Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.05.2017., 21:57   #5971
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Vec par sati (negdje od cca 17,30) neradi mi TV program Nova TV HD, dok Nova TV i Doma TV HD rade normalno, jel vama ta Nova TV HD radi.
Provjerio sad i imam Novu TV HD. Da li je prije bilo problema nemam pojma jer sam došao doma oko 20.00, a TV nisam upalio do sada.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 21:59   #5972
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,543
Jel to 206 ?
Radi normalno.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 22:50   #5973
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Provjerio sad i imam Novu TV HD. Da li je prije bilo problema nemam pojma jer sam došao doma oko 20.00, a TV nisam upalio do sada.
OK, pojavila se Nova TV HD, posto gledam preko CAM modula i kartice kao i ti posumnjao sam da se pojavio neki manji problem.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 23:06   #5974
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
"nub" pitanje da bi gledali tu novu hd, mora vam bit uključen hd paket kanala jeltako? jer ja iman par tih hd kanala al su svi crni, tj. zaključani
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 00:05   #5975
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Ne, neki HD kanali se mogu gledati bez HD paketa.
Odi na otprilike 170 stranicu ove teme (možda +/- koja stranica), tu smo negdje pričali o dostupnim HD kanalima bez HD paketa.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 01:03   #5976
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,006
Citiraj:
Autor rossoneri Pregled postova
"nub" pitanje da bi gledali tu novu hd, mora vam bit uključen hd paket kanala jeltako? jer ja iman par tih hd kanala al su svi crni, tj. zaključani
U osnovnom paketu su ti otvoreni Nova HD i Doma HD. Kanali 206 i 207.
U proširenom Discovery Showcase HD (kanal 62), Animal Planet HD ( kanal 63), Cinestar Premiera 1 i 2 HD ( kanali 85 i 86), Fight Chanel World HD ( kanal 96) i Eurosport HD ( kanal 86).

Zadnje izmijenjeno od: Stipest. 09.05.2017. u 01:08.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 02:18   #5977
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
na kanalima koje ste spomenuli vas dvojica, imam ton ali nemam sliku... znači čujem al je samo crn ekran... neman pojma zašto ali mi je iz službe za korisnike prije godinu dana rečeno da moram uključit hd paket ako to oću imat.
hd paket znači neman uključen, nego 3D paket sa osnovnim +proširenim tv paketom
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 09:50   #5978
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
TV gledaš putem TV box-a ili TV-a (cam modul+kartica)?
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 10:13   #5979
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Koji B.net-ov prijemnik imas i kako je spojen na TV.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 10:31   #5980
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,543
Ako ima starog TT - ejca normalna stvar da "nema slike", ne može dekodirat HD ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 10:43   #5981
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ako se radi o SD prijemnicima TT C251/261, ali ako se radi o HD prijemnicima TT C861/871 onda se mora moci normalno gledati.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 11:37   #5982
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,006
Citiraj:
Autor rossoneri Pregled postova
na kanalima koje ste spomenuli vas dvojica, imam ton ali nemam sliku... znači čujem al je samo crn ekran... neman pojma zašto ali mi je iz službe za korisnike prije godinu dana rečeno da moram uključit hd paket ako to oću imat.
hd paket znači neman uključen, nego 3D paket sa osnovnim +proširenim tv paketom
Prije godinu dana ti kanali nisu bili u osnovnom+proširenom paketu.

http://www.bnet.hr/podrska/rasporedi_programa

Sada jesu i kao su kolege rekle, ako imaš STB Albis ili Kaon to mora raditi.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 16:10   #5983
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Vec par sati (negdje od cca 17,30) neradi mi TV program Nova TV HD, dok Nova TV i Doma TV HD rade normalno, jel vama ta Nova TV HD radi.
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Jel to 206 ?
Radi normalno.
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
OK, pojavila se Nova TV HD, posto gledam preko CAM modula i kartice kao i ti posumnjao sam da se pojavio neki manji problem.
Nakon sto jucer Nove TV HD nije bilo par sati danas se stvar ponovila, opet je nije bilo par sati, sad je dosla.
U ZG je to kanal 209.
Ne kuzim sta me to zeza, samo taj program Nova TV HD.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 16:49   #5984
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
TV gledaš putem TV box-a ili TV-a (cam modul+kartica)?
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Koji B.net-ov prijemnik imas i kako je spojen na TV.
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ako ima starog TT - ejca normalna stvar da "nema slike", ne može dekodirat HD ...
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ako se radi o SD prijemnicima TT C251/261, ali ako se radi o HD prijemnicima TT C861/871 onda se mora moci normalno gledati.
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Prije godinu dana ti kanali nisu bili u osnovnom+proširenom paketu.
Sada jesu i kao su kolege rekle, ako imaš STB Albis ili Kaon to mora raditi.
C261 je u pitanju, znači stari prijemnik, zato i nemam sliku nego samo zvuk...Zahvaljujem svima

Samo da spomenem, 27.4. telefonski produljen ugovor i rečeno mi da će tokom prošlog tjedna doć serviseri spojit novi prijemnik za tv i dignit će se brzina neta (srijeda ili četvrtak rekli su)...

jučer (ponediljak) zovem i pitam di je zapelo, kaže ovaj iz tehničke podrške da mi je to već tribalo bit riješeno i da će on proslijedit dalje da mi nastoje doć "u toku dana" to napravit... je kako ne

Naravno niko nije ni doša ni zva. Danas zovem opet, ista priča, proslijedit će dalje bla bla... Ali fascinira to što je lik 10 puta više energije utrošio za temeljito opisat slučaj u kojem me njegova kolegica proslijedila na krivi broj , nego na riješavanje mog problema kao korisnika, do te mjere da sam ga pita zašto se bavi nebitnim stvarima i prijavljuje ovu da me krivo spojila, i debil mi udre priču kako je to bitno?? a moj problem nema veze ni razlog šta ja zoven?? Neman riči koliko je momak blesav, i ako čita ovde slučajno, moj savjet neka smanji level bolikurčine i bude "podrška" šta se i očekuje od zaposlenika tog odjela.

Rok za jednostrano raskidanje ugovora sklopljenog putem telefona je 14 dana po zakonu o zaštiti potrošača, a to meni ističe preksutra i moja pretpostavka je da oni zavlače da bi meni istekla ta mogućnost. Iz kojeg razloga neznam, možda nemogu pružit brzinu koja je ugovorena ili nešto treće, uglavnom imam dojam da odugovlače da me zajebu s isticanjem termina za raskid... A ja ću lipo sutra ujutro imat sve papire ispunjene potrebne za raskid istoga, i ako me do podne niko ne nazove, otić to poslat hitno preporučeno... Jer sklopit ugovor možeš priko telefona, ali vidi čuda raskinit nemožeš nego na poštu ić slat zahtjev... Pa ćemo vidit još razvoj situacije, ali da su jako loš dojam ostavili vezano za sve ovo, bogami jesu...
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 17:57   #5985
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,006
Kad dobiješ Kaona radit će ti HD kanali.
Te promjene rade kooperanti, a tu je uvik problem plačanja i brzine. Meni je susida čekala više od misec dana (nije joj bilo bitno, pa nije ni zvala). Na kraju je doša momak iz Šibenika???
Ne znam na kojoj si lokaciji, ali danas skoro svi njihovi korisnici na njihovoj mreži imaju sve mogučnosti bez problema, pa ne vjerujem da te zvalače radi toga.
Što se tiće raskida u roku 14 dana, nije istina da se ne može raskinuti preko maila. Ovo su meni poslali:

Poštovani,

nastavno na Vaš zahtjev za raskid pretplatničkog odnosa, obavještavamo Vas kako isti može zatražiti platežno odgovorna osoba putem e-maila na način da u privitku e-maila dostavi kopiju svoje osobne iskaznice te vlastoručno potpisani zahtjev za raskidom.

Kako bi zahtjev bio pravovaljan, isti mora sadržavati sljedeće podatke:

Ime i prezime/Naziv tvrtke
Adresu
Naziv usluge
Datum ugovaranja usluge
OIB
Broj osobne iskaznice
Broj telefona/priključka
Šifru korisnika

Molimo Vas da tako ispunjen zahtjev pošaljete na E-mail zahtjev.za.raskid-privatni@vipnet.hr.

S poštovanjem

Vaš B.net

Ja sam to napravio preko tog maila i sve je prošlo ok. Raskid je obračunat kad je zahtjev poslan.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 18:34   #5986
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Što se tiće raskida u roku 14 dana, nije istina da se ne može raskinuti preko maila. Ovo su meni poslali:

Poštovani,

nastavno na Vaš zahtjev za raskid pretplatničkog odnosa, obavještavamo Vas kako isti može zatražiti platežno odgovorna osoba putem e-maila na način da u privitku e-maila dostavi kopiju svoje osobne iskaznice te vlastoručno potpisani zahtjev za raskidom.

Kako bi zahtjev bio pravovaljan, isti mora sadržavati sljedeće podatke:

Ime i prezime/Naziv tvrtke
Adresu
Naziv usluge
Datum ugovaranja usluge
OIB
Broj osobne iskaznice
Broj telefona/priključka
Šifru korisnika

Molimo Vas da tako ispunjen zahtjev pošaljete na E-mail zahtjev.za.raskid-privatni@vipnet.hr.

S poštovanjem

Vaš B.net

Ja sam to napravio preko tog maila i sve je prošlo ok. Raskid je obračunat kad je zahtjev poslan.
Nisi uvatia poantu onoga šta želin reć, iako ni ja nisam da potpunu informaciju u gornjem postu... sklopit ugovor i produljit možeš u minut posla u telefonskom razgovoru, al za raskinit neide tako lagano

meni je sad npr ista stvar iša na poštu slat ili in posla mail jer opet moran izlazit vanka skenirat osobnu (nisam vlasnik priključka a triba njegova osobna) i potpisivat vlastoručno dokument koji moran scan/upload u mail... mob nije u funkciji trenutno tako da neko slikavanje osobne i potpisa otpada... poanta je da ti zakompliciraju raskid a olakšaju sklapanje ugovora... jel to moglo na isti način, dvominutnim pozivom u kojem daš sve potrebne podatke, kao i ranije kad je trebalo "potpisat" i produljit? vidim da nije, al eto...

I smeta mi to šta iman obaveza krajem tjedna, a oni mene vozaju tu koda san ja 24 ure dnevno doma njima na raspolaganju. Ako ste rekli prošli tjedan (srida, četvrtak) izvolite ispoštovat i doć... ako ne u te dane dogovorene, onda barem zakasnite 4-5 dana i dođite u ponediljak, ili mi dajte šansu da dogovorim termin... A ne tu "prosljeđivat" okolo pozive i zahtjeve dok ja čekan kad će doć likovi i spojit to da mogu ić o svom poslu... i dalje neman nikakvu informaciju, ni kad bi mogli ni ništa... je li problem dat broj osobe zadužene za momke na terenu da pitam kad mogu okvirno očekivat i shodno tome prilagodit svoj raspored, ili dogovorit s njima u xy dan? Klaunski pristup od njih, to je moje mišljenje...
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 19:41   #5987
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,006
Sve OK. Ja sam samo htio objasniti da se može preko maila pošto sam to dva puta napravio ( raskinuo dio telefonskog ugovora i otkazao HD paket) .
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 20:05   #5988
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Zašto moraš skenirati? Uzmeš mobitel i poslikaš osobnu i potpisani zahtjev za raskid i pošalješ na mail kao privitak.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 20:19   #5989
maldini88
Registered User
 
maldini88's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 67
Ekipo evo da se javim s mojim problemom o bnetovom routerom Technicolor 7200...
Dakle signal na lapu s njihovim routerom mi nikada nije išao preko 45 mb od mogučih 80/15 koliko imam iako su bili fizički jedan do drugoga....dok je tada Samsung galaxy s6 bio na 78/15

E sad....spojim tp-link TL-WA730RE i stavim ga u AP mode , spojim s technicolorom isključim wirless na njemu i gle čuda.....lap se zakucava na 79/15....ali gle još večeg čuda...
....sad onaj isti Samsung S6 ne ide preko 45/15 isto tako kako prije nije htio lap....

....postoji tu nešto čudno što ne znam objasniti....čak mi je bio i frend koji radi u combisu i zna cijeli slučaj i smijemo se skupa....

....znači konkluzija je da bnetovi technicolori imaju daleko veću osjetljivost na mobitele nego na same wlan kartice od pc i sl....a kad ih se spoji na relativno nikakav posebni AP daju čudo upravo tim pc i ostalom ali ne i mobitelima....

jednom če se ova enigma riješiti....ali ne vjerujem da ima znalac koji ovo može skužiti....

....inače igram se s ovim već mjesec dana tako da je sve ovo bilo isprobano s više wlan kartica i lapova ali sve se riješilo promijenom AP-a
maldini88 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 20:24   #5990
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Zašto moraš skenirati? Uzmeš mobitel i poslikaš osobnu i potpisani zahtjev za raskid i pošalješ na mail kao privitak.
napisa san i to gore, nisi vidia... al ako sad ponovim opet će se nać neko da napiše "posudi ga" i odvede raspravu u nebitnom smjeru pa eto nema veze...
reka san kako je kod sklapanja a kako kod raskida, i kuži se poanta...
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 21:53   #5991
eseper
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: St
Postovi: 21
Izgleda da su bili neki problemi s Novom HD. Ni danas je nije bilo pa se pojavila.

@rossoneri ne vjerujem da te zavlače. Gužva im je, to je razlog. Svi su čuli za pogodnosti pa su se bacili na produljivanje ili prvi priključak Meni su u travnju došli nakon 10-ak dana.

@Stipest je napisao da su produžene promocije pa zatraži mobitel ako nisi Mislim, ako želiš
eseper je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 21:57   #5992
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor eseper Pregled postova
Izgleda da su bili neki problemi s Novom HD. Ni danas je nije bilo pa se pojavila.
Hvala na informaciji sad bar znam da nije do mene.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 23:29   #5993
mladen77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 21
Svoj zadnji post tu na temi sam završio sa:
Citiraj:
Ostvario onih 50% popusta, tako da nek ne bude gore i ja prezadovoljan.
Samo da vas obavijestim da se eto B.net potrudio da bude bolje pa su mi račun za travanj umanjili za 100% te eto dokazali da mogu i bolje ukupni račun ipak nije 0,00kn jer je netko napravio par odlaznih poziva pa je ukupan iznos računa 0,40kn za 3d paket.
mladen77 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 01:07   #5994
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor eseper Pregled postova
@Stipest je napisao da su produžene promocije pa zatraži mobitel ako nisi Mislim, ako želiš
sutra ću pokušat... baš mi triba mobitel sad kad san osta bez njega... iako nevirujen iskreno da će pristat na to da mi smanje sa 120 na 70 brzinu i daju mob, reće da nema na lageru ili da je kasno za minjat ugovor...

na njihovin stranicama nevidin nigdi da je produženo to, pa im je lako da mi "daju papire" kad ih pitan za mobitel...

al svakako ću pokušat pa šta bude, hvala na informacijama i stipi i tebi
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 11:38   #5995
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,006
Mislim da ti nema ništa od mobitela. to je otišlo jako brzo još krajem drugog miseca. Ne košta te ništa probat.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 11:49   #5996
Motorbreath
Registered User
Moj komp
 
Motorbreath's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 117
Nema vise mobitela , vec 3 tjedna negdje
Motorbreath je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 14:30   #5997
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Bok ljudi. Uletavam kao padobranac jer u zadnjih 10 stranica nisam našao ništa o tome.

U stanu nema nikakvog interneta niti tel.broja. Trešnjevka.

Zanima me ako uzmem paket samo Internet dobijem li ikakve TV kanale po defaultu (tako sam čuo od ljudi koji imaju samo internet od Bneta) ?

Ili da jednostavno uzmem onaj 3u1 paket i čao.

I je li se da iskamčiti veća brzina ili neki popust ako se pozove prodajnog predstavnika doma ?
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 14:46   #5998
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Mislim da ti nema ništa od mobitela. to je otišlo jako brzo još krajem drugog miseca. Ne košta te ništa probat.
Ja ga uhvatio sredinom proslog mjeseca, s tim da mi ga je lik ponudio tek kad sam rekao ''dobro nista zasad, hvala'' Pitam, do kad traje to, on kaze ''ne znam, vec danas nam mogu javit da je gotovo''. Kakva posla, ko da smo na placu.
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 15:42   #5999
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,006
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Bok ljudi. Uletavam kao padobranac jer u zadnjih 10 stranica nisam našao ništa o tome.

U stanu nema nikakvog interneta niti tel.broja. Trešnjevka.

Zanima me ako uzmem paket samo Internet dobijem li ikakve TV kanale po defaultu (tako sam čuo od ljudi koji imaju samo internet od Bneta) ?

Ili da jednostavno uzmem onaj 3u1 paket i čao.

I je li se da iskamčiti veća brzina ili neki popust ako se pozove prodajnog predstavnika doma ?
Mislim da sada svima blokiraju TV kanale. Prije nisu. Nisam siguran.
Zavisi što ti treba. Možeš i 2D uzet ( tv+net).
Imaš velike popuste kao novi korisnik( čak i 50 % uz ugovor na 24 mjeseca). Ako uzmeš 2D brzina je 50 Mbit/s, a ako uzmeš 3D, 70 Mbit/s. Ne znam što će ti brže.
Nazovi i pitaj na 0800 13 12 ili naruči prodajnog predstavnika ovdje:
http://www.bnet.hr/podrska/naruci_b_...g_predstavnika
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 16:55   #6000
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
znači ovo je sramota, ovo je amaterizam teški, kretenizam...

neman riječi majkemi....

27.4. telefonski produljim ugovor i "dobijem" brzinu 120 na 3D paket koji imam (uključen i prošireni tv paket)... Lik broj 1 iz podrške jako viješt pregovarač, slatkorječiv... govori mi je da će ljudi doć spojit novi prijemnik 4.5. ili 5.5. (prošla srijeda/četvrtak)...

Niko nije doša... Obavim prije 2 dana poziv službi za korisnike gdje kažem da imam obaveza krajem ovog tjedna i da me zanima termin kada bi mogli doći da si organiziram vrijeme... Kaže lik broj 2 iz podrške da će napravit sve da se to obavi i sredi u tom istom danu.

Niko nije doša niti nazva, zovem opet, lik broj 3 mi obećaje da će me netko nazvat na moj broj mobitela za dogovorit termin dolaska tehničara...

prošla 2 dana niko me ne zove... Zovem ja maloprije da vidim situaciju i da li mogu okvirno dobit informaciju o terminu dolaska, govori mi lik broj 4 da oni uopće nisu obradili moj zahtjev za produljenjem ugovora, i da će tek sad pokrenit taj proces??? Pa dobro jesu oni bolesni ili šta? amaterčine mrtve, taman idem poslat mail za raskidom svega šta iman kod njih ikad...

znači čovik me uvjerava da je sve ok, i sređeno... (agent za prodaju, lik broj 1) i onda dođe do ove situacije...

ovakvu neozbiljnost nisan očekiva, da oni mene jebu 14 dana i govore "doće neko", "nazvat će te neko"... i nakon svega toga njihov se odnos sažme u jednu ovakvu rečenicu: "a čuješ kralju, nismo mi to ni pustili u obradu, saćemo ka, pa sačekaj još 10-15 dana debilu... ako nije problem... debilu"...

Zadnje izmijenjeno od: rossoneri. 10.05.2017. u 17:05.
rossoneri je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na