Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2010., 02:41   #6091
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Gledo Expendables...

Mislim da bolje Rambo-ubij-sve-spali-sve akcije jednostavno nema. Arnoldova uloga do jaja, dijalozi totalna ubojica, Stathamovih pet minuta za pamcenje, Mr. AA12 u akciji brutalnijoj od Srpskog Filma , itd. Doslovno 100njak i kusur minuta uzivanja. I Sly je najbolje izgledajuci 60godisnjak kojeg sam vidio, lik skoro pa se moze kvalificirat na Mr. Olympia

Za-Oscara dojam = 3/10
Faktor zabave = 25/10
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 13:30   #6092
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
The karate kid - 10/10

Cim đeki čen glumi film mora bit okej
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 16:17   #6093
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
The Experiment (2010) - očekivao sam više od filma, više psiholoških igrica.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 15:57   #6094
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Salt (2010) - po meni možda jedan od najboljih filmova ove godine. Puno akcije, nekih neočekivanih stvari i odlična gluma Angeline Jolie.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 16:31   #6095
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Pogledao danas : http://www.imdb.com/title/tt0457430/

Pan's labyrinth, odličan film, pomalo fantastičan, no drži do kraja uz ekran.

Također preporučam dva koja se igraju s pomakom u vremenu, za one koji vole vremeplov.

Timecrimes http://www.imdb.com/title/tt0480669/

Timescape http://www.imdb.com/title/tt0104362/
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 18:55   #6096
njoka.
Registered User
Moj komp
 
njoka.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 111
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Pogledao danas : http://www.imdb.com/title/tt0457430/

Pan's labyrinth, odličan film, pomalo fantastičan, no drži do kraja uz ekran.

Također preporučam dva koja se igraju s pomakom u vremenu, za one koji vole vremeplov.

Timecrimes http://www.imdb.com/title/tt0480669/

Timescape http://www.imdb.com/title/tt0104362/
El Laberinto del fauno je po zanru fantazija!
__________________

njoka. je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 20:14   #6097
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Citiraj:
Autor njoka. Pregled postova
El Laberinto del fauno je po zanru fantazija!

Genre:
Drama | Fantasy | Mystery | Thriller | War

Nema veze, odličan je.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 20:27   #6098
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
The Expendables (2010)




Prvo Arnie s onim svojim "You like to play in the jungle" , a onda Stallone s svojom "he want's to be president"


Onaj crni Ford kojeg Stallone vozi u filmu, bio sam na Discovery Channel-u gledao emisiju "Street Customs" gdje je jedan nastavak bio kako West Coast Customs ekipa radi baš taj auto za Stallone-a.
-->
Pravi akcijski film u štihu akcijskih filmova iz 80-ih kad su scenom vladali Stallone, Schwarzenegger i ekipa, gdje je jedan čovjek mogao svladati čitavu vojsku protivnika

Ima dosta akcije, ali skoro sve obavljaju samo Stallone i Jason Statham, trebali su i drugi dobiti više minutaže jer ovako zvuče kao samo ime da privuku gledatlje za film.

Ima i humora, a najjača scena u filmu je svakako ona kad se nađu Stallone i Schwarzenegger pa jedan drugo 'kajlaju' jer su svojevremeno bili konkurencija



Prvo Arnie s onim svojim "You like to play in the jungle" , a onda Stallone s svojom "he want's to be president"


Onaj crni Ford kojeg Stallone vozi u filmu, bio sam na Discovery Channel-u gledao emisiju "Street Customs" gdje je jedan nastavak bio kako West Coast Customs ekipa radi baš taj auto za Stallone-a.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 21:32   #6099
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,864
The Karate Kid (2010) 8.5/10 Film je dobro odradjen i svidja mi se "novi" karate kid

Salt 7/10 Napucavanja, tucnjave...nudili joj bondovu djevojku da glumi, na kraju dobila ulogu samog "bonda" , dobra gluma ali malo isfurano, mogli su bar mal razvuci film, ovak mi je sve nesto jednostavno i brzo zavrsilo
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 01:22   #6100
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Gledo Expendables...

Mislim da bolje Rambo-ubij-sve-spali-sve akcije jednostavno nema. Arnoldova uloga do jaja, dijalozi totalna ubojica, Stathamovih pet minuta za pamcenje, Mr. AA12 u akciji brutalnijoj od Srpskog Filma , itd. Doslovno 100njak i kusur minuta uzivanja. I Sly je najbolje izgledajuci 60godisnjak kojeg sam vidio, lik skoro pa se moze kvalificirat na Mr. Olympia

Za-Oscara dojam = 3/10
Faktor zabave = 25/10
Pas masters, ovi lejmeri u Cinestaru nam ne daju film
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 09:09   #6101
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Pomozite! Tražim naziv filma u kojem jedna firma šalje turiste u prošlost, u vrijeme dinosaura. Jednim posjetom nešto pođe po zlu i jedan od turista ubije leptira i time izmjeni sadašnjost. Kad se vrate, lagano se sve pretvara u prašumu, životinje i ljudi se mijenjaju. Bilo je davno na tv-u, neki dan mi je palo na pamet i htio bih ga ponovno odgledat.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 09:30   #6102
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Pas masters, ovi lejmeri u Cinestaru nam ne daju film
Kak mislis ne daju? Mislim, slazem se da su u Cinestaru lameri, i dalje nista od Toy Story 3 bez posrane sinkronizacije, al' Expendables sam gledo u Cinestaru i bio je dernek

Citiraj:
Autor weaponx Pregled postova
Pomozite! Tražim naziv filma u kojem jedna firma šalje turiste u prošlost, u vrijeme dinosaura. Jednim posjetom nešto pođe po zlu i jedan od turista ubije leptira i time izmjeni sadašnjost. Kad se vrate, lagano se sve pretvara u prašumu, životinje i ljudi se mijenjaju. Bilo je davno na tv-u, neki dan mi je palo na pamet i htio bih ga ponovno odgledat.
Sound of Thunder - http://www.imdb.com/title/tt0318081/

Doslovno sam ga naguglao izprve sa 4 keyworda - tourist, time travel, butterfly i change... Pretesko guglat, znam :P
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 10:22   #6103
ESP
Banned
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: zg
Postovi: 5
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
The Experiment (2010) - očekivao sam više od filma, više psiholoških igrica.
njemacka verzija je miljama bolja - http://www.imdb.com/title/tt0250258/
ESP je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 10:28   #6104
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Citiraj:
Autor zwer;

Sound of Thunder - [URL
http://www.imdb.com/title/tt0318081/[/URL]

Doslovno sam ga naguglao izprve sa 4 keyworda - tourist, time travel, butterfly i change... Pretesko guglat, znam :P
To je to. Puno hvala.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 10:54   #6105
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor ESP Pregled postova
njemacka verzija je miljama bolja - http://www.imdb.com/title/tt0250258/
Vjerojatno, ali problem je upravo to što je njemačka verzija
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 11:42   #6106
njoka.
Registered User
Moj komp
 
njoka.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 111
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
Vjerojatno, ali problem je upravo to što je njemačka verzija
Gdje je tu problem?
__________________

njoka. je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 11:48   #6107
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Kak mislis ne daju? Mislim, slazem se da su u Cinestaru lameri, i dalje nista od Toy Story 3 bez posrane sinkronizacije, al' Expendables sam gledo u Cinestaru i bio je dernek
Ma zato jer imamo "samo" 5 dvorana i kad dođu novi filmovi, u 50% slučajeva ne počnu igrati odmah, nego tek za mjesec dana ili tako.

Slično je bilo sa Alisom, Edge of Darkness npr, Shutter Islandom mislim itd... banana

http://www.blitz-cinestar.hr/cinestar-sibenik////

Još igra Tvajlajt, ona 3 debilna crtića (svi sinkronizirani - uopće nemoš gledati normalnu verziju)..
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 11:51   #6108
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Odgledao danas : SOUL KITCHEN http://www.imdb.com/title/tt1244668/
na njemačkom, no zabavan do kraja.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 12:04   #6109
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Odgledao ovih dana:

Old Dogs (2009) - komedija koja miješa očinstvo i ljubav sa poslovnim životom, film za potpuno opuštanje

The Departed (2006) - mafijaški film kojeg gotovo da nisam počeo gledat kad sam vidio ta traje dva i pol sata no stvarno se isplatilo.

The Losers (2006)
- tipična američka akcija sa previše pretjerivanja no meni je film super, ne zamara čovjeku mozak

Exam (2009) - fenomenalan film zbog ideje i izvedbe jer se film dešava u 30 kvadrata, a čovjek će se osjećat napeto i bit će mu zanimljivo tokom cijelog filma. Jedino mislim da je kraj upropašten jako i molim nekog da mi zapravo spoila kraj jer mislim da nisam dobro pokopčo


Opisi filmova su prilično primitivni jer ne želim ljudima spoilat
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 16:47   #6110
Billkita
Premium
Moj komp
 
Billkita's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Čavle, Rijeka
Postovi: 199
Citiraj:
Autor Flikoman Pregled postova
Salt (2010) - po meni možda jedan od najboljih filmova ove godine. Puno akcije, nekih neočekivanih stvari i odlična gluma Angeline Jolie.
Svakako pogledati, film je odličan.
__________________
Ala homo, ala homo ča popit i na brige pozabit.
Billkita je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 17:48   #6111
njoka.
Registered User
Moj komp
 
njoka.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
The Departed (2006) - mafijaški film kojeg gotovo da nisam počeo gledat kad sam vidio ta traje dva i pol sata no stvarno se isplatilo.
Ovaj film je definitivno MUST watch

__________________

njoka. je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2010., 21:40   #6112
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530

Sa druge strane nema niti sarm karakteristican za komedije osamdesetih, pada mi na pamet Bachelor Party sa Tom Hanksom. I o ovom da je nepredvidiv bi se dalo, x puta mi se dogodilo da znam kaj je sljedece.

Burn after Reading - meni odlican film brace Coen, izbor glumaca, gluma, rezija sve odlicno. Recimo taj film me vise uspio nasmijati od hangovera iako ga nisam dozivio kao cistu komediju.

The Strangers - horor, nije mi bas nesto. Imam problem sa dinamikom filma. Od pocetka filma znas kako ce zavrsiti (manje vise) i onda cijeli film navijas daj svrsite vise sa tim. Atmosfera je kako i prilici hororu, ali ne volim kada se film svede iscekivanje kada ce nesto iskociti iza ugla (kao one jubito fore, samo sto traje duze). Naravno propusti u logici postupanja likova su prisutni, ali ajde ne bi bilo filma da postupe kako im ja kazem. Ljubitelji zanra kojima sve navedeno ne smeta pogledati, ostali mozete slobodno propustiti.

Paranormal Activity - kad je izasao ovaj film je pratilo dosta hypea, da bi onda bio mahom popljuvan od ljudi koji su ocekivali puno od filma. Zbog toga nisam znao sto ocekivati, ali meni je film cisto solidan. Koncept funkcionira, svidja mi se nacin na koji je postavljena glavna muska uloga. Jedino mi je kraj malo zbrzan, a bilo je prostora za malo bolju razradu. Mozda se redatelj bojao da ce iskociti iz koncepta ako uvede jos kojeg lika u pricu.

Moon - vrlo dobar SF, preporucam pogledati.

Politist, adjectiv - vrlo dobar rumunjski film iz 09 bavi se moralnom dvojbom mladog rumunjskog policajca iz malog grada. Spor tempo filma i na momente ekstremno dugi kadrovi.

Les Choristes
- nije me bas oborio sa nogu, ali solidan francuski film. Iako je film simpatican, imam osjecaj da sam sve to vec negdje vidio (Dead poets society). Gluma na visini, rezija solidna.

Baader Meinhof Complex - solidan film. Zanimljiva tema iz koje se ipak moglo izvuci vise, kao da fali malo "mesa" i dubine pogotovo u prvom dijelu filma. Mozda ne bi bilo lose informirati se bar okvirno o događajima o kojima govori film.

A Shot at glory - film o fiktivnom skotskom drugoligasu, u klub se vraca zvijezda u poznim godinama koja nije u najboljim odnosima sa starim trenerom, a zapletu dodatno pridonosi americki vlasnik sa svojim fiks idejama. Film nije remek djelo, pun je kliseja i gotovo u potpunosti je predvidljiv, ali meni je simpatican. A vjerujem da ce biti simpatican svima koji nogomet dozivljavaju kao nesto vise od igre. U naslovnoj ulozi Robert Duvall, neki se bune na naglasak, ali po mom misljenju je dosta dobro odglumio.

Adaptation - meni genijalan film, od redatelja i scenarista filma "Being John Malkovich" (ako ste gledali, na slican nacin pomaknut film). Napokon Cage koji nije iritantan i napokon u dobrom filmu. Chris Cooper i Meryl Strrep odlicni. Svakako pogledati.
Jedina zamjerka ide izdanju sa kioska u kojem negdje u zadnjoj trecini filma titl postane mijesano hrvatsko-srpski, kao da su prevodili sa srpskog pa je nekome promaklo 20-ak minuta filma.

Love honour and obey - ok UK gangsterski film, onako neobavezna akcija sa dosta humora, ima par urnebesnih scena (Henry iz You rang milord prednjaci).

In the bedroom - dosta dobar film, drama sa elementima krimica.

Mar Adentro/The Sea inside - jak film, Javier Bardem je odlicno odglumio. Inace film je dobio oscara '04 za najbolji strani film najveci konkurent mu je bio Untergang. Pogledati.
-->
Akira - japanski cyberpunk crtic, nezaobilazno za ljubitelje zanra

Adams Aebler - nemojte guglati, citati sinopsis, forspan, nista - pogledajte film. luđački film!

Saw II - tako tako, mogao je biti i bolji. gluma na nekim dijelovima opasno steka, a i rezija pojedinih dijelova me nije odusevila. Zamke zanimljive, dobar twist, ali malo mi je setting nelogican.

After Hours - kada jedna vecer u New yorku pođe po krivu u Sorseseovoj reziji. Nije remek djelo, ali niti nema takve pretenzije. Ok film.

Bad santa - zabavan film, Billy Bob je dobro odlumio

Ace in the Hole
- odlican film sa Kirk Douglasom u naslovnoj ulozi, bavi se etikom novinara koji je (ili su) spreman uciniti sve kako bi dosao do price koja ce od njega napraviti zvijezdu u novinarskim krugovima. Tema danas mozda aktualnija nego ikada, Kirk Douglas odlican. Legendarna scena.

120 - turski film, nije bas nesto. Rađen je po istinitoj prici pa valjda ne mogu zamjeriti zapletu iako je meni nelogican. Gluma je ok, iako ima oscilacija, kao i rezija, previse patetike za moj ukus. Radnja se odvija oko 1914. godine u turskoj provinciji.

Hangover - ima nekoliko dobrih fora, ali nije mi nista posebno. Opet onaj poznati osjecaj kad gledas film sat i pol, a nasmijes se manje nego za vrijeme 25 minutne serije (i to ne cak niti neke jako dobre serije).
Sa druge strane nema niti sarm karakteristican za komedije osamdesetih, pada mi na pamet Bachelor Party sa Tom Hanksom. I o ovom da je nepredvidiv bi se dalo, x puta mi se dogodilo da znam kaj je sljedece.

Burn after Reading - meni odlican film brace Coen, izbor glumaca, gluma, rezija sve odlicno. Recimo taj film me vise uspio nasmijati od hangovera iako ga nisam dozivio kao cistu komediju.

The Strangers - horor, nije mi bas nesto. Imam problem sa dinamikom filma. Od pocetka filma znas kako ce zavrsiti (manje vise) i onda cijeli film navijas daj svrsite vise sa tim. Atmosfera je kako i prilici hororu, ali ne volim kada se film svede iscekivanje kada ce nesto iskociti iza ugla (kao one jubito fore, samo sto traje duze). Naravno propusti u logici postupanja likova su prisutni, ali ajde ne bi bilo filma da postupe kako im ja kazem. Ljubitelji zanra kojima sve navedeno ne smeta pogledati, ostali mozete slobodno propustiti.

Paranormal Activity - kad je izasao ovaj film je pratilo dosta hypea, da bi onda bio mahom popljuvan od ljudi koji su ocekivali puno od filma. Zbog toga nisam znao sto ocekivati, ali meni je film cisto solidan. Koncept funkcionira, svidja mi se nacin na koji je postavljena glavna muska uloga. Jedino mi je kraj malo zbrzan, a bilo je prostora za malo bolju razradu. Mozda se redatelj bojao da ce iskociti iz koncepta ako uvede jos kojeg lika u pricu.

Moon - vrlo dobar SF, preporucam pogledati.

Politist, adjectiv - vrlo dobar rumunjski film iz 09 bavi se moralnom dvojbom mladog rumunjskog policajca iz malog grada. Spor tempo filma i na momente ekstremno dugi kadrovi.

Les Choristes
- nije me bas oborio sa nogu, ali solidan francuski film. Iako je film simpatican, imam osjecaj da sam sve to vec negdje vidio (Dead poets society). Gluma na visini, rezija solidna.

Baader Meinhof Complex - solidan film. Zanimljiva tema iz koje se ipak moglo izvuci vise, kao da fali malo "mesa" i dubine pogotovo u prvom dijelu filma. Mozda ne bi bilo lose informirati se bar okvirno o događajima o kojima govori film.

A Shot at glory - film o fiktivnom skotskom drugoligasu, u klub se vraca zvijezda u poznim godinama koja nije u najboljim odnosima sa starim trenerom, a zapletu dodatno pridonosi americki vlasnik sa svojim fiks idejama. Film nije remek djelo, pun je kliseja i gotovo u potpunosti je predvidljiv, ali meni je simpatican. A vjerujem da ce biti simpatican svima koji nogomet dozivljavaju kao nesto vise od igre. U naslovnoj ulozi Robert Duvall, neki se bune na naglasak, ali po mom misljenju je dosta dobro odglumio.

Adaptation - meni genijalan film, od redatelja i scenarista filma "Being John Malkovich" (ako ste gledali, na slican nacin pomaknut film). Napokon Cage koji nije iritantan i napokon u dobrom filmu. Chris Cooper i Meryl Strrep odlicni. Svakako pogledati.
Jedina zamjerka ide izdanju sa kioska u kojem negdje u zadnjoj trecini filma titl postane mijesano hrvatsko-srpski, kao da su prevodili sa srpskog pa je nekome promaklo 20-ak minuta filma.

Love honour and obey - ok UK gangsterski film, onako neobavezna akcija sa dosta humora, ima par urnebesnih scena (Henry iz You rang milord prednjaci).

In the bedroom - dosta dobar film, drama sa elementima krimica.

Mar Adentro/The Sea inside - jak film, Javier Bardem je odlicno odglumio. Inace film je dobio oscara '04 za najbolji strani film najveci konkurent mu je bio Untergang. Pogledati.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 02:18   #6113
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Evo pogleda maloprije u kinu Plaćenike.......

Priča loša, dijalozi plitki, al akcija je zato do jaja
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 02:48   #6114
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Emissary Pregled postova
Evo pogleda maloprije u kinu Plaćenike.......

Priča loša, dijalozi plitki, al akcija je zato do jaja
Pa ocekivano od filma kojeg Stallone rezira, nisi valjda ocekivao nesto dubokoumno
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 03:07   #6115
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Naravno da ne

Al moglo je to dosta bolje, filmu kronično nedostaje kvalitetnih one-linera kakvih je bilo primjerice u Švarcijevom Komandosu. Nasmija sam se možda 3-4 puta, dok sam na Komandosa i dosta sličnih filmova staroga kova kida od početka do kraja.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 09:10   #6116
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Srpski film - ??/10
- neću ga ocijeniti niti ikome preporučiti. ovaj film nije za svakoga, no da je napet, je i zbilja zastrašujuća je i sama pomisao na to da takvi filmovi zbilja postoje...
pogledao to čudo od filma i mogu reć jedino da je debilan a da ima i gorih sranja -ima....
Definitivno nije sza svakoga....
2/10

Shes out of my league (il tak nekak)
- Neznam koji film u redu na isti kalup... dobar za ubit tih 2 sata s boljom polovicom
6,5/10
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 10:49   #6117
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358



Šteta što je Angie na kraju bila na američkoj strani, već sam u glavi odvrtio kakav bi to nastavak bio u kojoj bi ju lovio Jack Bauer



Pogledao jučer i Repo Men. Dobra ideja ali film me nikako nije oduševio, da ga nisam pogledao ne bih požalio.
-->
Citiraj:
Autor Flikoman Pregled postova
Salt (2010) - po meni možda jedan od najboljih filmova ove godine. Puno akcije, nekih neočekivanih stvari i odlična gluma Angeline Jolie.
Citiraj:
Autor Billkita Pregled postova
Svakako pogledati, film je odličan.
Još jedna preporuka. Odličan film, svojevrsni ''križanac'' Umri muški i Bournea po pitanju odlične akcije, napetosti, špijunaže i preokreta.

Očekivao sam manje od filma a dobio puno kvalitetne zabave. UU svakom slučaju zaslužuje nastavak...

BTW:



Šteta što je Angie na kraju bila na američkoj strani, već sam u glavi odvrtio kakav bi to nastavak bio u kojoj bi ju lovio Jack Bauer



Pogledao jučer i Repo Men. Dobra ideja ali film me nikako nije oduševio, da ga nisam pogledao ne bih požalio.
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 12:20   #6118
kolpamorta
Premium
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: split
Postovi: 55
Boy http://www.imdb.com/title/tt1560139/ definitivno osvježavajući film "KIWI" produkcije

ako vam se ovo svijdelo pogledajte onda i:

Samson and Delilah http://www.imdb.com/title/tt1340123/
kolpamorta je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 12:33   #6119
vrac
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 43
300 -nabrijavanje do jaja,dobra priča i akcija, svakako pogledati (tko nije s obzirom na starost), e kad bi bar snimli nastavak npr.301
vrac je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2010., 12:50   #6120
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
The karate kid - 10/10

Cim đeki čen glumi film mora bit okej
Đekica i OK film kod mene nejdu u istu rečenicu. Kao ni Đet Li i OK film Nakon što sam po n-ti put pogledao U zmajevom gnijezdu, Big Boss, Iron Fist i Na zmajevom putu... Đeki i Đet su mi karikature

ali o ukusima se ne raspravlja. možda je film dobar, no nema teorije da potrošim sat i pol života na taj film. radije potrošim 2 i pol sata na nešto što sam kao klinac također gledao 100 puta kako se kod mene nastavlja festival akcijskih filmova iz djetinjstva, sinoć, na repertuaru je bilo Cameronovo predzadnje remekdjelo:

Aliens-Director's Cut - 10/10
- odličan film, i svaki puta napet i ostavi bez daha i teksta

P.S. pod zadnje Camoerovo remek-djelo ne mislim na Avatar nego na ovo
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na