Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming > Konzole
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2014., 15:54   #301
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Izdrzat ce valjda Sa Sonyem imam dobra iskustva, neka tako i ostane!
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2014., 15:55   #302
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Editirao sam post prije, nadajmo se sreci
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2014., 12:43   #303
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Bio sam prije par dana u Areni u Santa Domenici i pitao sam za to produženo jamstvo....i veli lik dapače kune se da u tom periodu nakon godine dana, kad nastupa produženo jamstvo da ako se ustanovi kvar nema popravka već samo zamjena za novu konzolu....Ja ga pitam da li je to nova ili refurbished...on naglasi nova.....to bih još trebao negdje provjeriti da bude 100 % ali definitvno lajkam....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 12:47   #304
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Pročitaju se uvjeti tog produženog jamstva, to je dovoljno.
Ovo sve što kaže zaposlenik je rekla kazala i može ostati na tome. Jedino se papiru vjeruje.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 13:39   #305
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
nadam se da si upucen u rad santa domenica, evo mali dio nezadovoljnih https://www.facebook.com/pages/Sanct...366?sk=reviews

što su radili znaju i vrapci na grani, ima čitav topic na rebootu i moj post tu http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=300

ja zato zaobišao njih, neda mi se razmišljat za 3300kn hoće li me *ebat poslije u *upak
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 13:45   #306
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
nadam se da si upucen u rad santa domenica, evo mali dio nezadovoljnih https://www.facebook.com/pages/Sanct...366?sk=reviews

što su radili znaju i vrapci na grani, ima čitav topic na rebootu i moj post tu http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=300

ja zato zaobišao njih, neda mi se razmišljat za 3300kn hoće li me *ebat poslije u *upak
Je upoznat sam....zato nikad nebih ni kupio konzolu od njih ali imao sam viska vremena pa reko da ih barem malo propitam....

Jer tu garanciju daje sony a ne shop tako da je svejedno di se uzme......

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 21.10.2014. u 13:54.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 14:14   #307
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Ja sam uzeo, mirnije spavam
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 15:29   #308
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Bio sam prije par dana u Areni u Santa Domenici i pitao sam za to produženo jamstvo....i veli lik dapače kune se da u tom periodu nakon godine dana, kad nastupa produženo jamstvo da ako se ustanovi kvar nema popravka već samo zamjena za novu konzolu....Ja ga pitam da li je to nova ili refurbished...on naglasi nova.....to bih još trebao negdje provjeriti da bude 100 % ali definitvno lajkam....
Odi tam opet i reci djelatniku da ne laze,ovaj napaceni narod!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 15:37   #309
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
znači propaganda je? pih....

@virty daj plz poslikaj to dodatno jamstvo ako je na jednoj strani....nemrem naci nigdje na webu da pročitam uvjete...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 23:24   #310
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
znači propaganda je? pih....

@virty daj plz poslikaj to dodatno jamstvo ako je na jednoj strani....nemrem naci nigdje na webu da pročitam uvjete...
Vjerojatno misliš na dodatno jamstvo iz SD?
Ja sam kupio PS4 i dodatno jamstvo od 3 godine (1+3 godine) u TechnoMarketu. Prodavač je uredno objasnio da dodatno jamstvo vrijedi na kompletnu konzolu, ali ne i na gamepad.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.10.2014., 09:54   #311
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor virty Pregled postova
Vjerojatno misliš na dodatno jamstvo iz SD?
Ja sam kupio PS4 i dodatno jamstvo od 3 godine (1+3 godine) u TechnoMarketu. Prodavač je uredno objasnio da dodatno jamstvo vrijedi na kompletnu konzolu, ali ne i na gamepad.
Pa nebitno di je kupljeno to dodatno jamstvo......to daje zastupnik a ne shop.....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 10:09   #312
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
ekipa kaj igrate na ps4?
kak ste zadovoljni sa ps+ pretplatom?
ja sam ju uzeo na 12mj pa nisam bas odusevljen, nema obecanog drivecluba, a i ova 3 naslova su pušiona žešća...
jel se moze ocekivat u narednim mjesecima da dođu neki kvalitetniji naslovi?
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 10:44   #313
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Pa nebitno di je kupljeno to dodatno jamstvo......to daje zastupnik a ne shop.....
Prva godina jamstva je od Sonya/SD, dok je produženo jamstvo ispisano i ovjereno baš na papiru/jamstvena kartica od dućana. Imam i produženo jamstvo za PS Vitu kupljenu u SD i totalno drukčije izgleda od ovog u TechnoMarketu.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 10:47   #314
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
ekipa kaj igrate na ps4?
kak ste zadovoljni sa ps+ pretplatom?
ja sam ju uzeo na 12mj pa nisam bas odusevljen, nema obecanog drivecluba, a i ova 3 naslova su pušiona žešća...
jel se moze ocekivat u narednim mjesecima da dođu neki kvalitetniji naslovi?
I ja imam na 12 mjeseci PS+. Zasad meni bezvezne indijanske igre Par ih ima koje nisu ni loše. Ali u prvoj godini nisam niti očekivao neke jače naslove. A dobrih igara ima, van besplatnih ofc.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 11:39   #315
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Kak nema dobrih naslova, ili ocekujete cuda ili vam se ne igra pa samo drobite da nema niceg.

Igram vec tjedan dva TLOU i odusevljen sam, ne samo igrom nego i pricom...prije toga sam igral WD i fifu14, inf ss, killzone, cod...pa imas igara kolko te volja...ne kuzim o cemu se tu prica. A i sad su vani par novih...samo treba para ostalo je na izbor.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 13:27   #316
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Mislio je na ove sto se dobije besplatno sa pretplatom
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 15:29   #317
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Mislio je na ove sto se dobije besplatno sa pretplatom
tak je

odigrao sam i ja TLOU prije tjedan dana, šta reć, nešto najbolje što sam u životu cuo/vidio/igrao i prodao jucer

fifu 15 sam dobio u paketu sa konzolom, pa nju nekad odigram, isto odlicno zgleda i gameplay je super.
samo eto, imao 50$ i mislim si dal da kupim neku igru il uzmem pretplatu, i ja uzeo pretplatu, i trazim driveclub a ono štanga, normalno kasnije vidio po forumima da nista od toga...
idiot... trebo sam odma provjerit na netu a ne srljat
tješim se da ce tokom mjeseci ubacit neki dobar naslov u te ps+ igre
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 15:44   #318
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Mislio je na ove sto se dobije besplatno sa pretplatom
Eh sad ga hebi nisam skuzio.

Da ps+ jos uvjek ceka bolje dane....mozda za Bozic poklone nesto XD
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 16:08   #319
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Taman i ja započeo pustolovinu u The Last of Us
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 18:59   #320
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
igram ju zbilja već dva ako ne i tri tjedna, gušt mi je odigrat tih 1-2 sata dnevno ili u par dana jer ne stignem više, ali zbilja gušt. Al čini mi se da igri nikad kraja...vidim trofeje za prolaz po svim težinama, ma nema šanse da bi to mogo dva ili više put odigrat Zato sam si stavio na jednu težu razinu od normal i piči polako do kraja Igra zbilja vrijedna svake kune.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 10:24   #321
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Ja sam krenio odmah sa hard težinom.
Nije da ne ginem, al sve je to za ljude
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2014., 12:35   #322
celeronko
Premium
Moj komp
 
celeronko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: vk
Postovi: 95
Pozz!
Zanima me da li rade zamjenski joystici na ps4 ili samo org. , ako da koji?
celeronko je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2014., 14:35   #323
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Original samo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2014., 15:12   #324
celeronko
Premium
Moj komp
 
celeronko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: vk
Postovi: 95
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Original samo
Thanks !
celeronko je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2014., 12:36   #325
golfw12
Premium
Moj komp
 
golfw12's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 424
zanima me nešto o kupovini "polovnih" igara za ps4, pošto sam kupio ps na akciji sa gtav htio sam si kupiti još koju polovnu , gledam na njušci ovakve oglase s tekstom
Citiraj:
Metal Gear Solid Ground Zeroes
Prodajem digitalnu igru... Igrate sa svog accounta...
Citiraj:
Digitalne verzije igara koje funkcioniraju na način da igru downloadate sa PlayStation Stora brzo i jednostavno jer su već unaprijed kupljene za vas.

Igru igrate sa svojim vlastitim accountom.
- Sa dobivenim emailom i passwordom kreirate "new user" na Vašoj konzoli i nakon toga aktivirate account "activate"
- nakon sto ste se ulogirali, igru preuzimate iz "library" i nastavljate igrati sa svojim accountom...

Cijene igara se kreću od 100kn do 260kn...
Citiraj:
Prodajem digitalnu igru za PS4, FAR CRY 4. Dobijete user na kojem je već kupljena igra. (user/account)
Igru skidate sa Playstation storea na Vašu konzolu.
što bi to značilo? da je več neko jedanput kupio igru i preprodaje je do besvjesti?
pošto nisam nikad kupovao na ovaj način šta to meni znači kad bi je kupio, jel bi se to onda moglo protumačiti kao da mi neko gifta igru trajno na moj račun, znači igra je trajno "moja" u digitalnom obliku na hdd-u i na računu? i jel mogu dobiti ban ili da mi blokaju igricu ili nešt drugo..
__________________



CPU: AMD Ryzen 5 PRO 4650G@3.7GHz@ CM Hyper 212X

MBO: Gigabyte B450 AORUS PRO

RAM: 2 x 8 GB DDR4 3200Mhz CL16 Kingston HyperX Predator RGB

GPU: Radeon Onboard Graphics

SSD: Samsung 1Tb, NVMe

HDD: Seagate 1TB, Sata III

PSU: Corsair RM650X 650W

CASE: Phanteks ECLIPSE P400

MONITOR: AOC 24G2U @ 144HZ

MOUSE: Logitech MX518 Batman Edition

KEYBOARD: Logitech K200

PERIPHERY: RAZER Goliathus Control Alpha

OS: Windows 10 Home x64

PRINTER: HP LaserJet Pro M12w

CONNECT: T-Com VDSL 30/6 Mb Flat




CPU: Intel® Core™ i5-8250U@1.6GHz

RAM: 2 x 8 GB DDR4 2400Mhz

GPU: Intel® UHD Graphics 620

HDD: 256 GB M.2 SSD

PSU: HP 90W

LCD: 1.920 x 1.080 FHD-Display SVA

OS: Windows 10 Home x64

golfw12 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2014., 13:17   #326
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
ja ti neznam točno objasniti, ali ne bih se upuštao u to, radije kupi polovnu box verziju nego ove gluparije
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2014., 13:45   #327
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,233
Citiraj:
Autor golfw12 Pregled postova
zanima me nešto o kupovini "polovnih" igara za ps4, pošto sam kupio ps na akciji sa gtav htio sam si kupiti još koju polovnu , gledam na njušci ovakve oglase s tekstom






što bi to značilo? da je več neko jedanput kupio igru i preprodaje je do besvjesti?
pošto nisam nikad kupovao na ovaj način šta to meni znači kad bi je kupio, jel bi se to onda moglo protumačiti kao da mi neko gifta igru trajno na moj račun, znači igra je trajno "moja" u digitalnom obliku na hdd-u i na računu? i jel mogu dobiti ban ili da mi blokaju igricu ili nešt drugo..
Evo ja ću ti objasniti sve. Prvo što ću ti reći nemoj kupovati s njuškala. Ima dosta prevaranata i ljudi koji na tome pokušavaju zaraditi. Naime navedeni postupak ti se u žargonu zove Gameshare.

Što je to? To je postupak gdje dvije osobe kupe skupa jednu igru kako bi smanjili troškove. Kako to ide.

Napravi se novi PSN acc na kojem se pomoću PSN bonova kupi igra (kupuje se sa US trgovine jer su igre 60 USD što je oko 370 kn, ovisno o tečaju).

Ukratko, osoba A zatim na svoj PS4 doda novog korisnika i logira se na taj novi US PSN. Ode na library i skine kupljenu igru na svoj PS4. Zatim osoba B preko stranice Sony entertainment network-a promjeni šifru i deaktivira konzolu od Osobe A.

Nakon toga Osoba B skine igru na svoj PS4 i oboje mogu igrati tu igru E sad važno je napomenuti da A i B nemaju baš iste "ovlasti" nad igrom. Osoba A se u žargonu zove fantom, jer nakon deaktivacije igra na njegovoj konzoli postaje zacementirana za konzolu, i ne smije se brisati, niti se smije pristupati PSN-u sa kojeg je igra kupljena. Ako se napravi bilo šta od ovoga, igra se gubi. Zato kod ovakve kupovine Fantomi plaćaju manju cifru za igru (nepisano pravilo oko 120 - 130 kuna).

Za razliku os A, osoba B se zove nositelj i on može sa tim PSN-om s kojeg je kupljena igra raditi kaj mu je volja. Može ga prodati, brisati, instalirati bezbroj puta, itd... Zbog toga on plaća otprilike 240 - 250 kuna...

Uglavnom, znam da se ovako na prvu ovo sve čini komplicirano, ali stvarno nije komplicirano, i mogu se dosta jeftinije kupiti igre. Ja ovako kupujem sve i nisam nikad imao problema Za bilo kakve banove nemaš brige, jer ovo je neka vrsta rupe u sustavu koju je Sony omogućio

EDIT: Meni je ovakvo digitalno kupovanje igara puno bolje nego uzimati diskove, jer se jeftinije može uzeti igra, a i ne opterečuješ si laser na plesjki, pa ne moraš strahovati. Jedina mana je da se igre moraju downlodati na plejku za recimo neke novije igre dosežu i do 50 GB Ima i forum gdje se ljudi nalaze i kupuju puno igara na ovaj način, samo je od nedavno zatvoreno za nove članove jer su se pojavili ljudi koji to pokušavaju iskoristiti i zaraditi na tome (kao ovi sa Njuškala)
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2014., 14:07   #328
golfw12
Premium
Moj komp
 
golfw12's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 424
Znaci ovo gore sto sam naveo su "fantomski" racuni?
A kakva je situacija s igranjem online s tim istim igrama i s updatovima od tih igara?
Znaci gledajuci ovako ta igra je u biti vezana za konzolu, a ne za moj racun od psn-a?

Šibni na pm gdje nabavljas te igre tj. taj forum
__________________



CPU: AMD Ryzen 5 PRO 4650G@3.7GHz@ CM Hyper 212X

MBO: Gigabyte B450 AORUS PRO

RAM: 2 x 8 GB DDR4 3200Mhz CL16 Kingston HyperX Predator RGB

GPU: Radeon Onboard Graphics

SSD: Samsung 1Tb, NVMe

HDD: Seagate 1TB, Sata III

PSU: Corsair RM650X 650W

CASE: Phanteks ECLIPSE P400

MONITOR: AOC 24G2U @ 144HZ

MOUSE: Logitech MX518 Batman Edition

KEYBOARD: Logitech K200

PERIPHERY: RAZER Goliathus Control Alpha

OS: Windows 10 Home x64

PRINTER: HP LaserJet Pro M12w

CONNECT: T-Com VDSL 30/6 Mb Flat




CPU: Intel® Core™ i5-8250U@1.6GHz

RAM: 2 x 8 GB DDR4 2400Mhz

GPU: Intel® UHD Graphics 620

HDD: 256 GB M.2 SSD

PSU: HP 90W

LCD: 1.920 x 1.080 FHD-Display SVA

OS: Windows 10 Home x64

golfw12 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 01:19   #329
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Evo ja ću ti objasniti sve. Prvo što ću ti reći nemoj kupovati s njuškala. Ima dosta prevaranata i ljudi koji na tome pokušavaju zaraditi. Naime navedeni postupak ti se u žargonu zove Gameshare.

Što je to? To je postupak gdje dvije osobe kupe skupa jednu igru kako bi smanjili troškove. Kako to ide.

Napravi se novi PSN acc na kojem se pomoću PSN bonova kupi igra (kupuje se sa US trgovine jer su igre 60 USD što je oko 370 kn, ovisno o tečaju).

Ukratko, osoba A zatim na svoj PS4 doda novog korisnika i logira se na taj novi US PSN. Ode na library i skine kupljenu igru na svoj PS4. Zatim osoba B preko stranice Sony entertainment network-a promjeni šifru i deaktivira konzolu od Osobe A.

Nakon toga Osoba B skine igru na svoj PS4 i oboje mogu igrati tu igru E sad važno je napomenuti da A i B nemaju baš iste "ovlasti" nad igrom. Osoba A se u žargonu zove fantom, jer nakon deaktivacije igra na njegovoj konzoli postaje zacementirana za konzolu, i ne smije se brisati, niti se smije pristupati PSN-u sa kojeg je igra kupljena. Ako se napravi bilo šta od ovoga, igra se gubi. Zato kod ovakve kupovine Fantomi plaćaju manju cifru za igru (nepisano pravilo oko 120 - 130 kuna).

Za razliku os A, osoba B se zove nositelj i on može sa tim PSN-om s kojeg je kupljena igra raditi kaj mu je volja. Može ga prodati, brisati, instalirati bezbroj puta, itd... Zbog toga on plaća otprilike 240 - 250 kuna...

Uglavnom, znam da se ovako na prvu ovo sve čini komplicirano, ali stvarno nije komplicirano, i mogu se dosta jeftinije kupiti igre. Ja ovako kupujem sve i nisam nikad imao problema Za bilo kakve banove nemaš brige, jer ovo je neka vrsta rupe u sustavu koju je Sony omogućio

EDIT: Meni je ovakvo digitalno kupovanje igara puno bolje nego uzimati diskove, jer se jeftinije može uzeti igra, a i ne opterečuješ si laser na plesjki, pa ne moraš strahovati. Jedina mana je da se igre moraju downlodati na plejku za recimo neke novije igre dosežu i do 50 GB Ima i forum gdje se ljudi nalaze i kupuju puno igara na ovaj način, samo je od nedavno zatvoreno za nove članove jer su se pojavili ljudi koji to pokušavaju iskoristiti i zaraditi na tome (kao ovi sa Njuškala)
A daj mi reci kaj ja imam onda? Ja mislim da je fantom.

Moral sam naoraviti novi neki acc, i skinuo sam igru, ali da bih je igrao na svom acc koji je primaran moram igru pokrenut na tom useru s kojim sam akinul igru, i onda kad se igra pokrene moram prebacit na svoj user.

To sam kupio tek tak za probu, jer sam shvatio lika da mi govori da cu imati acc samo za download igre, a ne da moram i pokretat igru na tom acc...i kasnije mi je reko ak izbrisem konzolu da ta igra vise ne radi....tak da sam to lrvi,i zadnji put kupil.

Dok imam laser ne kupujem digitalne, jer ovo mi je bedasto stalno pokretat s nekog acc i onda za vrijeme igre mijenjat na moj acc...

Ja sam mislio da cu dobit neki novi acc i da skinem igru i nakon toga je mogu pokretat na svom acc i recimo igrat je i nakon kaj reinstaliram konzolu....

Zato kak mogu dati 15pkn tak mogu i 300 u pm i sve....

Po tvome sam ja kupio fantom, jel? Dok je nositeljski ovaj o kome sam ja prical i mislio da kulujem....jel tak?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 01:52   #330
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Da tvoj je fantom, jednom skineš i to je to, nositelj uvijek ima igru i može ju koliko god hoće puta skinut ponovno.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na