Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.11.2014., 12:45   #7561
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 15.11.2014., 13:10   #7562
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
coconut, ti baš voliš bacati linkove, bez obzira koliko (ne)korisni bili?
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline  
Staro 15.11.2014., 13:16   #7563
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Hvala coconut, surfam sinoć i danas cijeli dan, probao sam sve to, uspio sam izvući sms-ove na komp ali ne postoji način da ih se importa.. AT&T valjda ima opciju da ti ponovo pošalju sve SMS-ove koje si primio i poslao.. sumnjam da kod nas postoji nešto takvo..
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline  
Staro 15.11.2014., 16:08   #7564
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
A famozni MobilEdit?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 15.11.2014., 18:21   #7565
dani77
Premium
Moj komp
 
dani77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Val
Postovi: 304
Citiraj:
Autor CsH_58 Pregled postova
Hvala coconut, surfam sinoć i danas cijeli dan, probao sam sve to, uspio sam izvući sms-ove na komp ali ne postoji način da ih se importa.. AT&T valjda ima opciju da ti ponovo pošalju sve SMS-ove koje si primio i poslao.. sumnjam da kod nas postoji nešto takvo..
He, he, ipak postoji .
Pred koji mjesec sam imao isti problem. Transfer my Data mi je davao mogućnost samo Contacts za sinhronizaciju (Sony Xperia Tipo - Nokia Lumia 720), ne i SMS. Sa MobilEdit-om i par drugih programa isto nisam uspio.

U međuvremenu sam nabavio i Nokiu C7 kao FM Transmitter za slušanje glazbe u autu.

Danas sam se, nakon tvog posta, poigrao i uvezao SMS u Lumiu 720 putem Transfer my Data, bluetooth-a i Nokie C7.

Instalirao sam Nokia Suite;
http://www.comms.ovi.com/m/p/ovi/suite/English

povezao sa C7, importao .csv (SMS-ove) u Nokia Suite, povezao C7, oznacio sve SMS-ove iz Messages Inbox mape Ovi Suite-a i drag-and-dropao ih u Messages in C7-00 Inbox mapu (svi sms-ovi su se pojavili u C7).



Zatim sam povezao bluetooth-om C7 i Lumiu 720, otvorio Transfer my Data i opcija za import Contacts, Messages, Music, Pictures su mi bile dostupne. Importao sam jedan SMS za probu i pojavio se u Lumii.
__________________
"You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? Nothing!"
dani77 je offline  
Staro 15.11.2014., 19:09   #7566
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Čudi me da ne postoji aplikacija koja bi riješila taj problem. Nije to neka nuklearna fizika. Ja sam sa iP-a bez problema sve podatke prebacio na Androida. Umjesto da svojim budućim korisnicima olakša posao, MS ga je samo zakomplicirao.

@mario
Ne moraš baš svakom loncu biti poklopac.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 15.11.2014., 20:58   #7567
CsH_58
Premium
Moj komp
 
CsH_58's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dublin
Postovi: 178
Citiraj:
Autor dani77 Pregled postova
He, he, ipak postoji .
Pred koji mjesec sam imao isti problem. Transfer my Data mi je davao mogućnost samo Contacts za sinhronizaciju (Sony Xperia Tipo - Nokia Lumia 720), ne i SMS. Sa MobilEdit-om i par drugih programa isto nisam uspio.

U međuvremenu sam nabavio i Nokiu C7 kao FM Transmitter za slušanje glazbe u autu.

Danas sam se, nakon tvog posta, poigrao i uvezao SMS u Lumiu 720 putem Transfer my Data, bluetooth-a i Nokie C7.

Instalirao sam Nokia Suite;
http://www.comms.ovi.com/m/p/ovi/suite/English

povezao sa C7, importao .csv (SMS-ove) u Nokia Suite, povezao C7, oznacio sve SMS-ove iz Messages Inbox mape Ovi Suite-a i drag-and-dropao ih u Messages in C7-00 Inbox mapu (svi sms-ovi su se pojavili u C7).



Zatim sam povezao bluetooth-om C7 i Lumiu 720, otvorio Transfer my Data i opcija za import Contacts, Messages, Music, Pictures su mi bile dostupne. Importao sam jedan SMS za probu i pojavio se u Lumii.
Ma borba stari moj, potrošio sam 10 sati na ovo i nisam napravio ništa, čak sam update-ao iPhone na iOs 8 u nadi da će onda međusobno proradit ali nula bodova.. uglavnom sms-ove sam izvezao u .cvs u .pdf i .txt pa možda nešto izbace nekad.. nažalost nemam neku staru nokiu da probam ovo tvoje ali ajde. krećemo ispočetka.. hvala svima na savjetima..
btw. sa iExplorer sam izvukao sve šta mi je bilo potrebno sa iPhona..
__________________
All I'm gonna do is just go on, and do what I feel..
Jimi Hendrix
CsH_58 je offline  
Staro 16.11.2014., 09:15   #7568
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Ako ti treba stara Nokia, obrati se kolegi Mortalu (on ti je iz Umaga). Znam da ih ima po svojim ormarima i ladicama.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na