Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.04.2009., 11:47   #31
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Big Daddy Pregled postova
Ma Z-2300 mi je onako...ali ja bih htio nesto bolje...brzo cu preci na Z-5500...ma nije mi bitno da udara nego na Z-2300 mi je bass nekako neznam kada pojacam iznad pola...nije to to vise...
Z2300 je najbolji 2.1 set na PC-u,a dalo bi se razgovarati i o najboljim komercijala zvučnicima uopće ikad izašlim za PC,neovisno o setupu sad 2.1 ili 7.1. Tako da sumnjam da ti je..onako. To - onako je malo glup razlog ako ideš samo radi toga na Z5500,imam sobu od valjda 30 kvadrata i ne trese nju,nego dvije od tri etaže na kući,i to kad je sub na valjda 50%. Nisam ih se , štoviše nikad usudio pojačati do kraja.

Ovisno o preferencijama igre ili multimedia,dosta ti je i Z2300. Ne trebaš Z5500,osim ako nisi neki teški jaoćunajskupljeinajboljemakarjesamošugavih10kilaplastike audiofil. Z5500 je vrhunski set sve veće cijene (?!) , ali sve ovisi o tvojim preferencijama.


@ iggyone - nice one. Sviđa mi se rev,dobar posao. Pomalo i na trenutak presubjektivno,ali sve u svemu - realno. Vrijedan set tih para.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2009., 13:49   #32
iggyone
u borbi protiv sna
Moj komp
 
iggyone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Kruge, ZG
Postovi: 175
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
bravo za osvrt, lijepo opisano, i nekako sam očekivao tako pozitivan komentar.
Meni su odavno zapeli za oko, i sad da kupujem zvučnike u tom rangu, definitivno bih dobro razmislio o njima.

Hvala, eto, tako su i meni zapeli za oko, pa sam ih ipak odlucio isprobati.

Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova
Hvala iggyone, bravo na reviewu!
Hvala!

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
...
@ iggyone - nice one. Sviđa mi se rev,dobar posao. Pomalo i na trenutak presubjektivno,ali sve u svemu - realno. Vrijedan set tih para.
Pa dao sam si malo truda, nadam se da će svima biti od neke pomoći.
Što se tiče subjektivnosti, jep, tu sam si uzeo malo prostora jerbo sam inače i član Audio Engineering Society-a, pa sam imao prilike poslušati mnoštvo Hi-Fi komponenata i bar malo okusiti cijelu tu industriju, pa što se mene tiče, mislim da je nakon ovog proizvoda stvarno već preteško izmisliti nešto da svira ovako dobro, a da je tako jeftino. A i slušao sam i puno PC zvučnika, tako da... Ali kao što rekoh, jedino nisam poslušao Z-2300, ali i za to će doći vrijeme. Da se razumijemo, ovo o čem mi pričamo, ništa nije Hi-Fi, ali za sjesti za komp, slušati radio/ igrati igrice/ puštati mp3-jeve dok čistiš kuću/popravljaš bajk/ rješavaš mikrovalnu elektroniku...mislim da se teško da naći nešto bolje od ovoga za te novce. Rado bi ih i dofurao kad bi netko organizirao jedan dan da se mogu poslušati različiti PC zvučnici na jednom mjestu!

__________________


Asrock B550M Pro4
AMD Ryzen 5600 @ Thermalright Assassin King 120SE
2×8GB Corsair DDR4 CL16 3600MHz
Sapphire Nitro+ RX580 4GB
Kingston KC3000 SSD 512GB + Kingston NV2 SSD 2TB
LG DVD-RW
XFX ProSeries CoreEdition 550W
Dell S2716HN
Fractal Design Define Mini
mouse&keyboard Logitech vulgaris
Predzadnja trgovina | Zadnja trgovina
iggyone je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2009., 20:58   #33
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Da malo podignem temu,kupio sam za laptop 2.0 set,za 54kn i prezadovoljan sam,Flat dizajn su,ne opterećujem se previše specsima na zvučnicima koji koštaju koliko pizza i žuja ali eto reda radi piše neki 3 inč drajver vamo tamo,aktivno zvučnici - moš si mislit,2x1.5W,to ajde,već da,imaju snage bukači za laptope,itd.

Model je Divoom MORRO 220,napajaju se preko USB-a šta je odlično za lap dok je naravno uključen u struju,vidjet ćemo u standalone radu koliko cicaju baterije na 20,30% glasnoće.

Zasad sam jako zadovoljan,nemjerljivo sa ovim integriranim naravno u Asus F3S.

http://www.divoom.com/m220.htm

Vjerujem da nema boljeg zvuka za 54kn,pa eto ako netko traži nove zvučnike a nema love - to je pravi put za početak do nečeg boljeg i moćnijeg.

Naravno,ne bi ih uspoređivao sa svojim starim TEAC-ima Powermax 260W,to je u biti 2x2.6W vjerujem,u to vrijeme su bili odlični,prije 12g.
I danas odlično zvuče na ISA yamahi .

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...Name=WDVW&rd=1

old skul.

Eto,54kn pa tko voli...
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2009., 16:06   #34
logitech_xxx
Premium
Moj komp
 
logitech_xxx's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zabok
Postovi: 45
HA HA HA ... TRAZI NESTO U RANGU Z2300 I D AJE BOLJE OD TOGA ZA 400 KN... HA HA HAHA HA HA HA HA HAHA HA H AHA HA HAHAHA HA A HA HA HA HA HA H A...
BOLI GLAVA....
TO JE VJEROJATNO NEKA šALA...
sORRY ZBOG VELIKIH SLOVA...
__________________
Lenovo ThinkPad T420
logitech_xxx je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2009., 16:34   #35
Spamer
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Split
Postovi: 152
http://www.bidorbuy.co.za/item/17487...BRAND_NEW.html


revo 3 model, 300kn prdobro izgledaju tu je i daljnski, mislim se da ih uzmem , ima li iskustava sa ovim modelom, misljenja??
Spamer je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2009., 20:42   #36
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Divoom Morro 221, 2.1,25W ti je RMS,2x5W su speakeri,15W je mali vufer,ja nisam čuo simpatičniji a jeftiniji 2.1 sistem već dugo dugo vremena.

Evo i link,osim što su me dobro nasmijali,vufer je od drveta(149kn,ali eto,potrefi se),bass reflex nekakav postoji,raspon je od 40hz-20khz, ne znam šta bi rekao, osim predobro zvuče za 149kn,i nasmijali su me,kako na Audiomaxu HD na burazovom HP Probooku,tako i na X-Fi Musicu kod mene na kompu.

http://www.divoom.com/m221.htm

Najbolji 2.1 set do 150kn na našem tržištu,Lođi S220 se može sakrit.

Oduševljen zasad. Taman za sobu od 10tak kvadrata,ali cijena je smijeh.
thedream je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na