Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2012., 23:51   #331
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020




moci ces ju povaliti kada udjes u relay,onda ti dodje do lifta i pita te jesi li za akciju i ti potvrdis,a dalje ces vidjeti


-->
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
evo ga riješio na insanity sve DLC ove i side questove prije nego prionem na main quest , tj. jump kroz onaj relay. Sad sam riješio prvog bossa, onu žensku u Lair of the Shadow Broker. Najjača kombinacija , Miranda + Kasumi. I Shepard je soldier. ni na zadnjoj težini ne predstavlja ništa problem , lvl. 24 , Miranda overload , Kasumi warp ili onaj ."tajfun" skine sve shieldove. Shepard raspali iz automatskog naoružanja..i ide. Vidjet ćemo poslije Shadow Brokera main quest. Nadam se da će svi preživjet , a ako neće , nek ode onaj ludi ubojica , jedan od kreatora one plaćenićke grupe Blue Sun. Koji antipatičan lik. Jedino , ne kužim kako "povalit" Mirandu. Pita me jesam zainteresiran , kažem da, odgovori : "da se vidimo kad se stvari smire"? Jel moram čekat kraj main questa?

taj Zaeed jest DLC izdan nabrzaka,lik nema uopce osobnost ni karakter,vojnik kao u knjigama




moci ces ju povaliti kada udjes u relay,onda ti dodje do lifta i pita te jesi li za akciju i ti potvrdis,a dalje ces vidjeti


blava je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 23:17   #332
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ha , kraj. 41 sat na insanity playtime sa svim dodacima. Sad se čeka 3. !

stradali: plaćenik , profesor i onaj Gerun..nešto. Tog lika mi je najviše žao.
A profesor kak je poginuo misterija. Bio je u onoj grupi koja je bila odstupnica ,
dao sam Jack da je vodi. Baza dignuta u zrak Illusive manu sam rekoa nek se nosi.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2012., 11:20   #333
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
poceo nekidan igrat s adeptom na hardocore . Ima mi zescih gluposti u igri:

Ono, character buildup je katastrofa, 6-7 spellova na raspolaganju od kojih valjda jedino valjaju warp, singularity u pocetku i eventualno shockwave, i stalno tako svaku borbu isto. Ako vec pravis igru sa gro dugim borbama, barem napravi vise nacina za ubijanje.

NPC-evi svojeglavi i cesto ne slusaju, nekad trce naprijed, nekad znaju "zablesit" - po minutu dvije stoje zaklonjeni i ne pucaju uopce, automatski trose ono malo spellova sto imaju, rade mali dps. Cini mi se i malo upgradea za oruzja, armor i ostalo. Na nijedan planet koji nije mission related se ne moze spustit i malo zujat, nego samo skenirat iz daljine. I tako dalje...

E, hebem ti konzole!

A sad odo igrat

Btw, kako mi memberi postaju lojalni? Kad rijesim njihove osobne misije, ili?

Zadnje izmijenjeno od: Fatal. 30.01.2012. u 11:24. Razlog: +
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 11:25   #334
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
da,kada rijesis osobne misije,s tim da stanes na njihovu stranu u vezi misija,imas par slucajeva ako si renegade ili dobrica da nemas mogucnost ono plavo ili crveno da im se opravdas e onda ne dobivas lojalnost
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 15:54   #335
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Jucer zavrsio, 42 sata na hardcore-u s adeptom, bez dlc-ova. Dalko od toga da je igra losa al ono - do bola iskliseizirana igra - pogotovo loyalty missije, bossovi vecinom jadni i prelagani,

stil borbe uvijek isti, lokacije vecinom lose, igra s adeptom se moze sazet u dvije rijeci: HEAVY WARP ,a prica je zesci srot u usporedbi s ME1
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 16:16   #336
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Ček, ti si potrošio 42h na tako lošu igru? Mazohist or just stupid?
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 19:19   #337
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Ne znam odakle ti da je igra losa. Od mene sigurno ne, dapace rekao sam da mi je daleko od lose.

Druga je stvar sto sam samo krizirao igru, a to ima veze s tim da mi je jedinica u valjda top 10-15 uopce, pa sam ovu gledao kroz povecalo...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 21:20   #338
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
meni je sve super , samo mi je zadnji bos prelagan. Pogotovo ako dođeš na njega sa full nabrijanom ekipom , završena svaka sporedna misija i DLC , insanity težina.
  Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 21:39   #339
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Ne znam odakle ti da je igra losa. Od mene sigurno ne, dapace rekao sam da mi je daleko od lose.

Druga je stvar sto sam samo krizirao igru, a to ima veze s tim da mi je jedinica u valjda top 10-15 uopce, pa sam ovu gledao kroz povecalo...
U tom slučaju odigraj Lair of the Shadow Broker. Cijelokupni dojam će ti se dosta promjeniti, nabolje.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 21:33   #340
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Bi da mogu. Imam problema s gusarskom verzijom tog dlca-a, kad ga instaliram ne pojavljuje mi se na galaxy mapu...

ako je netko rijesio problem, PM please
Fatal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.03.2012., 17:32   #341
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Zanima me nesto.
Odigrao sam ME1 i deinstalirao igru. Nisam sacuvao saveove. Prije par dana instalirao ME2,i pocetak mi je totalno drukciji od moga zavrsetka prvog dijela. Moze li se to nekako promijeniti?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2012., 18:16   #342
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
tamo kad te Ashley i James ispituju o tebi u vožnji na Cerebrusov brod , govoriš o svojoj prošlosti . Inače ako si deinstalirao igru nije nužno da si maknuo saveove jer su oni u My Documents
  Reply With Quote
Staro 12.03.2012., 18:41   #343
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Imas tu ME 1 i 2 saveove, pa si slozi kako ti pase.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote