Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2013., 21:29   #1
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
POMOĆ OKO PRILAGODBE PREDLOŽAKA

Ovako našao sam ovdje predložak za online trgovinu za googleov blogger ili blogspot ali je drukčiji od mnogih sličnih da umjesto paypala i sličnih računa, narudžba dođe na Email. I ja sam ga već poprilično prilagodio svojim potrebama.

Ali problem mi predstavlja kad mi se pošalje narudžba (nisam još predložak postavio na na web već onako radi vježbe šaljem na jedan od svojih mailova) naručiocu dođe ovakav obrazac ili forma o narudžbi,



a meni kao narudžba dođe ovakva narudžba




što hoću reći sve je na indonezijskom jeziku, a meni bi takvo nešto tribalo naravno na Hrvatskom jeziku.
Tamo sam našao neke java scripte, ali ne kužim na koji način ih postaviti na blogger


Sad bi vjerojatno za tako nešto tribala neka skripta ili forma. Pa ako netko zna više o tome ili link do takvog obrasca ili skripte očekujem vašu pomoć.

Nadam se da sam ovdje u ovo nekoliko crta uspio objasniti što mi treba. Ne mora to biti baš sve tako..
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2013., 20:42   #2
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Ako već misliš bloggat i prodavat, kupi sebi pravi hosting, ima ih za 5 dolara mjesečno(znači 60 usd po godini) sa domenom, stavi wordpress i woo commerce ili E commerce plugin, za blog + webshop
imaju prijevodi neznan za koji il ima za oba zaboravio sam

a ako oces samo web shop stavi magento(65% preveden na hrv), vrunski webshop i kopkaj po tome

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 18.04.2013. u 20:47.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na