Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2007., 17:44   #1
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
"Generic host proces fow win services" se rusi,internet veza umre?

dakle od nedavno mi se dogada ovo , mislio sam da je to do windowsa al sam instaliro silom prilika nove i isto mi se pojavilo , dakle spojim se na internet, surfam/torentiram malo , i odjednom svchost servis poludi i pocne vuc svu mogucu vezu (to vidim iz netlimitera) . ajd pustim ga ja , nakon nekog vremena se smiri , i onda se jednosatvno pojavi ova poruka



kliknuo ja na dont send il ne , nakon 10ak sekundi se umrtvi internet veza , jednosatvno se odspoji s interneta. pokusaj desnog klika misa na onu kucicu (di jso uvijek pise da je spojen na interetr) rezultira tim da se pojavi opcija stats disconect , al klikom na to se nis ne dogada.

ak odem na "to see what error report contains " iz slike gore , kaze mi da je greska u tom vrazjem svchostu.

napominjem da mi se to prije nije dogadalo , eto tek odkako imam optimu

E da , pojavljivanje tog erora nije u pravlnim razmacima , recimo radilo mi je normalno sve od 23 00 do 7 ujutro .


any help ?
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 17:50   #2
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,885
Provaj Start>Control Panel>System>Advanced>Error Reporting>Disable error reporting> i makni kvacicu sa "But notify me when criticals errors occur">apply>ok...
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2007., 17:56   #3
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Probaj instalirati sve najnovije hotfixeve. Meni se slična stvar počela javljati nakon instaliranja jednog hotfixa, više neznam kojeg, uklonjeno instaliranjem najnovijih hotfixeva.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na