Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2018., 12:01   #4681
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,153
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 12:08   #4682
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor tomov Pregled postova
Slali su u UK gdje su očigledno imali neku shemu ili su tamo platili što se platiti moralo a ti si u HR dobio pošiljku na kojoj je odredište pisalo UK dakle EU pa shodno tome nije bilo ni PDV.
Jel naručivao netko od Goldwaya zadnjih dana pa da mi može potvrditi da li na DHL i dalje prolazi bez PDV?
da ide bez problema..

from my Mate 10 Pro
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2018., 12:15   #4683
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
a taj EU PDV broj je ak imas firmu mozda?
jer ak je, onda necu ulazit u te rasprave. mozda vecina ima ujka, rodjota, tetku i sta ja znam sa firmom, al ja nazalost nemam nikog.



Otvoriš JDO za 10 kuna!
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 12:20   #4684
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 12:24   #4685
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova



Kako se neznate snaći?


Pokreneš ovdje grupu i vas xx sakupi lovu za registraciju JDO i onda kao osnivači tog JDO svaki si kupi mob. legalno i za bagatelu, a također i ostale stvari koje trebaju za rad tvrtke.


Nakon godinu dana zatvorite tvrtku i sve je legalno i po zakonu, jer ste lovu za opremanje tvrtke posudili tvrtki, tako da roba ide pod povrat duga.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 12:26   #4686
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Samo što vam je trošak zatvaranja fiktivno otvorenog jdoo koji ne obavlja nikakav posao par tisuća kuna, pa na više
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 12:26   #4687
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
aha znaci ipak nije 10kn.

edit: uhljebarska posla

mod, moze delete pliz
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 12:28   #4688
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
aha znaci ipak nije 10kn.
Ma jok, pa ono, ko da su baš svi u vladi/ministarstvima, koji pišu zakone, debili totalni pa će omogućit svakom cigimigi da si otvori firmu za 10kn, izvara šta treba izvarat i zatvori je za džabe. Moš mislit....
Zatvarali vi sami jdoo ili vam ga država zatvorila nakon, ako se ne varam, 3 godine bez podnošenja izvješća, trošak je 5-30.000kn. Pa vi otvarajte za 10kn
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 13:03   #4689
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
bio sam sarkastican na ovoga gore al smo kliknuli u isti tren pa ja potonuo ispod. alergican sam kad krenu pricice za malu decu. kolko sam se takvih s*anja nasluso u zivotu...
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 13:29   #4690
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Otvaranje firme da bi kupio kineski mob bez PDV? jbt sad sam sve vidio.
Rista je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2018., 13:46   #4691
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
EU PDV broj je ustvari HR+OIB firme/osobe. Zatražiš ga od Porezne i oni ti ga daju gratis.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 14:27   #4692
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Škicnite naslov teme molim vas. Vidjeti ćete da ste debelo zabrazdili

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 15:40   #4693
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
kupujte u HR
pomognite Vladi
a ne da još i pdv obilazite
a kad se pokvari.. onda bude mamicu im j***m, skupo za poslat ili neče prihvatit za garanciju
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 16:26   #4694
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
jedno pitanje za A2.
jel imaju enable-an tethering (Wi-Fi i BT)?
glupo pitanje, ali uprav sam procitao proucavajuci nesto drugo da neki proizvodaci blokaju doticne sto mi nema veze sa mozgom . meni je to jedna od najvaznijih funkcija.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 18:25   #4695
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Otvaranje firme da bi kupio kineski mob bez PDV? jbt sad sam sve vidio.

Prije 5 godina se pljuvalo po kineskim mobaćima.


Danas se prodaju kod nas uz PDV pa to kod nas košta 2000 kuna.


Moraš priznat da 197,95 EUR s dostavom za Xiaomi A2 4/64 je ipak puno manje od 2000 kunića.


Primer sam dao samo da kažem da na Honorbuy je veća cijena zajedno sa dostavom i da se negdje očito nešto plaća, samo ono kažu da nema PDV u cijeni i da se ne može odbiti a skuplji su od Amazon.de taman za onoliko koliko mi je skinuto na Amazon.de za iznos PDV.


I na kraju postavljam pitanje zašto ne bez PDV ako to kupujem za potrebe moje tvrtke, zašto da plaćam PDV i hranim Muljanik i slične tvrtke? Mene nitko ne sanira niti mi daje novce za plaću, a kao one man band tvrtka ne mogu čak niti bolovanje koristit jer mi ga nema tko zaraditi dok sam na bolovanju, a tvrtka plaća do xx dana bolovanje a onda tek ide iz kasice od HZZO ako te komisija ne vrati dan prije isteka xx dana na posao pa opet ispočetka na račun tvrtke. Dakle formalno imam prava po zakonu koja u praksi ne mogu koristiti i sada bih još po nekima ovdje trebao plaćati višu cijenu i PDV uhljebima da mogu prosipati novce kako se sjete, e neš, jer radi se o mojim novcima koje sam morao zaraditi.


A što se tiče garancije ona je sigurno kvalitetnija na Amazon.de nego na Honorbuy.


Neka kažu ovdje ljudi koji su kupili na Amazonu kakvo im je iskustvo sa garancijom na Amazonu kada im se proizvod pokvario i onda to usporedite sa garancijom i iskustom za robu kupljenom u RH.


Što se tiče otvaranje tvrtki da bi se kupilo bez PDV pitaj one koji to rade, ali ne kupuju kineske mobaće, već jako ozbiljne stvari i za jako puno novaca. Uvijek ima zakonskih mogućnosti da se neke stvari zaobiđu.


Ja sam se samo zezao, ali bitno niste uočili!


Pitali ste u vezi cijene na Honorbuy, a ja sam vam dao usporednu cijenu na Amazon.de kada se odbije PDV i koja je točno toliko niža od Honorbuy a koji kaže da se kod njega to ne plaća i da se PDV kod njih ne može odbiti jer ga nema. No sama cijena na Honorbuy govori da se negdje nešto platilo jer bi cijena trebala biti niža od one koju imaju na svojim stranicama.


Odnosno ako nigdje ništa nisu morali platiti, onda imaju znatno veću maržu od Amazona i to otprilike za iznos PDV.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 19:13   #4696
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Majke mi kakav si ti filozof i gnjavator zašto svaki tvoj post mora sadržavati neke osobne filozofije koje nemaju veze sa temom? Uljanik i geopolitičko stanje RH nije tema ni u ovom topicu ni na ovom forumu. Odavno sam rekao da osobno neću tolerirati politiku ovdje, kome krivo kome pravo. Bahat sam, bahat mi je stav oko toga, slažem se, ali mislim da nas sa time bombardiraju od svuda svakodnevno i previše, pa ne moramo o tome laprdat još i ovdje.

Nastavno na temu:

Prije 5 godina je bilo more smeća, poplava. Svaka garaža je radila smartphone kad su skužili da balkan kupuje ko mutav.

Xiaomi je brand koji je pristupio tome svemu ozbiljnije nego razni Mpai, Mstar, Mlais, MeeLee KeeTeeCh i ostali i tu su gdje jesu. Dok ovih ostalih nema. Ono što sam godinama laprdao što su neki ovdje doživjeli osobno (jer su brali proviziju ) je to da im je bio minus što nisu imali official support u EU za servis. Sad polako i to dolazi na mjesto tako se stvarno pomaci vide i to jako.

Pred 2 godine mi je bio problem dati 1500 kn za Xiaomi srednje/više klase. Ove godine bi bez beda dao 1500 kn za Note 5 npr da mi treba.

Što je bilo bilo je. Bitno je da se stvari razvijaju. Što više, to bolje za nas korisnike.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 19:25   #4697
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
nije Mpai,nego Mpei jednog sam neuspješno flešao,govno je jednostavno krepalo.i neka je
locks je online   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 19:27   #4698
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Molim lepo, znam što laprdam kolega

https://www.spemall.com/MPai-809T-Sm...uetooth_g.html

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 20:06   #4699
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Majke mi kakav si ti filozof i gnjavator zašto svaki tvoj post mora sadržavati neke osobne filozofije koje nemaju veze sa temom? Uljanik i geopolitičko stanje RH nije tema ni u ovom topicu ni na ovom forumu. Odavno sam rekao da osobno neću tolerirati politiku ovdje, kome krivo kome pravo. Bahat sam, bahat mi je stav oko toga, slažem se, ali mislim da nas sa time bombardiraju od svuda svakodnevno i previše, pa ne moramo o tome laprdat još i ovdje.

Nastavno na temu:

Prije 5 godina je bilo more smeća, poplava. Svaka garaža je radila smartphone kad su skužili da balkan kupuje ko mutav.

Xiaomi je brand koji je pristupio tome svemu ozbiljnije nego razni Mpai, Mstar, Mlais, MeeLee KeeTeeCh i ostali i tu su gdje jesu. Dok ovih ostalih nema. Ono što sam godinama laprdao što su neki ovdje doživjeli osobno (jer su brali proviziju ) je to da im je bio minus što nisu imali official support u EU za servis. Sad polako i to dolazi na mjesto tako se stvarno pomaci vide i to jako.

Pred 2 godine mi je bio problem dati 1500 kn za Xiaomi srednje/više klase. Ove godine bi bez beda dao 1500 kn za Note 5 npr da mi treba.

Što je bilo bilo je. Bitno je da se stvari razvijaju. Što više, to bolje za nas korisnike.

Sent from Usreo Mobara

Nadam se da nam je svima cilj nabaviti nešto po što povoljnijoj cijeni?


Pokazao sam ljudima da ako imaš tvrtku da je daleko isplativije kupiti na Amazon.de i da npr. Honorbuy u svojoj cijeni sadržava ipak neka davanja makar javno to negiraju, jer bi im cijene trebale biti u tom slučaju znatno niže ili na kraju imaju znatno veći profit.


Onih par opaski na koje se osvćeš je samo odgovor onima koji se isčuđavaju nekim stvarima i nemaju veze s politikom niti me politika zanima, ali kako da nekome objasnim zašto nema smisla kupiti kod nas i platiti PDV a na kraju proći lošije nego kupiti u trgovini unutar EU.


I na kraju kupio bih ja i kod nas u trgovini jer mi je cijena kada mi vrate za godinu dana PDV malo viša nego vani, ali nemaju ono što želim kupiti jer će im tek doći, a ono što imaju ne odgovara mi boja (mrzim bijelu boju oko rubova ekrana). Crna boja za isti model koštala je 250 kuna više što mi je ipak previše.


Ostaje činjenica da se Xiaomi mobiteli srednje klase (636 i 660) nalaze u rangu od 100 EUR u odnosu na višu klasu (845) po cijenama vani. Pričamo o standardnim modelima 4/64.

Kod nas je to ipak malo drugačije i razlike su veće, a i boja se ponekad naplaćuje poprilično, naravno slično je i u nekim trgovinama vani, no izbor trgovina je ogroman pa se uvijek može naći što tražiš i po cijeni koju tražiš, za razliku od nas gdje je broj trgovina mali što je i logično pa se i nema ponekad neki izbor nego naručiti iz EU.


Za kraj držimo se teme pa postavljam pitanje dali netko zna koji je najjeftiniji QC4.0+ punjač, jer ovo što gledam je poprilična cijena.


QC3.0 su cijene bagatela, no ovi drugi QC4.0 imaju poprilične cijene https://www.aliexpress.com/item/USB-...a-8d2881677b23


a sve to vežem na vijest https://www.xda-developers.com/xiaom...rge-4-0-india/

za što se nadam da će se na svim 660 mobovima moći softverski omogućiti.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 20:08   #4700
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
jedno pitanje za A2.
jel imaju enable-an tethering (Wi-Fi i BT)?
glupo pitanje, ali uprav sam procitao proucavajuci nesto drugo da neki proizvodaci blokaju doticne sto mi nema veze sa mozgom . meni je to jedna od najvaznijih funkcija.
Da.
Mislim da si naletio na staru vijest i da to više nitko ne blokira.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 21:26   #4701
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Ima li netko problema s internet vezom na A1? Igrao sam se danas na jednom i nikako dobiti 4G da radi. Meni Mate 10 hvata istu mrežu i 4G radi normalno. To već postaje globalni problem, samo u ovoj temi hrpa ljudi ima problem sa signalom, da ne govorim o ostalim forumima, užas...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 21:41   #4702
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ima li netko problema s internet vezom na A1? Igrao sam se danas na jednom i nikako dobiti 4G da radi. Meni Mate 10 hvata istu mrežu i 4G radi normalno. To već postaje globalni problem, samo u ovoj temi hrpa ljudi ima problem sa signalom, da ne govorim o ostalim forumima, užas...
Provjeri APN postavke?
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 21:48   #4703
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Naravno da sam to prvo provjerio. Probao sam sve što se dalo, ali ne radi.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 21:51   #4704
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Molim lepo, znam što laprdam kolega

https://www.spemall.com/MPai-809T-Sm...uetooth_g.html

Sent from Usreo Mobara
a eto,postoji i Mpei i stvarno sam se borio s tim smećem i ne daj bože više

http://www.geekbuying.com/item/Mpei-...te-327862.html
locks je online   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 22:01   #4705
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Naravno da sam to prvo provjerio. Probao sam sve što se dalo, ali ne radi.
zabrinjavajuce .
jel to vezano za one frekvencije ili je to nest drugo sad u igri.
fakin lista bugova i problema postaje sve deblja na android one postavi od žaomi-ja :-(.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 22:05   #4706
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Ženin Mi A1 4g radi uredno, zadnji patch, sve stock, bonbon. Upravo pogledao.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 22:19   #4707
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
I kod mene na A2 sve radi na bon-bonu i nema nikakvih problema za sada
Moto001 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2018., 23:11   #4708
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Meni na Mi A1 radi 4G
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 26.10.2018., 08:41   #4709
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Naravno da sam to prvo provjerio. Probao sam sve što se dalo, ali ne radi.
Jesi probao sa programom VoLTE checker?Skini ga sa Google playa i probaj sa njim forsirati LTE.


Poslano sa mog C106 koristeći Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2018., 08:53   #4710
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Meni na Mi A1 radi 4G
Same here. A1 na A1 radi 4G
Elven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na