Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2010., 23:09   #31
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
meni je bio rodjendan pa sam iskoristio priliku i "isprsio" se
da ga nisam uzeo ko zna gdje bi sve slusalice letile po sobi.. ali sad su uglavnom objesene na zvucniku koji visi na zidu posto mi je taj nosac iznad kreveta
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2010., 23:56   #32
Čevap
Premium
Moj komp
 
Čevap's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Split
Postovi: 47
Promjenio sam već par modela sennheiser slušalica i sa svima više manje
zadovoljan.Trenutno model HD 202 za svoju cijenu su više nego dobre.
Koliko para toliko muzike .
Čevap je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 13:22   #33
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Poslušao sam pun oraznoraznih Sennheiser modela, a doma imam moddane HD555, PX100, nekoliko buba-u-uho modela i dva hands free seta na mobitel. Poslušao sam i puno drugih modela i mogu reći da Sennheiser neke stvari radi dobro neke ne.

HD202 su OK sluške, HD201 smeće. Neke su pretihe, a od nekih sam očekivao više kao npr HD555. PX100 su naprosto izvanredne, pogotovo za tu cijenu. Hoću reći da se sa Sennheiserom itekako može (skupo) pogriješiti.

HD555 i HD595 su zapravo iste slušalice. Osi što HD595 dolazi sa stalkom za slušalice i komadićem plastike srebrne boje koji se sjaji (ne bi li izgledale ekskuzivno), HD555 ima iznutra nalijepljen komad damping materijala koji HD595 nema. I to plaćate ekstra 50€

HD555 imaju plastičan zvuk skoro kao Philips/Sony slušalice za 100kn, a HD595 imaju previše prštavi (svijetli) zvuk. Nimalo audiofilski kako se reklamiraju. Razlog je tome što su one zapravo poluzatvorene, odnosno imaju plastični grill koji smeta.

Nas par je izrezalo van to što je smetalo u HD555/HD595 (modali smo ih) i osobno sam dobio neusporedivo bolji zvuk na mojim HD555. Potpuno besplatno osim što sam izgubio garanciju

Ali isplatilo se.... ima cijeli thread tu o tome.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na