Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.05.2012., 14:17   #91
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Nabijem ih ja. Računo na prebacivanje nakon 12 mjeseci sa Tarife za sve 160 na Tarifu za sve 60 (neposredno niža i te brije), ali više nema Tarife za sve i naravno da se ne mogu prebacit ni na jednu Extra priču, nego najniže kaj mogu dobit je Extra mix M od 127kn u kojoj je i internet koji mi ne treba! Smrdljiva djubrad! Da mi bar daju neku Extra priča tarifu, ali ne, moraju bit "djubre do kraja"...

EDIT: ah, naravno! Iako na stranicama od t-mobile piše da TZS više nije aktualna i ne nudi se ni starim ni novim korisnicima, uredno mi nude preko onog šugavog moj ht portala da promjenim u tarifu za sva 200!
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2013., 19:43   #92
Katy
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: vinkovci
Postovi: 1
pozdrav! Nisam procitala sve poruke pa ne znam jel netko vec pitao ovo sto mene zanima. Prije tocno godinu dana presla sam na pretplatu i uzela neku tarifu "do 28 godina" koja je bila na popustu uz ugovornu obvezu od 24 mjeseca. Vidim da sada ima dosta mobilnih uredjaja na akciji koji idu uz odredjene tarife pa me zanima jel mogu prekinuti trenutni ugovor ili mijenjati tarifu pod istim ugovorom?
Katy je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2013., 20:04   #93
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor Katy Pregled postova
pozdrav! Nisam procitala sve poruke pa ne znam jel netko vec pitao ovo sto mene zanima. Prije tocno godinu dana presla sam na pretplatu i uzela neku tarifu "do 28 godina" koja je bila na popustu uz ugovornu obvezu od 24 mjeseca. Vidim da sada ima dosta mobilnih uredjaja na akciji koji idu uz odredjene tarife pa me zanima jel mogu prekinuti trenutni ugovor ili mijenjati tarifu pod istim ugovorom?
možeš prekinuti ugovor uz penale ,a tarifu uvijek možeš mijenjati , na nizu jednom , a na višu koliko hoćeš puta . do novog uređaja ne možeš , osim ako ne raskines ugovor(platis penale ) i onda kupis što ti volja...

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 31.12.2013. u 13:28.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 15:28   #94
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Kada se može otići potpisati zahtjev za ukidanje pretplate? znači ako pretplata ističe krajem mjeseca jel s može već sada napraviti zahtjev ili? da se ne dogodi da ne isključe i idući mjesec još pa da uzmu još jednu naknadu
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2014., 23:35   #95
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Pretplata uvijek prestaje s zadnjim danom mjeseca, dakle najbolje ti je otić 2-3 dana prije i napravit zahtjev, nema razloga da se išta prebacuje u slijedeći mjesec.
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 18:45   #96
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Mene su zajebali. Imao sam potpisan ugovor na tarifi iPhone 300. 2 mjeseca prije isteka polugodisnje pretplate nazvali su me i rekli da te tarife vise nema i da ce me prebaciti u novoizmisljenu tarifu XL 225 kn.

Kad sam pokusao se prebaciti u nizu tarifu sa 225 na 160 kn, nakon godinu dana(L tarifa),rekli su mi da nije moguce jer sam se vec prebacio u nizu tarifu.WTF?! Tako su me nasamarili i iskamčili jos ekstra 75 kn mjesecno narednih godinu dana posto mi je bio plan prebaciti se sa i300 tarife nakon godinu dana na i150.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 19:13   #97
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
gledaj sa vedrije strane... na XL imas sve duplo (voice+sms+data - u odnosu na L) te imas ukljucen "multimedialni paket" tj. Deezer i MAXtv To Go (na L kosta dodatnih 49kn/mj)...

Deezer sam kosta €7/mj, ako ga uzimas mimo T-Mobile-a

i sam imam tu XL tarifu pa sam konto prec na L... al kad sam vidio kolko je L losija... odusto sam
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 20:11   #98
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Sve je to lijepo i krasno,ali ja to nista ne koristim. "Deezer i MaxTV to go".Najveca glupost od kad postoji telefonija. Jbt, poskidao sam kompletnu svjetsku glazbenu scenu sa torenta u flac formatu i ustekao u AVR da mi bude "on the go" xD,a ne da koristim truljavi 3g za skidanje glazbe u mp3 formatu preko njihovog šugavog TCOM playera. Ni sam ne znam koliko zerabajta xD . Jednog dana kad dodje internet police i pocnu nas kontrolirati tko skida glazbu i filmove uši ce mi biti zahvalne :=))
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 22:26   #99
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
ha mislim... kad vec placas, a placat moras... steta je ne koristit

sta da ti ja pricam.. maxtv 2 go je podrzan samo na ios i android... ja kad preko wp8 pokusam gledat tv.. izbaci mi da nemam podrzan browser :/ naravno da sam kontaktiro sluzbu za korisnike.. odjeb serviran.. "gledajte max tv preko racunala"

p.s. kad vec placam i taj Deezer instaliro sam ga na 3 win8 desktopa, 1 win8 laptop, 2 wp8 mobitela i 1 android tablet.. i na svima streamam mjuz (mozes imat linkana 3 uredjaja istovremenao pa nekad izbaci gresku, al samo ponovo pokrenes i radi)

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 11.01.2014. u 22:32.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na