Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 29.05.2017., 13:11   #601
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Dal je GREJNING još aktualan kod Novaka?
Fala na izboru moćnom izvoru da ih nemoram slušati i gledati.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 29.05.2017., 14:02   #602
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Meni je sky odličan, sve ostalo ili ima reklame za vrijeme trke ili su komentatori totalni šrot. Komentatori na skyu su mi odlični. Normalo da ne mogu biti totalno nepristrani kad imaju imaju i momčadi i vozače iz svoje države, al to nije niti približno loše kako se ovdje priča... Pored onih horora kojih sam se naslušao od ovih naših + jergovićevi ego tripovi, ovo je ipak 2 klase iznad.
nub je offline  
Staro 29.05.2017., 14:40   #603
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Isuse, Jergović... koji notorni lažov i mutikaša.

Lik je bio izmjenjivač kazeta u videokamerama, pomoćni tehničar, a prodao se kao stručnjak sa dugogodišnjim stažem u FOM-u.
Kap koja je prelila čašu je bila kad je kenjavio da je sponzor onoj maloj kaj je vozila karting ili što već i obećavao karijeru u SAD.

Nakon tog sranja su ga krenuli istraživati i onda su svi oni ključni ljudi u F1 rekli da nikad za njega čuli nisu, nakon što je on na sva zvona metiljao kak je dobar sa ovim i sa onim

Najjače je bilo kad su mu čestitali na tome što ga je US F1 tim zvao da im bude nešto bitno. Na kraju, taj tim nije ugledao svijetlo dana, ali isto tako na upit, tamo nikad nitko nije čuo za dotičnog



Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 29.05.2017., 14:52   #604
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Meni je najbolji dio bio kad on pošalje SMS svojim dečkima u FOM-u da im objasni gdje griješe.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 29.05.2017., 14:56   #605
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da da
To i kad su on i Winsdor trebali preuzet karijeru Lewisa Hamiltona kad se razišo sa svojim starim onako, gledam i ne vjerujem

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 29.05.2017., 14:57   #606
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Ma sve je to mila majka za Slavka Cvitkovića, i onoga drugog, ne mogu se sad sjetit imena. Pa kad mu pola utrke ne bi radio mikrofon nego bi ga nešto čuo u pozadini na mirkofon od sukomentatora, jao...
Roso je offline  
Staro 29.05.2017., 15:02   #607
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Goran "Pedro de la Zonta / David Irvine" Dijaković

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 29.05.2017., 15:14   #608
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Ovaj na koga mislim, sa tim pokvarenim(isključenim) mikrofonom, je li to bio Stjepan Balog?
Roso je offline  
Staro 29.05.2017., 15:16   #609
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Moguće. I on je nekad prenosio utrke i svršavao na Šumahera

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 29.05.2017., 15:29   #610
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Meni je najbolji dio bio kad on pošalje SMS svojim dečkima u FOM-u da im objasni gdje griješe.
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da da
To i kad su on i Winsdor trebali preuzet karijeru Lewisa Hamiltona kad se razišo sa svojim starim onako, gledam i ne vjerujem

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
oooo da. Još je kasnije i sa svojim sajtom kenjavio, pa ga je ugasio, jer se na internetu našlo neistomišljenika. Ko bi reko Teški egotrip.

Dečki iz FOM-a
nub je offline  
Staro 29.05.2017., 15:50   #611
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Isuse, Jergović... koji notorni lažov i mutikaša.

Lik je bio izmjenjivač kazeta u videokamerama, pomoćni tehničar, a prodao se kao stručnjak sa dugogodišnjim stažem u FOM-u.
Kap koja je prelila čašu je bila kad je kenjavio da je sponzor onoj maloj kaj je vozila karting ili što već i obećavao karijeru u SAD.

Nakon tog sranja su ga krenuli istraživati i onda su svi oni ključni ljudi u F1 rekli da nikad za njega čuli nisu, nakon što je on na sva zvona metiljao kak je dobar sa ovim i sa onim

Najjače je bilo kad su mu čestitali na tome što ga je US F1 tim zvao da im bude nešto bitno. Na kraju, taj tim nije ugledao svijetlo dana, ali isto tako na upit, tamo nikad nitko nije čuo za dotičnog



Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Kaj,to ono pak šta je Prasičko gnojio pa prenosiš ili?
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 29.05.2017., 15:58   #612
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Da li se može negdje uopće provjeriti što je Jergović radio u formuli 1? Npr. popis producenata kroz godine isl.?

Ovako izgleda kao da je nadrobio hrpu govana kao i onaj "poznati" francuski kuhar koji zna hrvatski koji je svojevremeno snimao emisije na RTL-u da bi se kasnije ispostavilo da je lik radio kao kuhar u vojsci
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 29.05.2017., 16:52   #613
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Znači njihov prijenos počinje u petak i pola izjava koje se kažu u nedjelju su zezancija na zezanciju od petka ili subote,pa tako neki njihovi komentari zvuče čudni ili pristran(onome tko ih ne prati od petka).Ali ponavljam gledate emisiju za Britansko tržište i sasvim je normalno da navijaju za Britanca,pogledajte RTL ili RAI ili SKY Njemački-Talijanski i tamo su komentatori na strani svojih sunarodnjaka.Kako bi izgledalo da pljuju po Britanskom vozaču i Britanskoj momčadi a uzdiži švabe,a Britanska emisija koja živi od Britanskih pretplatnika.Zar naši komentatori nisu pristrani kada nastupaju Hrvati???
I garantiram da su SVI koji prigovaraju Ferrarijevci-zar ne?
niti zive samo od britanskih pretplatnika, niti samo za UK rade prijenos.

Ja u Kanadi imam na TV-u SKY prijenos, mislim da ide i u Americi.

Imaju strucne komentatore, dobre nakon trke analize, sve to stoji, ali za vrijeme prijenosa, Martin Brundle mi ide na jetra, frajer je dosadan ko proljev, njegova karijera u F1 je u rangu, ne znam, nekog vozaca Minardija valjda, jednom mu je isti njegov miljeni Hamilton poklopio direktno u kameru koliko ono on ima pobjeda u F1, ovaj poljubicastio od srama


E po pitanju reklama, ovdje ti odrezu fino usred akcije,valjda imaju programirano svakih 10 minuta da prekinu s reklamama, tako da se dogadja da usred neke akcije, pretjecanja, bokseva, komentara izmedju timova, oni nonsalantno roknu reklame, i jos gore, stave mali prozorcic odtrke bez tona, tako da jos visepizdis jer ne cujes, ne vidis jer je premali prozor a vidis da je napeto. Poluuudim na to

Blazicko je barem ciljao da ubace reklame kad je monotonija na stazi

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 29.05.2017. u 17:15.
Gabre je offline  
Staro 29.05.2017., 18:07   #614
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nije mu Hamilton poklopio nego Alonso "How many championships did you won? Thanks, goodbye"

Kraljina

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 29.05.2017., 18:23   #615
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nije mu Hamilton poklopio nego Alonso "How many championships did you won? Thanks, goodbye"

Kraljina

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
mislim da je to Herbertu islo. Jer je Herbert nesto srao o Alonsu
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline  
Staro 29.05.2017., 19:14   #616
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da da, mea culpa, Herbertu da... ma isti klinac, jedan i drugi trube naspram Lojzeka

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 29.05.2017., 20:38   #617
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Dakle Alonso je poklopio Herberta, Hamilton Brundlea?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
SRV je offline  
Staro 29.05.2017., 21:24   #618
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Hm, nije to sve skupa ništa. Doduše ja sam malo stariji pa se sjećam vremena kad su Forumulu osamdeseth ili čak sedamdesetih prenosili naizmjence Tv Zagreb i Tv Beograd. I tako dođe red na Beograd. I počne tako komentator pričati kako je trka počela, startali su. Dosta je napeto u prvom kugu ali se onda naglo počinju zaustavljati, nije mu jasno zašto? Opet kreću iz startnih pozicija, sad su malo agresivniji itd...
A vi o Jergoviću i Balogu...
Superior je offline  
Staro 29.05.2017., 21:38   #619
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Dakle Alonso je poklopio Herberta, Hamilton Brundlea?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Ma gabre se malo pogubio pa ne razlikuje Herberta i Brundlea
Venus Williams nije htjela pričati sa njim

Citiraj:
Autor Superior Pregled postova
Hm, nije to sve skupa ništa. Doduše ja sam malo stariji pa se sjećam vremena kad su Forumulu osamdeseth ili čak sedamdesetih prenosili naizmjence Tv Zagreb i Tv Beograd. I tako dođe red na Beograd. I počne tako komentator pričati kako je trka počela, startali su. Dosta je napeto u prvom kugu ali se onda naglo počinju zaustavljati, nije mu jasno zašto? Opet kreću iz startnih pozicija, sad su malo agresivniji itd...
A vi o Jergoviću i Balogu...
Prejako
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 29.05.2017., 21:46   #620
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
koja prokleta Honda, bas ga mrzi
https://www.youtube.com/watch?v=Suj6FRNmRjc
Gabre je offline  
Staro 29.05.2017., 21:52   #621
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Ma gabre se malo pogubio pa ne razlikuje Herberta i Brundlea
Venus Williams nije htjela pričati sa njim



Prejako

pa ne zna se koji je od njih dvojice bio losiji, Herbert 3 pobjede u karijeri, a Brundle 0

ma uvjeren sam skroz da je netko brundleu spustio za broj pobjeda, mozda nije bio hamilton, ali netko je sigurno, nije ovo sa Alonsom, ovo je bilo bas na stazi ono nakon trke u guzvi, dao bi se kladit da je Hamilton nekome nabacio taj komentar...
Gabre je offline  
Staro 29.05.2017., 23:29   #622
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa ne zna se koji je od njih dvojice bio losiji, Herbert 3 pobjede u karijeri, a Brundle 0

ma uvjeren sam skroz da je netko brundleu spustio za broj pobjeda, mozda nije bio hamilton, ali netko je sigurno, nije ovo sa Alonsom, ovo je bilo bas na stazi ono nakon trke u guzvi, dao bi se kladit da je Hamilton nekome nabacio taj komentar...
Si možda na ovo mislio?

https://youtu.be/tcSB4Zs38ro?t=29
draksa je offline  
Staro 29.05.2017., 23:32   #623
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
jok, nikako nac. ali dobre kajle
Gabre je offline  
Staro 30.05.2017., 00:39   #624
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Evo malo za zabavu - 5:38 je najjaci komentar :-D

https://youtu.be/zcZTzwSLjWw
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 30.05.2017., 08:55   #625
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa ne zna se koji je od njih dvojice bio losiji, Herbert 3 pobjede u karijeri, a Brundle 0

ma uvjeren sam skroz da je netko brundleu spustio za broj pobjeda, mozda nije bio hamilton, ali netko je sigurno, nije ovo sa Alonsom, ovo je bilo bas na stazi ono nakon trke u guzvi, dao bi se kladit da je Hamilton nekome nabacio taj komentar...
Ne sjećam se da je Brundle ikada išao osobno nekoga diskreditirati od vozača.Čovjek je bio dio toga i zna kako stvari funkcioniraju.Zna ih sve,podjebavati se mogu ali granice postoje i to je ok.
Herbert je pak pisao da Alonso više nema brzinu i da je vrijeme za penziju.Onda mu je Alonso uletio u kadar i rekao šta već...
Brundle je isprobao bolide na gridu i može pričati sa kredibilitetom i uspoređivati kakvi su hibridi naspram atmosferaca,kakav je balans,okretni moment...
Kod pretjecanja npr. meni netreba netko urlikati u mikrofon kako je pretjecanje u tijeku jer to i sam vidim.Brundle opisuje kojim intetizetom i kako stiskaju kočnicu i gas.Ima i hrpa ostalih detalja koje samo rejser može pokušati dočarati...nekom dosadno meni super.
Sakupiti cca 150 utrka u F1 i nije baš nešto na šta možeš ti ili bilo tko on nas pljunuti,jel.
Eto ukratko moje viđenje svega toga
__________________
...help me understand the best I can...

Zadnje izmijenjeno od: Flood. 30.05.2017. u 09:03.
Flood je offline  
Staro 30.05.2017., 10:26   #626
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
niti zive samo od britanskih pretplatnika, niti samo za UK rade prijenos.

Ja u Kanadi imam na TV-u SKY prijenos, mislim da ide i u Americi.

Imaju strucne komentatore, dobre nakon trke analize, sve to stoji, ali za vrijeme prijenosa, Martin Brundle mi ide na jetra, frajer je dosadan ko proljev, njegova karijera u F1 je u rangu, ne znam, nekog vozaca Minardija valjda, jednom mu je isti njegov miljeni Hamilton poklopio direktno u kameru koliko ono on ima pobjeda u F1, ovaj poljubicastio od srama


E po pitanju reklama, ovdje ti odrezu fino usred akcije,valjda imaju programirano svakih 10 minuta da prekinu s reklamama, tako da se dogadja da usred neke akcije, pretjecanja, bokseva, komentara izmedju timova, oni nonsalantno roknu reklame, i jos gore, stave mali prozorcic odtrke bez tona, tako da jos visepizdis jer ne cujes, ne vidis jer je premali prozor a vidis da je napeto. Poluuudim na to

Blazicko je barem ciljao da ubace reklame kad je monotonija na stazi
Kada gledaš preko SKY F1 UK,reklama nema,znači reklame su vaše Kanadske.Kao što vidiš iz naziva programa ima "UK" u sebi i program je rađen za "UK" tržište a to što ga otkupljuju Tv provideri s ostalih englesko govornih područja to je nešto sasvim drugo.Jer recimo Njemački Sky radi prijenos F1 s potpuno drugim voditeljima i na Njemačkom jeziku,za Talijane nisam siguran ali moguće da i oni imaju svoje komentatore.A stvar je ista kao za INDY 500,BT sport prenosi s svojim komentatorima u studiju ali prijenos je ESPN i ameri komentiraju uživo utrku, pa da sada ide tko prigovarati jer su 20 puta rekli kako je to najveći trkaći event na svijetu.A od 10 voditelja na SKY F1 naravno da će svatko pronaći nekoga tko mu ne štima i ne odgovara.Ali ponavljam ovakve prijenose,analize,info iz prve ruke(za vrijeme,prije i poslije utrke),intervjue i dodatne sadržaje vezane uz F1 nitko nikada nije radio i to u trajanju od tri dana.
Prki je offline  
Staro 30.05.2017., 14:35   #627
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
pokralo kimija

http://www.index.hr/sport/clanak/fer...ne/973470.aspx

kaze hamilton da je spreman prepustiti poziciju bottasu ako ce to trebati

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa ne zna se koji je od njih dvojice bio losiji, Herbert 3 pobjede u karijeri, a Brundle 0

ma uvjeren sam skroz da je netko brundleu spustio za broj pobjeda, mozda nije bio hamilton, ali netko je sigurno, nije ovo sa Alonsom, ovo je bilo bas na stazi ono nakon trke u guzvi, dao bi se kladit da je Hamilton nekome nabacio taj komentar...
zamisli, nakon utrke, vozac daje ishitrenu izjavu...stvarno nevjerojatno
 
Staro 31.05.2017., 18:52   #628
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
kaze hamilton da je spreman prepustiti poziciju bottasu ako ce to trebati
... right...
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline  
Staro 31.05.2017., 19:38   #629
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gumby Pregled postova
... right...
zasto? pa cak i 2007 kad je bilo na noz, alonso je bio spreman propustiti hamiltona za prvenstvo...

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Staro 31.05.2017., 19:55   #630
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kada to ?
Brko je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na