Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.07.2010., 20:48   #121
MP7
Premium
Moj komp
 
MP7's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 174
Mogli bi ste staviti na glavnoj stranici datum zadnje izmjene cjenika, ili u naslovu same datoteke cjenika npr. ostalo-cj240710.xls ili pak u samom xls-u da se negdje pročita unutra
MP7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 22:04   #122
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Do sad se cjenik nije mijenjao nikad pa za to nije bilo potrebe...
A trenutni je cjenik na reviziji jer zbog nenajavljenih troškova špeditera i transporta moramo malo korigirati cijene. Uglavnom od utorka - srijede ćemo nastaviti primati narudžbe sa sljedeću turu i novi cjenik će biti na webu za download
miki1981 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.07.2010., 22:33   #123
ChP3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Super slijedi slijedeca tura
Miki koliko imamo vremena za dostaviti slijedecu narudzbu ?
ChP3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 22:47   #124
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Polako ljudi, prvo loše vijesti, cijene će morati malo porasti...Noctua, coolink i rasurbo ne, ali ovi ostali brandovi da. Do utorka - srijede ćemo imat nove cijene, imali smo neke troškove ne najavljene od starne špeditera i transporta koji su...recimo samo - nezanemarivi, pa moramo korigirati cijene. Pokušat ćemo čim manje, ipak nam je u interesu da se roba kreće, po prvim proračunima bit će to manje od 10%, vjerujem cca 7-8% max. Vjerujte nije ni nama drago ali trenutno drukčije ne može. U svakom slučaju stavit ćemo ovdje obavijest kad napravimo novi cjenik i kad opet počnemo primat narudžbe, bit će to ili utorak ili srijedu.
Još jednom napominjem - Noctua, Coolink i Rasurbo ostaju cijene iste i za njih primamo narudžbe stalno, ovaj zastoj i promjene se odnose na ove druge brandove. Naravno sve narudžbe koju su do sad zaprimljne idu po cijenam po kojima smo ih i zaprimili.

Ujedno ćemo malo promijeniti i stvari na webu, tek toliko da bude uočljivije gde je download, a i cjenici će biti objedinjeni.

@ChP3 - imate vremena, narudžbe će se zaprimati cca 30ak dana, znači isporuka će biti za cca 40 dana.
Naravno uz dovoljno veliki interes rok se može i skratiti. Ali, opet kažem, sve će se točno znati do srijede.

Hvala svima na podršci u ovome projektu!

Zadnje izmijenjeno od: miki1981. 24.07.2010. u 22:54.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2010., 08:40   #125
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Post Lager

Za sve koji su nas nas pitali preko maila

na lageru od hladnjaka za CPU i GPU imamo
:

Arctic Cooling Accelero Twin Turbo Pro

Prolimatech MK-13 Multi-VGA Cooler

Prolimatech Mega Shadow

Prolimatech Megahalems Rev. B

Ima od svega po nekoliko komada
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 02:08   #126
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Vidim među brenovima ima i sličica od SteelSeries-a, zanimam me dali naručujete od njih robu i dali bih mogli uzeti OVO. Siguran sam da bi još ljudi bili interesirani za to, a i za ostale SS Gilde proizvode.

Edit: Sad vidim da ima na cjeniku tih glide proizvoda, može samo info koji od ova 2 su te mx "nožice": SteelSeries Glides - Logitech G-Serie/MX518 Refresh ili SteelSeries Glides - Logitech ili ništa od navedenog?
__________________


Zadnje izmijenjeno od: ShebY. 26.07.2010. u 02:18.
ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 09:46   #127
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Ne znam da li si čitao i gornje postove, uglavnom cijene na cjeniku će se povećati za par postotaka ( manje od 10%) cjenik će biti spreman u srijedu. I tada krećemo dalje sa narudžbama.
A u vezi tvog pitanja:

The SteelSeries Glide MX was designed especially for Logitech's range of optical gaming mice and reduces friction and provides for a smoother gliding experience. Recommended for use with all mouse pads, especially for use with hard mouse pads (hard plastic, glass and metal).




Q: What mice do you recommend this for?
A: The best optical gaming mice from Logitech: MX300, MX500, MX510 and MX518.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 20:31   #128
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ma znam, to da već sam kupovo to dok je bio stari s&s. Al na cjeniku imaju dva navedena:
SteelSeries Glides - Logitech G-Serie/MX518 Refresh
SteelSeries Glides - Logitech

pretpostavljam da su MX ovi drugi samo sam htjeo bit siguran, cjena nije problem vjeroatno ću uzet i podlogu odma. Sam još da pitam kako točno ide narudžba? Ja i šalje što hoću na onaj mail, vi nazad ponudu, ja uplatim pare i evo proizvoda? I nigdje nisam našo kolika je poštarina pa napišite ak može!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 22:24   #129
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Znači ovaj Logitech to je za MX seriju, a ovaj drugi je za G seriju i refresh MX518ke.
Znači ovaj prvi su one male nožice, 6 ovalnih, a ovaj drugi su 2 one velike skoro polukruga i ona treća mala uska elipsoidna.

Zatražiš ponudu, dobiješ ponudu, platiš, čekaš dok stigne. Dostava je 43,05 kn do 5 kg.
Cjenik koij je trenutno na webu, poet ponavljam nije točan, jer cijene će se dignuti nešto ( max do 10%). Isto tako bit će i novih stvari itd. Srijedu će biti i novi cjenik a i znat će se kad ide sljedeća narudžba, cca 40 dana kako sada stvari stoje.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 20:57   #130
MP7
Premium
Moj komp
 
MP7's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 174
Ova srijeda ili neka druga?
MP7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2010., 21:46   #131
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Ova srijeda, ali ipak neću stić sve sredit i napravit, tako da će bit sutra navečer i cjenik i datum umjesto danas.

EDIT: samo da javim da se još radi na cjeniku, raspored je bio pretrpan zadnjih dana pa zato i ovo kašnjenje 2 dnevno, ali sutra negdje prijepodneva se nadam da će sve bit na webu i da počinjemo primat narudžbe opet. Uglavnom biti će naravno obavijest ovdje.
Isprike na čekanju

Zadnje izmijenjeno od: miki1981. 30.07.2010. u 02:03.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 12:54   #132
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Novi cjenici i obavijesti

Evo isprika svima koij su čekali cjenik i datume...zbog poprilične gužve zadnjih dana nikako nisam uspio stić sve do jučer tj danas. Ali sad je cjenik upravo gotov, ubačeno i masu novih artikala. Cijene su kako smo i rekli išle gore nažalost, cca pola artikala poskupilo za 5 a pola za 10%. Ali to je sad to, ipak ne mogu dopustiti da budem na gubitku jer onda ništa od toga dugoročno.

Cijene Noctue, Coolinka i Rasurba su ostale naravno iste, i dalje vrlo povoljne, njihovi smo generalni uvoznici pa vam zato i možemo ponuditi cijene koje su tek neznatno više nego u EU.

Što se tiče datuma slijedećih narudžbi...
Noctua, Coolink i Rasurbo kao i do sad ide svakih mjesec dana, a nakon ljeta će i sve češće. Uglavnom narudžbe za sljedeću turu zaprimamo do 15.08. u cca 12 sati, a roba dolazi cca 7 dana nakon toga.

A sa ostalim brandovima ipak nismo u mogućnosti ostvariti 1 mjesečno za sada, pa tako narudžbe se počinju primati od sada, pa sve do kraja 09. mjeseca a roba dolazi nekih cca 7 -12 dana iza toga. Jednostavno zbog troškova transporta i uvoza moramo imati određenu vrijednost narudžbe da nebi bili u minusu, pa zato i nešto duži rokovi. Naravno ako interes bude poveći to se može i skratiti.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 15:00   #133
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Od novih stvari vidim: Corsair A50 & A70 (inace su preskupi s obzirom na konkurentne proizvode), kolekciju adidasa , sigurno ima jos dosta novih artikala ali detaljniju opservaciju cu prepustit ostalima
PS Sorry "Misko", ali na kraju sam se pocastio s CM Hyper 212+ u lokalnog dilera (187kn) pa nisam nista naruciva u Vas, mozda drugom prigodom neki komad bakra
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 16:15   #134
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Jep, ima masu stvari novih, uspjeli dogovorit da nudimo komplet asortiman od caseking.de, pa otuda i ta nazovimo je gaming odjeća


Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Od novih stvari vidim: Corsair A50 & A70 (inace su preskupi s obzirom na konkurentne proizvode), kolekciju adidasa , sigurno ima jos dosta novih artikala ali detaljniju opservaciju cu prepustit ostalima
PS Sorry "Misko", ali na kraju sam se pocastio s CM Hyper 212+ u lokalnog dilera (187kn) pa nisam nista naruciva u Vas, mozda drugom prigodom neki komad bakra
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 15:41   #135
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
Citiraj:
uspjeli dogovorit da nudimo komplet asortiman od caseking.de
a sta je sa evginim proizvodima?
vidim da ih ima u casekingu..jel se moze to nabaviti?

@miki - hvala na odgovoru
svakako se cujemo za narudbu

Zadnje izmijenjeno od: baban. 01.08.2010. u 23:22.
baban je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 20:04   #136
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
EVGA

Od sada može, uvrstili su ih u svoju maloprodaju tek neki dan, ali ih nisu još slali partnerima, i baš čekam da mi da veleprodajne cijene. Rekli su tokom sljedećeg tjedna.

Citiraj:
Autor agent orange Pregled postova
a sta je sa evginim proizvodima?
vidim da ih ima u casekingu..jel se moze to nabaviti?
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 15:55   #137
Marko Ford
Registered User
 
Marko Ford's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Nego firmovlasniče, reci ti meni nešto oko plaćanja, a i ne samo meni, nego i ostalim nevlasnicima kreditnih kartica:

Jel se tebi, tj. tvojoj tvrtci može platiti preko tekučeg računa putem net-bankarstva?

Mislim, večina stranih firmi odobrava takve transakcije - iporuka nakon plaćanja ofkors - pa me zanima kako ti stojiš s time?
Marko Ford je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 16:10   #138
mhadina
Premium
Moj komp
 
mhadina's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: ZG
Postovi: 429
evga

Citiraj:
Autor miki1981 Pregled postova
Od sada može, uvrstili su ih u svoju maloprodaju tek neki dan, ali ih nisu još slali partnerima, i baš čekam da mi da veleprodajne cijene. Rekli su tokom sljedećeg tjedna.
prst gore

Dobro se raspitajte oko uvjeta garancije jer ta EVGA ne želi imati posla s nama s Balkana ako idemo diretkno na njihove shoppve pa možda ima neki razlog reducirati rok garancije.
hvala
__________________
  • Vidiš li čovjeka koji se sam sebi mudrim čini? Znaj, i od bezumnika ima više nade nego od njega!
  • San dolazi od mnogo briga, a lud govor od mnogo riječi.
  • Neka su ti mnogi poznanici, ali pouzdanik samo jedan od tisuću.
  • Ne ponizuj se pred budalom i ne budi pristran pred mogućnicima.
  • Ne budi silovit na jeziku a lijen i mlitav na djelu.
mhadina je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 16:23   #139
MP7
Premium
Moj komp
 
MP7's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 174
Citiraj:
Autor Marko Ford Pregled postova
Nego firmovlasniče, reci ti meni nešto oko plaćanja, a i ne samo meni, nego i ostalim nevlasnicima kreditnih kartica:

Jel se tebi, tj. tvojoj tvrtci može platiti preko tekučeg računa putem net-bankarstva?

Mislim, večina stranih firmi odobrava takve transakcije - iporuka nakon plaćanja ofkors - pa me zanima kako ti stojiš s time?
vjerojatno može
isto kao kad ti netko pošalje ponudu i ti recimo virmanom uplatiš u pošti npr.
tako i sa netbankingom, samo popunjavaš broj računa i te stvari koje su bitne i gotovo, mislim nisi mene pitao ali po meni vrlo vjerojatno može
A to što kažeš za vas ''nevlasnike'' kreditnih, pazi oni ti pošalju ponudu ti ideš u poštu i uplatiš svotu, opet dobro, općenito kreditna ti ni ne služi ničemu s oprićem ako sam dobro shvatio, čovjek je napisao kao to ide u jednom postu

P.S. šteta za ovo tek do kraja 9. mjeseca, meni baš neki dan sjela lova i sad čekanje malo previše je to dva mjeseca :/
MP7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 18:36   #140
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Marko Ford Pregled postova
Nego firmovlasniče, reci ti meni nešto oko plaćanja, a i ne samo meni, nego i ostalim nevlasnicima kreditnih kartica:

Jel se tebi, tj. tvojoj tvrtci može platiti preko tekučeg računa putem net-bankarstva?

Mislim, večina stranih firmi odobrava takve transakcije - iporuka nakon plaćanja ofkors - pa me zanima kako ti stojiš s time?
Mi ionako kartice primamo samo ako dodjete u poslovnicu, tako da način plaćanja je ili virmanom ili solarno...
Dakle kao što i piše u nekom od mojih postova...narudžba ide na način da vi naručite što želite sa cjenika, dobijete ponudu sa svojim brojem, platite ISKLJUČIVO virmanom (bilo direkt u banci ili preko netbankinga sasvim svejedno) i čekate isporuku. Obavezno je na uplatnici pod "poziv na broj" upisati broj ponude. I tada mi znamo točno što ste uplatili, a i vi imate dokaz da ste uplatili po toj i toj ponudi, i ne može doći do zabune.

Citiraj:
Autor mhadina Pregled postova
prst gore

Dobro se raspitajte oko uvjeta garancije jer ta EVGA ne želi imati posla s nama s Balkana ako idemo diretkno na njihove shoppve pa možda ima neki razlog reducirati rok garancije.
hvala
Garancija za apsolutno svu robu sa cjenika "ostale marke" je 2 godine, bez obzira koliko ta roba ima garanciju u nekom d naših trgovina ili negdje vani. Dakle 2 godine, ni više ni manje, i to vrijedi za SVE artikle sa tog cjenika, pa tako i EVGA matične
Jedino Noctua i Coolink imaju 6 godina, ali oni su na drugom cjeniku, isto kao i Rasurbo koji isto ima 2 godine.

Citiraj:
Autor MP7 Pregled postova
vjerojatno može
isto kao kad ti netko pošalje ponudu i ti recimo virmanom uplatiš u pošti npr.
tako i sa netbankingom, samo popunjavaš broj računa i te stvari koje su bitne i gotovo, mislim nisi mene pitao ali po meni vrlo vjerojatno može
A to što kažeš za vas ''nevlasnike'' kreditnih, pazi oni ti pošalju ponudu ti ideš u poštu i uplatiš svotu, opet dobro, općenito kreditna ti ni ne služi ničemu s oprićem ako sam dobro shvatio, čovjek je napisao kao to ide u jednom postu

P.S. šteta za ovo tek do kraja 9. mjeseca, meni baš neki dan sjela lova i sad čekanje malo previše je to dva mjeseca :/
Točno tako. A što se tiče čekanja...i ja bi volio da je prije...ali jednostavno zbog svih troškova koji idu uz to ja moram skupit kvalitetan broj narudžbi, tj ukupnu cifru, i s obzirom na trenutni interes treba neko vrijeme da se to ostvari. Pa tako ovaj put procjenjujem da će to biti do kraja 9.mj. Još je i ljeto sada, što znači i manje interesenata itd. Naravno da ako bude narudžbi se skupilo prije da ćemo mi prije riješiti i robu, ali za sada stoji ovako.

Opet napominjem...taj rok vrijedi za ostale brandove, a Za Noctu-u, Coolink i Rasurbo, za koje smo generalni zastupnici, tu roba stiže jednom mjesečno redovito i uvijek ima i nešto viška naručenog.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 19:31   #141
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
miki jesu se javili iz casekinga u vezi evginih proizvoda
konkretno zanima me evgina graficka
baban je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 19:36   #142
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Nažalost ne još, evo vać ga ganjam da mi izračuna te cijene tjedan dana, ali kaže nema žurbe, dobit ćeš čim se dogovorimo, kaže najkasnije u utorak navečer/srijedu ujutro. Tako da čim bude ja vam odmah javim
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2010., 00:34   #143
Marko Ford
Registered User
 
Marko Ford's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor miki1981 Pregled postova
Mi ionako kartice primamo samo ako dodjete u poslovnicu, tako da način plaćanja je ili virmanom ili solarno...
Dakle kao što i piše u nekom od mojih postova...narudžba ide na način da vi naručite što želite sa cjenika, dobijete ponudu sa svojim brojem, platite ISKLJUČIVO virmanom (bilo direkt u banci ili preko netbankinga sasvim svejedno) i čekate isporuku. Obavezno je na uplatnici pod "poziv na broj" upisati broj ponude. I tada mi znamo točno što ste uplatili, a i vi imate dokaz da ste uplatili po toj i toj ponudi, i ne može doći do zabune.
Da, to je to, taj dio me zanimao i zahvaljujem na brzom odgovoru unatoč neradnome danu.
Marko Ford je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2010., 01:35   #144
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Molim. Radni il neradni...kod nas malih ti to sve dodje na isto...a kad sam već na netu, pa onda i odgovorim.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2010., 13:41   #145
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
EVGA cijene

Evo dobili smo za sad saom informativne nabavne cijene EVGA proizvoda.
I ako ih ne uspijem smanjit biti će ravno 30% više nego ove u casekingu.
Znači njihova cijena + 30% bi bila maloprodajna cijena za ovdje kod nas u HR
Za sad to gledajte okvirno, a u ponedjeljak ili utorak će biti točne cijene i biti će refreshan cjenik.
Ali to je otprilike to, možda uspijem dobiti još 1-2% manje.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2010., 12:17   #146
ChP3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Idem polako slagati narudzbu, no koliko znam rok je negdje do 15.08.
Ili je to samo okvirno ?
ChP3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2010., 19:35   #147
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
i mene to zanima..
jer mi je nesto cudno da je to rok za narudbe, a roba da stize tek krajem 9. mj..
ili sam nesto propustio?

btw imas pm
baban je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 19:52   #148
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
2 Miki, jedno pitanje.

Koja je razlika između ova 2 modela Lian Li X2000?

Lian Li X2000B TYR Super-Case black
Lian Li X2000FB TYR Super-Case black

Dakle u čemu je razlika da FB košta cijelih 1000 kn više nego B?
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 11.08.2010. u 20:14.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 21:05   #149
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
Citiraj:
Idem polako slagati narudzbu, no koliko znam rok je negdje do 15.08.
Ili je to samo okvirno ?
evo copy/paste sa maila sto se tice narudbi
Citiraj:
Rok do kraja 09 mjeseca, eventualno prvih par dana u 10.om, a isporuka cca 7 dana iza toga
evo taj info sam dobio na mail ali vjerujem da ce se i miki javiti u vezi narudbi i rokova
baban je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 13:37   #150
ChP3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Aj hvala na infu.
Znaci nema razloga za zurbu ....
ChP3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na