Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.01.2008., 21:12   #1
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
OT: Zamolba na kolege forumaše, tražim svjedoke prometnjaka

Najprije isprika na velikom OT-u, no ovo mi je od izuzetne vaznosti...

Naime, tražim očevica prometne nesreće koja se desila danas (11.01) oko 17.30h na križanju SR Njemačke i Ukrainske (kod Konzuma, prema V.G.), a u kojoj su sudjelovale srebrna Škoda Felicija i VW karavan.

Srebrnu Škodu vozio je moj otac, inače izuzetno smiren i relativno spor vozač te je prošavši kroz zeleno svjetlo krajnjom desnom trakom naletio na VW koji je dolazio okomito, Ukrainskom.
Policija je napravila očevid, hvala Bogu povrijeđenih nije bilo no vozač VW-a tvrdi kako je i on prošao na zeleno svijetlo, što zbog prirode samog raskrižja nije moguće. Naime, nakon isteka zelenog svjetla na SR Njemačke na istoj se pali dopunsko zeleno svjetlo za skretanje na Ukrainsku a tek onda zeleno svjetlo na samoj Ukrainskoj. To govori da je moj otac trebao stajati na semaforu te naglo krenuti dok je još gorjelo crveno svjetlo i uspjeti razviti brzinu od 50km/h (sudeći po oštećenjima na automobilima), na otprilike 5m od semafora gdje se nesreća i dogodila.

Problem je u tome što nema svjedoka, osim gospodina koji je na mjesto nesreće došao nakon 40 minuta te izjavio kako je moj otac prošao kroz crveno. Tvrdi da je bio treće vozilo u koloni u kojoj je bio VW. Što nema apsolutno nikakve logike. Što je najintrigantnije - gospodin je policajac u civilu i prije izjave je stajao u društvu rodbine drugog vozača koja je naknadno došla na mjesto nesreće.

Molim poštene osobe koje su svjedočile ovoj nesreći da me kontaktiraju.

@ Moderator - ako je ovaj thread van kakvih pravila foruma, velika isprika i može brisanje.
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 21:50   #2
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
tko je bio na glavnoj cesti ? nedami se sada gledati plan grada al ak ti je stari bio na glavnoj cesti onda i ti nadji nekoga "svijedoka" i rijesio si stvar.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2008., 10:55   #3
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Stari je bio na glavnoj... Već sam se bacio u potragu
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na