Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koji piknuti ?
HD2 9 26.47%
Desire 7 20.59%
i9000 23 67.65%
Anketa s više izbora. Glasači: 34. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.12.2014., 18:04   #5101
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Malo se zezam, ali to ne znači da ne volim Samsung, a kad si zaljubljen nisi svoj... Meni taj G350 jako baca na S4 mini koji sada imate @ Vip po 9 kuna jednokratno u L tarifi. Ako netko želi neka potrči prema najbližem Vip centru zbivanja i zgrabi svoj primjerak jer webshop im navodnjo kenja.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 18.12.2014., 18:16   #5102
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
i hrvati za onaj naš hrvatski mobitel kažu isto. neka polako moderator urgira
Ma šta bi mod urigiro. Ovaj zaslužuje svoj samostalni topic: Samsung mobile - The only one

Mislim upotpunosti mi je jasno zašto je nemoguće nać Xperiu Z3 u nekoj pristojnoj ponudi , svud su u svim akcijama samo samsung mobiteli .

Totalna dominacija
Forace je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.12.2014., 20:08   #5103
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
jopis jako si me razljutio svojim onemalovažavanjem Samsung softvera koji je po mom mišljenju (i mišljenju nekoliko milijuna ljudi diljem svijeta) sasvim dobar i pruža dobar user experience uz lijep dizajn koji savršeno nadopunjuje ljepotu njihovih uređaja. Da nije tako Samsung ne bi uz Apple bio glavni igrač na tržištu. Svaki od 5 Samsung uređaja koje sam koristio (a neke od njih i dalje koristim) pružili su mi iznimno zadovoljstvo i ugodno su me iznenadili nebrojeno puta svojom žilavom plastikom koja se za razliku od HTC aluminija nije deformirala pri prvom manjem padu. Nadalje, pošto sam svjestan da uređaji bez mana ne postoje, spreman sam im oprostiti tih par aplikacija kojima "truju" ništa manje guglovim glupostina zatrovan stock android. Molim te shvati da je tvoje pljuvanje Samsunga uzaludno i da neće polučiti rezultate jer Samsung ima ogromnu bazu fanova koji obožavaju njegove proizvode, a za razliku od ostalih wannabe top brendova Samsung nudi za svakoga ponešto, pa makar i sa 512MB memorije. Nije sve u brzini, brzina ponekad pokvari doživljaj slatkog iščekivanja dok ti se učitava stranica, a onaj famozni lag koji se desi jednom u 100 godina je meni osobno skroz simpatična stvar i tu vidim da je moj Samsung uređaj baš poput mene, nesavršen, ali za mnoge dovoljno dobar da ne bude okarakteriziran kao loš.

Sretan Božić svim ljubiteljima Samsunga, a onima koji se dvoume koji telefon odabrati za sebe, svoju bolju polovicu ili člana obitelji, odgovor je samo jedan, Samsung, naravno.
Ako išta cijenim, to je kad su ljudi u potpunosti spremni iznesti svoje mišljenje na vidjelo. Bez obzira što mi mislili o njima nakon toga. Izjava u rangu Zdravko M. u najačem žaru borbe s novinarima. HTC je neprijatelj koji sa svojim odličnim alu kućištem narušava savršeni komad bijele plastike.

Juhu i jupi, te naravno manjesedrogiraj.
keyser_s()ze je offline  
Staro 22.12.2014., 16:18   #5104
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
G3 ili S5 ili M8?

Ne mogu na tapatalku naci temu o izboru moba pa pitam ovako...

Bacio oko na gsm arenu i po googletu, al ispada da finese odlucuju izmedju ova 3... Ako ćem potpisivat ugovor kod providera opet, troumim se a nikako odluciti.

Volim jaku bakteriju, mogucnost rootanja i custom romovlja, redovno bug-fixanje, stabilnost i pouzdanost, dobru kameru, ne skripanje kucista...

Pa bih cijenio osobna iskustva i usporedbe... I eventualno prijedlog alternative, raspolozive u Vipu a da nije ajfon...
perich je offline  
Staro 22.12.2014., 16:54   #5105
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
U biti, voliš sve što vole mladi i uzeo bi mobitel po mogućnosti bez ijedne mane. :-)
Sretno.

Što se tiče tih mobitela, između samsung i htc uzeo bih htc. Lg nisam nikada probao.

Zadnje izmijenjeno od: Mikeyy. 22.12.2014. u 17:04.
Mikeyy je offline  
Staro 22.12.2014., 17:13   #5106
anthodorr
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
Trenutno imam S3 i u globalu sam jako zadovoljan, HTC sam imao onaj prvi Desire i bio jako zadovoljan... Kod LG me privlaci taj skoro pa bezelless design...

A da, volim sve sto vole mladi, osim Biebera i dugmetara.
anthodorr je offline  
Staro 22.12.2014., 17:16   #5107
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
HTC mi ima najbolje kućište, dok kad vidim kameru odmah ga otpišem pošto nju najčešće koristim pored poziva/poruka/Vibera.

LG mi se sviđa više radi kućišta i softvera, osobito kada se uzme u obzir kojom brzinom je izašao Lolipop update, među prvima, a kada pogledam XDA custom ROM-ovi i podrška čine se mrvicu bolji nego kod S5.

S5 mi prednjači radi malo bolje kamere, ali jako slični rezultati te radi IP certifikata.

Taman sam se odlučio na LG radi tog super tankog okvira i 5.5", kada sam shvatio da je Super AMOLED ubojica teška radi super crne i odlične vidljivosti na suncu.
Na tu važnu prednost me sasvim slučajno uputila Nokia 730 koju je član obitelji kupio i kad sam vidio tu crnu odmah sam znao da ne želim mobitel bez takvog displeja.

Nažalost gledajući listu na GSM Areni vezanu za vidljivost na suncu, S5 je gore u vrhu, dok je G3 negdje daleko ispod, tako da...

čekam prvi mjesec da vidim hoće li se predstaviti S6 i da li će TouchWiz biti "lakši" i da li napokon stiže kvalitetnije kućište makar kao u Note 4.

tOta je offline  
Staro 22.12.2014., 19:57   #5108
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Trebam preporuku moba do 400, maximum maximuma 500kn

Android
Moze novo,moze polovno
Ne mogu dobiti nista pametno za te novce, ali trazim sto bolje

Koristio bi ga uglavnom za radio i kao rezervu u slucaju da neciji mob u obitelji rikne

Znaci trazio bi neki maksimum za tu lovu

Nije bitan brand, jedini uvjet je android

EDIT: sve isto vrijedi,ali trazim tablet, a ne mobitel i ako je bas dobra ponuda moze se protegnuti koja kuna vise

Zadnje izmijenjeno od: L31. 22.12.2014. u 21:40.
L31 je offline  
Staro 22.12.2014., 22:35   #5109
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Ako išta cijenim, to je kad su ljudi u potpunosti spremni iznesti svoje mišljenje na vidjelo. Bez obzira što mi mislili o njima nakon toga. Izjava u rangu Zdravko M. u najačem žaru borbe s novinarima. HTC je neprijatelj koji sa svojim odličnim alu kućištem narušava savršeni komad bijele plastike.

Juhu i jupi, te naravno manjesedrogiraj.
nije to tako tragično.. novi samsunzi dolaze sa alu okvirom pa će tu biti equal..

ono što mene konkretno kod htc-a smeta je traljava izvedba iznutra..
izvana je M8 dosta veći od svog ekrana.
Za napravit mob tankih rubova sa većim displayem je potrebna naprednija tehnologija od te primjenjene na M8.
Kad već govorim o primjenjenoj tehnologiji izgooglaj slike "LG G3 inside" i "HTC M8 inside" i vidit ćeš da je prvi "čistog dizajna" da se tako izrazim a da je drugi obljepljen ko da su se djeca igrala metaliziranim folijama za "oklapanje" jer nisu mogli izbjeć "preslušavanja" i "interferencije" što bi se dalo nazvati i "fušanje"

kod nekog možebitnog pada, dijelovi hardvera znaju se odlijepiti od matične ploče jer su slijepljeni trakom za razliku od samsunga i LG-ja kod kojih je sve pedantno pošarafljeno micro šarafićima..

LG G3



HTC ONE M8



Samsung galaxy S5

imart je offline  
Staro 23.12.2014., 00:28   #5110
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
dabogda oni i dalje koristili metalizirane folije dokle god tako dobro drže, ima sam miljon HTCova, bacani su, padali, čak sa drugog kata i nikad se niti jedan nije razbio, ali slažem se da su veći nego konkurenti i to bih uz nedostatak fizičkih ili touch tipki vidio kao jedine nedostatke kod m8ice
naglasio bih da i g3 i s5 fali taj premium feel, taj užitak kad ga svaki put uzmeš u ruku i kažeš sebi, fino napravljan mobitel
jedini mob koji tu još može proć je po meni z3, isto jako fin mobitel
karlanal je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2014., 06:39   #5111
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
meni mob služi za komunikaciju a ne neki feel kad ga držim u ruci..
imart je offline  
Staro 23.12.2014., 10:31   #5112
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor L31 Pregled postova
Trebam preporuku moba do 400, maximum maximuma 500kn

Android
Moze novo,moze polovno
Ne mogu dobiti nista pametno za te novce, ali trazim sto bolje

Koristio bi ga uglavnom za radio i kao rezervu u slucaju da neciji mob u obitelji rikne

Znaci trazio bi neki maksimum za tu lovu

Nije bitan brand, jedini uvjet je android

EDIT: sve isto vrijedi,ali trazim tablet, a ne mobitel i ako je bas dobra ponuda moze se protegnuti koja kuna vise
U VIP web shopu Alcatel Pop C3 399 kn.
gil je offline  
Staro 23.12.2014., 13:28   #5113
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
meni mob služi za komunikaciju a ne neki feel kad ga držim u ruci..
i meni pošto imam mjesečne račune od oko 400-500 kuna ali se osjećam nekako glupo kad platim mob 4000 kuna a imam osjećaj da sam ga dobia u prašku, vjerojatno si jedan od onih kojemu baterija izdrži 3 dana, next please
karlanal je offline  
Staro 23.12.2014., 13:32   #5114
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor karlanal Pregled postova
i meni pošto imam mjesečne račune od oko 400-500 kuna ali se osjećam nekako glupo kad platim mob 4000 kuna a imam osjećaj da sam ga dobia u prašku, vjerojatno si jedan od onih kojemu baterija izdrži 3 dana, next please
Postoje i flat opcije s kojima bi srezao račune za 50-60%.
Juice je offline  
Staro 23.12.2014., 14:04   #5115
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Postoje i flat opcije s kojima bi srezao račune za 50-60%.
znam, imam flat sve, samo nažalost nema flat opcije za srbiju, bosnu i crnu goru a nemaju još svi viber i skype tako da, nebitno tia sam samo reć da i meni mob prvenstveno služi za komunikaciju i hvala na hintu

a za ove kojima je samo bitna komunikacija neka fino kupe nokiu 6110 i vozi miško
karlanal je offline  
Staro 23.12.2014., 16:40   #5116
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Traje mi jedan dan samo gledam u ekran a ne u kuciste lol..
A samsungov superamoled je bez konkurencije.. next please ;-)

Zadnje izmijenjeno od: imart. 23.12.2014. u 16:48.
imart je offline  
Staro 23.12.2014., 16:48   #5117
MesS
Buy now, cry later
Moj komp
 
MesS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 193
Da li ima itko tu na forumu One + One.
Jer za lovu koliko košta mislim da je zbilja flagship killer.
__________________
MesS je offline  
Staro 23.12.2014., 18:02   #5118
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
meni mob služi za komunikaciju a ne neki feel kad ga držim u ruci..
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
Traje mi jedan dan samo gledam u ekran a ne u kuciste lol..
Ali bitno da ti smeta kako je mobitel napravljen iznutra
wooden je offline  
Staro 23.12.2014., 18:06   #5119
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
ušao sam u nepotrebnu raspravu. nekome je bitno kako izgleda izvana, nekome kako izgleda iznutra a nekome kako radi.
da svi volimo iste mobitele, što bi drugi proizvođači radili. koliko različitih ljudi ima, toliko ima i različitih mobitela. tak da rasprava s moje strane u ovom smjeru staje i ja se iz nje povlačim..
imart je offline  
Staro 23.12.2014., 18:21   #5120
betlmaster
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 56
Citiraj:
Autor MesS Pregled postova
Da li ima itko tu na forumu One + One.
Jer za lovu koliko košta mislim da je zbilja flagship killer.
Ima bar jedan (+1 ). Kaj te zanima?
__________________
betlmaster
betlmaster je offline  
Staro 23.12.2014., 19:21   #5121
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
ušao sam u nepotrebnu raspravu. nekome je bitno kako izgleda izvana, nekome kako izgleda iznutra a nekome kako radi.
da svi volimo iste mobitele, što bi drugi proizvođači radili. koliko različitih ljudi ima, toliko ima i različitih mobitela. tak da rasprava s moje strane u ovom smjeru staje i ja se iz nje povlačim..
svak ima svoje prioritete ali je svima vjerojatno prvi kako mobitel radi
a tu je npr htc iako na papiru inferiorniji u praksi superiorniji od s5ice
sa g3icom sam se igra par sati i mob je ok, znači tu samsung već pada u drugi plan, kad k tome uzmemo da je m8ica IZVANA puno kvalitetnije napravljena
izbor mi je puno olakšan, kamera koja je na M8ici lošija nego na S5 i G3 zadovoljava moje potrebe i nije toliko loša koliko ju gade e sad kako ko voli
karlanal je offline  
Staro 23.12.2014., 20:02   #5122
MesS
Buy now, cry later
Moj komp
 
MesS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 193
Citiraj:
Autor betlmaster Pregled postova
Ima bar jedan (+1 ). Kaj te zanima?

Pa ono... sve me zanima.
Da li je zbilja ono što govore u recenzijama :
Možeš i ti svoju dat
__________________
MesS je offline  
Staro 23.12.2014., 22:26   #5123
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Huawei y300 za 300kn
Isplati li se?
Nema papire,ide s punjacem slusalicama i maskicom, star oko 6mj kako kaze prodavac
L31 je offline  
Staro 23.12.2014., 23:36   #5124
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Šta će ti papiri? Pa nije to tomos automatik iz 1989
Za te novce je OK. I bez papira
Brko je offline  
Staro 25.12.2014., 01:43   #5125
mirZ4
Premium
 
mirZ4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb trešnja
Postovi: 79
MODECOM Z46 ili Prestigio 5504

Pozdrav!
Dvoumim se između ovog Modecoma z46:
http://www.links.hr/?naziv=smartphon...kl=047.800.002

i Prestigia 5455duo:
http://www.links.hr/?naziv=smartphon...kl=041.200.048

ps. fulao sam naslov. link je točan!


Prvo, gledam links jer jedan od rijetkih ima 12 rata na AExpres Pbz.
Drugo, nisam isključiv. Dolazi sve u obzir u tom rangu cijene i petformansi.
Modecom je Poljska firma i nema je na GSM areni još.
Prvi puta idem na nešto što nije Htc, Sony, Nokia pa me zanimaju iskustva sa konkretnim firmama.
__________________
gigabyte ga-8i945p-g-rh
pentium D 930 3.00GHz 2x2Mb
leadtek gt 7600gt 256Mb ddr3
ram 2GB kingmax
monitor SAMSUNG 931bf


Zadnje izmijenjeno od: mirZ4. 25.12.2014. u 14:21.
mirZ4 je offline  
Staro 25.12.2014., 03:38   #5126
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Što god sam imao od Prestigia nije bilo kako treba. Za Modecom moram priznat,još nisam čuo...
smuchac je offline  
Staro 25.12.2014., 08:17   #5127
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
po meni je bolji izbor Prestigio jer ima podršku za 900Mhz frekvenciju i nešto noviji chipset.
chief_wolfinjo je offline  
Staro 25.12.2014., 09:12   #5128
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,352
Modecom.
tomek@vz je online  
Staro 25.12.2014., 09:38   #5129
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Nijedan. Ako ti Android nije pod 'mora biti', radije uzmi neku Lumiu u toj cjenovnoj kategoriji.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 25.12.2014., 13:30   #5130
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
kod nekog možebitnog pada, dijelovi hardvera znaju se odlijepiti od matične ploče jer su slijepljeni trakom za razliku od samsunga i LG-ja kod kojih je sve pedantno pošarafljeno micro šarafićima..
Daj mi slike tih mikro serafica jer ja kad sam rastavio G2 nisam naisao ni na jedan.

Nisam siguran al ovo lijepljenje kako si ti sebi interpretirao je vjerovatno krivo, nadalje traka je IMO tu da ako padne mobitel kuciste ne napravi kratki spoj na pcb-u mobitela.
kasko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na