Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2018., 13:47   #39751
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Ako je auto na firmu, onda xy dnevnih dohodaka firme. Ako je auto tuđi, onda xy dohodaka vlasnika vozila.

Ako auto glasi na osobu koja nema primanja, onda uskače porezna i češlja prihode plus što se kazna računa prema imovini osobe na koju je auto ili roditelja iste.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 13:49   #39752
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Ako je auto na firmu, onda xy dnevnih dohodaka firme. Ako je auto tuđi, onda xy dohodaka vlasnika vozila.
A na leasingu?

Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Ako auto glasi na osobu koja nema primanja, onda uskače porezna i češlja prihode plus što se kazna računa prema imovini osobe na koju je auto ili roditelja iste.
A porezna? Češlja? Ozbiljno?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 14:17   #39753
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 14:52   #39754
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova

Direktore šta bi s kolima? Čeka se nastavak priče
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 14:52   #39755
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Pusti ti kako se parkira nego reci tko je tebi ukrao xenone sa auta i da li si ih uopće imao?
Napravio si ovdje raspravu, napao ljude na tehničkom pregledu i sad mijenjaš temu.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 15:57   #39756
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Direktore šta bi s kolima? Čeka se nastavak priče
Ništa, promijenio sam žarulje, prošao tehnički i idući dan vratio stari xenon.

Vozim se kao i dosada, jedino što me koštalo malo vremena i živaca.

Na pred idući tehnički opet promijenim, prođem i vratim. Ionako auto prodajem nagodinu.
I još jedna pozitivna stvar u cijeloj priči je da vidim koliko tu ima jadnika koji pokušavaju trolati, ali im ni to ne uspijeva, kao ni većina stvari u životu.
Over and out.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:05   #39757
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ništa, promijenio sam žarulje, prošao tehnički i idući dan vratio stari xenon.

Vozim se kao i dosada, jedino što me koštalo malo vremena i živaca.

Na pred idući tehnički opet promijenim, prođem i vratim. Ionako auto prodajem nagodinu.
I još jedna pozitivna stvar u cijeloj priči je da vidim koliko tu ima jadnika koji pokušavaju trolati, ali im ni to ne uspijeva, kao ni većina stvari u životu.
Over and out.
Znači, ipak si ti stavljao te Kineze unutra. Reci tako i gotovo.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:05   #39758
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ništa, promijenio sam žarulje, prošao tehnički i idući dan vratio stari xenon.
Bravo, sad imaš tehnički neispravan auto na cesti sa drlog svjetlima s kojima samo smetaš drugima.
Policija inače ima pravo da te zaustavi i uputi na izvanredan tehnički pregled.

Citiraj:
I još jedna pozitivna stvar u cijeloj priči je da vidim koliko tu ima jadnika koji pokušavaju trolati, ali im ni to ne uspijeva, kao ni većina stvari u životu.
Ljude zanima kako je moguće da se na novom autu ugrađuje kineski xenon, pod kojom to osnovom?? Što je s garancijom auta?
Tako da mislim da si jedini trol ovdje ti jer cijela priča je očito izmišljena.
Nema nikakve šanse da su oni tebi ugradili taj xenon i cijelu tu priču s njihovim poklonom tebi si izmislio, ti dobro znaš popis opreme svog auta, tako da - ne trolaj više.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:06   #39759
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ništa, promijenio sam žarulje, prošao tehnički i idući dan vratio stari xenon.

Vozim se kao i dosada, jedino što me koštalo malo vremena i živaca.

Na pred idući tehnički opet promijenim, prođem i vratim. Ionako auto prodajem nagodinu.
I još jedna pozitivna stvar u cijeloj priči je da vidim koliko tu ima jadnika koji pokušavaju trolati, ali im ni to ne uspijeva, kao ni većina stvari u životu.
Over and out.
nema veze što sa starim "xenonom" nemoš proći tehnički te zasljepljuješ ljude okolo, sve dok se ti vozaš kao dasa direktor?
iskreno se nadam da na ovom forumu ima ljudi koji te znaju uživo
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:10   #39760
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Vraćam se, preko haube mi je netko ključem ili nečim oštrim napravio friž duljine nekih 30-40 cm.
https://pasteboard.co/HIZizbU.jpg
Uf, jedina sreća ovdje je što nije dovoljno duboko, pa se može ispolirati.

Ovo s micamacom čak i prolazi - vide se zasebne crte, kao da je jedna pandža zapela.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:12   #39761
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Kad se netko zaleti u tebe po noći na nekom brijegu jer ne vidi ništa, pa kaže policiji da ne vidi niš od tvojih svjetla, pa.l kad murja ustvrdi da imaš tehnički ne ispravan auto.. Bit će fun
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:25   #39762
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Uf, jedina sreća ovdje je što nije dovoljno duboko, pa se može ispolirati.

Ovo s micamacom čak i prolazi - vide se zasebne crte, kao da je jedna pandža zapela.

Auto mi je u ponedjeljak bilo na servisu, oprali su ga, ništa nije bilo takvo na haubi.
Jučer navečer kad sam ga parkirao ispred kuće na privatnom parkingu nije bilo ništa ovakvo, ujutro sam 90 % siguran kad sam parkirao ispred mjesta zločina da nije bilo ništa, i da se pojavilo u ovih 30 minuta dok je auto bilo parkirano.



Ako su stvarno micamace, ili imaju jebene pandže ili BMW ima loš lak


Probao sam ovaj test kojeg je headhog predložio, nakon što sam prolio vodom jedan dio friža je nestao, ali drugi veći dio je i dalje tu.




Evo jedna prigodna slika s obzirom na probleme sa svjetlima.
Rođak iz Njemačke mi je pričao da su kod njih u zadnje vrijeme jako popularne ove krađe:

Momci znaju posao, nisu oštetili ni branik.
Jedino mi se čini da su haubu malo ulupili.

Zadnje izmijenjeno od: Colop. 18.10.2018. u 16:30.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:26   #39763
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Znam, da, čitanje s razumijevanjem je problem. Pošto sam napisao da nisam ništa mijenjao na autu a brat bratu barem 5 puta već, ali to nije bitno jer eto.

Imate autokuću Kržak, broj je na netu, nazovite ih i pitajte da li ugrađuju aftermaket žarulje na NOVI auto ( je li moguće ).
Mislio sam da sam bio jasan i da je priča gotova no vidim da je zabavno pa ću se i ja zabavljati s vama. Pa dokle dotle.
Opet, čitanje s razumijevanjem je koji, 4-5 razred, možda i manji, znam da je to borba no opet, pokušajte: 6 godina mi nitko nije ništa rekao za svjetla, znači da ne osjepljujem nikog, i rekao mi je električar, da imam pranje farova prošao bi 100% jer je neka nova direktiva sad itd.
Razumijem stvarno i u meni se budi mala empatija prema ljudima koji žele da kažem da sam ugradio kineska svjetla u svoj auto na svoju ruku, ali tu vam zaista ne mogu pomoći jer tome nije tako.
Fasciniran sam zanimanjem, na početku sam bio malo i ljut no ovo mi je vrh vrhova rasprava, čak bi se netko i upoznavao što nemam ništa protiv, neka se javi ako želi, platim piće ili dva...

Što će tek biti ako nedaj bože bude neki ozbiljniji problem ili kvar, jedino što ću morati možda malo prilagoditi sadržaj, pošto vidim da se poruka koja se ponavlja 5-6 puta ne ide nekako u glavu, ali bože moj prilagoditi ću se, pojednostaviti ću stvar
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:30   #39764
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
@burmuz - gledaj kako si pisao prije koju godinu:
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Uhh što volim xenon seljo tjuning edition. Kada dolazi prema tebi prvo vidiš svjetlo kao da se Isus spušta s neba ili mothership a kad stigne onda sove popadaju s grana
Za tebe, i za druge ljude koji te napadaju - u RS-u III prve generacije postoje dvije mogućnosti:

- reflektorski far, i tu je onda burmuz u krivu ako je metnuo fejk xenone unutra jer zasljepljuje ljude i ide kontra onog što je pisao prije koju godinu

- bi-xenon far s lećom koji ima dodatnu H7 žarulju koja se pali uz dugo svjetlo u leći, i ako je zamijenjena ta žarulja dugog svjetla s fejk xenonom, ne vidim neki problem, jer se pali samo kad je upaljeno dugo svjetlo, ali to mi je nekako malo vjerojatno, da se išlo u preinake uz postojeći bi-xenon - to je ovo: https://youtu.be/_a4_jSSPXtU?t=11

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 18.10.2018. u 16:52.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:36   #39765
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
@burmuz Jedino ti ovdje ne citas sa razumijevanjem.



Zar tebe nimalo ne smeta i nije ti cudno da su ti isli na svoju ruku ugradjivati nelegalne kineske xenon zarulje u novi auto?



Uvjeri me u suprotno ali ja doslovno mislim da ti ovdje izostavljas ili svjesno lazes u toj cijeloj prici, gdje si im ti vjerojatno rekao da ti ugrade te kineske nelegalne zarulje u auto prije preuzimanja.



Nema bogovske sanse da ti je neki ovlasteni servis na svoju ruku isao ugradjivati kineske zarulje u auto.


Kao poklon oni daju gumene tepihe, ili neke pizdarije, ali sigurno ne kineske zarulje koje rade taj auto tehnicki neispravnim.



To sto si ti prolazio tehnicki ti nista ne znaci, imao sam i ja kineske xenone par godina i nitko nista nije govorio do jedne godine kad sam ih morao izvaditi.



Sad me potezes da iz Kanade nazovem auto kucu Krzak, da ih uputim na ovaj topic, pa nek se izjasne. Hocemo tako? Sto mislis kakav ce biti odgovor?


edit: zasto ovo govno stavlja duple trostruke prorede stlano?!!
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:38   #39766
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Zamolio kolegu koji ima megane GT kupljen kod Kržaka novog, lik dobio svjetla kao i ja .
Vidite da nema pranje farova, leće, štogod a novi je. Da li sad lažem?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	65274AA6-39EB-41DB-B9A3-E116CE27A680.jpeg‎
Views:	302
Size:	76.1 kB
ID:	20327  
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:39   #39767
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
@burmuz - gledaj kako si pisao prije koju godinu:


Za tebe, i za druge ljude koji te napadaju - u RS-u III prve generacije postoje dvije mogućnosti:

- reflektorski far, i tu je onda burmuz u krivu ako je metnuo fejk xenone unutra jer zasljepljuje ljude i ide kontra onog što je pisao prije koju godinu

- "bi"-xenon far s lećom koji ima dodatnu H7 žarulju koja se pali uz dugo svjetlo u leći, i ako je zamijenjena ta žarulja dugog svjetla s fejk xenonom, ne vidim neki problem, jer se pali samo kad je upaljeno dugo svjetlo, ali to mi je nekako malo vjerojatno, da se išlo u preinake uz postojećo bi-xenon - to je ovo: https://youtu.be/_a4_jSSPXtU?t=11

to dugo svjetlo je obicna haolgena zarulja. Bixenon ne znaci to sto ti mislis.



Ako malo bolje pogledas, svjetlo sa lecom ima u sebi klapnu koje onda otvori skroz pa ti tuce u daljinu isto taj xenon, plus dodatna H7 zarulja halogena samo za dugo svjetlo.



Identican princip imam na audiju.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:40   #39768
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Činjenica jest da je ono što si poslikao da je izvađeno fejk xenon, i činjenica jest da ovaj Megy sa zadnje slike ima fejk xenon u reflektorskom faru i nema teorije da ne zasljepljuje.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:47   #39769
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
to dugo svjetlo je obicna haolgena zarulja. Bixenon ne znaci to sto ti mislis.

Ako malo bolje pogledas, svjetlo sa lecom ima u sebi klapnu koje onda otvori skroz pa ti tuce u daljinu isto taj xenon, plus dodatna H7 zarulja halogena samo za dugo svjetlo.

Identican princip imam na audiju.
Ne?

Zašto ne bi bio bi-xenon ako uz klapnu u leći s xenon žaruljom ima i dodatnu H7 halogenu za dugo, pa se pale obje? Bi-xenon označava da su i duga i kratka xenon, a to kaj uz to ima dodatnu H7 halogenu, ne znači da nije bi-xenon. Pogledaj da se na videu i miče klapna u leći i pali H7 žaruljica.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 18.10.2018. u 16:53.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 16:59   #39770
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ma razumijem ja tebe, nego ti si gore napisao da su stavili xenon zarulju za to odvojeno dugo svjetlo mozda.

bi xenon je, to je ta samo fora da kratko svjetlo klapnu digne pa je onda "BI" a u biti je to ista zarulja i sve, samo eto, fore radi su morali nekako nazvati.



Ova odvojena zarulja za dugo svjetlo na meganu, je obicna halogena zarulja, ne xenon (ako si na videu referirao da je xenon i to dugo svjetlo? )



a burmuz je stavio da on ima najobicnije halogene farove bez lece i icega, i onda su mu oni na svoju ruku bez njegovog znanja isli ugraditi nekakav 7000k (bar po slici sto mu kolega ima) xenon.



boze sacuvaj, netko je ovdje grdo lagao, ili servis ili burmuz
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 17:04   #39771
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Zamolio kolegu koji ima megane GT kupljen kod Kržaka novog, lik dobio svjetla kao i ja .
Vidite da nema pranje farova, leće, štogod a novi je. Da li sad lažem?


Zbog takvih farova bi ja stavio led traku za u šumu na branik i palio po potrebi, ako covjek ne vidi sa halogenkama, jbg, da mu osvjetlim put
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 17:07   #39772
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
@burmuz - gledaj kako si pisao prije koju godinu:
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Uhh što volim xenon seljo tjuning edition. Kada dolazi prema tebi prvo vidiš svjetlo kao da se Isus spušta s neba ili mothership a kad stigne onda sove popadaju s grana
Ovo je blamiranje godine.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 17:34   #39773
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Ček, stvarno u ganc novom kupljenom autu u salonu (ne rabljeni) stavljeni kineski xenoni u farove?
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 18:00   #39774
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Došao sam u servis i objasnio situaciju, neka mi to srede kako znaju i umiju. Otišao sam na kavu tamo, došao lik za pol sata i kaže da je sredio. Platio 90 kn i vratio se na tehnički s plavim papirom i pokazao im svjetla i pustili me. Prije su svjetla bila bijela sad su žuta.

Dalje ne znam niti me ne zanima.
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Počinjete mi lagano ići na jetra, ako je ovo halogena onda ne znam. Sva sreća pa sam si ostavio ono što sam skinuo.
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ništa, promijenio sam žarulje, prošao tehnički i idući dan vratio stari xenon.

Vozim se kao i dosada, jedino što me koštalo malo vremena i živaca.

Na pred idući tehnički opet promijenim, prođem i vratim. Ionako auto prodajem nagodinu.
I još jedna pozitivna stvar u cijeloj priči je da vidim koliko tu ima jadnika koji pokušavaju trolati, ali im ni to ne uspijeva, kao ni većina stvari u životu.
Over and out.

Tko je na kraju vratio halogenke, autokuca koju si napao da rijese problem, koji su oni kao napravili, kako znaju, ili si ti sam vratio staro unutra?
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je online   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 18:20   #39775
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Otišao sam kod susjeda autoelektričara koji mi je vratio stare žarulje, dok sam nove halogene ostavio ako mi zatreba.
Inače, nisam vidio nigdje da mi se itko ispričao tko je tvrdio da lažem i ismijavao me da sam dobio novi auto s fake xenonom, a vidi sliku gore.
Treba imat kičmu jbg.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 18:32   #39776
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
stari ti imas problema sa citanjem i izokrecanjem cinjenica.



Znaci, i dalje ces zasljepljivati sve okolo po cesti sa svojim china shit ksenonima o kojima si hrabro pisao kako te je vec poklopio kolega forumas.



Izbjegavas dati pravi odgovor na masu pitanja ovdje, sto bi znacilo samo jednu stvar.



No da to sve zanemarimo, zar tebe uopce ne smeta da ti je netko u novi auto isao ugradjivati shit kineske xenone? jedini bezkicmenjak ovdje si ti nazalost.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 18:37   #39777
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Da završimo s pričom. Ja sam imao ugrađena aftermarket LED svjetla u svom autu, sa bitnom razlikom što ja u svom autu imam projektore a ne reflektore, što znači da je više manje svejedno koji drek stavio unutra, dokle god su projektori namješteni kak treba neće nikog zasljepit.. I bili su namješteni kako treba, ali gospodu na tehničkom ti to ne zanima. Kod njih je JEDINA ispravna oprema ona koja je došla na autu tvornički. Znači ako je standardna oprema za tvoj auto po opremi halogena žarulja onda unutra mora biti halogena žarulja i ništa drugo, osim ako nisi prošao atest. Dakle ako te policija zaustavi i odluče provjerit tvoja svjetla ili ako si u sudaru i utvrdi se da imaš 'neispravnu' opremu onda si tek u sranju jer će te osiguranje zajebat i svoje I tuđe troškove ti podmiriti. Ako ti se da riskirati ovo sve da ti auto izgleda ljepše samo naprijed, ja sam svoje izvadio, stavio kvalitetne halogene i sve ok..

Edit: a iz one slike je vrlo jasno da to nije tvornička oprema.

Zadnje izmijenjeno od: hedgehog. 18.10.2018. u 18:44.
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 18:47   #39778
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
Da završimo s pričom. Ja sam imao ugrađena aftermarket LED svjetla u svom autu, sa bitnom razlikom što ja u svom autu imam projektore a ne reflektore, što znači da je više manje svejedno koji drek stavio unutra, dokle god su projektori namješteni kak treba neće nikog zasljepit.. I bili su namješteni kako treba, ali gospodu na tehničkom ti to ne zanima. Kod njih je JEDINA ispravna oprema ona koja je došla na autu tvornički. Znači ako je standardna oprema za tvoj auto po opremi halogena žarulja onda unutra mora biti halogena žarulja i ništa drugo, osim ako nisi prošao atest. Dakle ako te policija zaustavi i odluče provjerit tvoja svjetla ili ako si u sudaru i utvrdi se da imaš 'neispravnu' opremu onda si tek u sranju jer će te osiguranje zajebat i svoje I tuđe troškove ti podmiriti. Ako ti se da riskirati ovo sve da ti auto izgleda ljepše samo naprijed, ja sam svoje izvadio, stavio kvalitetne halogene i sve ok..
Upravo tako. I zbog toga su me srušili na tehničkom. Pošto sam mislio da su svjetla ok jer sam takva dobio s novim autom i do sada sam 6 puta prošao, mislio sam da su u uredu. Nisam ekspert za svjetla i nisam se za to zanimao.
Izgleda da nisu i ok. Vjerojatno ću opet vratiti halogena i sve bude po PS-u.
Jel smo gotovi sad napokon?
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 18:47   #39779
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
a jel itko od vas ikad vidio policiju sa uređajem za kontrolu svjetala kao na tehničkom da stoji sa strane i zaustavlja?
ja nikad.
a onaj kombi Carine koji kontrolira jel se voziš na plavom dizelu ili loži milijun puta do sada

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2018., 18:48   #39780
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Stvarno su ovlašteni. Samo neznam kako.
Riskirati licencu zbog takve gluposti mi je... van svake pameti. Ali, Renault je to. Mislim da nema lošijih predstavnika od njihovih, u HR.
  Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na