Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2008., 23:58   #1
baja 002
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: split
Postovi: 75
F1-2008

Sezona 2007 je iza nas, a slijedi sezona 2008 koja bi trebala biti puno uzbudljivija ne samo zato sto bolidi vise ne smiju koristit TC, nego i zbog novih utrka. Tocnije utrka po noci.Nisam siguran ali utrka u Singapuru se vozi po nociSezona pocinje u 3 mjesecu, tocnije za 63D 23H 48M 37S.Jedva cekam da vidim ima li tko novi sto su promijenili na bolidima posebno hondinom bolidu ili je jos slika Zemlje na njemu itd.Voziti ce se 18 utrka koje bi trebale osigurati dosta zabave.Iako je prosla sezona bila pomalo dosadna zbog odlaska Michaela Schumachera ali nadam se da ce ova biti puno zanimljivija.

Zadnje izmijenjeno od: baja 002. 10.01.2008. u 00:18.
baja 002 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 00:10   #2
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Bit će ovo dobra sezona

McLaren i Ferrari su predstavili bolide. Promjene se vide, ali očito se svi detalji neće otkriti do Australije.

Honda bi trebala zbog Rossa uznapredovati...

Ali nije loše što će Schumi možda testirati za Ferrari...
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.01.2008., 00:24   #3
baja 002
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: split
Postovi: 75
Talking

Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Bit će ovo dobra sezona

McLaren i Ferrari su predstavili bolide. Promjene se vide, ali očito se svi detalji neće otkriti do Australije.

Honda bi trebala zbog Rossa uznapredovati...

Ali nije loše što će Schumi možda testirati za Ferrari...
Da slazem se u vezi zadnje recenice.Za mene F1 nije vise sto je bio dok je Schumi rulao stazama s ogromnom prednosti kako u vremenu tako i u bodovima.Ove godine polazem nadu u bilo koga osim Hamiltona.Nisam rasist nego je on dosao u F1 kao grom iz vedra neba poceo dobro i umislio da je najbolji pa je izgubio.{Da se bar Schumi vrati pa mu pokaze tko je gazda}
baja 002 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 00:37   #4
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
http://www.youtube.com/watch?v=WFrzgQ93nuo

Ima li ista ljepse od zvukova koji se cuju na ovoj snimci dok Kimi ganja novi F2008?

Uglavnom da se malo nadovežem na vaše postove. Ne bih se nikako složio da je prošla sezona bila dosadna, dapaće nila je jedna od najneizvjesnijih u zadnjih podosta godina....

Da MSC nedostaje tu se slažem jer sam veliki obožavatelj ali neka je on u mirovini, dovoljno je napravio za ovaj sport....

Sada ima puno "klinaca" koji znaju voziti i žele se pokazati a i imaju muda a stvarno ih ima sad puno....


Po pitanju ukidanja TCa neće se dobiti nešto previše za nas gledatelje jer će oni samo povecati downforce i zapravo biti brzi u prolasku kroz vecinu zavoja jer ce moc pustit bolidu da klizne preko nosa/guzice... Jedino što će napraviti veću razliku po tom pitanju je potrošnja guma, odnosno bez TCa će potrošnja guma puno više ovisiti o samom vozaću, tehnici a i agresivnosti...

odbrojavam....

63D
23H
12min
30sec
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 00:46   #5
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Foxman Pregled postova
Ima li ista ljepse od zvukova koji se cuju na ovoj snimci dok Kimi ganja novi F2008?
Uglavnom da se malo nadovežem na vaše postove. Ne bih se nikako složio da je prošla sezona bila dosadna, dapaće nila je jedna od najneizvjesnijih u zadnjih podosta godina....
Da MSC nedostaje tu se slažem jer sam veliki obožavatelj ali neka je on u mirovini, dovoljno je napravio za ovaj sport....
Sada ima puno "klinaca" koji znaju voziti i žele se pokazati a i imaju muda a stvarno ih ima sad puno....
Nadam se da ću ga vidit u Mađarskoj
Inače napeta je bila 2007 i baš je zadnje 3 trke bilo kao što sam predvidio (samo sam reka da će zadnju Ham izletit a nije). Kimi je najbolji pokazat će im ovoe godine!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na