Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > DIY i Tinkering
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.11.2023., 10:05   #1471
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Totalni overkill kad radi i ona za 5eura sa Alija 😂

Poslano sa mog 2306EPN60G koristeći Tapatalk
Fakat... naručio sam 3 komada sa Alija pa se nadam da će stići prije Božića.
Kompatibilno sa Googleovim "Smart Life" i Tuya Smart, 20A, Power monitoring.... pa ću se igrati
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2023., 09:00   #1472
Avan7garde
Premium
Moj komp
 
Avan7garde's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 235
imam od Shelly reley za garazu, i radi super, sad sam htio dodati iza par uticnica po sobama da mogu sa alexom upravljati svijetla i preko mobitela.

sta pametno uzeti na aliu a da nije preskupo. da bude wifi
Avan7garde je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2023., 13:58   #1473
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
htio bi za probu na jedan radijator staviti smart ventil.

bilo bi odlicno kad bi za pocetak to bio od xiaomia s obzirom da imam hub i dosta njihovih senzora.

kakva su vasa iskustva s kvalitetom u dugotrajnoscu?

ne bi bas htio stalno nesto mijenjati po radijatorima.
Zeryx je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2023., 14:13   #1474
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Ja sam prije par godina (2020) bi stavio Smart Ventil od Boscha (vec onda su kostali uzasnih 500kn/komad ) i dobar je sistem kad se upari sa Bosch CT200 (termostatom koji imama za plinski circo bojler, ALI problamtika takvog setupa je da ako nemas na svim radijatorima nece biti putpuno funkcionalno.

Da razjasnim.

Recimo ja sam planirao staivti u dvije sobe i jednu kupaonu taj smart ventil a ostalo imati na obicnim temrostatskim ventilima i to je OK i mogu upraavljati mobilno, podesiti temperature tokom dana/sata i sve to viditi online na mobu ali samo u slucaju da zelim manju temp na tim radijatorima/sobama.
Jer ako zelim vecu onda ce svi radijatori grijati dok taj smart ne dostigne zeljenu temp posto su ostlai radjatori na "obicnima" znaci tada je bilo besmisleno.

Zakljucak ili sve radijatore ili samo one na koje zelis samo smanjivati temp.

Tako da vratio sam te Boschove jer bi mi za cjelu kucu inace trbalo 17 komada (tolko radijatora imam) sto je u to doba prije 3 godine kostalo 17*500 = 8500kn = cijena jednog dobrod 25kW plinskog bojlera.
Odustao od t eideje i potrosio par dan stelajuci termostatske ventile "rucno" dok nisam ustimao sve sobe kako zelim i to je to .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2023., 15:24   #1475
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
trenutno koristimo radijatore samo u boravku i kupaoni. u spavacoj i drugoj sobi (trenutno ured u buducnosti djecja soba) ne koristimo. ugaseni su uvijek.

kupaona je uvijek nariktana na odredenu temperaturu i smanjim jedino ako nas duze nema, preko vikenda.

tako da mi treba samo za radijatore u boravku. njih je 2 i na jednom mi ne grije. ocito je trenutni ventil pokvaren. pa vec kad mijenjam stavio bi smart ventil i po mogucnosti xiaomijev s obzirom da imam dosta njihovih senzora.

i ako se pokaze ok onda bi promijenio i drugi u boravku i to je trenutno to.
Zeryx je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2023., 20:36   #1476
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Momci,
Crkao mi je netatmo wth01 termostat.
Ne bi ga opet uzimao...
Konfiguracija je bila takva da je reciever bio kod bojlera, a termostat sam selio po kući. Kada bi termostat odradio, aktivirao bi relej na recieveru kod bojlera i upalio grijanje. Kada se postigla zadana temperatura ugasio bi se.
Gledam sad te pametne termostate i ne nalazim baš ništa pametno, svi su sa relejem na termostatu, a meni treba relej na recieveru jer nemam žicu od termostata do bojlera.
Može li se složiti neka pametna kombinacija koja ima zasebno relej kojim može upravljati neki termostat, ima li možda shelly to?
Hvala.

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2023., 20:49   #1477
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Misliš na nth01?

Što mu se dogodilo?

Meni su poslali novi 2 godine nakon kupovine bez problema. Platio sam samo slanje u francusku

Poslano sa mog 2306EPN60G koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2023., 21:06   #1478
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Ne otvara relej kod bojlera, samo je prestao raditi. Išao sam rastavljati, unutra je kao da su baterije iscurile na dva mjesta. Kod relej i još kod jednog kondića...

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2023., 21:36   #1479
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Javi im se na netatmo support. Nemaš šta izgubiti .



Poslano sa mog 2306EPN60G koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2023., 05:33   #1480
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Momci,
Crkao mi je netatmo wth01 termostat.
Ne bi ga opet uzimao...
Konfiguracija je bila takva da je reciever bio kod bojlera, a termostat sam selio po kući. Kada bi termostat odradio, aktivirao bi relej na recieveru kod bojlera i upalio grijanje. Kada se postigla zadana temperatura ugasio bi se.
Gledam sad te pametne termostate i ne nalazim baš ništa pametno, svi su sa relejem na termostatu, a meni treba relej na recieveru jer nemam žicu od termostata do bojlera.
Može li se složiti neka pametna kombinacija koja ima zasebno relej kojim može upravljati neki termostat, ima li možda shelly to?
Hvala.

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
Osobno znam kao popularnije brandove Plugwise, Tado i heatit uz netatmo. Doduše netatmo se nudi i kao vailant i slični brandovi a sam netatmo je Legrand brand. On mi je nekako najrespektabilniji ali uzalud ako umire prebrzo.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2023., 10:21   #1481
LostX
Premium
 
LostX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SK
Postovi: 149
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Momci,
Crkao mi je netatmo wth01 termostat.
Ne bi ga opet uzimao...
Konfiguracija je bila takva da je reciever bio kod bojlera, a termostat sam selio po kući. Kada bi termostat odradio, aktivirao bi relej na recieveru kod bojlera i upalio grijanje. Kada se postigla zadana temperatura ugasio bi se.
Gledam sad te pametne termostate i ne nalazim baš ništa pametno, svi su sa relejem na termostatu, a meni treba relej na recieveru jer nemam žicu od termostata do bojlera.
Može li se složiti neka pametna kombinacija koja ima zasebno relej kojim može upravljati neki termostat, ima li možda shelly to?
Hvala.

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
POER je odličan.
__________________
...
LostX je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2023., 11:13   #1482
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Zeryx Pregled postova
trenutno koristimo radijatore samo u boravku i kupaoni. u spavacoj i drugoj sobi (trenutno ured u buducnosti djecja soba) ne koristimo. ugaseni su uvijek.

kupaona je uvijek nariktana na odredenu temperaturu i smanjim jedino ako nas duze nema, preko vikenda.

tako da mi treba samo za radijatore u boravku. njih je 2 i na jednom mi ne grije. ocito je trenutni ventil pokvaren. pa vec kad mijenjam stavio bi smart ventil i po mogucnosti xiaomijev s obzirom da imam dosta njihovih senzora.

i ako se pokaze ok onda bi promijenio i drugi u boravku i to je trenutno to.
Samo pazi, ventil i termostat ti nije ista stvar. Svi ti termostati(glave) idu na obične ventile.

Dam se kladiti da ti je iglica zaštekala na ventilu, a da je sam termostat zapravo u redu, pa si provjeri to.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2023., 10:53   #1483
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
dobio bi okladu. na kraju je iglica zastekala i nju sam razradio i sad opet sve radi.

ali svejedno bi htio kroz neko vrijeme staviti smart glave na radijatore.

gledao sam neke xiaomi tuya za njih treba poseban zigbee hub. a ja imam klasican xiaomi hub.
Zeryx je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2023., 17:01   #1484
problem_child
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: st
Postovi: 133
Citiraj:
Autor RainZG Pregled postova
Za mjerenje potrosnje struje imam 3pm pro samo za to i to radi dobro.
Za odvojene grane mozes koristiti isto njihove mjerace
evo vracam se na ovo....

mislis na ovaj: https://www.shelly.com/en/products/s...y-pro-3em-120a

gdje i kako se ovo postavi? Ja imam trofazni prikljucak bez limitatora trenutno tako da ovo bi islo odmah iz FIDovke/nepostojeceg limitatora ili?

koliko ovo snage moze podnijeti?

isprike ako su pitanja glupa, prilicno sam slab na temu jake struje....
problem_child je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2023., 17:56   #1485
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 526
Citiraj:
Autor problem_child Pregled postova
evo vracam se na ovo....

mislis na ovaj: https://www.shelly.com/en/products/s...y-pro-3em-120a

gdje i kako se ovo postavi? Ja imam trofazni prikljucak bez limitatora trenutno tako da ovo bi islo odmah iz FIDovke/nepostojeceg limitatora ili?

koliko ovo snage moze podnijeti?

isprike ako su pitanja glupa, prilicno sam slab na temu jake struje....

da, to je to
Kod mene je trofazni prikljucak na kuci koji se grana na tri razvodne kutije, za svaki stan zasebna kutija.
Konkretno sam stavio mjerenje prije glavnih osiguraca u svojoj razvodnoj kutiji, za svaku fazu jedan mjerac(clamp).
Nakon tih osiguraca mi ide na fidovku i ostale osigurace po stanu razvod. Dakle stavljas na glavni dovod struje u razvodnu kutiju. Preporucam da ti to obavezno napravi elektricar jer lako moze doc do pizdarije.

Sto se jacine, 120A po fazi moze max ici, to mislim da ti nece nista povuc, bar kod mene nema sanse jer su mi osiguraci na dolasku u kucu 3x30A.
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2023., 00:06   #1486
creatin
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
Koje CR123A baterije koristite za shelly uredjaje?
Recimo ovaj H&T radi s baterijom za punjenje, dok se door-window senzor skuri s tom baterijom.
creatin je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2023., 09:52   #1487
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Moze i na door and window al voltaza mora bit tocno 3, tj mora bit regulirana punjiva

Ja kupujem u kauflanda energizer pokazale su mi se ok.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 07.12.2023. u 09:57.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2023., 19:39   #1488
5ar
Premium
 
5ar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Kreirao sam u Shelly aplikaciji scenu koja će mi poslati notifikaciju na mobitel ako je uređaj spojen na pametnu utičnicu uključen dulje od 5 minuta. Notifikacija se na mobitelu prikaže tek kada otvorim Shelly app. Imam uključene obavijesti za tu aplikaciju, ali bez obzira na to notifikacija se prikaže tek kada pokrenem app. Pretpostavljam da ima načina da notifikacija bude prikazana i da se oglasi neki zvuk i kada je mobitel zaključan. Je li se netko susreo sa sličnim problemom, što bi još mogao provjeriti?
5ar je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2023., 21:24   #1489
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Koji mob je u pitanju?
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2023., 22:48   #1490
5ar
Premium
 
5ar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Samsung A53
5ar je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2023., 23:16   #1491
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Hmm, da nije samaung stavio app u deep sleep, app info-> battery
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2023., 21:05   #1492
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Trebao bih informaciju dali je moguce na klasicnom prekidacu koji trenutno prekida jedno vanjsko svijetlo sloziti "klikabilni = smart opciju", tako da na drugom kraju mogu gasit i paliti jedno svijetlo, drugo svijetlo ili obadva u isto vrijeme.

Po mojoj logici bi trebao biti uređaj koji je pod stalnim naponom, a on odreduje kome propustiti struju, e sad dodatno mi treba i neki prekidac, znam da je bilo nacina da se shelly programira na klikabilnoj tipci, koliko dugo je spojeno ( tipa 2 sec ukljuci nesto).
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2023., 21:37   #1493
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 526
To bi htio napraviti samo sa jednim prekidacem, ne koristis home assistant nego bi koristio aplikaciju od prekidaca kojeg kupis?
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2023., 21:44   #1494
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor RainZG Pregled postova
To bi htio napraviti samo sa jednim prekidacem, ne koristis home assistant nego bi koristio aplikaciju od prekidaca kojeg kupis?
Imam nesto od Shelly-a pa bi bilo dobro ako bi mogao njesto od njihovih sklepat da nemoram imat jos jednu dodatnu aplikaciju, u planu je nekad to sve pokaciti na neki sustav, ali ništa mi nije o glavu, a trenutno mi nije opcija probijat pola kuće da izvucem dodatne 2 žice.

EDIT: Koliko sam uspio skontat "Shelly Plus 2PM" ima output od 2x10A sto mi je i vise nego dovoljno, ali SW1 i SW2 rade kao zasebni "odijeli". Tj. dali je moguce aktivirati preko SW1, oba outputa O1 i O2, ako je namjesten kao "Short press" i "Long press"
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 11.12.2023. u 22:28.
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2023., 22:35   #1495
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 526
Shelly ima fore sa long i short press, ali nemam pojma kako to radi u njegovoj aplikaciji, a nemam ga da ga isprobam (ako idem isprobavati skuriti cu si motor za roletu )
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2023., 22:39   #1496
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor RainZG Pregled postova
Shelly ima fore sa long i short press, ali nemam pojma kako to radi u njegovoj aplikaciji, a nemam ga da ga isprobam (ako idem isprobavati skuriti cu si motor za roletu )
Dali onda postoji opcija da se s njihovim "Wall switchom" odradi. Svaka tipka šalje signal na "Plus 2PM", jedna pali O1, a druga O2?
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2023., 22:49   #1497
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 526
Sjetio se da imam Shelly 2.5 na svjetlima u radnoj sobi
Uglavnom, postavio postavke za prekidac kao detached na oba inputa.
Nakon toga kreirao scenu gdje mi short press pali jedan relay, tj radi mu toggle, a na long press radi toggle na oba relaya

Jedino sa time moze doci do toga da mi jedno svijetlo upali,a drugo ugasi na long press.
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2023., 21:56   #1498
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor RainZG Pregled postova
Sjetio se da imam Shelly 2.5 na svjetlima u radnoj sobi
Uglavnom, postavio postavke za prekidac kao detached na oba inputa.
Nakon toga kreirao scenu gdje mi short press pali jedan relay, tj radi mu toggle, a na long press radi toggle na oba relaya

Jedino sa time moze doci do toga da mi jedno svijetlo upali,a drugo ugasi na long press.
Hvala za test. Uspio sam na netu pronaci da ima i opcija cycle, pa vrti kombinacije, pošto se radi o vanjskim svijetlima dosta često će senzor paliti jedno svijetlo ali opet nek ima mogućnost i preko tipke.

Kad si vec spomenuo roletne i kontroliranje, na koji nacin osim kalibriranja može netko biti siguran da u jednom trenutku neće nešto poludit i navrtit skroz unutra roletne. Dali imate neke senzore koji vam to mjere, ili na el. motorima ima opcija da ako traži veću struju da mu je to znak da stane.
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2023., 22:14   #1499
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Kalibracija je mehanička tako da s te strane nema problema. Unutra je osovina s dva mikroprekidača koje ti pomičeš kalibracijom. Oni onda prekidaju napajanje kad roleta dođe u krajnji položaj.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2023., 13:32   #1500
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Imam centralno grijanje na lož ulje, i onaj klasični ružni prekidač sa temperaturom koji je spojen žičano na kotao.
Može li neka preporuka za digitalni termometar koji se može spojiti na wifi i upravljati preko aplikacije?


Colop je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na