo laksi trening
nakon sta sam bio duze na defci, sada na odrzavanju i 2500kcal mi je kao cheat day every day, svaki dan mi ostane 500ak kcal, pa pojedem cokolade ili PB
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 15:44   #1461
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
sada na odrzavanju i 2500kcal mi je kao cheat day every day, svaki dan mi ostane 500ak kcal, pa pojedem cokolade ili PB
To je ok, pojesti malo junka svakih par dana ako nećeš time preći limit makronutrijenata tj. kalorija koje si si odredio po danu. Pretpostavljam da paziš i ti isto dosta na to. Skini si myfitness pal za android ili ios, najbolja stvar za pratiti to
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2015., 23:53   #1462
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Danas radio noge, prve dvije vježbe čučanj (105kg čučanj duboki 12 ponavljanja 4 serije) zajedno u supersetu sa jumping split squats (ne znam točan naziv na hrvatskom). Umro sam već bio, a to je tek početak treninga bio
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2015., 16:32   #1463
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ja nakon deadlifta dobio napadaj bubreznog kamenca. 4 sata agonije, drugi dan odradio trening normalno :kava:
  Reply With Quote
Staro 07.03.2015., 17:57   #1464
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova




Gle ovo, obrati pažnju kada lik govori da treba ruku koristiti "kao kuku". Jučer sam se više pokušao fokusirati na tu "kuku" i još bolje pogađa leđa tj. latove. Kada spuštaš dolje uteg probaj ispružiti ruku tj. bućicu malo prema naprijed da dobiješ potpunu ekstenziju latova jer onda još bolje pogađa mišić.
/cut
Sjetio se danas dok sam radio leda i probao poslusati savjet tog tipa da nogu drugacije pozicioniram i stvarno sam osjetio da ne mogu raditi sa bucicama tj.tezinama istih kao prije jer mi vise izolira leda i nemam taj pokret nogu da maknem tenziju,znaci super savjet,samo mi ne ide u glavu sto pod time misli da ruku koristimo kao kuku kad radi pokret od poda prema gore kao svi ostali videi koji pokazuju tu vjezbu.

Znaci na koju foru koristi kao kuku,ovo sam shvatio i primijenio sa nogama.

Danas sam krenio raditi ovu vjezbu tj.necu vise raditi sa dvije ruke normalno vec pojedinacno,puno vecu tenziju stavlja i bas osjetim istezanje.



Jedino sto za leda ne radim je deadlift i zgibovi,ovo ostalo sve radim,sta mislite jel ovo dovoljno za ok razvitak leda ?

Hiperekstenzija 3-4 x 10-15
One arm dumbell row 4 x 10-15
Close grip pulldown
Seated One-arm Cable Pulley Rows
I u zadnje vrijeme krenio sam ubacivati barbell rows 4 x 8-15

Jedino bi bilo dobro zgibove par serija ubaciti ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2015., 18:27   #1465
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Zgibovi i deadlift su najbolje vjezbe za leđa, al da, može se i bez njih razvit oke leđa. Ako te ne sprijecava ozljeda ne vidim razlog zasto ih nebi radio.
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2015., 18:37   #1466
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Lovrix Pregled postova
Zgibovi i deadlift su najbolje vjezbe za leđa, al da, može se i bez njih razvit oke leđa. Ako te ne sprijecava ozljeda ne vidim razlog zasto ih nebi radio.
Ma sprjecava me iskreno skolioza gadna i zbog toga ne mogu drzati leda ravno,a tako ako imam pogrbljena riskiram snap city.
A i u teretani koju idem nema deadlift platforme,odmah prigovara neko ako stavis vise od +50 kg jer nemam gumene podloge pa lupa direkt na pod i sve se cuje.

A zgibove mogu iako iskreno ne da mi se,ali konstanto si govorim da ih moram ubaciti u back day.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2015., 01:28   #1467
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Ne znam koliko ti je ozbiljna skolioza, ali ne moraš se bojati da ćeš se ozljediti radi toga. Čak je i poželjno raditi vježbe za jačanje leđa, jer ti se samim time leđni mišići jačaju, te samim time ćeš imati bolje držanje itd.

Po meni je imperativ ako želiš napredovati ubaciti sljedeće vježbe: 1. Bench press (dumbbell bench press - ako ti je jedna ruka malo jača od druge kao što je meni, najbolja stvar da "izjednačiš" jačinu ljeve i desne ruke ti je rad sa bućicama) 2. Deadlift 3. Squat 4. Dips (prsa/triceps - ovisi što radiš taj dan) 5. Pullups/Chinups

To su najbolje compound vježbe di ti radi više mišićnih skupina odjednom, a to ti je najbolja stvar za hipertrofiju tj. za povećanje mišićne mase.

Kao što je i Lovrix rekao, ako nemaš neku ozbiljnu ozljedu obavezno ubaci sve ove vježbe bez ikakve bojažljivosti. Samo ih OBAVEZNO pravilno nauči raditi, to je najvažnija stvar od svega. Ispravno držanje pri svakoj vježbi je po meni najvažnije da ti je kralježnica ravna

Citiraj:
Autor blava Pregled postova

Znaci na koju foru koristi kao kuku,ovo sam shvatio i primijenio sa nogama.
Kad uhvatiš uteg, probaj ga doslovno držati kao kuku, teško mi je objasniti. Najbolje da ti objasnim kroz sliku, kada dižeš uteg probaj ga ovako držati kao šta ovaj lik drži šipku Ja sam se preporodio otkako sam na ovaj način počeo raditi tu vježbu. Najbolje pogađa mišić definitivno

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 09.03.2015. u 01:44.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2015., 02:26   #1468
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
jel ima kakav dobar program koji omogucava da se u 2 dana napravi sve, znaci noge-ledja, prsa-ruke. ili neka druga kombinacija bolje funkcionira. onda bi napravio 2 dana pauzu, s tim da bi na kraju prvog dana pauze imao trcanje tipa 1h-1.5h.
znaci pon-uto-teretana, srijeda navecer trcanje, cetvrtak pauza, petak-sub-teretana nedjelja navecer trcanje, pon pauza itd
  Reply With Quote
Staro 09.03.2015., 03:11   #1469
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
1. Prsa-triceps-trbuh
2. Leđa-biceps
3. Ramena-trapezijus-podklatica
4. Noge-listovi-trbuh

Tako ja trenutno radim. Što se tiče 2 puta tjedno teretana, ako misliš ići teretanu tek toliko radi reda onda je to ok, ali ako misliš vidjeti nekakav napredak tj. dobiti mišiće onda ti je to definitivno premalo. Po meni za početnike je idealno 3. puta tjedno, s tim da kroz par mjeseci povećavaš dane treninga. Ja sam sada na 4. puta tjedno + 1, 2 puta tjedno kardio te ću uskoro krenuti 6. puta tjedno(utezi).



Naravno uza sve ovo moraš imati dobar plan prehrane i ne jesti sranja (povremeno da, ali ne svaki dan)

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 09.03.2015. u 03:30.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2015., 08:12   #1470
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
jel ima kakav dobar program koji omogucava da se u 2 dana napravi sve, znaci noge-ledja, prsa-ruke. ili neka druga kombinacija bolje funkcionira. onda bi napravio 2 dana pauzu, s tim da bi na kraju prvog dana pauze imao trcanje tipa 1h-1.5h.
znaci pon-uto-teretana, srijeda navecer trcanje, cetvrtak pauza, petak-sub-teretana nedjelja navecer trcanje, pon pauza itd
radi upper/lower 4x tjedno program, on ti najvise pase s tim rasporedom dana
Gemmy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na