Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2010., 23:46   #661
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
Nije baš tako, koristim night vision i šuljanje i ne zaletavam se na njih i nema previše štete za armor a do tada kada je to moguće se već dosta dobro opremim tako da mi je tunel bolja opcija a i zanimljivo je malo napucavanja u mraku po mutantima. Sigerous mod ima puno stvari i za fanove igre je preporuka, ima dosta dodatnih questova i dodatnih oružja i opreme, novih likova a također mogu se dodati novi neprijatelji alpha squad koji traže Degtjareva pa je onda još veselije. Ima dodatna atmosferska pojava u modu eclipse, nebo se zacrni kao noć usred dana i samo munje sijevaju ma divota , ima i eksplozivnih klopki razbacanih po zoni pa sam nekoliko puta nastradao od njih jer ako naletiš nema pomoći ali možeš kupiti detektor za njih ali čak sam bio svjedok da su od njih stradavali drugi stalkeri i mutanti.
srećom pa sam na godišnjem još 10 dana nadam se da je vrijedno igranja

Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Okle da skinem taj Sigerius mod da i to isprobamo može link.

Hvala.
LINK
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 23:56   #662
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
SPOJLER ALERT (MOŽDA)
Treba mi jedna info..
U brodu je onaj puškar (MOGUĆ SPOJLER) za kojeg treba nalaziti alat (tools) i pomocu toga on modificira oružje..
Vec sam mu nasao dva alata i sad mu treba zadnji za kalibraciju.. dovio sam info da je alat u Cordonu i da ga mogu kupit.. u Cordon se nemoze ali kako nabavit taj alat?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 00:01   #663
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222



Jedan u podrumu Department Store-a, a drugi na katu u KBO Servisnog centra, kojeg čuva jedan Burer.

-->
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
SPOJLER ALERT (MOŽDA)
Treba mi jedna info..
U brodu je onaj puškar (MOGUĆ SPOJLER) za kojeg treba nalaziti alat (tools) i pomocu toga on modificira oružje..
Vec sam mu nasao dva alata i sad mu treba zadnji za kalibraciju.. dovio sam info da je alat u Cordonu i da ga mogu kupit.. u Cordon se nemoze ali kako nabavit taj alat?
Alati za kalibraciju, i za Cardana (mehaničar u brodu) i za Nitra (mehaničar u Yanovu) su u Pripyatu. Cordon ne postoji u ovoj igri.




Jedan u podrumu Department Store-a, a drugi na katu u KBO Servisnog centra, kojeg čuva jedan Burer.

Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 00:20   #664
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243



Jedan u podrumu Department Store-a, a drugi na katu u KBO Servisnog centra, kojeg čuva jedan Burer.

Znam da Cordon ne postoji u ovom nastavku zato mi je i bilo cudno kako to nabavit odnosno kupit..
Znaci prakticki nista od toga u dogledno vrijeme, Pripyat je ionako daleko za sad..
Thx
-->
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Alati za kalibraciju, i za Cardana (mehaničar u brodu) i za Nitra (mehaničar u Yanovu) su u Pripyatu. Cordon ne postoji u ovoj igri.




Jedan u podrumu Department Store-a, a drugi na katu u KBO Servisnog centra, kojeg čuva jedan Burer.

Znam da Cordon ne postoji u ovom nastavku zato mi je i bilo cudno kako to nabavit odnosno kupit..
Znaci prakticki nista od toga u dogledno vrijeme, Pripyat je ionako daleko za sad..
Thx
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 01:37   #665
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
2 Fine calibration tools su u Prypiatu, do njih nečeš skoro.
Nedaj nijedan alat tom liku na brodu. (eventualno rough toolse jer se njih nađe dosta)

Daj ih mehaničaru u Yanovu (rough i one medium calibration toolse)
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 02:02   #666
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Thks, i ja se nadam da je vrijedno igranja. Budemo probali

@edit
skinuto, hvala
Uj, inf file je dobar, sve sam skuzio, lagana je ta glagoljica
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......







Zadnje izmijenjeno od: zippo. 31.12.2010. u 02:20.
zippo je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 09:56   #667
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
2 Fine calibration tools su u Prypiatu, do njih nečeš skoro.
Nedaj nijedan alat tom liku na brodu. (eventualno rough toolse jer se njih nađe dosta)

Daj ih mehaničaru u Yanovu (rough i one medium calibration toolse)
Kao sto sam rekao,vec sam mu nasao dva alata i upgradeao kalaš, pumparicu (onu bržu sa 8 metaka, kacigu, stavio sam neke djidje bidje tipa night vision, upgradeao suit itd..
Sad cu uc u ekipu od šefa broda i za njih koju misiju rijesit pa se nakon toga uputit u Yanov sa Pilotom za 1000 rubalja
Imam kod sebe nekih 5 komada onog instrumenta za artefakte i 2 komada onog kao boljeg (narancastog) da se toga rijesim kod tradera na brodu ili ce mi u Yanovu dat vise za njih?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 11:26   #668
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Kao sto sam rekao,vec sam mu nasao dva alata i upgradeao kalaš, pumparicu (onu bržu sa 8 metaka, kacigu, stavio sam neke djidje bidje tipa night vision, upgradeao suit itd..
Sad cu uc u ekipu od šefa broda i za njih koju misiju rijesit pa se nakon toga uputit u Yanov sa Pilotom za 1000 rubalja
Imam kod sebe nekih 5 komada onog instrumenta za artefakte i 2 komada onog kao boljeg (narancastog) da se toga rijesim kod tradera na brodu ili ce mi u Yanovu dat vise za njih?
jedno pitanje? tko je to šef broda ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 11:28   #669
Abedomenus
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Sinj
Postovi: 51
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
jedno pitanje? tko je to šef broda ?
Neznam ni ja tko je tu šef broda,najvjerojatnije misli na onog squad leadera koji je u brodu
Abedomenus je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 11:32   #670
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Abedomenus Pregled postova
Neznam ni ja tko je tu šef broda,najvjerojatnije misli na onog squad leadera koji je u brodu
Sultan je vođa bandita, Beard je barmen koji prodaje cugu, klopu i kasnije artefakte, Owl je trader koji prodaje sve i svašta, isto tako i kupuje, navodno čak i USS kupuje od njega informacije, Cardan je nagutani mehaničar, Nimble je trgovac oružjem koji nabavlja unique igračke, Tremor je bolničar, Gonta je mutant hunter kao i Grouse. I Pilot je turistički vodič. Ostali su samo prolazni likovi.
nitko ovdje nije šef broda. u biti ovisi kako odigraš, na kraju će ti pisati ko je šef broda, ovisi kom si pomogao, Beardu ili Sultanu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 12:27   #671
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sultan je vođa bandita, Beard je barmen koji prodaje cugu, klopu i kasnije artefakte, Owl je trader koji prodaje sve i svašta, isto tako i kupuje, navodno čak i USS kupuje od njega informacije, Cardan je nagutani mehaničar, Nimble je trgovac oružjem koji nabavlja unique igračke, Tremor je bolničar, Gonta je mutant hunter kao i Grouse. I Pilot je turistički vodič. Ostali su samo prolazni likovi.
nitko ovdje nije šef broda. u biti ovisi kako odigraš, na kraju će ti pisati ko je šef broda, ovisi kom si pomogao, Beardu ili Sultanu.
Ma tko pamti ta silna imena, dajte
Uglavnom, naravno da postoji vodja broda, i jos je sam to rekao, sve sto se dogadja on zna, nista se nemoze napravit bez njegovog dopustenja bla bla, rijec je o Sultanu..
Nakon sto se obavi ona prva misija za njega, slijedeci korak je da se mozes pridruzit njima, to cu i napravit ubrzo..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 12:31   #672
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
ili ga možeš prodat za sitne pare. što sam ja s guštom napravio. vođa Skadovska, moš mislit.
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 13:41   #673
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor Clifton Pregled postova
ili ga možeš prodat za sitne pare. što sam ja s guštom napravio. vođa Skadovska, moš mislit.
Zasto bi ga prodao? Na sto uopce mislis? Bar za sad ne mislim nikog prodat
Ali trebaju mi pareeeee
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 13:47   #674
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
"prodao" = izdao, zaj**o, zabio nož u đale, prebjego u drugu stranku u Saboru, nazovi to kak hoćeš... uglavnom dobil je kaj ga ide
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 13:54   #675
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ma tko pamti ta silna imena, dajte
Uglavnom, naravno da postoji vodja broda, i jos je sam to rekao, sve sto se dogadja on zna, nista se nemoze napravit bez njegovog dopustenja bla bla, rijec je o Sultanu..
Nakon sto se obavi ona prva misija za njega, slijedeci korak je da se mozes pridruzit njima, to cu i napravit ubrzo..
ne preporučujem ti da ideš sa Banditima, jer će te Stalkeri napadati on daily basis. mislim da dovoljno ima neprijatelja u vidu Mercova, Monolitha i raznih živina. ne treba da te i Stalkeri deru kalašnjikovima
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 14:29   #676
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ne preporučujem ti da ideš sa Banditima, jer će te Stalkeri napadati on daily basis. mislim da dovoljno ima neprijatelja u vidu Mercova, Monolitha i raznih živina. ne treba da te i Stalkeri deru kalašnjikovima
Znaci to je savjet, a? Neznam, ajd vidjet cu..
Cudna mi je jedna stvar, u brodu su svi dobri a van broda, odmah u blizini dokova banditi su napali trojicu stalkera i mirno otisli valjda su im se gadno zamjerili, jer u brodu svi zajedno cugaju..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 14:47   #677
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Neutralno područje. Takav ti je i Yanov. Freedomovci i Dutyjevci zajedno su unutra, a u biti su u ratu. najnormalnija pojava. No, ne nadaj se da će vani isto prema tebi biti dobri i da će te častiti vodkom, kruhom i napicima kao u Skadovsku mož dobit metak koji
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 14:50   #678
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Ja neznam odkud vama para toliko.. Očito obavljate misiju za misijom, ja više manje guštam, skupljam iteme, pokokao Mercenary-e u onoj jednoj tvornici
Oni kao meni nešto prijete da se ne motam po njihovu teritoriju, no bilo ih je samo 10-ak, svi su pali..

Trgovac u duši
Često sam znao samo prespavat par dana da bi prosla 2-3 blowouta pa da mogu natrag po artefakte i tak to. Questove sam se trudio sto rijeđe prelazid da mi igra sto dulje traje.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 15:55   #679
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Trgovac u duši
Često sam znao samo prespavat par dana da bi prosla 2-3 blowouta pa da mogu natrag po artefakte i tak to. Questove sam se trudio sto rijeđe prelazid da mi igra sto dulje traje.
Koristis si onaj instrument za pronalazak artefakata ili lutas i slucajno nadjes?
Ja do sad nasao Soul i dva neka druga.. Ali iskreno do sad ih nisam koristio jer radijacia polako uzima energije..
Nemoj mi spojlat gdje se artifakti nalaze vec na koji nacin ih nalazis..
Thx
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 16:15   #680
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Naravno da Artefakti oduzimaju energiju odnosno zrače dok ih koristiš
Zato nađeš relativno rasprotranjeni artefakt Jellyfish koji samo daje -2 na radijaciju.
Koristiš njega i bilo koji drugi koji ima neki efekt i recimo +2 radijaciju, Jellyfish poništava tu +2 radijaciju i ostaje samo onaj efekt drugog artefakta (recimo bonus na bleeding i slično)

Artefakti se nalaze u anomalijama, a na karti imaš svaku anomaliju u zoni.
Lov na artefakte je poprilično lagan.

Dođeš do anomalije, šaraf u jednu ruku, detektor u drugu i opleti.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 16:55   #681
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542



Preporuka je spremiti svu vrijednu opremu i oružje u bazi u Pripyatu prije evakuacije inače je vrlo komplicirano nastaviti dalje.


ima odmah jedan zahtjevan zadatak na početku a usput sam sreo vrlo nezgodnog controlera, ima tako jaku negativnu energiju da ne možete uopće koristiti oružje ako vas napadne već sam jedino uspio iz daljine da ga ubijem dok me nije primjetio čak se i boja okoline promijeni u nekakvu žutu nijansu, mislim i da je to zaslugom moda. Izgleda da su u freeplayu mutanti još opasniji i više ih ima s time da se može sada slobodno prelaziti između mapa bez plaćanja vodičima ali opet treba biti spreman na probleme jer sam tako naletio na bazu živčanih mercova i bilo je pakleno
-->
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Thks, i ja se nadam da je vrijedno igranja. Budemo probali

@edit
skinuto, hvala
Uj, inf file je dobar, sve sam skuzio, lagana je ta glagoljica
Ima engleski prijevod za taj mod a freeplay je isto zanimljivo zamišljen



Preporuka je spremiti svu vrijednu opremu i oružje u bazi u Pripyatu prije evakuacije inače je vrlo komplicirano nastaviti dalje.


ima odmah jedan zahtjevan zadatak na početku a usput sam sreo vrlo nezgodnog controlera, ima tako jaku negativnu energiju da ne možete uopće koristiti oružje ako vas napadne već sam jedino uspio iz daljine da ga ubijem dok me nije primjetio čak se i boja okoline promijeni u nekakvu žutu nijansu, mislim i da je to zaslugom moda. Izgleda da su u freeplayu mutanti još opasniji i više ih ima s time da se može sada slobodno prelaziti između mapa bez plaćanja vodičima ali opet treba biti spreman na probleme jer sam tako naletio na bazu živčanih mercova i bilo je pakleno
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 17:14   #682
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
Ima engleski prijevod za taj mod a freeplay je isto zanimljivo zamišljen
Imas link ? (za prijevod)

Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
treba biti spreman na probleme jer sam tako naletio na bazu živčanih mercova i bilo je pakleno
To se trazi
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 17:24   #683
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542



sa modom alati više nisu tamo gdje su bili pa da ne bi uzalud tražili treba platiti za informaciju o lokaciji Owlu u Skadovsku

-->
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Imas link ? (za prijevod)
http://www.mediafire.com/?uute886a4dvkve4

za verziju 1.6 možda radi i na novijoj ali ja igram sa tom verzijom.




sa modom alati više nisu tamo gdje su bili pa da ne bi uzalud tražili treba platiti za informaciju o lokaciji Owlu u Skadovsku

__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 17:32   #684
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057



sa modom alati više nisu tamo gdje su bili pa da ne bi uzalud tražili treba platiti za informaciju o lokaciji Owlu u Skadovsku

Thks, budem probao slijedece godine
veceras je u planu lagano oblejavanje pa cisto sumnjam da cu ostaviti bocu zbog kompa
-->
Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
http://www.mediafire.com/?uute886a4dvkve4

za verziju 1.6 možda radi i na novijoj ali ja igram sa tom verzijom.




sa modom alati više nisu tamo gdje su bili pa da ne bi uzalud tražili treba platiti za informaciju o lokaciji Owlu u Skadovsku

Thks, budem probao slijedece godine
veceras je u planu lagano oblejavanje pa cisto sumnjam da cu ostaviti bocu zbog kompa
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 17:43   #685
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Skinio i probat ću čim završim sa ovim Smrtr 041 što sad igram da filing bude bolji pretvorit ću se u zonu i Stalkera pokupovo neke igrice(doći će poslije na red) ali Stalker se igra nanovo
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 18:22   #686
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Koristis si onaj instrument za pronalazak artefakata ili lutas i slucajno nadjes?
Ja do sad nasao Soul i dva neka druga.. Ali iskreno do sad ih nisam koristio jer radijacia polako uzima energije..
Nemoj mi spojlat gdje se artifakti nalaze vec na koji nacin ih nalazis..
Thx
Ovisi, kako kad, ako je anomalija "pitoma" onda pokusavam izbjec ozljedu ili vecu dozu radijacije. Ako je malo zesca uletavam nutra ko heroj sa motom APP i prstom na medkit i antirad hotkeyevima

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Naravno da Artefakti oduzimaju energiju odnosno zrače dok ih koristiš
Zato nađeš relativno rasprotranjeni artefakt Jellyfish koji samo daje -2 na radijaciju.
Koristiš njega i bilo koji drugi koji ima neki efekt i recimo +2 radijaciju, Jellyfish poništava tu +2 radijaciju i ostaje samo onaj efekt drugog artefakta (recimo bonus na bleeding i slično)

Artefakti se nalaze u anomalijama, a na karti imaš svaku anomaliju u zoni.
Lov na artefakte je poprilično lagan.

Dođeš do anomalije, šaraf u jednu ruku, detektor u drugu i opleti.
Nikad nisam koristio šaraf za trazenje artefakata, samo za uzivanje u prizoru kad ga bacis u anomaliju. Inace znao sam tako iskombinirat artefakte da nije bilo negativnih utjecaja a bio sam ko pseudogiant, otporan na sve zivo i nezivo.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 18:33   #687
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova

Nikad nisam koristio šaraf za trazenje artefakata, samo za uzivanje u prizoru kad ga bacis u anomaliju. Inace znao sam tako iskombinirat artefakte da nije bilo negativnih utjecaja a bio sam ko pseudogiant, otporan na sve zivo i nezivo.
Ni ja ne koristim šaraf za traženje artefakata, već za bacit ispred sebe da vidim di su anomalije

Ja roknem military suit sa 2 mjesta za artefakte, upgradeam ga za + 2 artefact slot, dobijem 4 mjesta za artefakte, stavim 2 ona što imaju po -4 radiation svaki (dakle ukupno -8) i dva yebačka artefakta, Oasis npr i jos jedan sa puno bonusa na bleeding ili regeneration
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2011., 02:08   #688
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Artefakti se nalaze u anomalijama, a na karti imaš svaku anomaliju u zoni.
Lov na artefakte je poprilično lagan.

Dođeš do anomalije, šaraf u jednu ruku, detektor u drugu i opleti.
Da, nisam se jos sa tim pozabavio jer inace u svakom nastavku najprije sebe ojacam, sto se tice suita, para, itema i onda pocnem derat polako..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2011., 16:47   #689
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo dokopao se artifakta "kompas" moram li ga dati onom banditu ili mogu drugačije unovčit........ zahebo sam ga prvi put i nisam mu doneo navedeno.... rekao je "da neću dugo biti živ jer nezna kako je došlo do greške"

Ajde Drug Brko odgovaraj znaš navedeno napamet....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2011., 17:06   #690
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Daj ga Beardu i raskrsti biznise sa Owlom i sa Sultanom. postati ćeš One of Ours
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na