Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2014., 21:43   #1831
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Zadatak koji dobiješ od trejdera da doneseš onaj laptop
I da malo sam se poigro "kuglicama za loto" po config datoteci jbg. moram biti malo u prednosti
Ma ima tih itema dosta koji nićemu nesluže osim što skupljaš kilažu bez potrebe jbg. i da te oštete po nekoj osnovi....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 03:51   #1832
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Aha,auu danas sam ja baš tu misiju prelazio i živaca sam izgubio ubijajuci plaćenike,sto puta reloadao save jer su prepametni, nisam očekivao ovakav scenarij

Ubijem jednog kod zgrade,pobjegnu unutra svi i izmjenjujemo vatru nas trojica,ja iza ograde,i gledam kako samo trojica,sjećam se otprije bude ih puno više kad se lik sulja i odjednom preda mnom,ja brže bolje trk na drugu stranu ovaj drugi čeka.
Ali neka su mi dali itema i oružja da sam prodao i kupio Berill,sad stediti za novu masku

Di je Drug Brko da baci osvrt na Misery,garant bi mu se svidio
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 11:13   #1833
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja išao obavljati misije onih helikoptera srušenih i ajmeeee koliko sam se namućio među onim antenama jer nisam oćekivao ono što me tamo zateklo tako da se oboružaš nekom jaćom pljucom sa pancirnim metkićima jer je pakleno teško samo sam umro barem 8 puta dok sam završio tu misiju, poprilićno težak mod s obzirom kako sam naviko obavljat napamet i nabrzinu
tako da ta misija u spalionici/smećarnici je beba u povoju
Uglavnom mod me zainteresirao pa idem dalje....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 11:18   #1834
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Meni se ne sviđa samo jedna stvar kod vas.. Zašto koristite "varanje" u smislu krcanja novaca i slično? Jer novac je jedan od relativno bitnijih elemenata Stalkera..

Niste ok baš

Nikada nisam bio ljubitelj varanja..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 12:31   #1835
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
ECHO igra te kažnjava što cheatas :P šala mala,uglavnom igra je koncipirana vidiš i sam da sa high end armourom lako pogines ako ne pazis i taktiziras,oke nema taktike kod bloodsuckera,samo automatska sacmarica

Ja još nisam krenuo glavne misije,gustam sa ovima sporednim da riješimo nego ako se netko sjeca di naći dokaz da potvrdim da je onaj Tremor kako već ubio Danila?

@Omerta ja ne koristim nikakav cheat samo pratim lokacije stashova na youtubeu,to ECHO maleni boost si stvorio
Ako idemo nekom logikom ti si military Stalker,pogledaj definiciju na stalker wiki,to su stalkeri uzeti pod ugovor od strane vojske ili vojnici obučeni za operacije u dubljim dijelovima Zone te imaju state of the art armour i oružja,a tebe igra baci sa prahistorijskim oružjem i kabanicom da prodjes kroz Zon,ono nema logike,iako su tako tvorci igre namijenili i modderi
Tako da ECHO igra kao pravi military Stalker,a ja kao neki jadnik hehe
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 13:21   #1836
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ovaj mod je totalno drugaćiji od drugih(complet,sigerous i dr.) to je istina i koncepcija samog moda je dosta ogranićena po pitanju tzv. "cheata" jer i sam mod nedozvoljava baš sva moguća podešenja kako bi si olakšao igru(osim ako nisi guru glede znanja), a ja barem volim u igri biti bogat kad već fale pare u stvarnom životu
Obićno u svim modovima volim keš i malo veću kilažu(i koristim iskljućivo glede skupljanja itema, a ne da nosim 5-6 kojekakvih pušaka,bacaća i sl.) i gdje god se to dozvoljava i omogućuje ja si malo podebljam
Ja se tješim da sam odigro karte kod trejdera i da sam dobio na lotu pa to i nesmatram varanjem pošto to igra dozvoljava
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 15:30   #1837
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Evo meni je Berill armoured suit digao nosivost na 55 kg sto je super,no opet nikad dosta mjesta kad doletim iz obracuna sa banditima/placenicima.

A gle,rekoh ti si pravi military stalker sa top tier opremom,a ja krenio u kabanici i ww2 puskom

Nego,jel se tko sjeca zadatka,"Missing Stalkers",dosao sam do one drvenjare,nasao Danilu mrtvog,no nigdje nema Grousea ili doktora,da zavrsim zadatak,a trebali bi biti po walkthroughu
blava je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 18:02   #1838
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Pa od njih trojice s jednim ideš očistiti onu jazbinu od bloadsuckera, jedan je dolje u onoj pećini u blizini broda, a treći tj. ono što je ostalo od njega(kostur) sa onom gasmaskom i jedan PDA su kod one anomalije gdje se penješ gore po "kolobok" prema onim antenama ako sam dobro skonto što tražiš, kasnije doktor tranćira trećeg na onom stolu kod kranova tj. tipa sa kojim si išao pobiti krvopije.....
Kad odradiš zadatak i pobiješ krvopije trebaš obavijestiti bradonju da je gotovo i onda ih trebaš pogušiti s onim plinom i tek se onda otvara zadatak za Tremu(doktora) mislim da ide tako..... barem u origigi igri, a ovdje tko zna što su tvorci zamislili jbg.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 19:38   #1839
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ako može malo pojašnjenje glede ovoga i korištenja tj. zašto služi:

http://www.zaslike.com/files/eovic7i67nw85p8hgav.jpg
http://www.zaslike.com/files/27hd03gs1v3vgsyuvnt7.jpg
http://www.zaslike.com/files/fl9831a2vv96yfgrmp3r.jpg

Izabrao sam asault opciju moda pošto sam tek poćeo imam malo više love tj. dobio sam na lottu
Bogme baš ako želiš izgubiti malo živaca poćni Misery mod a protiv strpljenja sam cijepljen i nemam baš puno živaca, a ovdje nema olakotnih okolnosti a municija ode ko od šale ali barem imam "keša"
Nakupio sam svaćeg pobivši one na smetlištu al me koštalo živaca, a snajp još nisam kupio jbg.
heh . ako si odabrao asault klasu , nemoj ni pomisljati kupovati snajper jer neces pogoditi psa na 5 metara ;-) . malo taktike . nova sacmarica je skrivena na pilani . treba je potraziti . sa njom porokate sve zivo i mrtvo :-))) . sačma nije skupa . kilate bandite gore u bazi kod broda i skupite love i raznih potrepstina samo tako . za pocetak , gledate da kupite kacigu sa nightvision . stedi i medipak i zakon za radijaciju ( treba kupiti baterije kod trgovca - trose se ) . ima stvarcica koja ogromno dize nosivost na cini mi se 180 sec , pa odneste cijelu porokanu bazu kod trgovca itd .... i ne prodavati stvari za koje neznate cemu sluze , jer ima iznenadujucih bestija u daljnjem toku igre .
species je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 19:42   #1840
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Aha,auu danas sam ja baš tu misiju prelazio i živaca sam izgubio ubijajuci plaćenike,sto puta reloadao save jer su prepametni, nisam očekivao ovakav scenarij

Ubijem jednog kod zgrade,pobjegnu unutra svi i izmjenjujemo vatru nas trojica,ja iza ograde,i gledam kako samo trojica,sjećam se otprije bude ih puno više kad se lik sulja i odjednom preda mnom,ja brže bolje trk na drugu stranu ovaj drugi čeka.
Ali neka su mi dali itema i oružja da sam prodao i kupio Berill,sad stediti za novu masku

Di je Drug Brko da baci osvrt na Misery,garant bi mu se svidio

ponavljam . taktika decki . zasto placenicima nisi dosao kroz cijev , pa si ispod krova i deres ih kako dolaze ;-) ? e da . beard i owl ne daju iste svote za iste iteme ;-) .......
species je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 20:17   #1841
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Nisam ni razmisljao o cijevi iskreno,tamo je onaj psy anomaly polje,pretpostavljao sam da kroz cijev cekaju negdje snork/bloodsucker,sa automatskom puskom bi me ubili za cas ili bi odao svoju poziciju pa bi nahrupili placenici.

Ja si gledao,skupljanje artefakata se ne isplati.
Degradiram armour i kacigu,popravak Berill i kacige dodje oko 8000 RU,a za obican Crystal dobijem max 1800 ru.
Uz to treba kontejner tegliti da te radijacija ne ubije,trenutno kemijam nesto na burnt farmestead,ubije me toplina za cas,a ovaj artefakt malo lijevo-malo desno i ne stignem ga pokupiti.

Koja je svrha imati artefakte ako moras kontejner vuci i uz to kontejner ga drzi izoliranim pa nema efekta,moram negdje naci artefakt koji ima +40000msv da imam drugi.


Kod one anomalije pazi se ECHo,kod benzinske gdje je ona rupa u zemlji te ceka copor pseudogova,3-4 snorka i ako si srece pozvati ce se pseudogiant

ECHO,di kod anomalije ? Jedan je u onoj rupi kod onih cijevi nedaleko od broda di su oni poltergeisti tj.fire anomalija,tamo sam bio,obavio sam zadatak bloodsucker lair i sad idem traziti tog kod anomalije,bio sam kod Bearda vec i rekao za to sve,a on trazi dokaz pa valjda trebam taj kostur naci i onda otici u tu drvenjaru ponovno.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 21:55   #1842
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ona anomalija iznad koje je drvo i gore obićno bude artrfakt "kolobok-to obićno moraš dati pilotu kod znanstvenika u bunkeru" malo desno od benzinske pumpe i prema antenama-otprilike na pola puta, drvo se prostire na 4 strane iznad kanala i u kanalu se nalaze isto artifakti i ima puno "kemijskih agenasa" pa se pazi.....
Popneš se na drvo s te strane kad dođeš od benzinske pumpe i moraš prijeći na drugu stranu, a kad se popneš probaj dalekozorom usnajpat vidi se dobro s visoka.
Uspjeo sam skupiti "alate" pa se malo nadogradilo svega pomalo pa je sad malo lakše igrati ali još uvijek me buni hrpa itema i ćemu služi npr. onaj bat,pa pajser itd...

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 09.02.2014. u 22:12.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 22:37   #1843
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Nisam ni razmisljao o cijevi iskreno,tamo je onaj psy anomaly polje,pretpostavljao sam da kroz cijev cekaju negdje snork/bloodsucker,sa automatskom puskom bi me ubili za cas ili bi odao svoju poziciju pa bi nahrupili placenici.

Ja si gledao,skupljanje artefakata se ne isplati.
Degradiram armour i kacigu,popravak Berill i kacige dodje oko 8000 RU,a za obican Crystal dobijem max 1800 ru.
Uz to treba kontejner tegliti da te radijacija ne ubije,trenutno kemijam nesto na burnt farmestead,ubije me toplina za cas,a ovaj artefakt malo lijevo-malo desno i ne stignem ga pokupiti.

Koja je svrha imati artefakte ako moras kontejner vuci i uz to kontejner ga drzi izoliranim pa nema efekta,moram negdje naci artefakt koji ima +40000msv da imam drugi.


Kod one anomalije pazi se ECHo,kod benzinske gdje je ona rupa u zemlji te ceka copor pseudogova,3-4 snorka i ako si srece pozvati ce se pseudogiant

ECHO,di kod anomalije ? Jedan je u onoj rupi kod onih cijevi nedaleko od broda di su oni poltergeisti tj.fire anomalija,tamo sam bio,obavio sam zadatak bloodsucker lair i sad idem traziti tog kod anomalije,bio sam kod Bearda vec i rekao za to sve,a on trazi dokaz pa valjda trebam taj kostur naci i onda otici u tu drvenjaru ponovno.
ne one cjevi u podzemlju . po ljestavama u placenickoj bazi , udes u cijev , i dodes do otvora di je lap koji treba pokupiti ;-) . tu puknes , uzbunis ih i dolaze sami da te koknu . inace , artefakti se ne kupe ako nemas sevu . i kad ju imas , onda stavis dodatni artefakt ili dva u kontejner - ovisno o tome u koju anomaliju ulazis ;-) . plus neke stvarcice pa je steta na armoru zanemariva . i razmisli malo o tome da koristis bombe . one rjesavaju ili olaksavaju 80% situacija ;-) .
species je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 23:46   #1844
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ima li uopće neko jaće odijelo osim Sunrise suit i Beril pošto nisam vidio ni u Janovu ni u Skadovsku kod trejdera ništa jaće isto tako nema nikakvog snajpa SVD i sl. kod trgovaca osim kod onog što šverca na brodu na 2kat-u.... ja probao kupiti pa dobio onaj Vintorez to njesra, a masno platio....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 14:37   #1845
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ima li uopće neko jaće odijelo osim Sunrise suit i Beril pošto nisam vidio ni u Janovu ni u Skadovsku kod trejdera ništa jaće isto tako nema nikakvog snajpa SVD i sl. kod trgovaca osim kod onog što šverca na brodu na 2kat-u.... ja probao kupiti pa dobio onaj Vintorez to njesra, a masno platio....

ima armora ko u prici :-) . neke mozes zaraditi ako odradis zadace . a cini mi se da ti je promaknulo da je glavni trgovac ( Yanov ) doktor . on trguje doslovno svim itemima . i kod njega kupujes unikatne stvari . armora ima i kod znanstvenika . i ne kupuj snajper ako si asault . neces nista pogoditi sa njim . kemijao sam i ja tom shemom ;-) . jel se igra sad ne rusi ? i kako stoji stvar sa bugovima ?
species je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 14:51   #1846
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Nisam znao to glede doktora u janov-u jbg. sad već sitno s parama ni loto nevrijedi jbg. ili otpoćetka dobro se nakrcati s kešom i igrati samo eurojackpot

Neruši se igra za sada i sve šljaka OK, najgore mi ipak glede kilaže jer možeš nositi i 100kg isprobano ali nema onda trčanja i osuđen si na brzo krepavanje ako te napadnu neke beštije
malo je lakše sad kad sam se domogo Spas 12-ice i predatora.... u jednoj sačma, a u drugoj oni(slug) za hard beštije....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 15:37   #1847
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Nisam znao to glede doktora u janov-u jbg. sad već sitno s parama ni loto nevrijedi jbg. ili otpoćetka dobro se nakrcati s kešom i igrati samo eurojackpot

Neruši se igra za sada i sve šljaka OK, najgore mi ipak glede kilaže jer možeš nositi i 100kg isprobano ali nema onda trčanja i osuđen si na brzo krepavanje ako te napadnu neke beštije
malo je lakše sad kad sam se domogo Spas 12-ice i predatora.... u jednoj sačma, a u drugoj oni(slug) za hard beštije....
onda si slozi u quick slot jednu od stvarcica koja dize jako staminu i kilazu ;-) ( odvuces u inventoriju di zelis ) . kliknes i beganija je milina . tu pazi i kad nadogradujes armor . pokretljivost se moze jako dici + art. moj recept je brza pokretljivost , sacmarica i primarno oruzje . i bez bar 5 bombi ne izlazim van . jedino je gadno kad odradujes zadatke za znanstvenike i kupis artefakte . onda su neki artifakti bili teski 18 , 5 kg . no te misije sam odradivao samo nocu ;-) . a bez njih nisam ni mogao u te anomalije . sad je vjerojatno to malo izmjenjeno , ali cisto sumnjam da nesto previse .
species je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 17:06   #1848
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja probao ući u onu tvornicu da odradim misiju s helikopterima do kraja i nisam mogao ima nekih beštija i nevidim ih a oduzimaju snagu i nema nikud osim "krepaus" tako da tu misiju nisam odradio do kraja još samo fali da uđem u tvornicu i to odradim ali neznam s ćim imam posla i ubili su boga u meni oni patuljci već sam htjeo odustati jbg. svašta probao ali nevidim ih od žbunja i ima ona neka leteća neman što gori kao varea i kad se približim samo cvili i nemogu dalje skupa sa patuljcima oćito treba neko moćnije odijelo jer sa ovim Sunrise suitom mogu bulju obrisati kako mi se ćini jbg.

Bio i kod tog doktora ali nikakvih posebnih pljuca nema kao ni odijela jbg. a sigurno za neke jaće misije sam nespreman s tim odijelom....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 18:04   #1849
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ekipa a jeste mi napisali hehe,rado bi sve prijedloge testirao,ali ispiti tlače pa ne mogu,jedva čekam povratak u Misery ( da mi je netko na početku rekao,smijao bi mu se da će me m od zadržati toliko )

ECHO a da probas Berill gore i neku top tier kacigu,jos Berill nadogradis do kraja jer imaš alate,a kacigi stavis psy do kraja i naravno grenade launcher i f1 granate sve rješavaju )
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 19:03   #1850
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Vratio sam se u Janov stejšn da probam malo napuniti se sa municijom i vidjeti ima li kakav armor za kupiti jer s ovim oćito neću daleko stići ali ima još misija koje nisam završio u Skadovsku ima uglavnom posla da boli glava
Od svih modova koje sam igrao ovo je daleko najzahebaniji glede igranja
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 19:30   #1851
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ja probao ući u onu tvornicu da odradim misiju s helikopterima do kraja i nisam mogao ima nekih beštija i nevidim ih a oduzimaju snagu i nema nikud osim "krepaus" tako da tu misiju nisam odradio do kraja još samo fali da uđem u tvornicu i to odradim ali neznam s ćim imam posla i ubili su boga u meni oni patuljci već sam htjeo odustati jbg. svašta probao ali nevidim ih od žbunja i ima ona neka leteća neman što gori kao varea i kad se približim samo cvili i nemogu dalje skupa sa patuljcima oćito treba neko moćnije odijelo jer sa ovim Sunrise suitom mogu bulju obrisati kako mi se ćini jbg.

Bio i kod tog doktora ali nikakvih posebnih pljuca nema kao ni odijela jbg. a sigurno za neke jaće misije sam nespreman s tim odijelom....
hahaaaa :-))) . jao . echo crni sine . pa ja sam prosao kompletnu igru sa light armorom par puta ;-) . inace kod helikoptera je prije bio pakao , pa su se bunili na forumu . tamo me sacekalo 25 - 30 zombija , 3 kajmere , tri poltergeista koji hodaju , i tri psi poltergeista kako ih ti zoves leteca neman koja cvili , te dva burera , i par snorkova . za njih imas pilule i ostale stvarcice koje ublazuju psi smetnje . najprije rijesi i domami ovu klasiku , onda rucne granate i peri . nema druge . a kad pokupis sve kaj treba , onda use kokain i beganija :-) . ne istim putem jer te ceka jos gori scenarij . popreko di je kaminon i kroz prvu zgradu prema tunelu ( misija za trapera di su bureri u tunelu sa vagonima ) . zato mi se i svida taj mod . tu moras promisliti svaki korak i paziti na svaku sitnicu . al prvo prokuziti cemu te sve stvari sluze i kada i kako ih koristiti . nije to stara shema exo i onda si rambo ;-). sad sam kupio i steam verziju jer je kompatibilan sa steam . a rekli su da ce ovaj mjesec biti finalna verzija gotova . jedva cekam :-) . e da . nadam se da imas onu vojnu kacigu sa nightvision ? to je prva stvar na koju se trosi lova . i pametno ju nadogradi ;-) .
species je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 21:14   #1852
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Da, od svih modova koje sam odigrao u ovoj ima najviše nepoznanica, a Alphe su djećja igra u odnosu na njesra u ovom modu
To mi i je veliki problem što sam nakupio previše stvari i otežao si kretanje a barem 70% neznam zašto služi jer ih nema ni u jednom drugom koji sam odigro(Sigerous,Complet,OGSM,Ferr-um,Redux,Reloaded,Smrter) bogme svi odreda nisu teški kao ovaj
I kažem da ni u jednom nema toliko drangulija i kojekakvih itema kao u ovom i nije ni ćudo što se čovijek pogubi pa nezna što i kad trošiti i za čega jbg.

Kupio sam Berill odijelo i onu najbolju kacigu jbg. ali vidjet ćemo premda nevjerujem da će to šta pomoći.....

Evo savijet i dobro proućiti prije igranja jer je jako dobro opisano i možda uštedi malo živaca jbg.:

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...60983673,d.bGQ

Nakon što sam ovo proćitao idem iznova

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 10.02.2014. u 23:07. Razlog: Nadopuna posta
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 23:16   #1853
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Da, od svih modova koje sam odigrao u ovoj ima najviše nepoznanica, a Alphe su djećja igra u odnosu na njesra u ovom modu
To mi i je veliki problem što sam nakupio previše stvari i otežao si kretanje a barem 70% neznam zašto služi jer ih nema ni u jednom drugom koji sam odigro(Sigerous,Complet,OGSM,Ferr-um,Redux,Reloaded,Smrter) bogme svi odreda nisu teški kao ovaj
I kažem da ni u jednom nema toliko drangulija i kojekakvih itema kao u ovom i nije ni ćudo što se čovijek pogubi pa nezna što i kad trošiti i za čega jbg.

Kupio sam Berill odijelo i onu najbolju kacigu jbg. ali vidjet ćemo premda nevjerujem da će to šta pomoći.....

Evo savijet i dobro proućiti prije igranja jer je jako dobro opisano i možda uštedi malo živaca jbg.:

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...60983673,d.bGQ

Nakon što sam ovo proćitao idem iznova

ne jos iznova . igraj se i prokuzi sto cemu sluzi i te sheme . i testiraj oruzja :-) . taman da postanes profi kad izbace finalnu verziju . kupis , isprobas , i vratis sejv ;-) . tezak je to mod . al kad prokuzis sve , onda je uzivancija . i nije za svakog . taj mod se igra tjednima .
species je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 00:03   #1854
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Di naci neka dobra oruzja da prodam Owlu da zaradim keša,90 % stashova sam prekopao,samo neke potrepstine,nigdje nikakvo oruzje ili nedaj boze armour...

nema sacmarice nigdje na sawmillu,sve sam prekopao,sad bi trebao glavne misije obavljati,ali treba mi sacma radi gamadi pseudogova,flesha i ostalih,akm je stvoren za skidanje placenika...

prvi put da sam dozivio da npc-evi lootaju jedni druge,tipa ubio 3 dutyja kod sawmilla i dodjose stalkeri i lootaju sva trojica i bacim drugu bombu i lijepo njih koknem

nego,da li su meni oni odmah neprijatelji,da se ne iznenadim kasnije u igri kao otprije ili ? tipa ubijem trojicu dutyja jesu li hostile odmah ili stalkeri ?

I neki bi mozda jos sa strane mod,vidim da u SMRTER ima puno novih lokacija,kako je sa svime ostalim,novi questovi,oruzja,zvukovi itd. ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 11:27   #1855
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Bogme teškom mukom se može doći do nekih poboljšanja u vidu nadogradnje helmetom,oružjem i dosta su oskudna i to je veliki problem barem meni koji sam se ipak navikao da barem nećim raspolažem glede tamanjenja spodoba, a ne samo pištoljem na krvopiju ili himeru ćak i kad odradiš neke misije barem na Skadovsku i nemaš bog-zna kakav izbor oružja koje ima veću snagu i dosta municije pa ako naletiš na pump-stejšn gdje te doćekaju banditi i ekipa kao i u spalionici otpada bogme nagrabusio si i to pošteno ili slijedi obilazak u širokom luku jbg. a onda ništa od oružja i itema
I sam sam tražio tu tako spominjanu sačmaricu ali nisam našao, a kolega je škrt na savijetima gdje je jbg. oćito voli da se patimo i da se smijulji iza monitora našoj muci

Jedina opcija je dobiti na eurojack potu i tako si barem malo olakšati igru
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 13:11   #1856
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
ECHO moze lokacija alata u Zatonu ? i ako ima neka specificna lokacija sa dobrim stashom ili negdje hrpa bandita da pocistim ? sad planiram kod gas station ona zgrada pocistiti tamo,Substation workshops...

sawmill pociscen,da nema nista,to nas on namjerno navodi da patimo i tonemo u jad sve dublje i dublje ccc

random se spawnaju banditi koliko vidim sretnem ih ko vatre kad se spustam sa mlina,jedanput su me docekali na benzi i tu sam ih takticki ubio tako da sam se sakrio i pricekao da pseudogovi ociste
btw.na benzi imas gore na krovu,popnes se prvo na onaj plinski spremnik ( radioaktivan je popus koju ) i skocis na krov,odmah na pocetku imas ruksak i iza kod nadstresnice ,valjda ces nesto dobro uloviti...

odoh prodati ugljen i neke gluposti sto sam nakupio na sawmillu pa pravac u te radionice
blava je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 14:23   #1857
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
nije fora da sad odajem gdje je i sto jer bi nekima mogao pokvariti dozivljaj igre . ako stvarno netko nemoze nesto proci , tu sam . ako nemozete pronaci sacmaricu , imate jos jednostavnije rjesenje . beard dobije shotgun worn u ranoj fazi igre ;-) . i kosta par rublja . sa njim potamanite ama bas sve u zatonu . benzinska ? na krovu imate full novi kalas i jos ponesto . ne zaletavajte se jer pokraj jednog vidljivog stasha zna biti i jedan skriven daleko vredniji . zvjerad ? svaka uzvisina je dobrodosla . svaki visi kamen itd ... neprijatelji su najmani problem . isprovocirate ih , nadete zaklon , i cekate da dodu . nema takvog i u takvom armoru da ne pada od jedne patrone iz stotguna . i vidim da muku mucite , pa se pitam zasto ne ocistite onu bazu bandita kod broda i benzinsku po par puta :-) ? svaki put placenici i banditi imaju razlicito oruzje , cak i unikatne puske ;-) . jel se problem skloniti u kucicu i porokati bandite ? ili skociti dolje na onaj puknuti beton kod benzinske i pricekati merce ? i lezero otegliti plijen u bazu ... alati ? svaki puta su na drugim mjestima , mali savjet . ja ne dajem nista aklosu na brodu , vec alati idu nitru u janovu , jer exoskeleton nije exo iz bilo kojeg drugog moda .

Zadnje izmijenjeno od: species. 11.02.2014. u 14:32.
species je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 15:17   #1858
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja sam Kardanu isprućio komplet alata jer tako mogu sve nadograditi, a u janovu opskrbim i mehanićara istim setom jer mislim da ima duplo alata zasvakog po komplet barem je do sada tako bilo i u drugim modovima.
Ali sad se da igrati u ruksaku je kamuflaž odijelo i SVD i sad se da igrati uz AK(moderate) i SPAS12 i pištolj Sig P220 s prigušivaćem sa onim supermetkićima pa će biti čija mama crnu vunu prede
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 16:26   #1859
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ja sam Kardanu isprućio komplet alata jer tako mogu sve nadograditi, a u janovu opskrbim i mehanićara istim setom jer mislim da ima duplo alata zasvakog po komplet barem je do sada tako bilo i u drugim modovima.
Ali sad se da igrati u ruksaku je kamuflaž odijelo i SVD i sad se da igrati uz AK(moderate) i SPAS12 i pištolj Sig P220 s prigušivaćem sa onim supermetkićima pa će biti čija mama crnu vunu prede
e jebi ga echo . ti probaj u real life odigrati euro jack pot .
species je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2014., 17:57   #1860
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Igram ja i to ali za sada bez bitnijih pomaka glede financija ali si zato dam oduška u Stalkeru i tu sam milijunaš jbg.
ECHO je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na