Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2006., 21:20   #1
Jurko
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zg, Kvatrić
Postovi: 148
Driveri problem

Danas slozio x1600pro HIS karticu u komp, instalirao drivere, sve ok.
No, kad sam kliknu desnom tipkom misa na desktop, propereties, setings i kliknuo na advanced nije mi htio uci unutra nikako.

U cemu je problem?
Jurko je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 22:09   #2
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Daj covjece napisi konfu!!!!!!! Koje drivere imas??? Jesi instalirao Catalyst Center?? Dot Net Framework 1.1 ili 2.0???
DETALJAAA????????!!!!!!

U cem je problem??? U FACI!!!
nicko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.09.2006., 22:20   #3
Jurko
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zg, Kvatrić
Postovi: 148
P4 3.0 prescott, intel915 chipset, driveri ati catalis 6.8, net framework instaliran
Jurko je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 01:03   #4
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Kad si stavio novu graficku jesi reinstalirao windowse? Koju si graficku prije imao?
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 01:27   #5
Jurko
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zg, Kvatrić
Postovi: 148
Problem je bio u softveru za monitor. Kad sam to maknuo sve je ok!
Jurko je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 11:41   #6
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Ajde super onda da si to rijesio...
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2006., 18:49   #7
-marin-
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 11
hm hm

Dakle

moja već prilično jadna i koma kartica je ATI 9200 SE sa 128 MB koja ne vrijedi više ni pišljivog boba. Imam stare drivere koji rade okey, ali zanima me jel mogu ja skinut ovaj catalyst 6.5 (bio na atievoj starnici i otiso na unsupported product) koji je max mislim za nju i da li bi on paso na ovom mom šrotu ? thank you
-marin- je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2006., 19:14   #8
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor -marin- Pregled postova
moja već prilično jadna i koma kartica je ATI 9200 SE sa 128 MB koja ne vrijedi više ni pišljivog boba.

...ali zanima me jel mogu ja skinut ovaj catalyst 6.5 (bio na atievoj starnici i otiso na unsupported product) koji je max mislim za nju i da li bi on paso na ovom mom šrotu ? thank you
Moreš skinuti i delalo bu bez problema.
Ako moja 9600Pro dela sa 6.5 Catalystima, onda bu i tvoja 9200SE. Moreš (ako hoćeš) skinuti (i instalirati) i Omega Catalyst 6.5...klik

McG je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2006., 20:11   #9
-marin-
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 11
e super care. Upravo sam skinuo i net frame 2.0 i cat 6.5 i radi super

Imo sam mali problema sa rezolucijom ali cim sam pokrenuo cat control panel sredio sam. Samo reci mi koja je razlika u tvom Omega i ovom običnom jer sam stavio običan catalyst 6.5 ?
-marin- je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2006., 20:51   #10
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor -marin- Pregled postova
Samo reci mi koja je razlika u tvom Omega i ovom običnom jer sam stavio običan catalyst 6.5?
Omega Catalyst:
Citiraj:
The purpose of the Omega Drivers is to provide gamers with an alternate set of drivers, ones that have more options and features than the original sets. The drivers contain optimizations, extra features (like OC capabilities), more resolutions and internal tweaks that can give them the edge in a gaming environment over the normal drivers, which are often tailored for synthetic benchmarks.
Uglavnom, bolja/predelana verzija "orginalnih/običnih" Catalyst-a. Općenito predelani/poboljšanji driveri (bilo za ATi ili nVidia kartice) donose kvaliteniji prikaz, stabilniji FPS, dodatne opcije, itd. Makar ovisno o ljudima i verzijama raznih drivera, događa se da i predlani driveri neki put baš i ne opravdavaju instalaciju...ili donose neznatne promjene/poboljšanja ili pak moreju pogoršati situaciju. Sve u svemu, ako ti sve dala kak spada s ATi Catalyst 6.5 driverima, IMHO nema potrebe da bezveze deinstaliravaš dotične i instaliraš Omega Catalyst 6.5...osim ako ih baš hoćeš sprobati.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2006., 01:13   #11
-marin-
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 11
hvala na obajšnjenju ali neda mi se opet ovo makni pa drugo stavi. Pogotovo ako možda i nema nekih poboljšanja ili čak pogoršanja...

tnx again : goood :
-marin- je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na