Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2010., 16:46   #91
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
Ja sam probao Vipre, tj. koristim ga trenutno... Inace, skinem par antivirusa i onda ih isprobavam koji je najbolji i gledam kako mi se racunalo ponasa sa njima (trial verzije, kada jedan istekne, instaliram drugi).

Vipre je sve ono sto si procitao na netu - brz, trosi malo resursa, ima dobru detekciju.
upravo radim deep scan sa vipre-om i normalno radim na racunalu. nema nikakvog usporavanja radi skeniranja (mislim na surfanje, pregledavanje mail-a itd.). evo moj odabir antivirusa:

1. Vipre
2. Kaspersky
3. BitDefender
4. Nod32 (nisam nikad bio fan nod-a, uvijek se nakupilo sr*** pa morao rusit windowse)
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 17:09   #92
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Daj covjece kakav vipre, to su komercijalne gluposti koje nemaju veze s mozgom.
Zna se koji antivirusni valjaju - provjerena imena.

Kod besplatnih imas MSE, Aviru i Avast, kod komercijalnih imas ova 3 koja si ti naveo, BD, Kasp. i Nod.

Ako ti ovdje 20 ljudi kaze da je Microsoft Security Essentials ili Avira odlican AV cemu sad tu trazenje po netu nekakvih viprea?
khm je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 17:11   #93
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
ne mozes blatiti Vipre ako ga nisi ni isprobao...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 17:31   #94
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Ni ne moram ga probat, takvih AV-ova po netu ima tisuce, di bi zavrsio kad bi isao svaki isprobavat?
Da nesto valja davali bi i free verziju, cim ga nude za pare znam odma koliko je sati i koja je namjera firmi koja ga izdaje - navlacenje neupucenih korisnika sa nebuloznim izjavama a la best/fast/high-performance i sl.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 17:49   #95
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
ima li kaspersky free verziju? ili nod? imaju isto tako trial kao i vipre
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 18:03   #96
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Da, ali razlika je u tome sto su to brandovi, provjerena kvaliteta iza kojih stoje godine usavrsavanja, svako ko je ikada upalio PC cuo je za njih... a ko je cuo za vipre?

Taman i da ima nekog potencijala iz principa takve programe necu nikada instalirati, da je free mozda bi mu i dao sansu, ali dok god postoje provjereni AV koji su besplatni mislim da je bespredmetno spominjati komercijalne baljezgarije kao sto je vipre.

MSE odradjuje posao predobro.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 18:05   #97
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
MSE odradjuje posao predobro.
Da li mi se isplati prelaziti sa Avire Home na njega?
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 18:10   #98
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
@hkm

da, ali vipre je novi antivirus. uspoređivan je i sa kaspersky-jem i bitdefenderom i nodom. naravno da stupanj detekcije nije toliko visok kao sto je bitdefenderu, ali uzima manje rama...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 18:17   #99
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Da li mi se isplati prelaziti sa Avire Home na njega?
Ja sam presao s nje na MSE i ne planiram se vracati.

Citiraj:
Autor Zagorhac Pregled postova
@hkm

da, ali vipre je novi antivirus. uspoređivan je i sa kaspersky-jem i bitdefenderom i nodom. naravno da stupanj detekcije nije toliko visok kao sto je bitdefenderu, ali uzima manje rama...
Ja tebi samo ponavljam da sve stima ako se pojavi takav program, a da je free.
Ali ovo je smjesno, izdvajat nekakve cifre za anonimus program, a imas na izboru besplatne koji su dajem glavu kvalitetniji.
Toliko o tome.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 20:43   #100
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
ali zato postoji trial. ja ne kupujem antiviruse. nemam para za njih. sa crackanjem sa odavno prestao. sad uglavnom skinem trial i koristim. tu i tamo isprobam neki novi i ako je dobar preporucim. niti jedan moj frend ne kupuje antiviruse. jedan koristi nod32, kada istekne trial period samo ga reinstalira i opet ima 30 dana probe...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 21:44   #101
ivoHuljev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 306
potvrđujem da je vipre dobar antivirus. Detektira mi je viruse koje mi ni MSE ni Avast nije detektira, tako da... thumbs up!

I zašto bi molim te činjenica da netko nema free verziju antivirusa govorila o tome da je neki antivirus loš?
Otkud ti pravo sve stavljati u istu košaru?
Antivirus treba isprobat (kao što sam ga ja isproba sada na vmware-u),pa onda komentirati. Na kraju krajeva, postoji trial, kojim isprobaš stvar. free verzija je samo trošak (znam iz iskustva, jer sam programer).

Ali dosta o tome. Dojmovi su ovakvi:
Od 1 000 000 malware-a koje sam nabavio, ovakva je statistika:
1. Kaspersky 97.34% uspješnih detekcija i čišćenja
2. BitDefender 94.11% uspješnih detekcija i čišćenja
3. Vipre 94.06% uspješnih detekcija, 93.56 % uspješnih čišćenja
4. Nod32 88.76% uspješnih detekcija. 79% uspješnih čišćenja (po meni SRAMOTA jer je AVG free bolji od plaćene verzije njega, no nod-ov firewall je jako kvalitetan, u rangu sa kaspersky-jem)

Svi programi su najnovije verzije, sa full verzijama (legit).
Koliko vidite, vipre uopće nije loš, i drugi je po redu(nakon nod-a) po resursima, a od nod-a je puno bolji.
Osobno koristim BitDefender, jer je kaspersky ko suho zlato.

Nadam se da sam ovim nekome pomoga.

@khm: Ne želim tvoju glavu, ali mi pošalji slobodno pošalji monitor, moj mi rikava.

Zadnje izmijenjeno od: ivoHuljev. 06.04.2010. u 21:29.
ivoHuljev je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 21:49   #102
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Iz istog razloga i ja Bitdefender koristim i nikakvih problema do sada nisam imao, dok je Avast 2 puta posrnuo šta me koštalo kasnije formatiranja hdd-a, kao i prijatelja.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 04:08   #103
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,885
Citiraj:
Autor ivoHuljev Pregled postova
potvrđujem da je vipre dobar antivirus. Detektira mi je antiviruse koje mi ni MSE ni Avast nije detektira, tako da... thumbs up!
Khm, antiviruse kazes?

Citiraj:
Antivirus treba isprobat (kao što sam ga ja isproba sada na vmware-u),pa onda komentirati. Na kraju krajeva, postoji trial, kojim isprobaš stvar. free verzija je samo trošak (znam iz iskustva, jer sam programer).
Kako si ga ti to isprobao i testirao na vmwareu?
Sta si namjerno skidao "smeca" sa neta ili?
Bas si kul!

Citiraj:
Ali dosta o tome. Dojmovi su ovakvi:
Od 1 000 000 malware-a koje sam nabavio, ovakva je statistika:
1. Kaspersky 97.34% uspješnih detekcija i čišćenja
2. BitDefender 94.11% uspješnih detekcija i čišćenja
3. Vipre 94.06% uspješnih detekcija, 93.56 % uspješnih čišćenja
4. Nod32 88.76% uspješnih detekcija. 79% uspješnih čišćenja (po meni SRAMOTA jer je AVG free bolji od plaćene verzije njega, no nod-ov firewall je jako kvalitetan, u rangu sa kaspersky-jem)
Kako si dobio ovako precizne i (iscrpne) rezultate?

Citiraj:
Svi programi su najnovije verzije, sa full verzijama (legit).
Koliko vidite, vipre uopće nije loš, i drugi je po redu(nakon nod-a) po resursima, a od nod-a je puno bolji.
Osobno koristim BitDefender, jer je kaspersky ko suho zlato.

Nadam se da sam ovim nekome pomoga.

@khm: Ne želim tvoju glavu, ali mi pošalji slobodno pošalji monitor, moj mi rikava.
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 04:17   #104
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Joke Pregled postova
Khm, antiviruse kazes?

joooooooooj,zaklalo me od smijeha u 3 ujutro

Uglavnom da se ponovim u temi,....koristim Aviru free,svakih mj dana scan s KAV 2010..... i tako vec skoro godinu dana....Avirica u kombi s Win Firewallom nije pustila nijedan virus na komp godinu dana....alo.... osim ak postoji nes sta ni KAV nemre nac

A ovi Vipre Kuzma šaka zulu antivirusi mogu nac mjesto kod "specijalaca" koji ce dat XY eura za licencu totalno unknown softwera
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 20:05   #105
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
a sta ste tvrdoglavi u pm... kada je kaspersky ili bitdefender prvi put izasao, bilo je sigurno isto skepticnih ljudi ko sad... pa vidjet cemo s vremenom... ajd dosta sad. koristim vipre, nemam ni jedan virus i kaj sad? koristio sam i nod32 pa sam morao rusiti windowse za mjesec dana. koristio sam i kaspersky pa kada je susjed prikopcao mobitel na moj komp, sjebo mi je windowse radi neceg sto kaspersky nije mogao srediti. i to ne jednom nego 2 puta! od onda ne koristim kaspersky. rekoh, sad imam vipre, nemam virusa! a da prvo isprobas nekaj pa onda se*** po tome?
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 20:26   #106
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Zagorhac Pregled postova
koristio sam i kaspersky pa kada je susjed prikopcao mobitel na moj komp, sjebo mi je windowse radi neceg sto kaspersky nije mogao srediti. i to ne jednom nego 2 puta!


Mislim da ovi sta rade vipre bas ciljaju na ovakvu populaciju informaticki zatucanih ljudi.
No offense ali ti decko blage veze nemas o PC-u, AV-u i opcenito softveru, nemoj se bolje vise prosipat.

Koristi slobodno sta hoces ali nemoj tu sastavljat neke liste najboljih AV-ova i govorit sta valja, a sta ne valja jer nisi kompetentan za to, tu je ipak potrebno neko znanje.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 21:05   #107
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Šta fali AVG-u, besplatnom rješenju...
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 21:10   #108
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Ja sam presao s nje na MSE i ne planiram se vracati.
Može par argumenata?
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 21:27   #109
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Conroe Pregled postova
Šta fali AVG-u, besplatnom rješenju...
Fali,dtekcija i čišćenje detektiranog....

U praksi sam,kad su mi naložili da čistim a ne formatiram(jedino sigurno riješenje) se uvjerio da je AVG kao i Avast nekompetentan softwer za ozbiljnije zadatke za koje bi jedan AV trebao služiti(čitaj,osim šta detektira manje stvari...nemre maknut kompleksnije infekcije i kulturno obavjesti o tome). Zato fino na sticku stoji KAV i to sredi. Od tih free riješenja Avira se meni pokazala kaj stvarno najboljim besplatnim riješenjem. MSE nisam koristio i zasad necu tako da nisam kompetentan o njemu raspravljat
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 21:52   #110
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
sto sam krivo napisao? frend u skoli kopcao mobitel i onda dosao k meni da mu stavim nekaj mjuze na mob. i kada sam prikopcao mobitel, kaspersky javio trojanca (ili koji qrac vise!) i komp poceo stekati. i jedino rjesenje je bilo rusenje windowsa jer je komp bio tako spor da mu je trebalo pola minute da bilo koji folder otvori... i nije mi se dalo zahebavati sa ciscenjem windowsa... koja si ti sad tu faca da mozes govoriti tko je informaticki zatucan? balavac jedan

i ja nisam rekao da je Vipre NAJBOLJI! REKAO SAM SVOJE MISLJENJE! STAVIO SAM SVOJ ODABIR ANTIVIRUSA! PROCITAJ NEKAJ PRIJE NEGO KAJ POCNES PLJUVATI PO NEKOME! JEDNO JE DA PLJUJES PO ANTIVIRUSU, A DRUGO KADA PLJUJES I VRIJEĐAŠ COVJEKA! TI SI PO TOME ZATUCAN! nemas zivot pa se tu iskaljujes po forumu...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 21:57   #111
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Calm down...
Ne mozes govorit da NOD32 i Kasp. ne valjaju samo zato sto se ti ne znas sluziti njima i PC-em, samo toliko.

Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Može par argumenata?
Pa presao sam na MSE prije par mjeseci, tad je Avira imala problema sa automatskim updejtom, svi su imali problema s time, ne znam kakvo je sad stanje sto se toga tice.
Takodjer mi je smetao onaj njihov 'notifier' koji je malo-malo iskakao.
Nema nekih bitnih razlika u samoj detekciji ta dva programa ali mi se cini da je avira bila malo pre panicna, blokirala je ono i sto nije maliciozan softver, dok MSE tu ne griješi.

Sve u svemu MSE mi se zasad pokazao kao pun pogodak, jos mu nisam nasao neku manu.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 22:07   #112
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
da, ja sam kriv sto nije detektirao virus. kuzim... budes mi objasnio kako da narihtam kaspersky i kako da se sluzim s njime... ali prvo moram nauciti kako se sluziti pc-em...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2010., 11:56   #113
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Nod 32 je najveće sranje od AV koje sam ikad koristio, MSE hvala ne, KIS je odličan ali "težak", da vidimo i taj Vipre
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2010., 15:40   #114
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
MSE hvala ne
A zasto ne? Ajd reci sta ne valja.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2010., 21:30   #115
ivoHuljev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 306
Joj ljudi, uhvatili se tiskarske greške...

Piše ti da sam testira sa milijun malware-a. Aj budi pametan pa promisli: kako sam dobija te postotke?

Bavim se time za novce, nisam lud da to radim za zanimaciju, dosadno je za popizditi.
ivoHuljev je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2010., 12:22   #116
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Jeste li mozda testirali novi Avast 5 ili Norton 2010?
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2010., 23:41   #117
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
Citiraj:
Autor Raven_1 Pregled postova
To su gluposti. Tako su mene uvjeravali kako Kaspersky ima bolju detekciju. Na moja dva kompa sam u nekoliko navrata skenirao i sa Nod32 i Kasperskym i ovaj nije nista nasao. A sto se tice Avire probao sam samo free verziju i nije bolja od ova dva navedena.
Nazalost nisi u pravu. Instaliramo AV firmama i preporucujemo Aviru i Avast. Nod32 ne prepozna nista. Pogledaj malo nezavisne review-e pa ce ti biti jasno. Nod ima vrlo dobar marketing. Neko vrijeme smo probali i F-secure koji je odlican po detekciji, ali je softver teški bloatware i zna sam sebe skršit pa smo odustali od poluproizvoda. Avast je za po doma više nego dovoljan, a k tome je i besplatan i nije "težak" niti ne "davi" korisnika.
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2010., 00:59   #118
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor zbuzanic27 Pregled postova
Nazalost nisi u pravu. Instaliramo AV firmama i preporucujemo Aviru i Avast. Nod32 ne prepozna nista. Pogledaj malo nezavisne review-e pa ce ti biti jasno. Nod ima vrlo dobar marketing. Neko vrijeme smo probali i F-secure koji je odlican po detekciji, ali je softver teški bloatware i zna sam sebe skršit pa smo odustali od poluproizvoda. Avast je za po doma više nego dovoljan, a k tome je i besplatan i nije "težak" niti ne "davi" korisnika.
Ne nego ocito nemamo ista iskustva, a Avast nisam dugo ljudima instalirao jer zadnja iskustva nisu bila dobra. Moguce da su novije verzije bolje. Kaspersky jos imam na drugom kompu. Stojim pri tome da mi nije nasao nista sto nije nasao i NOD osim ako tebi upozorenje kako je win security center iskljucen, kako treba napravit update i zakrpat neke programe zbog sigurnosnih propusta (mogu update i sam naci na netu) nisu virusi.

Koristim Outpost Firewall vec 8 godina ( mozda i vise), a NOD (placena verzija) isto tu negdje. Povremeno sam vrtio uz to Spybot S&D, a sad Malwarebytes' Anti-Malware. NOD i Outpost su uspjesno blokirali sve, nisam "rusio" windowse, nisam imao usporavanje, nisu se nepozeljni programi naseljavali u tray, iskakali itd.
Uglavnom zadnji virus koji sam imao na svom kompu je bio davne 2000. ili 2001. kad mjesec-dva nisam imao nikakvu zastitu pa sam povukao s newsa neku glupost, nebitno. Znaci pamet u glavu i vecina AV rjesenja uz dobar FW je u redu.

Na masu kompova kod drugih sam cistio viruse, crve, trojance i sl. gluposti. Ekipa je imala Avast, AVG, Sophos, NOD, McAfee, BitDefender i sl. i opet bi pokupili svasta. Zasto? Najgori virus je korisnik.

Ja kad nekome instaliram OS stavim zasad Aviru, nije super, ali nije ni los. Moguce da se Avast popravio, ali i Avira sljaka i ono upozorenje za free verziju se da iskljucit.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--

Zadnje izmijenjeno od: Raven_1. 08.04.2010. u 01:10.
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2010., 01:33   #119
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Još uvijek koristim profesionalnu verziju AVG-a (tj. cijeli onaj komplet od antivirusa do antispyware-a), sasvim odlično (dobro) me služi... primjećujem da se sve manje i manje koristi taj antivirus - sjećam se da su dosta davno većina ljudi skidala i stavljala free verzije? Zašto to više niko ne koristi?

Avast sam koristio jedno vrijeme davno i uvijek neke probleme, za svaki 'pokret' mi se otvarao pop-up programa.
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2010., 01:43   #120
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
Još uvijek koristim profesionalnu verziju AVG-a (tj. cijeli onaj komplet od antivirusa do antispyware-a), sasvim odlično (dobro) me služi... primjećujem da se sve manje i manje koristi taj antivirus - sjećam se da su dosta davno većina ljudi skidala i stavljala free verzije? Zašto to više niko ne koristi?
Ja sam se prebacio sa Free AVG-a na Aviru zato što je puno lakša, lakše mi cijeli sustav diše, a i bolja je pri rješavanju infekcija. Ne koristim ju više ali mi je definitivno drugi izbor od besplatnih rješenja. Avast nisam nikada preferirao (v. 4.7) zato što je dosta opterećivao sustav i bio je puno bolji pri prevenciji nego rješavanju problema.

IMHO NOD je još daleko najbolji komercijalni antivirus ali samo u slučaju ako je dobro podešen.
tutix je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na