Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2009., 23:38   #61
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
Ovako, imam jedno pitanje za autora teme (ili bilo koga drugoga sa ovim mišem). Miš koristim par dana (prva cca. dva dana sam ga koristio na stolu, bez podloge, sada je na QcK-u) i neki k mi stalno grebe. Mislim da je nemoguće da se padovi tako brzo istroše, pa taman da su klizali po brusnom papiru. Može kakav savjet?
Ja niti nakon 8 mjeseci intenzivnog korištenja nemam nikakvih problema s padovim, izgledaju kao i prvi dan. Pa sam vidi kakvi su ti padovi, su čisti, čista podloga?
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2009., 23:42   #62
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Ja niti nakon 8 mjeseci intenzivnog korištenja nemam nikakvih problema s padovim, izgledaju kao i prvi dan. Pa sam vidi kakvi su ti padovi, su čisti, čista podloga?
Mislim da nije problem u njim, izgledaju ko novi, sve je čisto.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.04.2009., 23:53   #63
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
Mislim da nije problem u njim, izgledaju ko novi, sve je čisto.
Kako ti onda grebe ako su obje površine čiste i glatke?
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2009., 00:04   #64
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Kako ti onda grebe ako su obje površine čiste i glatke?
Izgleda da sam riješio problem, skinio sam onu naljepnicu oko senzora, valjda ne gubim garanciju?
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2009., 23:12   #65
NooB_X
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 2
Isuse ovi misevi su postali nauka..poceli izmisljavat neke driver itd..jbt di je plug n play...osobno imam ovaj mis http://www.gamersware.de/product_inf...lorer-3-0.html koristim ga vec jedno 3-4 godine bez ikakve podloge na stolu svaki dan i jos imam orginalne padove a mis perfektno radi...a sto se tice igra(cod itd) osobno sijem kakvojake deckice koje imaju g5/g9/cyber snipa stinger itd..tako da jbt mis je mis ako si noob u igri niti jedan ti mis nece pomoc..a sto ce tice rada to sve ovisi o ukusu i ugodnosti koja je kod svakog drukacija
NooB_X je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 00:18   #66
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor NooB_X Pregled postova
Isuse ovi misevi su postali nauka..poceli izmisljavat neke driver itd..jbt di je plug n play...osobno imam ovaj mis http://www.gamersware.de/product_inf...lorer-3-0.html koristim ga vec jedno 3-4 godine bez ikakve podloge na stolu svaki dan i jos imam orginalne padove a mis perfektno radi...a sto se tice igra(cod itd) osobno sijem kakvojake deckice koje imaju g5/g9/cyber snipa stinger itd..tako da jbt mis je mis ako si noob u igri niti jedan ti mis nece pomoc..a sto ce tice rada to sve ovisi o ukusu i ugodnosti koja je kod svakog drukacija

nemoj gluposti pisat, inace taj tvoj mis, je "bio" jedan od boljih miseva (i sad trazen)
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 00:18   #67
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Pa to što ti imaš je ponajbolji Microsoftov mišonja.

I nije ni on bio baš jeftin, u rangu MX518..

Edit: Nick je bio brži.
  Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 03:28   #68
NooB_X
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 2
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
nemoj gluposti pisat, inace taj tvoj mis, je "bio" jedan od boljih miseva (i sad trazen)

nisam na to ciljo, nego kazem kako je industrija pocela komplicrati oko jednostavnih stvari npr misevi,utezi, driveri itd..i kako su ljudi dobili dojam da ako on sebi kupi g9 i g15 tipkovnicu da ce ownat na codu ili tako nest..kad zapravo misevi imaju ulugu u igrivosti ali ne bas toliko veliku....
NooB_X je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 09:28   #69
stripy
a-wAnnaBe
Moj komp
 
stripy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 418
imaju utloko da moraju raditi ispravno
sve ostalo je stvar preferencije. jedino je zalosno shto jako mali % misheva "radi ispravno". a pod time mislim da vjerno prenose pokrete i akcije ruke na ekran tj. da npr. sva krivnja za fulavanja bude cisto do igraca, a ne do hardwera ili softwera.
i kad vece meljem, ne pod time ne podrazumjevam kolicinu cpi-a.
__________________

MBO: DFI LAN PARTY UT nF4 Ultra-D
MBO DFI Lan Party DK P35-T2RS S.775
Kingmax DDR2-800 KLDE88F 2 GB
Gigabyte VGA nVidia 8800GT 512MB
Antec super-midi kućište P182B crno
Arctic Cooling VGA cooler Accelero S1
Arctic Cooling turbo modul
Pioneer DVD ± RW DL DVR-215BK SATA
Cooler Master Hyper TX2 CPU hladnjak
Corsair 520HXEU ATX 2.2 modularno
CPU INTEL Core2Duo 8400
stripy je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 14:33   #70
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Istina je da nije sve u mišu, jedna dobra podloga može i kod uvjetno rečeno lošijeg starijeg glodavca bitno poboljšati performanse kod igranja. a ovaj Micosoftov Intelli mi je bio prvi mouse, star 6 godina i još besprijekorno radi, uzeo sam ga na posao i sad mi je tamo uštekan u komp dok mi je Death Adder na CoolerMasterovoj dual-sided alu podlozi predobra kombinacija i ne mislim to mijenjati
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.09.2009., 19:36   #71
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
imam i ja ovaj miš i razer destructor podlogu = dobitna kombinacija

nego da vas pitam kako da očistim miš? šta smijem oprati leću sa krpom namočenom sa malo tople vode,ja se bojim da se miš nebi sjebao ako ju idem oprati...
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2009., 20:52   #72
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Miša ne pereš, samo čistiš od prašine.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2009., 23:22   #73
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
aha,tako sam i mislio,piše u upustvima za miš "obrisati leću mekanom krpicom i sa malo tople vode,no bez ikakvih sredstava za čišćenje" to mi bilo čudno jer je leća osjetljiva pa sam i zato pitao.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 20:15   #74
the_bulk
Premium
 
the_bulk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 97
Problem

Ovo grebanje padova se meni opće nije pojavilo ni nakon možda 10 mjeseci kako ga imam. Možda jer je podloga od tkanine (goliathus) pa se nije izgrebla ko na exact matu. Al ja imam jedan drugi problem. Previše mi je prašine ušlo pod lijevu tipku i sad često "dvoklikne" bezveze. Dal da ga rastavim i probam očistiti ili što?
the_bulk je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 19:26   #75
Hrjax
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 305
Sta se tice tog famoznog registriranja jednog klika kao dva,primjetio sam nesto. Dok sam koristio Vistu, problema nije bilo sve dok jednog dana nisam instalirao drivere. I onda je sve lijepo neko vrijeme radilo,pa je mis odjednom poludio. OVo sad pisem na windows 7,bez drivera i mis radi kao beba,tako da mislim da to nije hardverski,vec softverski problem.
Hrjax je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 14:20   #76
T0X1C
n00b
 
T0X1C's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 246
Tek sam sad skuzio ovu temu, u biti imam DeathAddera vec preko godinu dana, i svaka cast Razeru (bilo mi tesko prec sa mojeg starog Microsoftovog Intellimouse Explorera 3.0A) ali do danas same pohvale, mis radi bez ikakvih problema i kvarova po 8-10 sati svaki dan tako da zasad kapa dole razeru (jedino im zamjeram sto nisu stavili podrsku za W7 kod update-a firmware-a, ali buduci da jos OS nije ni dosao u trgovine to im mogu progledat kroz prste...)
T0X1C je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 09:54   #77
Hrjax
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 305
Ja nemam nikakvih problema s Deathadderom na windows sedmici....
Hrjax je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2009., 10:19   #78
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Captain's log:
Ovo je vjerojatno zadnji post koji ću raditi u ovom topicu.
Miš uredno radi na windows 7, no skoro će u vječna lovišta.
Kotačić je već toliko mlohav da ga se sa glađenjem može okretati, pri čemu uredno voli registrirati 2-3 okretaja po zupcu.
Scrollanje se svodi na obuzdavanje kotačića, te imam osjećaj kao da igram curling svaki put kad scrollam.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2010., 00:55   #79
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Ja nisam imao puno miseva da bi rekao da mi je ovaj najbolji,jer sam imao uglavnom MS shitove za 50ak kuna koji su krepali za max. 3mj. Ovaj imam vec dosta dugo,uzeo sam ga ovdje na forumu,sa garom za 200kn (prije 1,5g),malo je bio rabljen,no osjetila se razlika cim sam ga uzeo. Radi besprijekorno,mozda i grebe,imam obicni pad za 5kn (onaj plavi) i nistam i ne fali,jest da su padovi izlizani ali uopce ne smeta. Skrol je odlican,tipke isto tako,ne znoji mi se ruka NIKAD,predobar mis,rako upija znoj,nevjerojatno..vrjedi svake kune,sumnjam da bi izdrzao jos na MSu,promjenio bi valjda 10ak miseva,na kraju bi me ispalo 3puta skuplje nego Razer. I love Razer! Kad ovaj ode,a ocekujem jos 2god,no ako i ode,Razer je zadobio moje povjerenje i uzet cu ponovo Razer. Osim sto su stylish,relativno jeftini i postojani.

Da,napomenem,frendovi koji nisu neki gameri,smijali su mi se kad sam pljuno 200kn za misa,dan danas se cude kad dodu kod mene i kazu da je predobar,naravno oni su potrosili 50 po 50,pa i 100kn na razne kopije Logitecha od MSa i uvjek je brzo krepalo...
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2010., 13:42   #80
Hrjax
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 305
Citiraj:
Autor NooB_X Pregled postova
Isuse ovi misevi su postali nauka..poceli izmisljavat neke driver itd..jbt di je plug n play...osobno imam ovaj mis http://www.gamersware.de/product_inf...lorer-3-0.html koristim ga vec jedno 3-4 godine bez ikakve podloge na stolu svaki dan i jos imam orginalne padove a mis perfektno radi...a sto se tice igra(cod itd) osobno sijem kakvojake deckice koje imaju g5/g9/cyber snipa stinger itd..tako da jbt mis je mis ako si noob u igri niti jedan ti mis nece pomoc..a sto ce tice rada to sve ovisi o ukusu i ugodnosti koja je kod svakog drukacija
Znam da sam kasno ovo vidio ali moram odgovorit.

Deathadder se moze koristiti bez drivera,plug & play,tako ga ja koristim duze od pola godine,driveri mi ne trebaju jer je po defaultu izuzetno kvalitetan mis. Driveri se instaliraju ako je netko zeljan perverzija tipa ''ocu da mi sensitivity za x os bude 9,a za y os 8'',ali to su samo dodatne opcije, koje su nadograđene na jednostavan mis.
Hrjax je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2010., 22:23   #81
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Hrjax Pregled postova
Znam da sam kasno ovo vidio ali moram odgovorit.

Deathadder se moze koristiti bez drivera,plug & play,tako ga ja koristim duze od pola godine,driveri mi ne trebaju jer je po defaultu izuzetno kvalitetan mis. Driveri se instaliraju ako je netko zeljan perverzija tipa ''ocu da mi sensitivity za x os bude 9,a za y os 8'',ali to su samo dodatne opcije, koje su nadograđene na jednostavan mis.
SLazem se,radi na Visti savrseno,jos mi Vista na Win Updateu nađe driver za njega,tako da nemam problema.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 10:16   #82
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ako sam dobro shvatio.....a mislim da jesam.....ne radi update firmwarea kako treba na X64 pa neka njesra da moras koristiti tipkovnicu posto mis nakon restarta ne radi, problemi sa driverima, onda ono "famozno" grebanje, netko tamo spominje podmazivanje sa WD40 itd.

Onda citiramo "sretne" vlasnike:

"Dakle, lijevi klik već 2. put popravljam. Što se događa?
Registrira ga kao doubleclick, i jako je čest problem. "Rješava" se tako da se na microswitch naspreja WD40 i isklikće do smrti. Onda to radi kojih mjesec dana, pa opet.

Scroll se razlohao da je to jezivo. Svaki drugi put stane između 2 zupca, a to se ne da popraviti jer je cijeli mehanizam od scrolla u jednom nerastavljivom sklopu, koji je uz to, pogađate, zalemljen za pločicu."

"Ok, ekipa, nakon 3. (!) WD-40-iziranja lijevog mouse buttona mi je pukao film.

Nabijem i njih i njihove Hyperštex™ gumbe.
Izrada je na rangu Trusta i Geniusa 525.
Ako ovo nije dobar primjer made-in-chinititisa, ne znam što je."

"Samo mi se zblesirao 2puta kada sam isao firmware updejtati... smrzao se i nereagira dok ne restartam komp... ono WTF?
Pa sam odustao... (bio sam preumoran)..."

"Na sreću sam sa podlogom dobio malo teflonske trake. Al i bez tog problema mis je s.anje."

"evo, i ja postao ponosni vlasnik Deathaddera

jel probao neko update-at firmware na Visti 64-bit...ne uspjevam...osim sto se smrzne mis(sto je normalno), find new hardware mi ne nalazi mis kad se pokrene...

inace, jako sam zadovoljan sa misonjom...javit cu kad/ako ce se pocet padovi habat...

jedino me jebe da po meni pretjerana osjetljivost...pase mi na vece pomake, ali kad moram pogodit malu ikonicu neku koja mi je blizu kursora i mali je pomak, onda imam problema...imam iskljucen acceleration koji bi vjerojatno rjesio taj problem... koje postavke osjetljivosti su vama najugodnije za rad u win, a koje za igranje?"

"evo, dobio odgovor od Razor supporta...

update firmware-a nije moguc na Vista 64-bit platformi

veli lik da ga instaliram na win xp 32-bit i da ga tam flasham...

e sad..reko, nema problema, imam drugi komp doma umrezen sa XP ionako...al tam nisam ni uspio drivere instalirat, ne vjerujem...nakon sto trazi, veli da mu fali adder.sys file, a nakon kaj ga skopam veli da je incorrect version...jel imo jos ko takvih problema?"

"firmware se ne moze flashati na 64-bitnoj platformi, vele...

reko, ajd, nije neki problem, stari komp mi je jos uvijek doma umrezen...sa winXp 32-bit...

instaliram drivere sa CD-a, ustekam ga u USB port i srusi mi komp sa BSoD"

I tako zeljene stvari vlasnika tako odlicnoga misa za kojega iskesiraju finu lovu:

"Neki dan je izašao novi firmware, v1.28NDC!"

Sta....ceka se neki SP za mis da napokon proradi kako treba!?

Nisam nikakav "fan" bilo koje "marke"....ali po ovome je bolje uzeti neki drlog od 50-ak kn posto ja ni sa takvima nisam imao ni slicne problme kao ekipa sa ovim Razerom.
Zalosno je sto das toliko love za neki mis i onda svi ti problemi! Katastrofa!
I sta onda reci kada sve to citas od "zadovoljnih" korisnika!? Da Razer radi ok miseve!? Osobno nisam nikada imao Razer mis (htio kupiti tipkovnicu njihovu no kada sam vidio da nemaju podrsku za Win7 x64 lagano sam odustao i hvala Bogu da sam to procitao na vrijeme), a nakon sto sam ovo procitao bjezati cu od Razer miseva kao vrag od tamjana.
Ovo samo potvrduje da su svi testovi po netu i tako hvaljenim casopisima jedno veliko smece i naravno reklama.....
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 14:23   #83
generic9974
Premium
Moj komp
 
generic9974's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zg
Postovi: 83
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova

Nisam nikakav "fan" bilo koje "marke"....ali po ovome je bolje uzeti neki drlog od 50-ak kn posto ja ni sa takvima nisam imao ni slicne problme kao ekipa sa ovim Razerom.
ako sa misem od 50 kuna nisi imao problema i zadovoljan si ......vjerojatno nista od ovog ne bi primjetio da ga koristis ... no zasto davati 350 kuna kad te zadovolji i ovaj od 50

firmware ne radi na W7/64bit ...
pa ako bas nemas drugi OS na stroju ... napravi upgrade na bilo kojem drugom racunalu ... firmware ostaje u misu

driveri? ... pa ubodes mis i radi kao i svaki drugi ali ako te ne zadovoljava da radi kao svaki drugi i zelis recimo da ti na desni klik ispise slovo Đ u notepadu ili imas istegnut kvadriceps pa ti je tlaka vuci mis puno prema gore ali lijevo-desno ti ne smeta onda ti trebaju driveri

ali osjecaj drzanja u rukama ovog misa i misa od 50 kuna .... ogromna .. pogotovo ako mis drzis 8,10 ili 12 sati dnevno
__________________
generic9974 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 23:05   #84
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor generic9974 Pregled postova
ako sa misem od 50 kuna nisi imao problema i zadovoljan si ......vjerojatno nista od ovog ne bi primjetio da ga koristis ... no zasto davati 350 kuna kad te zadovolji i ovaj od 50

firmware ne radi na W7/64bit ...
pa ako bas nemas drugi OS na stroju ... napravi upgrade na bilo kojem drugom racunalu ... firmware ostaje u misu

driveri? ... pa ubodes mis i radi kao i svaki drugi ali ako te ne zadovoljava da radi kao svaki drugi i zelis recimo da ti na desni klik ispise slovo Đ u notepadu ili imas istegnut kvadriceps pa ti je tlaka vuci mis puno prema gore ali lijevo-desno ti ne smeta onda ti trebaju driveri

ali osjecaj drzanja u rukama ovog misa i misa od 50 kuna .... ogromna .. pogotovo ako mis drzis 8,10 ili 12 sati dnevno

svasta..
recimo ja sam imao Lachesis koji je u to vrijeme bio najjaci model od Razera (prije jedno godinu dana) i samo problem na problem. Recimo ako sam upalio komp, sve je radilo ok. slucaju ako sam resetirao tj ponovno pokrenuo racunalo, mis NIJE RADIO!!! morao sam ga iscupati i ponovno staviti u utor da bi proradio. Naravno sve firmware-e sam probao i svaki je imao musica na svoju stranu. Mis u to vrijeme nije bio star vise od 3-4 mjeseca. Ma katastrofa za jedan mis od cca 500 kn, tako da razumijem kolegu koji je razocaran s razerovim misem. Logitech je godinama isprijed Razera, no razumijem i tebe, imas doticni mis pa ga moras i braniti.
Sve u svemu, razer nece vise tako brzo kod mene, a koliko vidim niti kod kolege. Imaju previse problema da bi ih covjek uzeo pod gamerske i pouzdane miseve...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 23:18   #85
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Ja ne mogu vjerovati što čitam gore Imam Death Addera već skoro godinu i pol i nikakvih problema s njim, plug -> install drivera -> namjestim osjetljivost i vozi! Nožice se još ni dopola nisu istrošile (ispod je CM aluminijska podloga), scroll radi kao prvog dana, tipke isto, ono?
are you talking about?
Tko zna, možda su ovi u Razeru izbacili pokoju defektu seriju u međuvremenu? Do sada sam samo čuo od frenda koji ima identičan miš da mu tu i tamo lijeva tipka napravi double click i to mi je bilo čudno za tako skup komad periferije i sad ovo...
I'm shocked and appauld!
__________________

C L O W N I N G A R O U N D

Zadnje izmijenjeno od: Doink the Clown. 14.01.2010. u 23:51.
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2010., 23:45   #86
znj
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
čini se da ja svog mx518 neću dat ni za živu glavu, jer je pouzdan miš (prema ovome gore) rjeđi od zvijezda iznad Zagreba
znj je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 12:50   #87
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor generic9974 Pregled postova
ako sa misem od 50 kuna nisi imao problema i zadovoljan si ......vjerojatno nista od ovog ne bi primjetio da ga koristis ... no zasto davati 350 kuna kad te zadovolji i ovaj od 50

firmware ne radi na W7/64bit ...
pa ako bas nemas drugi OS na stroju ... napravi upgrade na bilo kojem drugom racunalu ... firmware ostaje u misu

driveri? ... pa ubodes mis i radi kao i svaki drugi ali ako te ne zadovoljava da radi kao svaki drugi i zelis recimo da ti na desni klik ispise slovo Đ u notepadu ili imas istegnut kvadriceps pa ti je tlaka vuci mis puno prema gore ali lijevo-desno ti ne smeta onda ti trebaju driveri

ali osjecaj drzanja u rukama ovog misa i misa od 50 kuna .... ogromna .. pogotovo ako mis drzis 8,10 ili 12 sati dnevno
Tko je rekao da sam "zadovoljan sa misem od 50 kn"!?
Pogledaj malo bolje sta sam napisao.....tj. samo sam citirao ekipu koja je pisala svoja iskustva i rekao da po onome sto sam procitao je bolji mis za 50 kn jer sa takvim nisam imao ni slicnih problema kao ekipa za ovim Razerima. Inace koristim skoro 2 god. Logitech G5 rev. 2 i nikada nisam imao nikakvih problema. Imao sam i jos par "skupljih" Logitech miseva no ostao sam na G5 rev. 2 posto mi se pokazao kao najbolji......no to je moja ruka i moje misljenje naravno.
Ponavljam jos jednom, nisam nikakav "fan" logitecha ili bilo koje druge markice....ali ovakve stvari su jednostavno nedopustive ako vec toliko das love za neki mis.....
Sta ocekivati od misa!? Da radi kako treba zar ne!? Lijepo ga spojis u komp, instaliras drivere i zaboravis na njega.....a ne da imas sve te probleme sa misem!
Nisam nikada koristio Razer proizvode (osim Goliathus podloge za mis koja mi je odlicna ) i nakon sto ovo procitam sta kaze ekipa koja ima navedeni mis sta da mislim!? Da je to ok mis!? Meni bas tako i ne izgleda.
Mozda je to bila neka losa serija.....mozda su na ne znam koji nacin "mrcvarili" mis...a mozda su u sumi.... uglavnom meni ne izgleda kao neki dobar proizvod.
Inace mis "drzim" u ruci cca 15-ak sati dnevno i da me mis tako hebe kao vecinu ekipe davno bih ga zavitlo u zid.
Clown evo kaze da nema nikakvih problema, sto je uistinu rijetkost u ovoj temi pa moguce da je pokupio dobar primjerak misa....no kupnja tako skupog misa ne bi trebala biti "lutrija" i stvarno je zalosno ako je istina sve ono sto su vlasnici napisali.
Dok isto tako vjerujem i Alenu i njegovom iskustvu jer nema razloga da covjek laze, a imao je npr. Razer Lachesis.....jer po nekoj logici da mu je mis bi ok onda bi ga i ostavio te ga i danas koristio.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 13:15   #88
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Frendos sve što kažeš stoji i nema razloga da ti ne vjerujem alii ja se tu još čudom čudim na sve ove periferne peripetije i nije mi jasno kako me to zaobišlo ako toliko ljudi ima probleme?
Još mi samo nije jasno čemu update firmwarea? To je potrebno za Vistu/Win 7? Pošto sam još na xp-u nisam stvarno do sada imao potrebu da stavim novi firmware jer sve radi besprijekorno pa ako sa starijom verzijom miš ne radi na novijim Windowsima da znam što me čeka
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 13:55   #89
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Imam DeathAddera vec 1,5 god. i sve mi radi savrseno... Nikakvi double-clickovi ili razmrdavanje scrolla, padovi su jos uvijek ok debljine (doduse koristim ga na lakiranom stolu)...Prije sam imao XP, ukopcao sam mis, instalirao drivere sa CD-a, podesio si postavke kako mi pase i sve radi. Sada imam Vistu SP2 Ultimate i opet isti postupak kao na XP-u... Nisam imao nikakve potrebe za updateom FW-a, sve mi radi kako spada.

Ali frend ima Lachesisa i znao mu je par puta zastekati (ne rade tipke nego samo micanje kursora) na Visti, na XP-u mu je sve najnormalnije radilo, sada mu je OK, valjda se opametio??!?

Nisam fan Razera, tipkovnicu imam Logi UltraX vec 4 godine i sve tipke rade osim sto su se slova izlizala, takoder imam i Logi Wingman Formula Force GP volan koji me odlicno sluzi vec 6 godina. Sto se tice Deathaddera i njegove cijene, meni vrijedi svake kune koje sam dao za njega. Ali za Razerove tipkovnice ili slusalice, nedaj Boze zvucnike nedam tu lovu koliko kostaju, za mene nemaju bas opravdanja za takve cijene...
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 12:10   #90
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Heh, ma dobar je miš DeathAdder, ja sam očito jedini koji je imao te probleme.
Očito neki defektni miš. Skoro ću ga morat mijenjat jer scroll sada u 50% slučajeva okine dvaput, iako su nove nožice zakon, i tipke rade kak spada.

PS, upravo saznao, ne instalirati 1.31 firmware za deathadder jer uključuje drifting, tj, pokušava se zaključati na x/y osi kad je to moguće. Smrt za headshotove.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na