Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.01.2008., 00:42   #1
..::IVKULJA::..
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zupanja
Postovi: 2
videopozivi????

imam nokiu 6288,i opcijama sam video pozivi i cackao sam po tome al kaze da se obratim svome provideru,e sad znam da VIP ima to,a za Tmobile nisam siguran,e sad jel postoji kakav program koji trebam imat ja i osoba koja razgovara samnom da se vidimo?
..::IVKULJA::.. je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 00:51   #2
Girrari
drug Mile
Moj komp
 
Girrari's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 356
T-mobile ne podržava video pozive, makar zasad.

Iskreno govoreći, po meni je to zgodna zamisao koja:
-pada u vodu jer 90% ljudi baš i ne želi da ih se gleda dok razgovaraju
-je preskupa
-brzo dosadi

Osobno očekujem trend smanjenja broja mobitela koji to podržavaju. Doduše, prognoza mi možda padne u vodu jer je to još uvijek dobar marketinški trik za privući kupce.

EDIT: ne treba ti nikakvi dodatni progam.
__________________
Ne postoje glasni ventilatori, postoje samo nedovoljno glasni zvučnici!
Girrari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2008., 05:14   #3
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Girrari Pregled postova
T-mobile ne podržava video pozive, makar zasad.

Iskreno govoreći, po meni je to zgodna zamisao koja:
-pada u vodu jer 90% ljudi baš i ne želi da ih se gleda dok razgovaraju
-je preskupa
-brzo dosadi

Osobno očekujem trend smanjenja broja mobitela koji to podržavaju. Doduše, prognoza mi možda padne u vodu jer je to još uvijek dobar marketinški trik za privući kupce.

EDIT: ne treba ti nikakvi dodatni progam.

Da, sigurno. hehe. Tehnologija ide samo naprijed, ne iza. Video pozivi su odlicna stvar jer obican razgovor cini zanimljivijim.

A da ne pricam klincima u osnovnoj skoli koji nisu ni svjesni kako ce ih starci moci kontrolirati di su navecer. Ljudi ce morati biti iskreniji ili jos vise muljati (a to ne mozes jako dugo)

- ljudi koji ne zele da ih se gleda

- nije preskupa
  Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 12:29   #4
Girrari
drug Mile
Moj komp
 
Girrari's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 356
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Da, sigurno. hehe. Tehnologija ide samo naprijed, ne iza. Video pozivi su odlicna stvar jer obican razgovor cini zanimljivijim.

A da ne pricam klincima u osnovnoj skoli koji nisu ni svjesni kako ce ih starci moci kontrolirati di su navecer. Ljudi ce morati biti iskreniji ili jos vise muljati (a to ne mozes jako dugo)

- ljudi koji ne zele da ih se gleda

- nije preskupa
-Tehnologija video poziva i nije neka tehnologija. Ono na čemu se video poziv bazira (3G) jest, a ona se itekako koristi za druge stvari.

-Jadni su starci koji misle kako mogu klince kontrolirati na taj način, a još jadniji oni koji to uopće žele. Mogućnost manipulacije s tom uskokutnom kamerom je velika jer vidiš jako malo osim face, a ako približiš facu kameri ne vidiš ništa drugo. Osim toga uvijek postoji ona stara nisam čuo da zvoni. Dok sam ja bio klinac nije bilo ni mobitela i nitko od staraca nije bio opsjednut da nas kontrolira, no to je tema za neku drugu raspravu.

-Ne vidim kaj je tu čudno... ja fakat nemam namjeru da netko gleda moju facu dok razgovram s njime prek telefona, a uz to narušava i moju privatnost.

- Skoro 2 kn/min unutar mreže i skoro 4 kn/min izvan mreže meni je skupo za tako nešto. Eventualno kad se izjednači s cijenom glasovnog poziva, a to teško da će se desit.
__________________
Ne postoje glasni ventilatori, postoje samo nedovoljno glasni zvučnici!
Girrari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na