Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2009., 20:00   #361
Munja00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Split
Postovi: 131
Ja imam tekuci racun i splitskoj banci Visa Electron i na tu sam karticu otvorio paypal i normalno sve placam. Naprimjer ocu nesto kupiti od 5$ on mi napise potvrditi placanje 25kn uz 1$=5kn ... Vec godinu dana koristim za kupovinu RS accounta i kupio sam nekoliko stvari iz sad-a.
Moze se primiti novac na paypal ali ga se ne moze podignuti u hrv nego mozes naprijer sa tim kupovat preko interneta.
Munja00 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2009., 20:34   #362
Hrvoje_24
Kobe Bryant fan
Moj komp
 
Hrvoje_24's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Munja00 Pregled postova
Moze se primiti novac na paypal ali ga se ne moze podignuti u hrv nego mozes naprijer sa tim kupovat preko interneta.
Da li si ovo osobno isprobao ili..?Meni bi sljedeću srijedu trebala doći jedna uplata pa ćemo vidjet da li se može ili ne.
Hrvoje_24 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2009., 21:03   #363
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
@ munja - ajde daj mi mail i ja cu ti poslat neke pare! tj, probat poslat pa cu postat screen shot jer znam da se nemoze slat na hrvatski acc!
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2009., 12:50   #364
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
Danas sam krenuo platit jedan server na netu preko paypala, ali još nisam aktivirao karticu i ono sve što treba napraviti (unio onaj neki kod koji se dobi kasnije kod banke...). I izbacilo mi je poruku
Citiraj:
We were unable to verify your credit or debit card. To proceed with your purchase, please select a different payment method or add a different credit or debit card, then click Continue.
Do sada sam par puta uspio nešto kupiti tako što bi me stranica od koje sam kupovao preusmjerila na paypal i tamo samo unio podatke od kartice i to je to. Pa me sad zanima dali je za ovo što sada želim kupiti potrebno aktivirati karticu ?

NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2009., 12:53   #365
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor NIGHT RID3R Pregled postova
Danas sam krenuo platit jedan server na netu preko paypala, ali još nisam aktivirao karticu i ono sve što treba napraviti (unio onaj neki kod koji se dobi kasnije kod banke...). I izbacilo mi je poruku
Do sada sam par puta uspio nešto kupiti tako što bi me stranica od koje sam kupovao preusmjerila na paypal i tamo samo unio podatke od kartice i to je to. Pa me sad zanima dali je za ovo što sada želim kupiti potrebno aktivirati karticu ?


Tribaš verificirati karticu s onim 4-znamenkastim brojem koji ti piše kraj one prve PP transakcije od 1.95 USD.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2009., 15:31   #366
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
da upitam koliko se ceka da zavrsi verifikacija kartice?

danas mi dosla visa electron iz erste banke, pa sam ukucao serijski broj kartice i onaj troznamenkasti broj s zadnje strane i sada cekam da mi posalje u taj 4znamenkasti paypal broj, nadam se da je sve dobro ispunjeno....
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 19.01.2009., 18:15   #367
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
ako je racun u eurima, a gore stavis dolare, ne mozes preko paypala platiti tako, mora biti primarna valuta..
rendula je online   Reply With Quote
Staro 20.01.2009., 00:47   #368
edoo
1337
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 95
problem oko tog i ebay stavio stvar da se proda naso kupca i on meni veli da se pojavio error ev citiram "he website is saying: De verkoper kan momenteel geen betalingen via PayPal ontvangen.
That is in English: there is a problem, the seller cannot recieve payment true Paypal at the moment. "
zasto sad to ?? kao nemogu primit al sam i od banke dob io onaj broj da potvdim da je moja kartica i sve sredeno sam nerazumijem u to ? :<
moze hitan odg lik je reko da ce probat sutra ak ne uspije doslovno cu se ubit :< jer mi ostale kartice trebaju dugo
Offtopic :
na ebay jel moze s american ili visom da mi dodu pare odma ?:?
sam sto mi glupo sto nemos provijerit
Pozz
edoo je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2009., 08:12   #369
riminese
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: rijeka
Postovi: 0
Citiraj:
Autor edoo Pregled postova
problem oko tog i ebay stavio stvar da se proda naso kupca i on meni veli da se pojavio error ev citiram "he website is saying: De verkoper kan momenteel geen betalingen via PayPal ontvangen.
That is in English: there is a problem, the seller cannot recieve payment true Paypal at the moment. "
zasto sad to ?? kao nemogu primit al sam i od banke dob io onaj broj da potvdim da je moja kartica i sve sredeno sam nerazumijem u to ? :<
moze hitan odg lik je reko da ce probat sutra ak ne uspije doslovno cu se ubit :< jer mi ostale kartice trebaju dugo
Offtopic :
na ebay jel moze s american ili visom da mi dodu pare odma ?:?
sam sto mi glupo sto nemos provijerit
Pozz
Ne mogu ti novci sjest na račun PayPala tj. tvoje kreditne kartice za koju je PP vezan. To jednostavno u Hr nije još moguće. Ako imaš kojeg frenda iz EU nek ti on da br svoje kreditne pa uz nju veži svoj PayPal, a snjim se već nekako dogovori kako će ti slat novce.Tako sam i ja napravio.Nažalost nema kod nas još toga. Kupcu će pisati da je nemoguće izvršiti uplatu.
riminese je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2009., 08:19   #370
herci
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Citiraj:
Autor edoo Pregled postova
problem oko tog i ebay stavio stvar da se proda naso kupca i on meni veli da se pojavio error ev citiram "he website is saying: De verkoper kan momenteel geen betalingen via PayPal ontvangen.
That is in English: there is a problem, the seller cannot recieve payment true Paypal at the moment. "
zasto sad to ?? kao nemogu primit al sam i od banke dob io onaj broj da potvdim da je moja kartica i sve sredeno sam nerazumijem u to ? :<
moze hitan odg lik je reko da ce probat sutra ak ne uspije doslovno cu se ubit :< jer mi ostale kartice trebaju dugo
Offtopic :
na ebay jel moze s american ili visom da mi dodu pare odma ?:?
sam sto mi glupo sto nemos provijerit
Pozz
nemozes ti primati novce preko paypala, stoga malo i teze prodavati preko ebaya

kod nas mozes samo slati novce, dok primati nemozes nikako (osim u slucaju disputa, ili refunda)

https://www.paypal.com/cgi-bin/websc...tries-outside&
herci je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.01.2009., 09:03   #371
edoo
1337
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 95
hvala vam na odg :
edoo je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 00:04   #372
MetallicA
Premium
Moj komp
 
MetallicA's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: my zimmer
Postovi: 521
moneybookers pomoc

ej pozdrav ljudi trebam hitno malu pomoc imam 4$ na paypalu,ali mi trebaju pare na moneybookersu ,dajem ta 4$ na paypalu za 2,5$ dolara na moneybookersu jel mi tocno toliko treba jel ima nekog da je voljan pomoci?

__________________
"...thrashing allaround,acting like a maniac..." what is it ? Call oF DuTy ....pwning
MetallicA je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 13:56   #373
croclocker
Premium
 
croclocker's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: GER
Postovi: 723
otvorio sam karticu debitnu u erste banke, visa electron
i idem je registrirati na payapal i voo mi izbaci

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
croclocker je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 14:02   #374
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
mislim da mi se neko bil nedavno požalil o istoj stvari .. samo se radilo o PBZ visa electron kartici .... :/
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 14:04   #375
croclocker
Premium
 
croclocker's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: GER
Postovi: 723
na njoj nema love, jeli u tome moze biti ?
croclocker je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 14:11   #376
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Trebam jednu uslugu tko ima PayPal da mi uzme acc na MU od 15$ i naravno mi se jos dogovorimo oko cijene.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 15:23   #377
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor croclocker Pregled postova
na njoj nema love, jeli u tome moze biti ?
Kolko ja znam trebaš platiti neki fee od 2-3$ koji ti onda oni vrati nakon što potvrdiš registraciju.

Ja imam PBZ Visa electron, i najnormalnije je prošlo, dakle s pretpostavkom da bi trebao imat pare na njoj, ali opet neznam zakaj bi ti paypal to izbacio pošto oni nemaju uvid u stanje na tvom računu, pa da znaju da nemaš para i da nemreš platiti taj fee, dakle nešto drugo je u pitanju.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 15:26   #378
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
^^
tako je,trebas imat para na njoj..
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 18:04   #379
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor IceFisherman Pregled postova
mislim da mi se neko bil nedavno požalil o istoj stvari .. samo se radilo o PBZ visa electron kartici .... :/
Koristim PBZ Visa Electron otkad je PayPal dosao u HRV i radi bez problema.

Vjerovatno je problem sto nema nist na racunu ili mu je racun "svjez".
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 19:34   #380
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Imam ja nekoliko pitanja...
Je li PP dostupan u BiH?
Ako jeste, jesmo li mi ograniceni samo na kupovinu ili mozemo i prodavati?
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 19:38   #381
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 19:48   #382
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova

OK...
Pogledao sam ovaj demo na stranici. Ali neke stvari mi nisu jasne.
Mogu li ja otvoriti acc na PayPal-u iako sam maloljetan?
Ako otvorim acc mogu li placati nekim sredstvom koje nije kreditna kartica, napr. mogu li placati nekim racunom koji sam otvorio u banci ili cak stednom knjizicom?
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 19:57   #383
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Nemora biti kreditna kartica, može biti kartica od žiro/tekući računa (to možeš otvoriti besplatno, ali samo ako si punoljetan). Nikako drugačije, otišao sam na add funds pod acc i imam sam opciju za dodat pare s računa/štedne knjižice, ali samo za banke u Americi :S
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 20:11   #384
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
OK...
Pogledao sam ovaj demo na stranici. Ali neke stvari mi nisu jasne.
Mogu li ja otvoriti acc na PayPal-u iako sam maloljetan?
Ako otvorim acc mogu li placati nekim sredstvom koje nije kreditna kartica, napr. mogu li placati nekim racunom koji sam otvorio u banci ili cak stednom knjizicom?
Kreditna kartica nije sve sto je "bankovna kartica". Dakle ako imas devizni racun velika je vjerojatnost da si dobio i Visa Electron karticu. One su podrzane na paypal -u i putem njih mozes direktno sa deviznog prebaciti na paypal. Ovo takodjer ovisi od banke do banke no vec je ponovljeno 1000 puta koja banka prolazi koja ne. Erste banka prolazi to znam sigurno.

Istina nije bas direktno ali tebi je to potpuno transparentno...
mann je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 20:15   #385
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor croclocker Pregled postova
na njoj nema love, jeli u tome moze biti ?
Je u tome ti je problem. Nemozes vrsiti placanja ako ti na kartici nema love. On ti nemoze napisati "Nemas love" jer paypal ne dobije tu informaciju. Karticu ti odbije banka, karticna kuca, posrednik, a paypal to vidi kao gresku za koju nije dobio tocne informacije, jer ni nesmije dobiti.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 20:37   #386
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Nemora biti kreditna kartica, može biti kartica od žiro/tekući računa (to možeš otvoriti besplatno, ali samo ako si punoljetan). Nikako drugačije, otišao sam na add funds pod acc i imam sam opciju za dodat pare s računa/štedne knjižice, ali samo za banke u Americi :S
OK... Sad sam procitao sve postove na temi i mnogo mi je jasnije...

Eh sad... Moja baka ima otvoren neki racun u unicredit zagrebackoj banci. (na taj racun joj dolazi penzija iz Njemacke)...
Buduci da ce mi dati dozvolu da se time koristim, registrovat cu svoju baku tamo.
@mann nije dobila nikakvu karticu uz taj racun. Samo ima nekakvu knjizicu.

Dakle... Uz taj racun koji ima otvoren u toj banci nece biti nikakvih problema oko registracije...

Sutra cu nazvati banku da se informisem o tome... Samo, ovdje su pojedinci jako glupi, pa mi je malo nezgodno da se izblamiram preko telefona zbog njihove gluposti...
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 22:05   #387
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ali tebi treba kartica, jer nju dodješ u Paypal, registiraš/verificiraš, i onda ti ona skida pare s nje kad nešto plaćaš. Nema drukčijeg načina.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 23:55   #388
croclocker
Premium
 
croclocker's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: GER
Postovi: 723
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Je u tome ti je problem. Nemozes vrsiti placanja ako ti na kartici nema love. On ti nemoze napisati "Nemas love" jer paypal ne dobije tu informaciju. Karticu ti odbije banka, karticna kuca, posrednik, a paypal to vidi kao gresku za koju nije dobio tocne informacije, jer ni nesmije dobiti.
nemogu uopce dodati karticu
croclocker je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 03:01   #389
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Sad mi je sve jasno... Nista od PayPala dok ne napunim 18 i ne budem imao svoju kreditnu karticu...

Sad jedan mali OT, zbog kojeg se izvinjavam...
Mogu li kupiti nesto preko ebaya a da to platim na posti... Npr. kupim neke igrice na ebayu, mogu li placanje obaviti tako da po primanju posliljke u posti platim postarinu i cijenu tih igrica?
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 14:06   #390
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
ja danas bio do banke po onaj 4 znamenkasti broj od paypala za prvu transakciju 1.95 usd , i uspjesno je autorizirana kartica, i nakon toga probao produzit jedan acc za RS i to je uspjesno napravljenp, znaci sve 5

inace radi se o viza elektron iz Erste
Gemmy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na