Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2016., 18:29   #1411
funlog
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska-Split
Postovi: 114
Da upravo te. Probao sam dosta toga ,jednom prigodom i vecinu Steelacase ponude i za moje anoreksicno dupe aeron je br1. Da citiram kolegu ovo sve drugo nije ni blizu.

Ps. jos da se Aeron moze kupiti za gore navedenu cijenu to bi bila prica
funlog je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 18:38   #1412
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
I Markus ima 10 god garancije.
Ma da ima i 100, kad mi ne odgovara

Pitanje za sretnike koji su isprobali Aeron:
cca 5000kn za očuvani rabljeni, da ili ne?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.11.2016., 19:08   #1413
funlog
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska-Split
Postovi: 114
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Ma da ima i 100, kad mi ne odgovara

Pitanje za sretnike koji su isprobali Aeron:
cca 5000kn za očuvani rabljeni, da ili ne?
Hm. ja nebi ali bi mi mogao prosljediti broj . Pripazi aeron dolazi tri velicine a,b,c. Kolega koji je dosta kurpuletniji od mene i njemu je recimo mirra prvi izbor. Svakako s obzirom na situaciju u Hr 5kn kuna se pari korektna cijena ako je u dobrom stanju.

Zadnje izmijenjeno od: funlog. 23.11.2016. u 21:16.
funlog je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 11:37   #1414
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Pogledajte ovdje rabljene Aerone http://www.designcabinet.biz/en/
Shipaju u Hr za 50eura i djeluju jako profi i sluzbeni su refurbisher za HM (barem su bili prosle godine). Ja sam skoro narucio Aerona od njih, mislm da je quote bio 750eura sa shipingom za black/graphite size B sa lumbar pad-om i kotacima za parket. Dobije se i garancija od godinu dana i stolac se moze konfigurirati po zelji jer imaju hrpu djelova.
Na kraju sam odustao jer je taman u to vrijeme kod nas bila akcija za Mirru2 koju sam jos uzeo preko frendove firme i ispala me je nekih 500kn vise od tog rabljenog Aerona.

Sto se tice velicine za vecinu ce B biti idealna, njih i ima najvise rabljenih. Meni na mojih 180cm i nekih 88kg odgovara taman ali imamo u firmi C koja mi je isto ok tako da ne trebate previse brinuti oko toga. Kotacici za parket su pametna investicija (naravno ako ste na parketu) a kozni rukohvati i kromirane noge po meni bezveze bacanje love. Ledjni dio (lumbar pad ili posture fit) po zeljama, meni cak vise pase jeftiniji lumbar pad ili cak nista. Recimo tu mi je Mirra puno bolja jer ima puno vise mogucnosti namjestanja i mogu si je puno bolje namjestiti dok mi je Aeron za nijansu udobniji, prvensveno mislim na samu mrezicu na ledjima i ispod dupeta.
Uh raspisah se ali mozda nekome pomogne, na Aeronima sjedim 10+ godina, od prosle godine i Mirra2 za po doma a u medjuvremenu sam jos bacio hrpu novaca ne ove neke lijeve stolice od 500-1500kn i to je sve go*no za nas koji sjedimo vecinu dana. Popularnog Markusa nisam probao na duze staze tako da ga ne mogu usporediti.
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 11:48   #1415
erda
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sla
Postovi: 179
Citiraj:
Autor MarioSM Pregled postova
Pogledajte ovdje rabljene Aerone http://www.designcabinet.biz/en/
Shipaju u Hr za 50eura i djeluju jako profi i sluzbeni su refurbisher za HM (barem su bili prosle godine). Ja sam skoro narucio Aerona od njih, mislm da je quote bio 750eura sa shipingom za black/graphite size B sa lumbar pad-om i kotacima za parket. Dobije se i garancija od godinu dana i stolac se moze konfigurirati po zelji jer imaju hrpu djelova.
Na kraju sam odustao jer je taman u to vrijeme kod nas bila akcija za Mirru2 koju sam jos uzeo preko frendove firme i ispala me je nekih 500kn vise od tog rabljenog Aerona.
Sto se tice velicine za vecinu ce B biti idealna, njih i ima najvise rabljenih. Meni na mojih 180cm i nekih 88kg odgovara taman ali imamo u firmi C koja mi je isto ok tako da ne trebate previse brinuti oko toga. Kotacici za parket su pametna investicija (naravno ako ste na parketu) a kozni rukohvati i kromirane noge po meni bezveze bacanje love. Ledjni dio (lumbar pad ili posture fit) po zeljama, meni cak vise pase jeftiniji lumbar pad ili cak nista. Recimo tu mi je Mirra puno bolja jer ima puno vise mogucnosti namjestanja i mogu si je puno bolje namjestiti dok mi je Aeron za nijansu udobniji, prvensveno mislim na samu mrezicu na ledjima i ispod dupeta.
Uh raspisah se ali mozda nekome pomogne, na Aeronima sjedim 10+ godina, od prosle godine i Mirra2 za po doma a u medjuvremenu sam jos bacio hrpu novaca ne ove neke lijeve stolice od 500-1500kn i to je sve go*no za nas koji sjedimo vecinu dana. Popularnog Markusa nisam probao na duze staze tako da ga ne mogu usporediti.
Znači razlika u Aeron A, B i C je u veličini??
erda je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 12:07   #1416
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor erda Pregled postova
Znači razlika u Aeron A, B i C je u veličini??
Da, imas negdje na netu tocne mjere ali B je nekako univerzalna. A je za one sitnije rastom/djecu/zene a C je za ekipu od preko 100kg
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 12:21   #1417
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
može preporuka za neku stolicu, ništa posebno ni skupo, do 500kn,
samo da je čim čvršća jer sam marše preko 100kg..

znači da je deblja plastika, ono kompletni naslon, i za ruke a posebno kotači..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 13:02   #1418
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
@MarioSM

Sjajno, hvala za link; kopao sam po netu, ali na njih nisam naletio.
Planirao sam uzeti stolicu kod nekih Engleza, nešto su jeftiniji sa skupljom dostavom; taman na kraju dođe na isto.

I kod mene uobičajena situacija - bacao novce na kojekakve (ispostavilo se) bezvezne stolice, umjesto da sam odmah zagrizao za nešto skuplje i riješio problem dugoročno.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 13:12   #1419
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Citiraj:
Autor MarioSM Pregled postova
Pogledajte ovdje rabljene Aerone http://www.designcabinet.biz/en/
Shipaju u Hr za 50eura i djeluju jako profi i sluzbeni su refurbisher za HM (barem su bili prosle godine). Ja sam skoro narucio Aerona od njih, mislm da je quote bio 750eura sa shipingom za black/graphite size B sa lumbar pad-om i kotacima za parket. Dobije se i garancija od godinu dana i stolac se moze konfigurirati po zelji jer imaju hrpu djelova.
Na kraju sam odustao jer je taman u to vrijeme kod nas bila akcija za Mirru2 koju sam jos uzeo preko frendove firme i ispala me je nekih 500kn vise od tog rabljenog Aerona.

Sto se tice velicine za vecinu ce B biti idealna, njih i ima najvise rabljenih. Meni na mojih 180cm i nekih 88kg odgovara taman ali imamo u firmi C koja mi je isto ok tako da ne trebate previse brinuti oko toga. Kotacici za parket su pametna investicija (naravno ako ste na parketu) a kozni rukohvati i kromirane noge po meni bezveze bacanje love. Ledjni dio (lumbar pad ili posture fit) po zeljama, meni cak vise pase jeftiniji lumbar pad ili cak nista. Recimo tu mi je Mirra puno bolja jer ima puno vise mogucnosti namjestanja i mogu si je puno bolje namjestiti dok mi je Aeron za nijansu udobniji, prvensveno mislim na samu mrezicu na ledjima i ispod dupeta.
Uh raspisah se ali mozda nekome pomogne, na Aeronima sjedim 10+ godina, od prosle godine i Mirra2 za po doma a u medjuvremenu sam jos bacio hrpu novaca ne ove neke lijeve stolice od 500-1500kn i to je sve go*no za nas koji sjedimo vecinu dana. Popularnog Markusa nisam probao na duze staze tako da ga ne mogu usporediti.
Pisao sam tu nedavno da sam imao srece iskusavati u uredu po par dana svaku: Embody, Mirra 2 i Cello
Vrhunske su sve i topla preporuka. Jedino ovaj Embody mi je bas ono preskup, mislim ok dobar chair ali brate ne opravdava po meni cijenu.
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 13:13   #1420
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
može preporuka za neku stolicu, ništa posebno ni skupo, do 500kn,
samo da je čim čvršća jer sam marše preko 100kg..

znači da je deblja plastika, ono kompletni naslon, i za ruke a posebno kotači..
Moja procjena kolko sam gledo stolce za 550 je najcvrsci bio sigma stolac iz metroa


Sent from my Xperia Z3
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2016., 14:41   #1421
erda
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sla
Postovi: 179
Citiraj:
Autor MarioSM Pregled postova
Da, imas negdje na netu tocne mjere ali B je nekako univerzalna. A je za one sitnije rastom/djecu/zene a C je za ekipu od preko 100kg
Hm, žena je u A a ja sam u C.
A trebamo kupiti jednu stolicu
erda je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 14:46   #1422
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor erda Pregled postova
Hm, žena je u A a ja sam u C.
A trebamo kupiti jednu stolicu
Jesi siguran da ti treba C? Odi kod nas u ducan pa probaj. Ako nista drugo zeni ce biti dobar C, i tako se vecina toga moze namjestiti
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2016., 18:02   #1423
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Posla kolegu po Marcusa, kad ono nedostupno
A ništa, sad ću pljunit 200 kn više i uzet platnenu, da nisan čovika zajebava da điraje bezveze...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2016., 18:08   #1424
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Kozni Markusi dolaze u nedjelju, nedostupni su ima vec par dana. Zvao me gospodin i ispricavao se zbog delaya u slanju narudzbe.

Cekirajte opet u ned/pon stranicu dok traje taj family ikea popust jer otkad ih nema, makli su ih i sa weba.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote