Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.02.2018., 22:33   #151
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Nešto krivo radiš onda.

Isto imam osjetljivu kožu i sve mi je otišlo na bolje kad sam krenuo s safety razorom.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2018., 00:26   #152
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
kod brijanja žiletom bi bilo dobro ne gulit više puta po istom mjestu. odnosno pokušati što manje prolaza jer tada svaki puta ode malo kože i onda to mjesto se zacrveni i iziritira. nema ništa gore od tupog žileta i noža.

vikend test: manje prolaza na uštrb kvalitete brijanja čisto da se provjeri teza. ako je isto onda je stvarno bebina guza.
tizhu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.02.2018., 09:18   #153
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Zaboravljate jednu jako vaznu stvar pored samog brijanja a to je pripremanje koze za isto. Takodjer nisu ni svi zileti isti niti briju isto. Treba malo istraziti sto ti od zileta odgovara uz odredjeni brijac. Dobro je sto po netu ima vec dosta recenzija i svega pa se nije tesko odluciti s cim krenuti.
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2018., 09:56   #154
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
Brijao sam ovo malo mahovine s lica godinama machom 3, a zadnjih godina onim jeftinijim blue 3 britvicama.. 98% vremena se brijem samo topla voda, brijanje na mokro i onda losion/krema. Imam pjenu, al tlaka mi je to, mislim da joj je istekao rok prosle godine koliko mi traje.

Na kraju sam presao na elektricni brijac onaj s 3 glave, brijem se na suho svako jutro ravno 30 sekundi i preporodio sam se. Prestao sam aktivno koristiti losione i kreme, stavim ga po zelji. Koza mi je puuuno manje iziritirana i jednako meka. Kvaliteta rezanja brade je bolja, jednaka kao kada se izbrijavas s britvicom (a to bi rijetko radio).

Prije mi je mach3 britvica komotno trajala 1 mjesec. Ne razumijem se u ove elektricne brijace ali koristim ga jedno 5mj i isto brije. Nemam pojma kad se mijenjaju ti nozevi, moram to zguglati.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2018., 20:27   #155
fAg
Banned
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: u hr
Postovi: 125
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Nešto krivo radiš onda.

Isto imam osjetljivu kožu i sve mi je otišlo na bolje kad sam krenuo s safety razorom.
Gdje u hr kupit takav kvalitetan brijač i britvice?. Ili treba naručit izvana? Imam isto jako osjetljivu kožu a dosad sam sve isprobal i ništa me ne zadovoljava u potpunosti.Uglavnom se porežem ili ostane crvenilo na pojedinim mjestima. Zadnje vrijeme se brijem sa ovim,žileti su loši(ovi wilkinson),jedino su gillete platinum nešto bolji.Stari mi se brije godinu dana sa pazi,najjeftinijim plastičnim gilletom sa dve oštrice a ima jaku i čvrstu bradu.I njemu se ništa ne zatupi.Kaže da se neznam brijat.To bi kao trebalo pazit na neki kut pod kojim briješ.I onda još vuć kontru kasnije.
https://imgur.com/a/eJcaH

U mulleru sam jedino vidjel neki brijač od oko 200kn ali žilete nula bodova.A i taj od 200kn mi ne djeluje nešto posebno.
fAg je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2018., 20:43   #156
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Nešto krivo radiš onda.

Isto imam osjetljivu kožu i sve mi je otišlo na bolje kad sam krenuo s safety razorom.
Probo sam sa brijačem i za sad jedino sa fusionom mi je ok da nema peckanja i krvi poslije brijanja, jer sa jednim žiletom moram po par puta preč da pokupim sve , a i moram izbrijavat u par smjerova jer mi tako raste brada

baš imam sjebano to sve i specifično

volio bi da se mogu brijat sa jednim žiletom jer je daleko jeftinije ali nejde nikako.
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2018., 23:35   #157
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor fAg Pregled postova
Gdje u hr kupit takav kvalitetan brijač i britvice?. Ili treba naručit izvana? Imam isto jako osjetljivu kožu a dosad sam sve isprobal i ništa me ne zadovoljava u potpunosti.Uglavnom se porežem ili ostane crvenilo na pojedinim mjestima. Zadnje vrijeme se brijem sa ovim,žileti su loši(ovi wilkinson),jedino su gillete platinum nešto bolji.Stari mi se brije godinu dana sa pazi,najjeftinijim plastičnim gilletom sa dve oštrice a ima jaku i čvrstu bradu.I njemu se ništa ne zatupi.Kaže da se neznam brijat.To bi kao trebalo pazit na neki kut pod kojim briješ.I onda još vuć kontru kasnije.
https://imgur.com/a/eJcaH

U mulleru sam jedino vidjel neki brijač od oko 200kn ali žilete nula bodova.A i taj od 200kn mi ne djeluje nešto posebno.
Ja imam neki prastari gillette koji mi je stari dao, te također i ovakav plastični wilkinson. Taj wilkinson je dosta blag i mislim da je super za početak, a još je i jeftin.

Jedino, kao što i kazes, wilkinson žileti su teško smeće, mene to više čupa nego brije

Gillette platinum je skroz ok i da se po svuda kod nas naći, al ne traju dugo, ja mijenjam nakon 2 brijanja. Ako ti treba nešto oštrije, naruči feather žilete izvana, s ebaya ili sa stranice koju je kolega već linkao: https://www.tvbshaving.com (također imaju dobar izbor britvi)

Ako ih uzmeš, kreni ipak pažljivo s njima. Ja nisam imao nikakav problem s njihovim oštrinom, iako vidim da ekipa po netu piše da treba jako pazit na početku da se ne prikolješ

Citiraj:
Autor mrva_zg Pregled postova
Probo sam sa brijačem i za sad jedino sa fusionom mi je ok da nema peckanja i krvi poslije brijanja, jer sa jednim žiletom moram po par puta preč da pokupim sve , a i moram izbrijavat u par smjerova jer mi tako raste brada

baš imam sjebano to sve i specifično

volio bi da se mogu brijat sa jednim žiletom jer je daleko jeftinije ali nejde nikako.
Meni je bolje sa safety. Jesi probao brijat samo u smijeru rasta dlake? Za osjetljivu kožu je to bolje, a ako se briješ svaki dan prolazi.

Također, puno pomaže ako se briješ nakon tuširanja, kada se dlake omekšaju. Ovisi i koji gel koristiš. Ja sam totalno prestao koristit one u limenim piksama jer mi rade više štete nego koristi i koristim palmolive classic kremu (ima u dm-u i ostalim dućanima nekad)
nub je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2018., 00:10   #158
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Ja sam se jedno vrijeme fakat pokušavao obrijat s ovim jednokratima, ali ne znam, meni je to jednostavno s tim nije išlo. Potegnem 2 put i već otupi.

Sad sam trenutno na onom Fusion Proglideu sa onim nekakvim flex ballom.
Bio ubo neki paket (drška, 3 glave i pjena za brijanje) za 70kn. Čista fantazija za brijanje
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2018., 08:33   #159
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor fAg Pregled postova
Stari mi se brije godinu dana sa pazi,najjeftinijim plastičnim gilletom sa dve oštrice a ima jaku i čvrstu bradu.I njemu se ništa ne zatupi.Kaže da se neznam brijat.To bi kao trebalo pazit na neki kut pod kojim briješ.I onda još vuć kontru kasnije.
nisam se nikada brijao britvicama osim možda kad su neke special prilike, ali ima istine u tome. doslovce postoji kut, nagib i položaj kako vući "razor" po licu. ne samo u odnosu na lice (površinu) već i u odnosu na rast dlake - ako me kužite: to znači kad bi odrezanu površinu dlake gledao odozgo onda bi ona bila kao kobasica koju režemo pod 45.
sigurno ima neki "tutorial". uvijek ima neko pametniji i iskusniji - treba to iskoristiti
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2018., 09:24   #160
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor fAg Pregled postova
Gdje u hr kupit takav kvalitetan brijač i britvice?. Ili treba naručit izvana? Imam isto jako osjetljivu kožu a dosad sam sve isprobal i ništa me ne zadovoljava u potpunosti.Uglavnom se porežem ili ostane crvenilo na pojedinim mjestima. Zadnje vrijeme se brijem sa ovim,žileti su loši(ovi wilkinson),jedino su gillete platinum nešto bolji.Stari mi se brije godinu dana sa pazi,najjeftinijim plastičnim gilletom sa dve oštrice a ima jaku i čvrstu bradu.I njemu se ništa ne zatupi.Kaže da se neznam brijat.To bi kao trebalo pazit na neki kut pod kojim briješ.I onda još vuć kontru kasnije.
https://imgur.com/a/eJcaH

U mulleru sam jedino vidjel neki brijač od oko 200kn ali žilete nula bodova.A i taj od 200kn mi ne djeluje nešto posebno.
Ja ti uzimam od ovog Bugarina:

https://www.ebay.com/itm/Create-Mix-...kKO508FvXNpY7g

Žileti su Feather - najoštriji su. Treba jako paziti s njima, ali i vrhunski obriju
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2018., 09:34   #161
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Ja imam neki prastari gillette koji mi je stari dao, te također i ovakav plastični wilkinson. Taj wilkinson je dosta blag i mislim da je super za početak, a još je i jeftin.

Jedino, kao što i kazes, wilkinson žileti su teško smeće, mene to više čupa nego brije

Gillette platinum je skroz ok i da se po svuda kod nas naći, al ne traju dugo, ja mijenjam nakon 2 brijanja. Ako ti treba nešto oštrije, naruči feather žilete izvana, s ebaya ili sa stranice koju je kolega već linkao: https://www.tvbshaving.com (također imaju dobar izbor britvi)

Ako ih uzmeš, kreni ipak pažljivo s njima. Ja nisam imao nikakav problem s njihovim oštrinom, iako vidim da ekipa po netu piše da treba jako pazit na početku da se ne prikolješ



Meni je bolje sa safety. Jesi probao brijat samo u smijeru rasta dlake? Za osjetljivu kožu je to bolje, a ako se briješ svaki dan prolazi.

Također, puno pomaže ako se briješ nakon tuširanja, kada se dlake omekšaju. Ovisi i koji gel koristiš. Ja sam totalno prestao koristit one u limenim piksama jer mi rade više štete nego koristi i koristim palmolive classic kremu (ima u dm-u i ostalim dućanima nekad)
Jedinno i mogu poslije tuširanja jer inače ko da po čeličnoj četki idem sa žiletom

Ma robo sam fakat 20 varijanti i britvica, imam doma aparature za jedan salon i opet jedino jebeni fusion mi paše a skup za popizdit
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2018., 09:49   #162
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
A ništa, pusti bradu, ekonomičnije je, i manje time consuming
nub je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2018., 10:49   #163
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 275
Ima tu jos mali metar opcija koje se moze isprobati. Agresivniji zileti (Feather, PSSI, Perma-sharp) u suradnji s open-comb brijacem, injector brijaci (to su isto nahvalili u zadnje vrijeme)...imas u dm-u kupiti Prep kremu za prije brijanja, odlicna stvar za pripremu lica prije brijanja.
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2018., 11:02   #164
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,987
Proraso Red Shaving Soap Bowl
Feather Hi Stainless Platinum 10 Razor Blades
Fatip 42122 Testina Gentile - Grande Chrome Safety razor


Ja sam ovo naručio sa TVBshaving, do sada sam koristio plastični wilkinson i njihove žilete, mislim da sam uhvatio mot, a sada ćemo probat sa Fatip.
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2018., 11:02   #165
pilgrim_23
Premium
Moj komp
 
pilgrim_23's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 104
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
I ja bi rado da ne moram davati silne novce za brijanje, ali kako se ovo ponaša sa madežima na licu?
E to ti ne bih znao reći iz iskustva jer nemam madeže..

Ja sam dosta naučio od ovog lika, on ima madež na licu pa vidi:
https://www.youtube.com/channel/UCDO...F9zATdV03pMY8Q

Ima videa za početnike pa nadalje..

Inače sam se nakon mjesec dana privikavanja počeo brijati svaki drugi dan, to mi je sa starim Gillette načinom brijanja bilo nezamislivo, polako se koža privikava i najvažnije, nema nikakvih crvenila ni iritacija, preporod totalni.
Samo mi je krivo kaj to nisam prije otkrio nego tek u 37. godini
__________________
All my life I fought this fight
The fight that no man can never win
Every day it just gets harder to live
This dream I'm believing in
Thunder Road..
pilgrim_23 je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 17:38   #166
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Tu se kao neki čude bacanju para na mach 3, fusion, blue i slične patrone, a onda se hvale slikama kolekcije brijača (čitaj: potpuno čelično neuništivih drški), za koje kažu da te svaka pojedinačno nadživi, a koštaju... Ma doviđenja ! Toliko o tome da je vama novac i ušteda ključna stavka, kao što popujete. A ustvari najbitnije vam je da pametujete da je to jedino ispravno brijanje.



Plus još neke fensi pjene ili sapune za brijanje, žilete, aftershave, četke...
Kad smo već kod štednje i jeftinoće, ja se godinu dana brijem po cijeni za koju vi kupite samo jedan tabac sapun
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 17:43   #167
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Imaš u mulleru i intersparu (ak se ne varam) wilkinson brijač za 20-30 kuna. Palmolive krema za brijanje je isto jeftinjava a svugdje je ima.

A čak i ak se isprsiš i daš 200-300 kn za neki čelični, to prebiješ sa jeftinoćom žileta kroz neko vrijeme.

Ko te tjera da kupuješ više brijača ili skupe pjene??
nub je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 17:50   #168
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Imaš u mulleru i intersparu (ak se ne varam) wilkinson brijač za 20-30 kuna. Palmolive krema za brijanje je isto jeftinjava a svugdje je ima.

A čak i ak se isprsiš i daš 200-300 kn za neki čelični, to prebiješ sa jeftinoćom žileta kroz neko vrijeme.

Ko te tjera da kupuješ više brijača ili skupe pjene??
Nitko me ne tjera, već je vama argument jeftinoća a onda se folirate fensi sapunima i pjenama, drškama itd. Što mi je preseravanje.



Nemam ja šta prebijati, 25 kuna godišnje trošim na brijanje. Znači 250 kn kroz 10 godina. Znači ja sam kralj i meni se klanjaj
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 18:19   #169
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Britvice za brijanje

Bome dobro si se nadurio na topic di nitko nije replyao vise od godinu dana. Aj lipo prosetaj i provitri glavu.

Kralj si jevreja, ja ti se klanjam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 18:50   #170
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Kakve veze ima šta se godinu dana nije pisalo ? Topic postoji da se ne mora otvarati isti novi, zar ne.


Malo manje preseravanja fanatika sa žiletima i sve će biti ok
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 18:54   #171
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ko si ti da branis nekome na sta ce trosit pare i sta ce mu bit zabava? Koja je logika iza kmecanja o tome? Ako si ti dezurni jevrej ne mora znacit da svi moraju bit jevreji i cicije i da ne smiju radit sta ih volja, pa tako ako ce i bacat novce na zlatne zilete i krv mladih djevica za brijanje.

Moja preporuka za malo svjezeg zraka i dalje stoji.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 19:02   #172
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ko si ti da branis nekome na sta ce trosit pare i sta ce mu bit zabava? Koja je logika iza kmecanja o tome? Ako si ti dezurni jevrej ne mora znacit da svi moraju bit jevreji i cicije i da ne smiju radit sta ih volja, pa tako ako ce i bacat novce na zlatne zilete i krv mladih djevica za brijanje.

Moja preporuka za malo svjezeg zraka i dalje stoji.

Pa nek troše koliko hoće kompa, ali onda neka manje propovjedaju jeftinoću takvog brijanja. Preseravanje čisto. To je kao kad svećenik kaže da je s duhovne strane super biti siromašan.
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 19:05   #173
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Uzmi nešto za smirenje. Nitko te ne napada, boriš se s vjetrenjačama
nub je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 19:09   #174
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Ne mora me nitko napasti da kažem, malo manje preseravanja fanatika sa žiletima i sve će biti ok. Vi ste ugroženi, i prepoznali se, pa ste skočili na zadnje noge.



Ja i tako žalim ove koji se briju žiletima na dršku, makar bila zlatna, kupljena na aukciji od nekog engleskog lorda
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 19:20   #175
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Baš gledam jesam nešto propustio ili je lik ladno ušao u temu o britvicama (!) i počeo se svađati sam sa sobom?
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 19:26   #176
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ne kužim što te smeta što se netko brije žiletima. Možeš i ti. Možeš lijepo kupit najjeftiniju ručkicu i žilete i bok. Ak će netko kupit Philipsov brijaći aparat za 3500 kn, šta tebe boli neka stvar za to. Jel tebi uzeo iz džepa?
Osobno se brijem s mach 3 i nebi se nikad brijao s klasičnim žiletom, al mi ne pada na pamet popovat nekome kako će potrošit SVOJE novce.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 19:32   #177
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Baš gledam jesam nešto propustio ili je lik ladno ušao u temu o britvicama (!) i počeo se svađati sam sa sobom?

zamisli, pročitao sam skoro cijelu temu i dao komentar koji se baš svima nameće nakon posta sa slikama kolekcije drški, par stranica unazad.
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 19:33   #178
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ne kužim što te smeta što se netko brije žiletima. Možeš i ti. Možeš lijepo kupit najjeftiniju ručkicu i žilete i bok. Ak će netko kupit Philipsov brijaći aparat za 3500 kn, šta tebe boli neka stvar za to. Jel tebi uzeo iz džepa?
Osobno se brijem s mach 3 i nebi se nikad brijao s klasičnim žiletom, al mi ne pada na pamet popovat nekome kako će potrošit SVOJE novce.

upravo jesi popovao
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 19:39   #179
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ma da? Ti si neki novi trol ovdje?
Ja sam naveo da imaš mogućnost brijat se na način na koji hoćeš. Ne znam što tebe u tvom procesu brijanja ujutro smeta što neki xy piše na internetu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 19:49   #180
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ma da? Ti si neki novi trol ovdje?
Ja sam naveo da imaš mogućnost brijat se na način na koji hoćeš. Ne znam što tebe u tvom procesu brijanja ujutro smeta što neki xy piše na internetu.
smeta me ono što sam napisao. a očito i tebe smeta šta sam ja napisao na internetu....idemo stati na loptu malo, reklo se šta se imalo očitog za reći i ćao
Ari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na