Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.09.2007., 12:28   #181
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Recite mi dali jos uvijek hr paypal koristi samo i iskljucivo kreditne kartice ili je pocelo i sa debitnima? Ja imam it paypal posto oni daju mogucnost koristenja postepay debitne kartice; stundent sam i ne mogu dobiti kreditnu... Retardirani problem je sta da bi placao talijanskim paypalom moras se logirati sa nekog talijanskog providera jer ti inace blokiraju account (sta mi se vec desilo). Malo glupo ali sta ces, mislio sam si da mozda nabavim neki talijanski proxy... hehe...
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2007., 12:45   #182
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
100% mozes registrirat Visu Eelectron od PBZ-a (kod mene je tako) i Splitske banke, za Zaba-u nisam siguran, imam kod njih racun i prije 10-ak dana mi kaze teta u banci u Omisu da se ne moze registrirat...neki dan sam u Splitu vadio novce i pitao opet, kaze teta da ove nove (koliko su nove ne znam) imaju cip il ko zna sta, pokazala mi je karticu i ima 3-znamenkasti kod, ali pitanje je hove li je PayPal prihvatit, treba googlat i gledat po forumima,

za druge banke na znam
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2007., 15:30   #183
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
100% mozes registrirat Visu Eelectron od PBZ-a (kod mene je tako) i Splitske banke, za Zaba-u nisam siguran, imam kod njih racun i prije 10-ak dana mi kaze teta u banci u Omisu da se ne moze registrirat...neki dan sam u Splitu vadio novce i pitao opet, kaze teta da ove nove (koliko su nove ne znam) imaju cip il ko zna sta, pokazala mi je karticu i ima 3-znamenkasti kod, ali pitanje je hove li je PayPal prihvatit, treba googlat i gledat po forumima,

za druge banke na znam
Pricamo o debitnim karticama?
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2007., 15:56   #184
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
A ja kod mamine Vise electron od Splitske ne vidim onaj 3 znamenkasti kod iza?
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2007., 14:43   #185
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Da malo zbumpamo temu za gospodu kojoj je teško koristiti tražilicu
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2007., 17:21   #186
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Ja sam koristio, ali nisam našao šta me zanima, pa sam otvorio temu, dobio odgovor i ti si je lockao, tako da sam ja zadovoljen
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2007., 13:58   #187
voice_recogniti
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 46
'''Koje kartice mogu na paypal i od kojih banaka?
Naime cuo sam da VISA electron od Splitske banke dozvoljava registraciju na paypal, sve sto treba je otvoriti devizni racun u Splitskoj banci i zatraziti VISU electron...Hmmm e sad... ja sam probao sa Zagrebackom bankom i njihova VISA ne moze na paypal.
Da li netko ima popis (hrvatskih) kartica za paypal i tocno koji je format za unos telefonskog broja pri registraciji?
za broj kartice je xxxx-xxxx-xxxx-xxxx a za tel nisam siguran.
Gledao po drugim forumima, probao svasta, uspjeh izostao LOL!
PLS help....'''


joj koliko buke oko ovog. blago novijim generacijama. ja iman elektron i clasik visu. elktron na internetu nigdje ne primaju... mozda negdje samo. dok klasik ide svugdje. da istina razlika je od debitne kreditne kartice od one s limitom kao kunske tekuce.

ma da je mene malo trta davat te brojeve all over the net. bilo bi lakse otvorit neki lijevi racun pa se igrati s njime...

Ok, da ne duljim previse, ne znam kako je stanje s pay palom danas. prije dvi godine kad sam ja pokusavao. mogao sam se kao hr drzavljani prijavit ali nisam mogao placat sa svog paypala na americki paypal email. kazu kao mogu primati ali ne i obrnuto... i ja ljepo u postu pa wester union. ajme sranja di ja zivim. da promjenim proxie i da dolazim iz Slovenije? MA NE BI ti to napravi pa makar ceka da se USA srusi.

Ok, hvala na citanju. Jel danas to proradilo? Jesu li nase banke sto poduzele u svezi tog.

I sto je kod scama* ima tko kakvo iskustvo. Sto izbjegavati. meni svaki malo dode neki spam.
voice_recogniti je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2007., 23:06   #188
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Najnormalnija American Express charge kartica radi
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2007., 23:53   #189
Mattheous
Premium
Moj komp
 
Mattheous's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 203
Kada će otprilike bit dostupna i mogućnost primanja novca na PayPal?
__________________
Greed, for lack of a better word, is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms, greed for life, for money, for love, knowledge has marked the upward surge of mankind.
Mattheous je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2007., 12:55   #190
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,149
Citiraj:
Autor MATTHEOUS Pregled postova
Kada će otprilike bit dostupna i mogućnost primanja novca na PayPal?
To pitanje mislimd a je bolje postaviti paypalu neg ovdje...

Inace sto se kartica tice prolazi i bez problema ERSTE Visa Electron...
mann je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2007., 13:18   #191
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Čuo sam da Vise Electron prolaze bez problema, no ja imam Maestro (PBZ) debitnu s čipom, ali bez onog koda na poleđini.
Da li itko zna može li se s tim na PP?

Ili moram vadit Visu Electron?

Vjerojatno je "problem" u tome što treba imati devizni, a ne kunski račun
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2007., 17:03   #192
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
ja imam od PBZ-a visu electron i imam onaj broj na njoj i čist normalno ju dodal i pčalač i sve
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 19:15   #193
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Čuo sam da Vise Electron prolaze bez problema, no ja imam Maestro (PBZ) debitnu s čipom, ali bez onog koda na poleđini.
Da li itko zna može li se s tim na PP?

Ili moram vadit Visu Electron?

Vjerojatno je "problem" u tome što treba imati devizni, a ne kunski račun
Maestro debitna ne prolazi. I nema veze s deviznim racunom. ja imam kunski ziro (Visa Electron) i radi PayPal.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 19:52   #194
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Glavno da kartica ima onaj kod iza jer on služi pri autorizaciji kod otvaranja PayPal računa. Moja Erste Meastro i PBZ Visa Electron nemaju koda, ali sa Erste MasterCardom nemam problema.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 21:07   #195
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
:::MOLBA:::
jel bi netko sa paypal accauntom mogao meni platiti tenisice koje bih narucio sa www.pickyourshoes.com (jos samo da provjerim jel dostavljaju u hr), a ja mu solarno dam prije toga keš i platim cevape i pivu? pliz?
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 21:41   #196
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Nekuzim zakaj trkeljate s tim karticama koja more koja ne ,zasto jednostavno nestavite u jedan (recimo) post ili jos bolje na prvu stranicu da netko napravi post pa neka ubacuje koju imate karticu (tip/banka(pin i stanje keša )) i tako da nemora svatko pitati dali more ova dali more ona itd.

(samo prijedlog)
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2007., 14:03   #197
voice_recogniti
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Nekuzim zakaj trkeljate s tim karticama koja more koja ne ,zasto jednostavno nestavite u jedan (recimo) post ili jos bolje na prvu stranicu da netko napravi post pa neka ubacuje koju imate karticu (tip/banka(pin i stanje keša )) i tako da nemora svatko pitati dali more ova dali more ona itd.

(samo prijedlog)
to se i ja pitam. koliko glupih postova ode ima i to na jednom mjestu. kartice koje su predvidene za unutar hr nece ic dok ove poznate (silver golden klasik) idu... i svaka kartica ima taj 3 ili 4 znamekasti broj...

i opet ne svacam svi se ode bavite samo shopingom? pa sta ce vam paypal za to? mozete direktno kupit neku stvar s autorizacijom vase kartice?


ja imam konkretan primjer: privatne osobe nemaju doma card terminal post.. ugovor s banokom itd... i ja njima nemogu preko kartice uplatit ili dati novce. postoje metode kao postom, westernom ili uplatom preko ceka.... ili mozda s bankovnog racuna na racun...ali za sve ove situcije trebas izac iz kuce...


e sada ako imas svoj paypal account. dovoljno ti je znati necij email i mozes mu poslati 200 dolara. tako rade u americi.

JEL NETKO ZNA ISTA OD OVOM?
voice_recogniti je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2007., 14:15   #198
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Autor voice_recogniti Pregled postova

i opet ne svacam svi se ode bavite samo shopingom? pa sta ce vam paypal za to? mozete direktno kupit neku stvar s autorizacijom vase kartice?


ja imam konkretan primjer: privatne osobe nemaju doma card terminal post.. ugovor s banokom itd... i ja njima nemogu preko kartice uplatit ili dati novce. postoje metode kao postom, westernom ili uplatom preko ceka.... ili mozda s bankovnog racuna na racun...ali za sve ove situcije trebas izac iz kuce...
ajoj .. se to meni čini ili ti neznaš čemu služi paypal i koje pogodnosti i sigurnost pruža ?

ajd brzo na www.paypal.com i pogle čemu služi i koja je razlika ak nekome platiš prek njega ili nekom drugom metodom
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2007., 16:40   #199
voice_recogniti
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 46
Citiraj:
Autor IceFisherman Pregled postova
ajoj .. se to meni čini ili ti neznaš čemu služi paypal i koje pogodnosti i sigurnost pruža ?

ajd brzo na www.paypal.com i pogle čemu služi i koja je razlika ak nekome platiš prek njega ili nekom drugom metodom

pa jel mozes? kad sam ja pokusavao nije moglo? briga me za troskove...
voice_recogniti je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2007., 21:54   #200
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Mislim da je bolje da osobne podatke i podatke kartice ostavljaš na relativno sigurnom (Paypal), nego da na mali milijun stranica ukucavaš brojeve sa kreditne
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 17:01   #201
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Evo da se i ja javim. Dignuo danas Visa Electron karticu PBZ banke i probao ju dodat na paypal i nece ju prihvatit. Kartica je vezana na devizni racun i ima CVN broj na poleđini.
Da li je netko ima takvu situaciju i kome se obratit za rijesenje problema?
marac je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 17:20   #202
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
zanimljivo .. ja imam istu pa mi je normalno prihvatilo i sve ..

.. probaj nazvati ove brojeve kod kartičnog poslovanja
http://www.pbz.hr/Default.asp?ru=683...9&sid=&jezik=1

ja prvi put kad sam štel kupiti i platiti sam napravil zajb .. devizni račun mi je bil u eurima i ja sam sebi eure na tom računu "pretvoril" u dolare tak da "lakše " pratim ak imam dosta love .. i kad sam htel platiti pay pal mi je javljal da na tom računu nema love .. e sad meni nič nije bilo jasno pa sam zval PBZ i dobil nekakvu žensku i velim ja njoj paypal ovo ono a onda meni kratko i jasno "ne , nemožete s tim plačati blablabla " ja se zahvalim i onak u čudu mislim kaj bum sad .. i negde u roku od pola sata zvoni meni mobitel .. javim se ja a s druge strane nekakav muški glas "tralalal zovem iz PBZ-a " " vidim da ste pokušali plačati sa tom karticom putem paypala ali vam nije uspjelo a to je zbog toga jer morate novce imati u valuti u kojoj je kartica otvorena .. i ja to napravim i sve šljaka " ...
.. uglavnom poanta ove gore moje priče je da se može vrlo vjerojatno dogoditi da buš dobil nekoga ko nema pojma kaj je paypal i da te bu čist krivo informiral .. tak da moraš biti uporan dok ne dobiš nekoga ko zna ili dok taj ko zna ne nazove tebe ( ko kaj su mene )
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 17:43   #203
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Evo sad sam zvao PBZ i javila se gospodja koja se izgleda razumije u to. Kaze da je problem sto nemam sredstava na kartici iako mi je to cudno posto pri samom dodavanju kartice ne naplacuju se nikakva sredsta nego tek prilikom verificiranja. Barem je tako na MasterCard karticu koju sam dodao.

idem sad nekaj prebacit na devizni pa cemo vidit
marac je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 19:36   #204
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
dal je netko imao problema prilikom kupnje sa npr. ebay-a?
ja sam prije 5 dana ponukan svim ti čitanjem kako je divno imati pay pal račun i šta sve ne,napravil account na paypalu!
kartica je Master Go!Card,sve je prošlo u redu(dobio verified adresu) do kupnje!
htio sam kupit Starcraft BW preko ebaya za mizernih 7.69 funti cca 90 kn sa svim troškovima (a algoritam ima cijenu 120kn + 20 dostava + 5 HP za dostavu do vrata) i ja naručim i odaberem način plačanja,prebaci me na moj paypal da se logiram i kad treba platiti,dobijem poruku da je kartica odbijena,da provjerim u banci,nedovoljno novaca ili tak nešto a imam limit 9000 kn na kartici!

što da napravim?da zovem banku ili kartično poslovanje?

zanima me kako to da nitko nije naveo loše stvari u vezi tog paypala?
kako i jesam cinik i skeptik prema takvim stvarima,naravno da sam proguglo malo, načitao se svega i svačega al mi je najviše u oko upalo to da se optužuje paypal&ebay da ne pomažu u slučaju krađe ili sličnih stvari!da ne odgovaraju na mailove ili telefonske pozive skoro uopče!da account zna bit malo VERIFIED,pa malo UNVERIFIED,ovisi o količini novca koju ste taj mjesec "okrenuli" , učestalo smrzavanje računa korisnicima!paypal zna zaključati accounte bez ikakvog razloga ukoliko se primjeti da se dosta love okreče preko istih,i kad ljudi traže objašnjenje,da od njih traže nebuloze tipa-da moraju faksirati sve račune sa internacionalnom poštarinom jer kao da su primjetili ilegalne radnje na računima ili takve slične stvari!
4 lika su pokrenuli biznis i dobro im je krenulo,u provom mjesecu su zaradili čak 40 000$, da bi im nakon par mjeseci smrznuli račun sa 6000$,zbog nekakvog glupog razloga!sreča da su prije toga veči dio naovaca prebacili na račun u banku pa su im smrznuli SAMO 6000$! taj račun im je još uvjek zaključan!

znam da možda neke od tih stvari nemoraju nužno biti istinite al nemogu se oteti dojmu da postoji određena šansa da se desi nekakvo sranje!
ne živim po onoj "Najgore se dešava uvjek drugima" !

dali itko ima negativnih iskustava sa paypalom ili ebayom ili amazonom?
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 23:14   #205
Willy@206
Car Audio Fanatic
Moj komp
 
Willy@206's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka - Zagreb
Postovi: 179
Ma mene su toliko ubili u pojam sa kojekakvim provjerama identiteta, adresa, prebivalistima i raznoraznim pizdarijama da sam odustao od svega. Blokirali su mi account i tako je ostalo, neka si ga *necu biti prost*. Sva sreca bez love na njemu jer je sve islo direktno sa kartice! Joj kako mi odmah skoci tlak kad se sjetim koliko sam zivaca i vremena izgubio...
Willy@206 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 16:16   #206
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
oke, pitanje, zasto moja visa electron nema cvn broj na poledjini?
edit oke skuzio sam, treba mi devizni racun.

Zadnje izmijenjeno od: rendula. 18.10.2007. u 17:10.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 19:53   #207
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
I ja sam nedavno otvorio PayPal account. Malo švrljam po E-bayu i nekako ne nalazim baš puno slučajeva gdje se isplati kupiti hardware. Jesu jeftinije stvari, ali obzirom da je za veće stvari skuplja dostava, a tu su još carina, pdv ...

Ovaj tjedan sam kupio ženi zgodni ručni sat za cca 150kn (kod nas su takvi oko 300-400kn), i sebi Bvlgari parfem koji kod nas dođe 450 kn za cca 220kn. Za oboje još čekam dostavu.

Hardware još nisam išao kupovati zbog svih tih dodatnih plaćanja, možda budem riskirao kroz mjesec dana ako se pojave na aukcijama 2950pro ili neki Phenom
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 20:05   #208
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
pa ovisi kaj očeš kupiti .. ja sam si prije dosta vremena kupil P4c 2.6 za cca 210 kn s poštarinom .. a kod nas ga je več onda bilo teško najti i obično su koštali oko 300 pa naviše kn

gledaj nekaj kaj brzo završava i ima najmanju cjenu ( naravno gledaj da prodavač ima pozitivan feedback )
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 20:31   #209
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Gledao sam za sebe jedan laptop za 4500kn i frendu SLR za 3500kn. Nema šanse da mi to prođe na carini- carina, pdv, takse i još sam čuo da za robu od preko 3000kn moraš robu podizati preko špeditera Sve skupa te dođe tu negdje kao što su i cijene kod nas.

Naravno, vidim da ima i dosta povoljnih stvari, možda nekaj i ubodem, ima zanimljivih matičnih ploča na Ebayu kakvih kod nas nema u prodaji
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 21:18   #210
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
a pa sad .. za tak velike iznose normalno da ti buju carinili i sve po redu .. jedino ak imaš negde nekoga u pošti / carini ili di več pa da ti to sredi


al ima dosta stvari do 300 kn kaj se isplati kupiti jer se prejde duplo jeftinije nego kod nas
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na