Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.05.2012., 23:01   #1381
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2012., 04:03   #1382
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Oj ekipa! Kao što znate postoji mogućnost na novijim (valjda i starijim) mobovima da se stave u "tablet mode". Time se dobiva jako puno na preglednosti (ovisno o ukusu).

Sad, mene zanima pošto mi je pretjerano da mi cijeli ROM bude takav (neke stvari su presitne), ali mi se sviđaju neke aplikacije (tipa browser na ICS-u) da li ima neka fora/aplikacija sa kojom bi određenu aplikaciju pokrenuo, a da se samo ona pokrene u "tablet modu"?
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.05.2012., 10:28   #1383
T0m3K
Potato
Moj komp
 
T0m3K's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Da li postoji neka aplikacija za skladanje pjesama poput MusicDJ koja se mogla naci u starijim SE dummy mobitelima?
Znaci da ima gotove glazbene elemente (drum, gitara, klavijature...) koji se slazu na timeline.
T0m3K je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2012., 13:10   #1384
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Oj ekipa! Kao što znate postoji mogućnost na novijim (valjda i starijim) mobovima da se stave u "tablet mode". Time se dobiva jako puno na preglednosti (ovisno o ukusu).

Sad, mene zanima pošto mi je pretjerano da mi cijeli ROM bude takav (neke stvari su presitne), ali mi se sviđaju neke aplikacije (tipa browser na ICS-u) da li ima neka fora/aplikacija sa kojom bi određenu aplikaciju pokrenuo, a da se samo ona pokrene u "tablet modu"?
Ono što ti tražiš je Paranoid Android ROM. Vozim ga već 15ak dana na HD2 i nemam zamjerki.
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 11:05   #1385
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Koji FreeCall i IM Android App?

Pozdrav ljudi! Trebao bi Android aplikaciju;

- da što je manje moguće troši podatkovnog prometa, znači ide preko mobilnog interneta prvenstveno
- slanje sms poruka, odnosno instant messaging
- voice call, znači "telefonski pozivi", video calls me toliko i ne zanimaju
- da je kvaliteta šta je moguće bolja i brža, s time da što manje koristi prometa jer smo ograničeni na 1000MB mjesečno zbog tarife
- skype mi je propao, to je pretežak program koji više ne funkcionira nego funkcionira, i imam namjeru ga deinstalirati, dakle to ne dolazi u obzir
- isto tako, poželjno mi je da dobro radi program i na EDGE signalu pošto dosta putujem pa i nema svugdje 3g signala
- koristio sam dosad imo za instant messaging, mislim da je oko sat vremena na njemu bilo oko 1mb prometa
- dobio sam preporuku za whatsapp ali vidim da je to samo slanje sms poruka, to bi valjda bilo instant messaging
- šta mislite o viberu? kako on funkcionira? koristi malo prometa? funkcionira dobro na edge signalu za voice calls?
- isto tako, ako je moguće da postoji i desktop verzija programa, znači da se može zvati sa kompjutera na mobitel i obrnuto (znači baš kao skype, ali samo da nije skype)
- znam da ima imo tu mogućnost, no, još nisam isprobao, on ne postoji kao desktop program već samo kao client na imo.im odakle je moguće uspostaviti pozive
- šta se preporučuje za nas, viber, nešto drugo?
- hvala.


P.S. vjerujem da negdje postoji tema za potraživanje aplikacija, ja je ne mogu pronaći, stoga molim moda da prebaci i prihvati moje unaprije isprike. živio!
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 11:26   #1386
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 11:40   #1387
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Viber je meni trošio bateriju kao lud a nisam jedini. Ako ne koristiš telefonske pozive onda bi ti preporučio whats app to je vrh aplikacija za messaging ali pošto vidim da koristiš onda probaj sa ovom fring aplikacijom kaj je preporučio kolega iznad mene. Npr ja na whatsapp-u dnevno pošaljem cca 20-30 poruka i ne potrošim niti 2mb a non stop je online.
marko_zg je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 12:42   #1388
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 13:15   #1389
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Molim vas, dobro bi mi došla jedna aplikacija, koja naravno, radi u offline modu..

Aplikacija za snimanje razgovora (dolaznih i odlaznih)..

Kad me netko zove, aplikacija bi se u pozadini automatski pokrenula, i kad bi se ja javio, ona bi počela snimat razgovor, isto tako i suprotnom smjeru, znači, kad ja nekog zovem i taj se javi..

Hvala
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 14:07   #1390
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Snimanje razgovora (koliko se ja sječam) mora biti omogučeno u kernelu.

Tako da, ako nemaš rootan mobitel sa costum ROMom i dobrim costum kernelom - zaboravi na to.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.06.2012., 15:30   #1391
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor Omerta
Molim vas, dobro bi mi došla jedna aplikacija, koja naravno, radi u offline modu..

Aplikacija za snimanje razgovora (dolaznih i odlaznih)..

Kad me netko zove, aplikacija bi se u pozadini automatski pokrenula, i kad bi se ja javio, ona bi počela snimat razgovor, isto tako i suprotnom smjeru, znači, kad ja nekog zovem i taj se javi..

Hvala
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Snimanje razgovora (koliko se ja sječam) mora biti omogučeno u kernelu.

Tako da, ako nemaš rootan mobitel sa costum ROMom i dobrim costum kernelom - zaboravi na to.
A ako imaš sve što je kolega rekao, onda probaj Call Recorder. Koristim ga i savršeno me služi.
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2012., 18:45   #1392
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Cogs. Odigrao par demo levela i kupio dok je na popustu za 0,99$
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote