Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.12.2012., 23:52   #61
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor fant0mas Pregled postova
Jel neko več ustanovio zašto aplikacije s kartama ne rade? ima li ko šta mu na 4040 radi foursquare, endomondo, sports tracker...?
u krivoj si temi. ovo je o developmentu, a ne korištenju.
inače, na 4040 foursquare i karte rade savršeno. za endomondo ne znam, ali obzirom da još nisam naletio na aplikaciju koja ne bi radila, rekao bih da i to uredno radi.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 14:50   #62
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Neki su pitali pa sam napravio mali mod za PAP4300 iskljucivo za firmware 1.0.09.
Dakle, updatean je stock /system/app/SystemUI.apk tako da prikazuje i postotak baterije kao broj u Status baru.

Screenshot:



Kako bude to izgledalo po postocima za punjenje i praznjenje:




Download:
http://www.fileswap.com/dl/YS9eqV0VXi/

Upute (samo za rootane uredjaje!!!):
1. Mountati /system za RW
2. Preimenovati originalni /system/app/SystemUI.apk u nesto drugo recimo SystemUI.apk.bak
3. Kopirati downloadani SystemUI.apk u /system/app
4. chmod 644 /system/app/SystemUI.apk
5. Rebootati
6. uzivati u postotku baterije u status baru.

Za ne-rootane uredjaje postoji mali milijun aplikacija na google playu. Jedina razlika je sto kada se mijenja sistemska datoteke onda sve to skupa radi brze i trosi manje memorije.

VAZNO: Nakon moda ce vjerojatno pucati neka buduca OTA, ako se bude SystemUI.apk mijenjao, pa je potrebno pobrisati ovaj mod, a vratiti originalni file (koji je u koraku 2 bio preimenovan).

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 17.12.2012. u 23:22. Razlog: smanjena slika
alcem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2012., 21:09   #63
fant0mas
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: d
Postovi: 9
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
u krivoj si temi. ovo je o developmentu, a ne korištenju.
inače, na 4040 foursquare i karte rade savršeno. za endomondo ne znam, ali obzirom da još nisam naletio na aplikaciju koja ne bi radila, rekao bih da i to uredno radi.
meni i ssabljic-u ne rade... appovi striktno za gps - google maps i sygic mi rade normalno, jedino gps nije bas tocan, nađe me na 30m u najboljem slučaju (Gps test) ali neke druge aplikacije koje za svoju funkciju koriste bilo kakav gps positioning ne rade nego su ''stopped'' čim krenu sa tim gpsom... npr. sportstracker kad klikneš ''start new workout'' i endomondo kad hočeš provjeriti gdje se nalaziš na karti..

dal postoji mogučnost downgradeanja firmwarea ili da ponovo nekako flasham ovaj zadnji? sad imam root i zadnji OTA v1.10.
fant0mas je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 23:02   #64
zelkec
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 20
Alcem, svaka čast na bateriji probat ću to ovih dana pa javim utiske
zelkec je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2012., 23:39   #65
zelkec
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 20
Alcem stavio sam postotak baterije točno ono što sam tražio!!
Hvala!
Malo sam drugačije to izveo kroz ES file explorer s obzirom da on ima opciju da možeš kopati po root-u, a preko ADB-a nikad nisam skužio kako...
Uglavnom to je sad to...
zelkec je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2012., 23:59   #66
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor zelkec Pregled postova
Alcem stavio sam postotak baterije točno ono što sam tražio!!
Hvala!
Malo sam drugačije to izveo kroz ES file explorer s obzirom da on ima opciju da možeš kopati po root-u, a preko ADB-a nikad nisam skužio kako...
Uglavnom to je sad to...
Ajde, bas mi je drago da i tebi fercera.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2012., 15:05   #67
fant0mas
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: d
Postovi: 9
Smile

Citiraj:
Autor fant0mas Pregled postova
meni i ssabljic-u ne rade... appovi striktno za gps - google maps i sygic mi rade normalno, jedino gps nije bas tocan, nađe me na 30m u najboljem slučaju (Gps test) ali neke druge aplikacije koje za svoju funkciju koriste bilo kakav gps positioning ne rade nego su ''stopped'' čim krenu sa tim gpsom... npr. sportstracker kad klikneš ''start new workout'' i endomondo kad hočeš provjeriti gdje se nalaziš na karti..

dal postoji mogučnost downgradeanja firmwarea ili da ponovo nekako flasham ovaj zadnji? sad imam root i zadnji OTA v1.10.
ako koga zanima, konačno sam otkrio u čemu je bio problem...

aplikacijama koje koriste gps je falio fajl ''com.google.android.maps.jar'', u ''system/framework/'' folderu di bi mora bit ga nije bilo... nalazio se u ''system/frameworkS/'' folderu. trebalo ga je samo kopirati u ovog prvog. Sad ne znam jeli to neka glupa greška prestigio softwarea ili... ?

u tom ''frameworkS'' folderu je još jedan fajl ''com.google.android.media.effects.jar''. i njega sam kopirao u pravi framework folder. zna li neko čemu taj fajl služi?

Naravno za ovo je potreban root.

Uglavnom, sad sve radi bez greške.
fant0mas je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 10:38   #68
spockvk
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 4
Citiraj:
Autor fant0mas Pregled postova
ako koga zanima, konačno sam otkrio u čemu je bio problem...

aplikacijama koje koriste gps je falio fajl ''com.google.android.maps.jar'', u ''system/framework/'' folderu di bi mora bit ga nije bilo... nalazio se u ''system/frameworkS/'' folderu. trebalo ga je samo kopirati u ovog prvog. Sad ne znam jeli to neka glupa greška prestigio softwarea ili... ?

u tom ''frameworkS'' folderu je još jedan fajl ''com.google.android.media.effects.jar''. i njega sam kopirao u pravi framework folder. zna li neko čemu taj fajl služi?

Naravno za ovo je potreban root.

Uglavnom, sad sve radi bez greške.
Sve sam napravio kao i ti, ali i dalje nemogu dobiti gps signal.
Dali si pobrisao fajlove iz ''system/frameworkS/'' ?
Uglavnom imam 4040 i osim gps-a jako sam zadovoljan telefonom i svima bih ga preporučio.
spockvk je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 10:38   #69
spockvk
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 4
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Neki su pitali pa sam napravio mali mod za PAP4300 iskljucivo za firmware 1.0.09.
Dakle, updatean je stock /system/app/SystemUI.apk tako da prikazuje i postotak baterije kao broj u Status baru.

Screenshot:



Kako bude to izgledalo po postocima za punjenje i praznjenje:




Download:
http://www.fileswap.com/dl/YS9eqV0VXi/

Upute (samo za rootane uredjaje!!!):
1. Mountati /system za RW
2. Preimenovati originalni /system/app/SystemUI.apk u nesto drugo recimo SystemUI.apk.bak
3. Kopirati downloadani SystemUI.apk u /system/app
4. chmod 644 /system/app/SystemUI.apk
5. Rebootati
6. uzivati u postotku baterije u status baru.

Za ne-rootane uredjaje postoji mali milijun aplikacija na google playu. Jedina razlika je sto kada se mijenja sistemska datoteke onda sve to skupa radi brze i trosi manje memorije.

VAZNO: Nakon moda ce vjerojatno pucati neka buduca OTA, ako se bude SystemUI.apk mijenjao, pa je potrebno pobrisati ovaj mod, a vratiti originalni file (koji je u koraku 2 bio preimenovan).
Dali se ovo može napraviti i za 4040?
Hvala
spockvk je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 13:29   #70
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor spockvk Pregled postova
Dali se ovo može napraviti i za 4040?
Hvala
Moze na skoro svakom ICS uredjaju. Nece ti odgovarati file attachan za 4300 nego ces morati sam napraviti ako znas kako ili ako se nadje neki dev i za 4040.
Ja nemam taj uredjaj i nemam namjeru stavljati linkove na nesto napravljeno, a netestirano pa da mi poslije rodbinu spominju i slicno.
Vjerujem da na Google Playu ima i pokoja free aplikacija koja radi ovo isto ili slicno, ali dakako zauzima dodatno memoriju.

A ako mislis da znas sto radis mozes probati i http://uot.dakra.lt/ sam sebi skuhati.
Ako ne znas sto radis, onda mozda bolje posebna aplikacija s playa.

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 28.12.2012. u 13:37.
alcem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2013., 09:44   #71
fant0mas
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: d
Postovi: 9
Citiraj:
Autor spockvk Pregled postova
Sve sam napravio kao i ti, ali i dalje nemogu dobiti gps signal.
Dali si pobrisao fajlove iz ''system/frameworkS/'' ?
Uglavnom imam 4040 i osim gps-a jako sam zadovoljan telefonom i svima bih ga preporučio.
Nisam ništa brisao iz ''system/frameworkS/''
fant0mas je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 11:35   #72
Brkoni
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 33
zbunjen

@ alcem
ne kuzim korak 4?
Iskopiram apk, i ?
Inace izgleda OK
Pozdrav
Brkoni je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 18:24   #73
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Brkoni Pregled postova
@ alcem
ne kuzim korak 4?
Iskopiram apk, i ?
Inace izgleda OK
Pozdrav
4. korak postavlja permissione na datoteku iz komandne linije (shella) na -rw-r--r--. Mislim da se moze i preko ovih raznih root explorera i slicno.
Dakle user read i write permission, group i other samo read permission.

Iz komandne linije:
adb shell (startanje shella od mobitela preko adba)
su (eskaliranje privilegije, startanje tzv. root shella)
chmod 644 /system/app/SystemUI.apk (promjena permissiona na vec receni -rw-r--r--)
exit (izlazak iz root shella)
exit (izlazak iz adba)

Nota: se ne pise nego se samo stisne tipka Enter kao kraj naredbe.
Tekst u zagradi je znacenje svake pojedine naredbe.


Inace, nasao sam testni firmware 1.11 od cca 210 MB jer je kao univerzalni update s bilo koje verzije na 1.11 pa ako tko hoce probati nek se javi na PM. Ja nisam probao jer nigdje nema liste sto je promjenjeno.

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 02.01.2013. u 18:30.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 21:04   #74
lekru031
Registered User
Moj komp
 
lekru031's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 4
Smile ROot

Treba li za ovaj uređaj koristiti neki specifični postupak za rootanje ili se može koristiti općeniti root za ICS 4.0 Android?
Unaprijed hvala!
lekru031 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2013., 23:32   #75
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
e, proradio mi je google now na PAP 4040. Zadnjih sat vremena se igram s tim i ne radi ništa lošije nego na JB-u. Nisam siguran da li je nešto od stvari koje sam do sad napravio preduvijet, ali izgleda da je dovoljno samo pičit po ovim uputstvima:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1835199

U nedostatku radećeg CWM-a sam to sam skopirao na žgance, ali mislim da bi trebalo biti moguće ekstractati pomoću mobileuncle toolsa.

Eh da, uz to rade i kamera i gallery iz JB-a, ali za to neću ostavljat link jer taj tutorial lomi libove... bum probao uloviti vremnea pa dovršiti CWM i napraviti paket sa svim ovim stvarima.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 02:22   #76
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
molim pomoć ,s kojim programom i kako da se prebace podaci (games,music itd) s internal card na external cards(micro sd card) na prestigio pap 4040 i da li je to netko već napravio tako da mi može pomoći iz prve ruke .
hvala
Rješeno

Zadnje izmijenjeno od: poker. 04.01.2013. u 14:31. Razlog: dopuna
poker je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 10:26   #77
Brkoni
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 33
THX

@ alcem
Hvala, sad mi je jasno.
Ja koristim ES file explorer pa sam permision dodjeljivao s njim.
Jos kulike danas ide mod gore.

@ lekru031
ne znam na sto mislis pod "opceniti", al' vjerojatno na skriptu koja kola okolo. Ja sam s njom rootao 3 tableta i 4 telefona.
Brkoni je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 10:39   #78
fant0mas
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: d
Postovi: 9
Novi OTA za PAP4040 v.1.0.13. Meni izbaci error...
fant0mas je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 17:04   #79
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
hmmm... instalirati ili ne... :-/ ajd, neka ga nek mi sve prepiše pa ću se barem potrudit složit sve kak spada
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 19:51   #80
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
hmmm... instalirati ili ne... :-/ ajd, neka ga nek mi sve prepiše pa ću se barem potrudit složit sve kak spada
NE!

meni je zadnji update na 4040 zeznuo call log. naime, kad primam pozive, telefon mi ne čita imena iz imenika, te na ekranu prikazuje samo broj pozivatelja. system reset mi nije opcija, a googlanje mi nije dalo neku veliku pomoć. ako tko zna kako ovome doskočiti, bio bih iznimno zahvalan.

hmhm..... update stanja... nakon što sam napravio account removal i ponovno aktivirao google account, jedno vrijeme nisu se prikazivali brojevi, a sad je odjednom sve proradilo.

uglavnom, onaj novi update donosi dvije aplikacije od strane prestigia, titanium backupom sam ih promptno deinstalirao jer su blago rečeno "sra.." jedna se pali prilikom bootanja telefona, a ne služi ničem pametnom, izgleda kao neka vrsta servisa za dohvaćanje aplikacija (na popisu je bila samo jedna). servis se ne može tučno stopirati, a cijelo crijeme radi, pa sam ga ja dotukao hehe

Zadnje izmijenjeno od: bad_ri. 03.01.2013. u 20:04.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 21:00   #81
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor bad_ri Pregled postova
NE!

meni je zadnji update na 4040 zeznuo call log. naime, kad primam pozive, telefon mi ne čita imena iz imenika, te na ekranu prikazuje samo broj pozivatelja. system reset mi nije opcija, a googlanje mi nije dalo neku veliku pomoć. ako tko zna kako ovome doskočiti, bio bih iznimno zahvalan.

hmhm..... update stanja... nakon što sam napravio account removal i ponovno aktivirao google account, jedno vrijeme nisu se prikazivali brojevi, a sad je odjednom sve proradilo.

uglavnom, onaj novi update donosi dvije aplikacije od strane prestigia, titanium backupom sam ih promptno deinstalirao jer su blago rečeno "sra.." jedna se pali prilikom bootanja telefona, a ne služi ničem pametnom, izgleda kao neka vrsta servisa za dohvaćanje aplikacija (na popisu je bila samo jedna). servis se ne može tučno stopirati, a cijelo crijeme radi, pa sam ga ja dotukao hehe
kasno. i onak.. otelio sam se dok sam uopće maknuo sve svoje da bih mogao uopće instalirat update koji je... lijepo rečeno... update prestigiovih aplikacija i nekog gl library-a. I to je sve. Zbog toga sam si dao dobrih 6 sati posla.
Anyhow... nemam pojma zašto bi se itko mučio instaliranjem ovag update-a, osim ako vozite stock rom
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 21:54   #82
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
kasno. i onak.. otelio sam se dok sam uopće maknuo sve svoje da bih mogao uopće instalirat update koji je... lijepo rečeno... update prestigiovih aplikacija i nekog gl library-a. I to je sve. Zbog toga sam si dao dobrih 6 sati posla.
Anyhow... nemam pojma zašto bi se itko mučio instaliranjem ovag update-a, osim ako vozite stock rom

Uh, dobro da ste rekli ti i bad_ri. Nasao update za PAP4300 na 1.0.11, ocito isti drek... bilo bolje da su konacno stavili sve BT profile.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 22:33   #83
fant0mas
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: d
Postovi: 9
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
kasno. i onak.. otelio sam se dok sam uopće maknuo sve svoje da bih mogao uopće instalirat update koji je... lijepo rečeno... update prestigiovih aplikacija i nekog gl library-a. I to je sve. Zbog toga sam si dao dobrih 6 sati posla.
Anyhow... nemam pojma zašto bi se itko mučio instaliranjem ovag update-a, osim ako vozite stock rom
ček,ček, jesi li složio neki custom rom??

a port JB-a si prestao radit?
fant0mas je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2013., 13:41   #84
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Više ne znam kako instalirati Google Play Services :-/
Kad sam ga tek kupio sam imao isti problem, ali riješio kroz par sati. Ali sad cijelu večer, noć i dobar dio dana pokušavam i ne ide. A bez toga nikakvi novi appsi ne rade kak treba.
Ali dobra vijest - google now radi. I to odlično. Bejzikli sad pokušavam sve fino konačno složiti i zapakirati.
Za portanje JB-a nemam vremena jer puca na preloše načine, pa ću fejkat JB pomoću novih appsa.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2013., 21:16   #85
lekru031
Registered User
Moj komp
 
lekru031's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 4
Smile Root

Citiraj:
Autor Brkoni Pregled postova
@ alcem
Hvala, sad mi je jasno.
Ja koristim ES file explorer pa sam permision dodjeljivao s njim.
Jos kulike danas ide mod gore.

@ lekru031
ne znam na sto mislis pod "opceniti", al' vjerojatno na skriptu koja kola okolo. Ja sam s njom rootao 3 tableta i 4 telefona.
Pa mislim općenito za ICS uređaje
lekru031 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 00:54   #86
janjevac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
Fm radio

Slučajno sam obrisao stock radio na PAP4040. Ima li nekog dobre volje da uploada ovdje ili negdje i pošalje mi link za download na pvt?
Hvala unaprijed
janjevac je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 15:42   #87
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor janjevac Pregled postova
Slučajno sam obrisao stock radio na PAP4040. Ima li nekog dobre volje da uploada ovdje ili negdje i pošalje mi link za download na pvt?
Hvala unaprijed
stock radio? kao... flashao "radio" dio ROM-a, ili kao "obrisao prestigiovu FM radio aplikaciju" ? Ako je aplikaciju, onda nu http://goo.gl/O04tM iliti


BTW, čim napravim paket i smislim neku n00b-friendly proceduru koja obuhvaća rootanje + editiranje build.prop-a, počinjem isporučivati ofo :
http://goo.gl/djbER

Ako se nekome isprobava, slobodno si instalirate ovu aplikaciju i u build prop stavite ovo:


### OTA Updater
otaupdater.otaid=h01pap404001
otaupdater.otaver=001
otaupdater.otatime=20120105-0001
otaupdater.noflash=0
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.

Zadnje izmijenjeno od: horza. 06.01.2013. u 15:58.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 21:12   #88
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
znaci ne postoji prebacivanje applikacija na vanjsku sd karticu bez rutanja? damn...
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2013., 19:08   #89
janjevac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
Slučajno obrisao kad sam brisao nepotrebne aplikacije. Mobitel je rootan, a fm radio mi treba. Ova aplikacija koju sam skinuo se neće instalirati. Izbacuje "application not installed" error.
janjevac je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2013., 19:09   #90
janjevac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
stock radio? kao... flashao "radio" dio ROM-a, ili kao "obrisao prestigiovu FM radio aplikaciju" ? Ako je aplikaciju, onda nu http://goo.gl/O04tM iliti


BTW, čim napravim paket i smislim neku n00b-friendly proceduru koja obuhvaća rootanje + editiranje build.prop-a, počinjem isporučivati ofo :
http://goo.gl/djbER

Ako se nekome isprobava, slobodno si instalirate ovu aplikaciju i u build prop stavite ovo:


### OTA Updater
otaupdater.otaid=h01pap404001
otaupdater.otaver=001
otaupdater.otatime=20120105-0001
otaupdater.noflash=0

Slučajno obrisao kad sam brisao nepotrebne aplikacije. Mobitel je rootan, a fm radio mi treba. Ova aplikacija koju sam skinuo se neće instalirati. Izbacuje "application not installed" error.
janjevac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na