Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2010., 22:06   #1
davor1963
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
TerraTec home cinema problem

Poštovanje

Molio bih nekog tko koristi terratec home cinema da mi kaže da li se može ikako napraviti kod unaprijed snimanja tv programa da umjesto default zadavanja od strane programa imena filea koji se snima ja mogu zadati ono sto ja hocu.
Naime program snima samo pod htv2 rtl itd a u opciji programa nema zadavanja proizvoljno imena filea.
U opcijama pod recordings nasao sam da treba napraviti cinergi.ini i dodati
desc valjda opis od strane korisnika ali nije uspjelo

You can set the template in CinergyDVR.ini
[Record]
Mask=[name] - [channel] [yyyy]-[mm]-[dd] [hh]-[min]-[sek]
The template for the recording filename understands the following variables: template itemDescription Range / Example [yy] year, two digits 00-99 [yyyy] year, four digits e.g. 2006 [dd] day, two digits 01-31 [ddd] day abbreviated e.g. "Mon." [mm] month, two digits 01-12 [mmm] month abbreviated e.g. "Sep." [hh] hour, two digits 00-23 [min] minute, two digits 00-59 [sek] seconds, two digits 00-59 [channel] Station name e.g. "CNN" [name] name of the program e.g. "Star Trek" [desc] description of the program [user] name of the user e.g. "Administrator"[[] the character '[' [ []] the character ']' ]


Ako neko može biti ljubazan a zna kako to napravit bio bi zahvalan

Inače radi se o terratec t5 sticku i s one male 2 antene kraj Velike Gorice radi bolje nego moja stara msi master tvanywhere kartica
Hvala
davor1963 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na