Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2013., 07:06   #1321
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor 6Finger Pregled postova
Mogu povjerovati u tu soluciju kad dodjes osobno serviseru i ako je kartica DOA , ali u ovoj situaciji kad predajes u st skroz je drugacije.
Uostalom microline je odradio reklamaciju maksimalno korektno, problem je samo u isporuci kartice od strane hg-a.
vjerojatno čekaju da im se nakupi robe za Split pa će ti kartica doći prilikom sljedeće ispostave lagera. Tako su radili i HG i Vemulj dok su bili u Karlovcu. Fala Bogu nareklamirao sam se Điđibajt ploča i kartica pa znam kako je to išlo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2013., 11:36   #1322
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Poslao mail sa opisom situacije te zamolio kontakt, zvali za pola sata da sutra stiže grafika u St.
izgleda bolje reagiraju na pisani trag/upit nego pozive telefonom
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2013., 11:45   #1323
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Kada zoves, odma cim se jave "ovaj razgovor se snima" paš vidjeti
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2013., 12:40   #1324
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Kada zoves, odma cim se jave "ovaj razgovor se snima" paš vidjeti
Neće ništa vidjeti jer mu može reći - hvala, neću.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 14:24   #1325
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Evo, lijepo i pozitivno iskustvo u Rijeci. Naručio, ujutro, uplatio putem netbankinga i već za sat vremena sam mogao kupiti disk.
Prodavač ljubezan, a cijene nekih stvari su i povoljnije od određenih web dućana,
ja uzeo ovo https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=180818
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 23:17   #1326
Brain32
Premium
Moj komp
 
Brain32's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 498
Ne kužim jednu foru kod HGSpota, inače danas sam kod njih uzeo nešto sve je prošlo ok (za sad, moram još testirat kupljeno) dečki ljubazni, usluga brza i opće sve skupa super dojam i to ALI...

Na koju foru je proizvod pa čak i više od 10% jeftiniji ako ga se naruči i plati preko Web Shopa?

Znači ovako dođem tamo i velim liku plaćam kako god hoćete, imam keš kod sebe, imam plastiku i uzimam odmah ali vidjeh na webu tu i tu cijenu. Veli lik koji je prije toga uzeo traženi predmet sa hrpe istih takvih predmeta i stavio na pult da ta cijena sa weba vrijedi samo preko WebShopa a da je ovako 10%+ viša!!! Ono WTF?

I naravno ja otišao praznih ruku do ureda(blizu) regal se na webshop, obavio kupnju preko webshopa i poslije posla uredno pokupio predmet plativši naravno nižu cijenu onom istom karticom kojom sam htio platiti na licu mjesta(uz to sam imao kao što napomenuh i gotovinu).

Eto slučajno mi to nije problem jer svaki dan prolazim kraj njih kad idem s posla a i blizu su mi od doma ali mi nije jasna poanta takve komplikacije, mislim ne krivim trgovca očito postoji neka turbo-retardirana začkoljica zbog koje je to tako ali ju ne mogu dokučiti...

E sad, jasno je meni kad netko ima firmu koja je SAMO web shop da se mora ići preko webshopa i da je jeftinije jer nema lagera i bla,bla ali mi nije jasno u čemu je kvaka kad je u pitanju firma poput HGSpota sa prilično velikom poslovnicom u Utrinama, svojim skladištem/lagerom itd...s tim da su imali to što sam tražio kod sebe u više primjeraka jer sam to svojim očima vidio...

Pa eto ako netko zna u čem je fora...fala.
Brain32 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 23:34   #1327
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Bio sam u HG Spotu Rijeci kupovao par puta i mogu reć da su obojica koji rade legende, radim u drugoj IT firmi pa se i znamo ali legende su.

Uzeo sam dole G230 isto bila neka smješna cijena, otprilike 30% niža nego u Linksu i Gigabyte R9 280X tu je bila oko 2700kn a u Linksu 3199kn.. kad gledam HG Spot sigurno ima zaradu na ovoj kartici a di ima onda tek Links
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 00:29   #1328
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Dobra je cijena ak imas 2700 u gotvini i ides preko weba. OnLine placanja su sva jednokratna kao i kod pouzeca. Sve druge kombinacije nisu nist jeftinije nego u Linksu koji ima iste cijene na sve nacine placnja i -5% na web. Gigabyte je od uvijek jako skup u Linksu i to se tam ne kupuje ko ni MSI. Opcenito je Links dosta losa trgovina za kupovinu grafe a nije ni HG Spot bas nesto jeftin.

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=19289

2600kn web kes, 3000 trgovina kes i 3200 kartice..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 20.03.2014. u 00:34.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 12:28   #1329
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Koliko je meni poznato čak ne možeš ni platiti u trgovini nego napraviš web narudžu i platiš putem internet bankarstva te preuzmeš u trgovini.
Sva sreća pa imaju otvorene račune u svim bankama pa je meni nakanda samo 1kn.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 12:51   #1330
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Koliko je meni poznato čak ne možeš ni platiti u trgovini nego napraviš web narudžu i platiš putem internet bankarstva te preuzmeš u trgovini.
Sva sreća pa imaju otvorene račune u svim bankama pa je meni nakanda samo 1kn.
Mozes platiti u trgovini, samo sto placas vecu cijenu proizvoda.
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 14:17   #1331
Brain32
Premium
Moj komp
 
Brain32's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 498
E pa da upravo mi tu nije jasno u čemu je kvaka valjda neka birokratsko-knjigovodstvena stvar ali ispada smiješno
Brain32 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 19:30   #1332
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,404
HGSpot