Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.02.2013., 07:05   #1501
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zvuči primamljivo, ali ja suxam u MP online igrama nekako lakše igram protiv kompa gdje sam već naviknuo kako se oni kreću
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2013., 13:01   #1502
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zvuči primamljivo, ali ja suxam u MP online igrama nekako lakše igram protiv kompa gdje sam već naviknuo kako se oni kreću
ajde i ja suckam,da se nadje ekipa STALKERA za lutanje po Zoni...
malo je cudno poslije original STALKER-a,ali zvuci primamljivo i jos sa grupom iskusnijih stalkera
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2013., 17:56   #1503
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Gamedata v2.2:

Budući je opet snijeg zakrkao u Karlovcu, imam savršeno opravdanje ne ići van u birtiju i družiti se sa ljudima, pa mogu u miru pičiti
Nisam nigdje zapeo, nego samo da se pohvalim kako nisam vratio Vintar onom Gromovniku, nego sam si ga lijepo ostavio i nabrijao pa nema jače jurišne puške u igri od toga. Hebe mi se za propalu misiju. Napunim ga dum-dum mecima, i Chimera legne nakon 5-6 metaka Orgazam
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 22:19   #1504
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Gamedata v2.2:
Nisam nigdje zapeo, nego samo da se pohvalim kako nisam vratio Vintar onom Gromovniku, nego sam si ga lijepo ostavio i nabrijao pa nema jače jurišne puške u igri od toga. Hebe mi se za propalu misiju. Napunim ga dum-dum mecima, i Chimera legne nakon 5-6 metaka Orgazam
Tako treba Brkonjo, nema do dum-dum Vintara. I jos mu je popravak 0 rubljov, divota
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 22:34   #1505
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Tako treba Brkonjo, nema do dum-dum Vintara. I jos mu je popravak 0 rubljov, divota
Biće da je to bug ali neka, pozdravljam take bugove
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 03:26   #1506
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Biće da je to bug ali neka, pozdravljam take bugove
Iako sam bezbroj puta odigrao COP-a uvijek sam taj Vintar vratio Gromovniku. Vratio sam se na ranije sejvanje prije nego što sam ga vratio da provjerim i ja kakva je to puška. Stvarno je super. Da sam to ranije znao stavio bi ga u neki ruksak da vam ne propadne misija. Što se tiče buga - nije. Azotu sam do sada donio samo alat za grube radove i nešto oružja u sanduk i cijene nadogradnje su u rasponu od 6.400 do čak 52.000RU. Zatim sam otišao kod Kardana (njemu sam nabavio sva tri alata i ispunio kvotu u sanduku - onda radi po nižim cijenama) i popravio je za 0 RU, ali nadogradnja je bila po stavkama od 640 do 5400. Kod njega cijena ovisi kako mu sjedne votka. Inače taj Vintar od Gromovnika izgleda kao Vintorez, ali su mu značajke puno bolje. Razlika je i ta što Vintar koristi samo dum-dum municiju, a Vintorez dum-dum i 9x39mm.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 10:53   #1507
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Od prvog puta kad sam zaigrao SGM (slucajno sam ga isprobao, silom prilika zbog Alfi) pa do sada nisam nikad vracao Vintar onom mamlazu koji samo sjedi i ceka. Ko ga sljivi, neka trazi svog ja sam moga posteno zaradio. Kasnije je stvar u tome da za njega skupis sto vise municije kod onih lopina koji imaju pa je nemaju. Obavio sam ne znam ni sam koliko "krstarenja" po Skadovsku i Janovu, poklao se sa jedno otprilike 60-tak ekipa Alfi, Bandita ne znam ni sam koliko, prikupio, prodao i utrpao mehanicarima kamione oruzja . Sve zbog te dum-dum municije i love Koristim samo 5 oruzja i skeleton koji su svi nabrijani do daske kod mehanicara. Trenutno sam usao u Pripyat gdje namjeravam ostaviti trag sa 1400 dum-duma na zalihi. Zapravo koristim samo dva oruzja, sacmaricu Beretta za bliske susrete i Vintar, ostalo je za nek se nadje hehe
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 14:16   #1508
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
SGM konačno je igriv kako se spada, a i ova Bakičina modifikacija sa prevodom i muzikom je super 2.0 sam prepičio sad već nekoliko puta, sad detaljno pičim po 2.2.
Primjetio sam da je malo drugačiji raspored alata. Srednji alat je tek u pripyatu, tako da do tada nema baš nekog veliko upgradeanja.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 14:32   #1509
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
da, dobro si skonto ali i to nije svaki put tako glede alata, mislim da ima opcija tj. koju vrstu alata nađeš u željeznoj šumi kod onih antene pa ako potrefiš imaš sve alate u Zatonu i Jupiteru a ako ne onda je jedan u Pripyatu nažalost to su mi bile već par puta jedine opcije.(da zavućem ruku u punu vreću Pi*** ja bi zgrabio K**** takve sam sreće uvijek sve naopako)
Pitak kolegu Bakicu47 on zna raspored što i kako se pojavljuje......

Brko uživaj u 2.2modu
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 14:54   #1510
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
ma ajde igrajte bez prevelikog upgrejda
mene smeta to preveliko trošenje oružja
da bar ima opcija da si sam moraš očistit pušku ko kak moraš ič spat
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2013., 16:01   #1511
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Gamedata v2.2:

prvi bug na koji sam naletio. I to opet bug na istom mjestu kao i u gamedate-i 2.0 I to pomalo smiješan .

Naime, kad završe napadi mutanata na Noinu barku, onda David i ekipa stalkera koji su branili arku, pucaju iz sve snage po Lesiju (pseudocucku od Noha) ok, ne ubiju ga, cucek mirno sjedi, ali ovi češljaju po njemu ko da je Himera a ne cucek
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 16:42   #1512
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Naime, kad završe napadi mutanata na Noinu barku, onda David i ekipa stalkera koji su branili arku, pucaju iz sve snage po Lesiju (pseudocucku od Noha) ok, ne ubiju ga, cucek mirno sjedi, ali ovi češljaju po njemu ko da je Himera a ne cucek
kod mene tog nije bilo
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 18:22   #1513
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Na početku si pogriješio. Kod prvog dolaska u 'Crvenu šumu' kod želj. vratiju nađeš leševe, pregledaš ih i kreneš u šumu. Nakon desetak metara dobiješ obavijest da brzo izađeš i šume (jaki psiho utjecaj-ubija). Brzo se vraćaš prema Jupiteru. Kod tebe se nije to dogodilo jer si kod ulaska imao prejaku psi zaštitu. Zato iz slota odijela premjesti u inventorij artefakt Vaselisk (pretpostavljam da imaš njega ili njemu sličan) i misija će ići kako sam prije napisao. Kod drugog ulaska u šumu možeš vratiti u slot artefakt. Tako je to zamislio autor i tu nema druge.
Ja nisam imao nikakav artefakt pa mi se dogodilo isto kao i zippo-u. Izašao sam iz šume, vratio se u Jupiter, pa natrag u šumu i dalje ćorak od misije. Dođem tamo kod one rupe i nula bodova, krepam od onih zraka i vatre
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 18:36   #1514
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Imam prijatelja kojemu je u igri žao potrošiti nešto novaca, samo k'o hrčak skuplja. Onda pita: Otkud tebi to odijelo, otkud ti to odijelo i sl. Ljudi moji, trošite, jednom se živi. JoZ@ troši na nadogradnju. Oružje, kao i odijelo puno duže traje ako se nadograđuje. Barem imaš tu virtualnu lovu, pa kog vraga da još sam čistiš. Što se alata tiče postoje 3 kombinacije. Uvijek sam bez obzira koja je bila verzija imao istu putanju kretanja nakon pojavljivanja u Zatonu, da bih odmah znao na čemu sam sa alatima. Poslije sređivanja zombia u Pilani krenem prema VZN Krug. Kod tri bora na betonskom podnožju trafo stupa pogledam je li tu alat za kalibraciju. Ako je, super, ostala dva (grubi i fini) su u Zatonu i Jupiteru. Ako nije nastavim prema 'Željeznoj šumi'. Pogledam iza stupa, lijevo od kućice. Ako nema alata opet super, sva tri su Zatonu i Jupiteru. Ako je alat za fine radove, onda je ta loša kombinacija gdje je za kalibraciju u Pripiatu. Osim toga onome kome se ne da tražiti, Sova na 'Skadovsku' prodaje informaciju gdje se nalaze. Za one kojima je žao love Quick save, kupi se informacija, zapamte se mjesta pa onda Quick load. I svi zadovoljni. Brko, tu Noinu misiju ostavljam uvijek za freeplay (jednom je odigrao, ne sjećam se na kojoj verziji), a nikako da je obavim kad sam radio na prijevodu ili preinakama, pa onda opet ispočetka da sve to provjerim. Provjerit ću konačno tu misiju i vidjeti ako treba nešto ispraviti. Što se cucka tiče, on je kod mene znao ranije riknuti, jer sam se kod Arke znao zakačiti sa Alfama i oni su ga onako usput roknuli.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 18:49   #1515
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Provjerit ću konačno tu misiju i vidjeti ako treba nešto ispraviti. Što se cucka tiče, on je kod mene znao ranije riknuti, jer sam se kod Arke znao zakačiti sa Alfama i oni su ga onako usput roknuli.
Ma nije to sad toliko bitno. Mene jebe Crvena Šuma. Problem kao i zippo. Ne javlja mi nikakvo psi-zračenje, a gol uđem unutra, skinem i odijelo i kacigu. Doleti bloodsucker, ubijem ga, i dva-tri snorka i dođem opet do one rupe i to je to. Nikakvo upozorenje... jel to bug?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 18:55   #1516
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Da pitam je li ispravljen jedan bug
Kada u Janovu uzmes zadatak od onog trgovca kraj sanka da poskidas nocne snajperiste (u velikom površinskom iskopu kraj bagera-banditi) prije se nije nikako nije mogao ubiti njihov shef i zadatak se nije mogao obaviti. Je li to ispravljeno ili je i dalje bolje ne uzeti to na sebe ?
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 18:58   #1517
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Da pitam je li ispravljen jedan bug
Kada u Janovu uzmes zadatak od onog trgovca kraj sanka da poskidas nocne snajperiste (u velikom površinskom iskopu kraj bagera-banditi) prije se nije nikako nije mogao ubiti njihov shef i zadatak se nije mogao obaviti. Je li to ispravljeno ili je i dalje bolje ne uzeti to na sebe ?
pa ja ga roknuo
on počne bježat i ganjaš ga skroz do tunela
al uspjel sma ga ubit tek sa bombama koje sma bacal u kuču pored tunela dije bil
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 19:00   #1518
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ma nije to sad toliko bitno. Mene jebe Crvena Šuma. Problem kao i zippo. Ne javlja mi nikakvo psi-zračenje, a gol uđem unutra, skinem i odijelo i kacigu. Doleti bloodsucker, ubijem ga, i dva-tri snorka i dođem opet do one rupe i to je to. Nikakvo upozorenje... jel to bug?
najbolje ovako
udjes i provjeris prvu grupu znanstvenika. kada krenes dalje stigne ti upozorenje o psi zracenju, tada skroz izadjes iz mape, vratis se u Janov i odes porazgovarati kod profesora koji ti je i dao taj zadatak. Tek nakon tog razgovora mozes obaviti sve u Crvenoj sumi. Znaci nakon razgovora sa prof. vratis se nazad u Crvenu sumu i onda imas jos provjera poginulih skupina znanstvenika i ostalo
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 19:03   #1519
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor JoZ@ Pregled postova
pa ja ga roknuo
on počne bježat i ganjaš ga skroz do tunela
al uspjel sma ga ubit tek sa bombama koje sma bacal u kuču pored tunela dije bil
ne znam nisam jos uzeo taj zadatak zato i pitam. Jednom sam bio uspio u verziji 2.0 i srokao sam ga dum-dum Vintarom. Pada garant, nista ne ostaje na nogama nakon dum-duma
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 19:10   #1520
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ma nije to sad toliko bitno. Mene jebe Crvena Šuma. Problem kao i zippo. Ne javlja mi nikakvo psi-zračenje, a gol uđem unutra, skinem i odijelo i kacigu. Doleti bloodsucker, ubijem ga, i dva-tri snorka i dođem opet do one rupe i to je to. Nikakvo upozorenje... jel to bug?
Brko, ti zapeo - bag pa bag. Nije. Kad sam prvi put išao isto tako hodao do te rupe i ništa, dok nisam skužio. Kod želj. vrata iz slota maknuti artefakt koji daje jaku psi zaštitu. Imaš najvjerojatnije Vaselisk. Skloni ga. Pretražiš tijela, na mapi stijelica da ideš dalje. Nakon desetak metara dobiješ obavijest da se brzo vratiš. Javiš se u bunkeru znanstveniku i kod drugo ulaska u šumu možeš imati artefakt.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 19:14   #1521
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Brko, ti zapeo - bag pa bag. Nije. Kad sam prvi put išao isto tako hodao do te rupe i ništa, dok nisam skužio. Kod želj. vrata iz slota maknuti artefakt koji daje jaku psi zaštitu. Imaš najvjerojatnije Vaselisk. Skloni ga. Pretražiš tijela, na mapi stijelica da ideš dalje. Nakon desetak metara dobiješ obavijest da se brzo vratiš. Javiš se u bunkeru znanstveniku i kod drugo ulaska u šumu možeš imati artefakt.
Tako je, zaboravio sam spomenuti da prvi puta se ulazi u sumu bez ikakve psi zastite, moze i naknadno. Ja sam naknadno napravio nakon instrukcija Bakice i radi bez beda
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 19:24   #1522
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Kad sam se uznojio i poslao poruku vidio sam da je Zippo dao skoro cijeli odgovor. Još jedna stvar, ne odnosi se na Brku jer ima jaku konfiguraciju. Pad broja fps dolazi zbog toga što sam promijenio izgled prostornih anomalija da se bolje uoče. Kad sam vratio na staro poboljšalo se. Radi se o particles.xr u gamedati, pa ako netko ima drugu 2.2 verziju samo to promijeni. Taj dio bi stavio na forum ali ne znam kako. Osim toga pročitao sam kod Ukkrajinaca da uzrok pada fps je u navodno u tome što xrEngine Stalkera ne prepoznaje višejezgrene procesore. Daju kao riješenje da se snimi CPU-Control. Uskoro ću nanovo snimiti Windowse pa ću nešto prije toga to isprobati (za svaki slučaj).
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 20:17   #1523
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dečki moji, ovo kak ste vi rekli ne igra. Velim vam da sam probao gol i bos, bez ikakvog artefakta. I jebiga, ništa me ne vraća natrag nego još i poginem

Edit: riješeno. Loadao sam save prije dogovora sa znanstvenikom. Kad sam se dogovorio, išao sam odma. Prije sam obavljao još nekaj usputno, pa je to možda sjebalo igru. Uglavnom, to je to. Našao hrpu lešina i ubio kontrolora i to je to.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 24.02.2013. u 22:09. Razlog: Riješen problem.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 23:01   #1524
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Dečki moji, ovo kak ste vi rekli ne igra. Velim vam da sam probao gol i bos, bez ikakvog artefakta. I jebiga, ništa me ne vraća natrag nego još i poginem

Edit: riješeno. Loadao sam save prije dogovora sa znanstvenikom. Kad sam se dogovorio, išao sam odma. Prije sam obavljao još nekaj usputno, pa je to možda sjebalo igru. Uglavnom, to je to. Našao hrpu lešina i ubio kontrolora i to je to.
hmm....moraš onom znanstveniku donijeti nekakav dva lijeka koja pokupiš u onom tunelu...uglavnom, bug ili nešto drugo, kad' ulaziš prvi puta ne smiješ na sebi imati odijelo (ili artefakt) sa jakom psi zaštitom....naletiš na onu prvu izrokanu grupu na ulazu željezne kapije, kad ih pregledaš dobiješ zadatak da ideš dalje al' čim malo uđeš u šumu primiš poruku da je što prije napustiš radi jakog psi djelovanja..vratiš se u bunker, onda opet u šumu, rokanje, ginjenje, loudanje...i to je to
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 06:54   #1525
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor RobertCrni Pregled postova
hmm....moraš onom znanstveniku donijeti nekakav dva lijeka koja pokupiš u onom tunelu...uglavnom, bug ili nešto drugo, kad' ulaziš prvi puta ne smiješ na sebi imati odijelo (ili artefakt) sa jakom psi zaštitom....naletiš na onu prvu izrokanu grupu na ulazu željezne kapije, kad ih pregledaš dobiješ zadatak da ideš dalje al' čim malo uđeš u šumu primiš poruku da je što prije napustiš radi jakog psi djelovanja..vratiš se u bunker, onda opet u šumu, rokanje, ginjenje, loudanje...i to je to
kao što rekoh, riješio odavno
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 09:41   #1526
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
kao što rekoh, riješio odavno
Vintar na rame i u nove pobjede, Pripyat te ceka
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 10:11   #1527
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Vintar na rame i u nove pobjede, Pripyat te ceka
Jeste dabome Ali nejdem još u Pripyat. Navika mi je uvijek sve očistiti prije odlaska tamo sad baš po Zatonu skupljam one skenere po anomalijama za Novikova. Pripyat danas dolazi na red
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 15:27   #1528
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Što je "Zimzelen"? Dobijem to od Ujka Jara nakon završene misije s fotoaparatom al' ne mogu naći u svom ruksaku??
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 18:47   #1529
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor RobertCrni Pregled postova
Što je "Zimzelen"? Dobijem to od Ujka Jara nakon završene misije s fotoaparatom al' ne mogu naći u svom ruksaku??
U inventoriju (ruksaku) ti je. Jedan od lijekova - žute tablete
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 21:36   #1530
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor RobertCrni Pregled postova
Što je "Zimzelen"? Dobijem to od Ujka Jara nakon završene misije s fotoaparatom al' ne mogu naći u svom ruksaku??
ima naziv kao neki artefakt to sam i ja mislio da je to neki aretfakt, a ono žešća farmacija
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na