Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2008., 09:04   #241
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
vidish i sam kako se igrachi postavljaju, da to je ta tezhina
igral sam prve 2 na regular i gledal poteze i stadion i ekipu (i naravno spushio obje)
pa podignuo ljestvicu i krenuo 5 odigrati na professional, dobio 4, jednu zgubio (nauchio vecinu poteza, kretanja igracha, i shuteve) i od tada sve na top player...
ne bi ni pokazival da je neshto manje od toga (ipak nisam novajlija u PESu)
manki je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 09:11   #242
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Sve prema ocekivanom

Ja sam sve tekme odigrao na top player, nisam ni jednu zgubio, i nekako mi se cini to prelagano..A uostalo, BMK, ionako igram samo protiv zivih protivnika..

Inace manki,
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 09:18   #243
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Sve prema ocekivanom

Ja sam sve tekme odigrao na top player, nisam ni jednu zgubio, i nekako mi se cini to prelagano..A uostalo, BMK, ionako igram samo protiv zivih protivnika..

Inace manki,
igral sam 2009 jedno 4 sata protiv frendova i u paru smo malo, samo kaj josh nitko nema DEMO u kvartu, nego chekaju full, a ne da im se skidat....ko ih j***!! ja uzhivam
ovako protiv kompa igram sa svima protiv svih klubova/repki i vjezhbam se (2008 sam maknuo prije 11 dana - zna se kad)
zhivio ti meni! idesh kaj po turnacima? da si spijemo koju?
manki je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 09:25   #244
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Po turnirima ne idem, igram samo doma, kod susjeda i tak..to su interni turniri


Ako si citao postove na prosloj stranici, vec smo u nekim pregovorima da se negdje okupimo i bacimo koju tekmu.. ali to sve na pm, da tu ne spamamo

Citiraj:
da si spijemo koju?
To uvijek
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 09:34   #245
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
je, chital sam, ak ste u ZG i ak planirate kaj, imam konektor, dva gamepada (SonyPS2) i zheljan igre i cuge
samo javite na PM ili MSN (chille1984@hotmail.com)
manki je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 10:59   #246
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Da, javite, imam i ja USB gamepad(meni je ok) ! Al dajte u pon ili utorak jer onda sam na faksu pa mogu a ostale dane sam doma...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 21:43   #247
aneznam
Premium
Moj komp
 
aneznam's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 169
Citiraj:
Autor kkljajic Pregled postova
...kako to?!hehe...samo ju zavrti u gol, i umjesto da golman odbije loptu van iz sesnaesterca , ona nekako zavrsi u golu, kao da mu ispadne iz ruke...

budem ja snimio replay pa piknuo na youtube, al kad uhvatim vremena
Istinu govori čovjek, meni ne uspije baš svaki, ali recimo svaki 3. da , jednostavno se odbije lopta od golmana u gol, samo jednom mi je uspijelo da je ni golman ne dira...
aneznam je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 21:59   #248
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor pcgameanalyser Pregled postova
ma pes... nikad igrao nit nikad necu... fifa mi bolja
a kaj se imate prepucavati !? pa fifu su ove godine bolje napravili...
ko nije, nek proba!


Cek, aj mi reci kak mozes ocjenit igru ako ju nikad nisi igro ???? Daj, kak to uspjevas i ja bi tak , da ne moram bezveze "kupovat" igru neg da odma znam kakva je

Fifu, meni se cini prodaje samo ime i grafika..ostalo sux
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 22:11   #249
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Cek, aj mi reci kak mozes ocjenit igru ako ju nikad nisi igro ???? Daj, kak to uspjevas i ja bi tak , da ne moram bezveze "kupovat" igru neg da odma znam kakva je

Fifu, meni se cini prodaje samo ime i grafika..ostalo sux

U ovom slučaju to će biti situacija sa PESom

Svi kvazi/kul/gejmeri koji seru po FIFI a PES dižu u nebesa gadno će se razočarati, takva sterilnost i linearnost u igri dugo nije viđena

Da se razumijemo FIFA nikad nije bila dobra, a PES je bila najbolja simulacija samo zato što su sve druge jednostavno bile loše, a i sam PES je oduvijek osrednja igra

Na novoj FIFI su se sada bar potrudili, i apsolutno gazi bilo koji PES dosad
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 22:22   #250
rivaldo10
Intel Pentiumnaš 4-vretaš
Moj komp
 
rivaldo10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 162
ja se isot slažem s sraleom vidia se razljika demo i full verzije
vidi se
ak igraš tu igra obazrinije vidjet češ
a ako samo da igraš nečeš
jer demo ti znači nekakva proba pa konami vidi kaj nevalja pa malo mjenjaju
__________________
rlly bored....

opel tigra in my mind
rivaldo10 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 22:55   #251
Goldy
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Europe
Postovi: 22
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Na novoj FIFI su se sada bar potrudili, i apsolutno gazi bilo koji PES dosad
jao al su se potrudili, pogle im lopte, ko dvije ljudske glave a leti ko napuhani novogodisnji balon...mogli su makar loptu ako nista drugo napraviti( ali ne, oni su opet promasili cijeli fudbal)....pa fifa 2005 bila je bolja od ove, a interesantno je da sam i prosle godine cuo komentare kako je fifa 'ove godine' zaista sjajno napravljena

najsmjesnije mi je kad ljudi vele i kao priznaju 'dobro pes je bolji u gameplayu, ali fifa je bolja u grafici"(!!!) pa imaju li oni oci zbilja?? ili su mozda pokupili neki virus koji im automatski smanjuje gr. postavke i rezu u pesu na low ?

kad citam ovakve komentare kao sto je tvoj uvijek se zapitam Boze jesu li ovi ljudi neciji placenici ili se ljudski ukusi jednostavno razlikuju ??
Goldy je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 23:08   #252
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
a i sam PES je oduvijek osrednja igra

Na novoj FIFI su se sada bar potrudili, i apsolutno gazi bilo koji PES dosad
Gle, sve 5...vecina nas nije probala FIFU, a kako se cini, neki nikad neće...ali necemo o tome sad
Ugl. vjerujem da su ju sredili sad, ali...(na tvoju šemu ću se izrazit) to je samo zato sto su sve FIFe do sada bile takvo smeće, pa ti se sad ova čini NAJBOLJA...

Dosta je tu subjektivnog razmisljanja
Ti sada dizes FIFU u nebesa, a ja mislim da poprave one sve loše verzije trebaju izbaciti najmanje 3 vrlodobre igrive verzije, kao sto je PES(6,8...9, a da nevelim ISS2)
BTW..napravit cemo i lagano glasanje, pa cemo vidjet sta sva ta subjektivna mišljenja daju u Grafikonima
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 23:27   #253
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Goldy Pregled postova
jao al su se potrudili, pogle im lopte, ko dvije ljudske glave a leti ko napuhani novogodisnji balon...mogli su makar loptu ako nista drugo napraviti( ali ne, oni su opet promasili cijeli fudbal)....pa fifa 2005 bila je bolja od ove, a interesantno je da sam i prosle godine cuo komentare kako je fifa 'ove godine' zaista sjajno napravljena

najsmjesnije mi je kad ljudi vele i kao priznaju 'dobro pes je bolji u gameplayu, ali fifa je bolja u grafici"(!!!) pa imaju li oni oci zbilja?? ili su mozda pokupili neki virus koji im automatski smanjuje gr. postavke i rezu u pesu na low ?

kad citam ovakve komentare kao sto je tvoj uvijek se zapitam Boze jesu li ovi ljudi neciji placenici ili se ljudski ukusi jednostavno razlikuju ??
Oprostit češ, ali pogle PES, svaka akcija apsolutno ista, svaki pokret na isti kalup, svako dodavanje identično. Ako ništa, FIFA ju gazi po tom pitanju, maštovitosti u novoj FIFI ne fali, stvarno ima raznolikosti u igri

Da ne pričam kako u KONAMIu već godinama tepu po savršenom AIu koji jednostavno predvidi tvoj svaki potez i 1 na 1 češ proči za svetog nikada, ako i tada
Ne, ko je vidio cimnuti igrača na jednu stranu i otići u drugu, Bože sačuvaj, ili nekim čudom pretrčati nekoga jer si jednostavno brži Bježi, ko je to vidio ikad na utakmici
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 23:41   #254
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Oprostit češ, ali pogle PES, svaka akcija apsolutno ista, svaki pokret na isti kalup, svako dodavanje identično. Ako ništa, FIFA ju gazi po tom pitanju, maštovitosti u novoj FIFI ne fali, stvarno ima raznolikosti u igri

Da ne pričam kako u KONAMIu već godinama tepu po savršenom AIu koji jednostavno predvidi tvoj svaki potez i 1 na 1 češ proči za svetog nikada, ako i tada
Ne, ko je vidio cimnuti igrača na jednu stranu i otići u drugu, Bože sačuvaj, ili nekim čudom pretrčati nekoga jer si jednostavno brži Bježi, ko je to vidio ikad na utakmici
Sta je je, neke si stvari dobro rekao...

Sta ja znam...meni su se vise dojmile tekme koje sam nekad kao registrirani igrac igrao na pravoj travi, i protiv pravih igrača...i zabio slobodnjak(dva u cijeloj mojoj...karijeri)

da viš veselja, to je realnost...al, toga nema, niti ce ikad bit...osim ako malo nepotrcis, tkao da ja mislim da ta "realnost" u igrama nema veze s vezom...jednostavno PES je bolji za igrat nego FIFa, taj osjecaj i sve to(govorim unaprijed...bemti)..KUIŠ

EDIT: ja više ovdje ne raspravljam...ez aj sed...previse subjektivno je..Pozz

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 13.10.2008. u 23:49. Razlog: prestajemspamat..od jucer :)
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 23:46   #255
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
PES je bolji u dvoje igrati, i to će vjerovatno uvijek i biti. Protiv kompa radije sjest i plakat, a ne trudit se ne-naživcirat od skripti u igri.

Problem je, što PES rijetko ko intenzivno igra u multiu.

Dok je FIFA za singleplayer trenutno vrh
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 23:47   #256
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
dali je ovo thrad FIFA VS PES ili?

biti ce veselo kada mod ovog podforuma doleti
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 23:58   #257
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
PES je bolji u dvoje igrati, i to će vjerovatno uvijek i biti. Protiv kompa radije sjest i plakat, a ne trudit se ne-naživcirat od skripti u igri.

Problem je, što PES rijetko ko intenzivno igra u multiu.

Dok je FIFA za singleplayer trenutno vrh
hammer...tebi jednostavno se ne može pomoć....ma o čemu ti pričaš?? ili to radiš samo da digneš tlak normalnim ljudima koji vide da je pes bolji i odličan, pa se na kraju cerekaš kući ispred monitora? u čemu je tvoja kvaka?

nazivaš ljude koji vole pes kvazi-gamere...a šta si ti kad dižeš to smeće od fife u nebesa? ja sebe smatram normalnim gamerom, a igram igre od commodore 64 (prije 16 godina)....igrao sam prvu fifu koja je ikad izašla i bila je dobra samo zbog toga što nije bilo izbora....odkad sam počeo igrat pes tu nema više dileme.....pes 2009 je odličan, nema tu nekih kako ti kažeš "uvijek istih pokreta" , pa di ćeš ti u fifi doživit da lopta uđe u gol na sve one načine kako je meni uspjelo u pes-u? pes je puno realniji nego shitty fifa....u fifi je sve na istu shemu, uvijek isto...jadno....samo ovo ću ti reć kad kažeš da je fifa bolja:


još nešto: za sve vlasnike xboxa 360...pes 2009 se upravo pojavio na netu....

Zadnje izmijenjeno od: alan_poh. 14.10.2008. u 00:17.
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 00:20   #258
Boogie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo-Mostar-Bugojno
Postovi: 227
Ma kako ba nekom moze fifa bit bolja? Konkretno govorim o FIFA 09 i PES09 demo. Pa katastrofa je kad udjes poslije pesa u fifu, imam to oboje na kompu, i gotovo je nevjerovatno koliki je shit fifa kada je pokrenete poslije pesa, pa to je katastrofa. Dok nisam imao PES2009 demo i pucao sam fifu s mukom popola, ali poslije par tekmi na PESu svako upadanje na FIFU je bilo katastrofalno iskustvo.

Jedino u fifi sto valja jesu uvodne animacije i nista vise.
Boogie je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 00:46   #259
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Vidim da netko tu hvali grafiku u Fifi, check your sight, dude Dovoljno mi je bilo da uzmem našu repku i pokušam prepoznat igrače. Naravno, prije tog sam si nokte počeo čupati pokušavajući podesiti gamepad da bi uopće mogao početi igrati. Napokon nađem upute za prčkanje po .dat fileu da bi to proradilo. Desni analog nekim čudom ne radi, a trebao bi biti glavni oko tih famoznih uberkul driblinga. Krenem igrat, držanjem sprinta se lopta gubi odmah, a dok se sprint ne drži, prošećem se kroz cijelu protivničku obranu tri puta, potapšam golmana po ramenu, kupim kokice od tipa na tribinama i popričam s trenerom. Za usporedbu snaga između različitih timova, uzeo sam Lyon i igrao protiv burazovog Manchestgay Uniteda ( inače tak igramo PES08 ). U usporedbi sa svakim njegovim igračem, moj se činio kao paraolimpijac što nije slučaj kod PES-a. Fun factor kod nove Fife je jednak prosječnoj dnevnoj temperaturi zraka u Sibiru. PES ovdje owna i tako će nadam se bit i dalje, iako mi se demo devetke nije previše svidio. Nema trenutno veće zabave od igranja PES-a u četvero u blago pripitom stanju ( probat ako niste ). Sve u svemu, još nije izašla fifa bolja od 1998 Road To World Cup, a mislim da ni neće.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 02:40   #260
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
dinamovi igraći ni približno ne izgledaju kako bi trebali izgledat
a za hrvatsku repku procijenite sami
PLETIKOSA
ŠIMIĆ R.KOVAČ ĆORLUKA ŠIMUNIĆ
N.KOVAČ MODRIĆ SRNA KRANJČAR
OLIĆ PETRIĆ

ne sjećam se sad kako je u staroj verziji ali u ovoj se Olić
koliko sam ja vidio stvarno kreće ma točno kao orginal
iako mi tu od svih slika on najmanje liči na sebe......

ponavljam ja sam oduševljen sa kretnjama samih igrača
jel stvarno u nekim trenucima imaš osjećaj kao da gledaš pravu tekmu
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 08:32   #261
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
PES je bolji u dvoje igrati, i to će vjerovatno uvijek i biti. Protiv kompa radije sjest i plakat, a ne trudit se ne-naživcirat od skripti u igri.

Problem je, što PES rijetko ko intenzivno igra u multiu.

Dok je FIFA za singleplayer trenutno vrh
nemrem jednostavno ne prokomentirati ovo...
naravno da je bolji u dvoje, isto tak i u chetvoro
prichash da je FIFA kralj nogometa za singleplayer?
yeah right

stvar je u tome da frajeri poput tebe NE ZNAJU igrati PES protiv kompa, i to je realnost....ak igrash FIFU kolko mislim da igrash, nemash pojma igrati protiv kompa (naravno mislim na top player), jer si naviknut raditi finte i driblinge pritiskom na jedan gumb, dok ovdje treba misliti kako proci protivnika....
a to nije za svakoga...
po tvom postu, za tebe sigurno nije...
seruckash po AIu, koji svake godine je bolji, a jedini razlog zashto i mozhesh srati jest zato kaj su proshle godine usrali sa gameplayom PESa kada si mogao sa brzincima protrchati sve, sada su se opametili i vishe nema toga....i to ti vjerujem predstavlja najveci problem...jer treba znat igrat protiv kompa....
ja se recimo protiv kompa brusim kad god nemam koga za halanje, sa najslabijim ekipama halam lige protiv najjachih klubova i repki....itreba se dobrano namuchiti i biti koncentriran da bi izvukao bod, ili eventualno pobjedu...
FIFU forsiraju tipovi koji misle da na najlakshoj arkadi nogometa mogu zabijati golove i golove, a na PESu ih komp potrga...
igral sam FIFU98 prije prelaska na PES (tada ISS) i svake godine isprobam kod frenda FIFU prije PESa i nikako ne shvacam zashto pobogu to netko igra? time uvijek zhelim ostaviti si prostora da objektivno mogu prosuditi koju igru mi se vishe isplati uzeti......svake godine isti zakljuchak....10ak tekmi svake igre, i nije teshko zakljuchiti...
ako zhelish izazov nauchi igrati PES!!!
grafiku ne spominji....uzmi screenshot od recimo Rooneya i Cristiana iz PESa i FIFE....usporedi na visokim detaljima njihove face....
Cristiano na FIFI izgleda kao da je obavio operaciju cheljusti nakon shto mu je ljubomorni muzh malo natabao lice...dok fakin Rooney izgleda ko faking Shrek, samo kaj nije zelen.....pa usporedi ih sa stvarnim fotkama i reci tko bolje izgleda....
na prijashnjoj stranici imash moj filmic di tuchem kompa (ofc top player) i reci mi jel mozhesh zabiti takve golove na FIFI? prati protivnichke braniche kako se medjusobno pokrivaju i kako mi trgaju igrache kad god stignu.....to je realnost, a ne da me pushta da pucam ko u FIFI sa 2,49m od gola....

koliko ima josh boljih filmica na netu, pa pogledaj i uvjeri se koja je igra bolja i realnija (tj. koja je prava simulacija nogometa), ovo moje je samo za moj gusht...
sada ochekujem bujicu uvreda i opravdanja kako je FIFA bolja....ajv gat njuz for ju...
manki je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 10:27   #262
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,730
@1v@n

ja sam pad odmah namjestio u fifi,brže i jednostavnije nego u pesu.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 10:36   #263
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
@1v@n

ja sam pad odmah namjestio u fifi,brže i jednostavnije nego u pesu.
a zashto je u PESu komplicirano?
u settingsima ima slika gamepada i samo treba provjeriti jesu li sve tipke namjeshtene, a ako nisu lako se podese....kaj je to tako komplicirano?
manki je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 10:59   #264
Boogie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo-Mostar-Bugojno
Postovi: 227
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
@1v@n

ja sam pad odmah namjestio u fifi,brže i jednostavnije nego u pesu.
Ma nemoj, da mi je znat kako si samo nastimao ona empty dugmad, bez editovanja dat fajlova?
Boogie je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 12:36   #265
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,730
Citiraj:
Autor manki Pregled postova
a zashto je u PESu komplicirano?
u settingsima ima slika gamepada i samo treba provjeriti jesu li sve tipke namjeshtene, a ako nisu lako se podese....kaj je to tako komplicirano?
ima slika ali ne piše za što je što koja tipka pa moram uć 5 puta i izać iz igre da namjestim sve tipke.

@Boogie
ja sam namjestio ono što mi treba ne koristim stickove za igrat,namjestio sve ostalo trčanje,šut, for,dugo dodavanje,i dribling tj koristim 7 tipki na padu.

za što je taj emtpy??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 12:39   #266
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
stvarno je nevjerovatno na šta su sve stavili u edit mode za igrača kojeg želiš imati "become a legend"
izgled ali do najsitnijih detalja pa čak i možeš birat oćeš li imati narukvicu za sreću, znojnik,koliko su ti velike i visoke obrve,nos,oči,usta.......
kako ćeš slaviti prvi a kako drugi gol, kako će se zatrčati kod izvođenja penala a
naravno ima i kako će se zatrčati kod izvođenja slobodnjaka još samo je falio i korner
ma prestrašno, več vidim materijal koji će
me zabavljati u pauzama online igranja
mislim da master liga više nema smisla

e da zaboravih napomenuti, Hajduk nije ni u ovom PES-u
na žalost svih njegovih navijača, a ja to naravno nisam

za sad jedina stvar koja me razočarala je kaj su promjenili stickove za dribljanje
i kaj je stvarno dosta teško preći nekog igrača a o pretrčavanju da i ne govorim
sad je i ibrahimović postao, pa gotovo prosječni igrač
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 12:55   #267
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
become a legend ce vjerojatno biti jedna od najacih stvari ikada u svjetu nogometnih simulacija

vi koji igrate na plejci..kak su riješena zaleđa..ima li glupavih situacija ili?

@thedman..nije poanta dali si navijač ili ne..bilo bi lijepo da je


p.s vi fifa VS pes mislite li da bi mogli prestati?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 13:48   #268
Boogie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo-Mostar-Bugojno
Postovi: 227
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
ima slika ali ne piše za što je što koja tipka pa moram uć 5 puta i izać iz igre da namjestim sve tipke.
Cuj pa da si ikad igrao na PS2 PESa, nebi ti trebalo objasnjenje zasto je R1 R2 itd. To znaju i ptice na grani.
Boogie je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 13:59   #269
thedman
User Registered
Moj komp
 
thedman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: europe
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
become a legend ce vjerojatno biti jedna od najacih stvari ikada u svjetu nogometnih simulacija

vi koji igrate na plejci..kak su riješena zaleđa..ima li glupavih situacija ili?

@thedman..nije poanta dali si navijač ili ne..bilo bi lijepo da je


p.s vi fifa VS pes mislite li da bi mogli prestati?
za sada mi je become a legend veliko osvježenje u novom pes-u........
kako to misliš za zaleđa??

ma znam da bi bilo lijepo i dan danas mi se vrti pismo iz gameplay-a
kad je vatreni navijač poludio kad je u pes-u 2008 vidio dinamov grb prvi put
kad je birao s kojim timom će igrat, e jesam se dobro nasmijao
svaka mu čast
ali ipak da šteta kaj nema hajduka, ali i ovo kaj ima dinamo je već velika stvar!!!
__________________
thedman je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 14:02   #270
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Kod zaleđa vjerojatno misli na to da kad recimo pucaš po golu, lopta se odbije od protivničkog igrača tvom igraču koji je u zaleđu, igra ne registrira da lopta nije bila direktno upućena njemu pa sudac sudi zaleđe. Prečesto mi se to događa.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na