Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.03.2024., 16:38   #751
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Ovdje imas video kako lik ispravnom metodom ne uspjeva flashat box ko tvoj. Razlog neuspjeha mi je nepoznat, ali mislim da prekratko drzi stisnut prekidac u dnu AV porta...

Ovdje imas video kako se lik muci ali na kraju uspije uspjesno fleshat Vontar X3.
Naišao sam na ova dva videa ranije, oba su priko burning tool alata,a ne priko sd kartice burning.
Trenutno kod sebe nemam USB to USB data kabel imam samo za punjenje mobitela a u mom malom mjestu nema trgovin s elektronskom opremom.
Pa sam ovo priko sd card našao alternativu
Vidio sam da se pomoću TWRP apk može napraviti backup boxa, pa ću i to pokušati napraviti prije nego se odlučim na flešovanje
A mislim da sam tamo na slim box stranici vidio da ima i original firmware za ovaj moj box
Evo vidiš da gore jedan lik objašnjava da se ubode tanki odvijač, da triba još malo porazmisliti do konačne odluke

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 10.03.2024. u 16:47.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 18:11   #752
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Gurat metalni odvijac u kontakte AV porta nebi nikome preporucio...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 20:40   #753
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Splashtop, AnyDesk, TeamViewer
Stavio Andydesk i brzinski isprobao free verziju. Mislim da bude ok ako zatreba. Hvala
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 23:29   #754
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Gurat metalni odvijac u kontakte AV porta nebi nikome preporucio...
Probao sam večeras fleshovati box priko SD kartice, no nažalost nisam uspio.
Poštovao sam svu proceduru, no sve uzalud
Neću se s ovim više zahebavati
Box ide na njuškalo definitivno.
Hvala ti na sugestijama Na Aliexpressu ću potražiti neki s androidom 9 ili 10
android 11 i novije čisto sumnjam

Za sada su mi u užom krugu 2
A95x f3 air
Tanix TX3
Ali ću još malo čeprkati prije konačne odluke
oba su s androidom 9
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 00:47   #755
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor Jerry_nidžo Pregled postova
Probao sam večeras fleshovati box priko SD kartice, no nažalost nisam uspio.
Poštovao sam svu proceduru, no sve uzalud
Gdje ti je zapelo?
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 11:59   #756
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Gdje ti je zapelo?
Ubodem karticu u box, gurnem šibicu u AV rupu i držim je
prikopčam struju na box i umjesto da radi update kao što vidim na raznim tutorijalima na you tube pojavi mi se
I koju god opciju da odaberem ne prolazi.

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 12.03.2024. u 19:05.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 12:16   #757
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
ggggggggggggg

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 12.03.2024. u 19:07.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 12:35   #758
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Ako ti na opciju "Aply update from SD card" ne radi, onda ta SD kartica nije dobro pripremljena, tj tvoj sistem ocekuje drugaciji oblik snimljenih fajlova u obliku kao za OTA (over the air) update. To je potpuno drugaciji sistem koji se sastoji od nekoliko foldera i desetak fajlova (koji dodju u .zip formatu) za razliku od sistema koji koristi samo jedan .img file.

Kod tebe se dogadja da SD kartica nije "boot-able" tj sistem se nemoze preko nje pokrenut da bi zapoceo flash proces, nego se sistem boot-a u "Recovery mod". Dakle kod tebe se sistem ne boot-a sa SD kartice kako je predvidjeno, nego iz interne memorije. Zasto tvoja SD kartica nije propisno slozena sa automatskom boot opcijom mi nije poznato.

Ako imas samo .img file, onda ces vjerojatno moci koristit samo USB metodu.

BTW, s kojim si programom radio tu SD karticu i koji si image koristio? Navedi mi to da probam na svojoj SD kartici vidit kako je pripremljena, i mozda skuzit u cem je problem.

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 11.03.2024. u 12:55.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 13:32   #759
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Ako ti na opciju "Aply update from SD card" ne radi, onda ta SD kartica nije dobro pripremljena, tj tvoj sistem ocekuje drugaciji oblik snimljenih fajlova u obliku kao za OTA (over the air) update. To je potpuno drugaciji sistem koji se sastoji od nekoliko foldera i desetak fajlova (koji dodju u .zip formatu) za razliku od sistema koji koristi samo jedan .img file.

Kod tebe se dogadja da SD kartica nije "boot-able" tj sistem se nemoze preko nje pokrenut da bi zapoceo flash proces, nego se sistem boot-a u "Recovery mod". Dakle kod tebe se sistem ne boot-a sa SD kartice kako je predvidjeno, nego iz interne memorije. Zasto tvoja SD kartica nije propisno slozena sa automatskom boot opcijom mi nije poznato.

Ako imas samo .img file, onda ces vjerojatno moci koristit samo USB metodu.

BTW, s kojim si programom radio tu SD karticu i koji si image koristio? Navedi mi to da probam na svojoj SD kartici vidit kako je pripremljena, i mozda skuzit u cem je problem.
Radio sam prema OVOM tutorijalu s tim da sam radio obe opcije sa i bez kvačice na reboot rezultat je kad gurnem karticu u box manje više isti

Image koji sam kioristio skinuo sam sa SLIM BOX stranice OVDJE i koristio sam image slim box tv mod AOSP ovaj drugi ATV nisam probao

P.S. Možda može biti i taj problem što mi Windows zalijepi na karticu ono System Volume Information

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 11.03.2024. u 13:37.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 13:46   #760
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Evo ovako, kako godinama nisam koristio ovu metodu, malo me zbunio tvoj rezultat, pa sam se isao podsjetit kako to treba slozit i situacija je sljedeca.

Na windows 11 Burn Card Maker 2.0.2 koji imam ne napravi sve potrebno, tj ne pripremi karticu do kraja. Umjesto da kopira .img file na SD napravi samo dva fajla "aml_sdc_burn.ini" i "aml_sdc_burn.UBOOT" i onda prekine, umjesto da nastavi kopirat .img file.
Tako na SD kartici imas potrebne boot filove i najvjerojatnije ti se sistem bootao sa SD kartice, ali nije mogao dalje nastavit jer mu fali image file.

Tako je kod mene, a sto je tebi stavio na SD karticu?

Ako je isto ko i meni onda probaj sam kopirat skinuti "sbx_vontar_x4_aosp_11_22.img" na SD karticu i preimenoj ju u ocekivani naziv "aml_upgrade_package.img "

Probaj tada nakon boota sa opcijom "Aply update from SD card".
Ako ni tada ne radi, onda nadji negdje Windows 7 koji ce potpuno korektno slozit SD karticu sa Burn Card Maker programom.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:03   #761
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Evo ovako, kako godinama nisam koristio ovu metodu, malo me zbunio tvoj rezultat, pa sam se isao podsjetit kako to treba slozit i situacija je sljedeca.

Na windows 11 Burn Card Maker 2.0.2 koji imam ne napravi sve potrebno, tj ne pripremi karticu do kraja. Umjesto da kopira .img file na SD napravi samo dva fajla "aml_sdc_burn.ini" i "aml_sdc_burn.UBOOT" i onda prekine, umjesto da nastavi kopirat .img file.
Tako na SD kartici imas potrebne boot filove i najvjerojatnije ti se sistem bootao sa SD kartice, ali nije mogao dalje nastavit jer mu fali image file.

Tako je kod mene, a sto je tebi stavio na SD karticu?

Ako je isto ko i meni onda probaj sam kopirat skinuti "sbx_vontar_x4_aosp_11_22.img" na SD karticu i preimenoj ju u ocekivani naziv "aml_upgrade_package.img "

Probaj tada nakon boota sa opcijom "Aply update from SD card".
Ako ni tada ne radi, onda nadji negdje Windows 7 koji ce potpuno korektno slozit SD karticu sa Burn Card Maker programom.
Evo ovako to izgleda na SD kartici kad program odradi svoje. Znači zapiše image opnako kako sam ga i skinuo.
A da taj naziv image preimenujem prije nego ga ubacim u program u ovaj naziv kako si ti napisao "aml_upgrade_package.img " ili da ga preimenujem kad je već na kartici


EDIT: kako je kod tebe image 22, a kod mene 21 "sbx_vontar_x4_aosp_11_22.img" a kod mene "sbx_vontar_x4_aosp_11_21.img"
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:12   #762
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Da, probaj ga na kartici preimenovat u ime zapisano u "aml_sdc_burn.ini": aml_upgrade_package.img. PAZI da nemas neki dodatak kojeg windowsi stave iza .img!
Kod mene je _22.img jer sam ga maloprije skinuo, pa je to najnovija...

Inace, meni taj program ne radi ni na win 11 ni na wi7, vjerojatno jer se stalno spajam na USB3.0
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:19   #763
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Da, probaj ga na kartici preimenovat u ime zapisano u "aml_sdc_burn.ini": aml_upgrade_package.img. PAZI da nemas neki dodatak kojeg windowsi stave iza .img!
Kod mene je _22.img jer sam ga maloprije skinuo, pa je to najnovija...

Inace, meni taj program ne radi ni na win 11 ni na wi7, vjerojatno jer se stalno spajam na USB3.0
A ne ti si preuzeo ovaj prvi slim botv, a ne slim boxtv mod, a ovaj tvoj je 22
A ima i ova treća opcija tzv servisni tj službeni firmware koji je zapisan kao ah218.VONTAR_X4_1000M_11.2023.12.01.00.08

A windows ne napiše ništa iza img već
ubaci ono System Volume Information a na računalu ne znam kako da to obrišem
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:23   #764
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Taj System Volume Info ne smeta...
Skinuo sam ove: sbx_vontar_x4_aosp_11_22.zip i sbx_vontar_x4_atv_11_22.zip za probu.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:27   #765
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
TSkinuo sam ove: sbx_vontar_x4_aosp_11_22.zip i sbx_vontar_x4_atv_11_22.zip za probu.
Kako sam rekai ti si skinuo slim box a ne slim box mod
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:33   #766
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
OK, nisam to proucavao, samo sam skidao za probu.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:38   #767
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
OK, nisam to proucavao, samo sam skidao za probu.
Na žalost ne pomaže ni ovo sa promjenom imena img
Neću se više zezati s ovim napravit ću pizdariju pa box više neću moći ni pokloniti a kamo li prodati
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 14:54   #768
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Nemozes nista sjebat, osim napucat krivi firmware
Ajd prije nego skroz odustanes, probaj taj image preimenovat u update.img, jer takvo ime obicno android sistem koristi.

Btw, zasto si se odlucio za slim box mod, u cem je razlika?

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 11.03.2024. u 15:09.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 17:27   #769
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Nemozes nista sjebat, osim napucat krivi firmware
Ajd prije nego skroz odustanes, probaj taj image preimenovat u update.img, jer takvo ime obicno android sistem koristi.

Btw, zasto si se odlucio za slim box mod, u cem je razlika?
Ma dosta mi je više flešovanje.
Imam jednu stranicu s video igricama ovo današnje ružno vrijeme moga sam iskoristiti i ubaciti barem 20 igrica a ubacio sam ih samo 3.
Umijesto da se hebem s boxom oko flešovanja.
Večeras box ide na njuškalo.
Možda do kraja tjedna budem išao u grad pa nabavim usb kabel, (mada mislim da je i to bacanje novca) pa možda još jednom probam preko usb burninga
Eto ako kome triba novi box možeš mi sa javit u private

Ješbse jednom zahvaljujem na trudu i pokušajima pomoći
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 19:30   #770
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Jel onaj na njuskalu za 64 Eur ovaj tvoj?

Gledam sad na Ali-u je sa postarinom oko starih 300kn (jos nisu presli na eure za 4/32GB verziju

I primjetio sam u opisu da prihvaca uSD (TF) kartice do 32GB; Kolka je tvoja koju si upotrebljavao?

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 11.03.2024. u 19:51.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 21:42   #771
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Jel onaj na njuskalu za 64 Eur ovaj tvoj?

Gledam sad na Ali-u je sa postarinom oko starih 300kn (jos nisu presli na eure za 4/32GB verziju

I primjetio sam u opisu da prihvaca uSD (TF) kartice do 32GB; Kolka je tvoja koju si upotrebljavao?
Ja sam stavio ka prvi put 65€, ono ako se potencijalni kupac hoće cjenkati pa da mogu dati malo popusta.
Moj je 4/64, i usporedio sam druge cijene za isti storage. Ako ne bude ponuda sljedeći put mogu i spustiti cijenu.
I znam za sd card ona je 32gb, ako si mislio da zbog toga neće da bota firmware, uređaj je uredno čita kad se podigne sistem, i uređaj je nakon podizanja sistema na nju zapisa o svoje uobičajene fajlove
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2024., 20:04   #772
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
U naj užem krugu od boxova ušao mi je
A95x f3 android 9
No primijetio sam da u ponudi ima opcija AIR i bez AIRa
u čemu je razlika, ako netko od vas koristili je koristi i naravno kojacje bolja opcija
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2024., 10:38   #773
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
xiaomi tv box s 2nd gen
52 eura novi u dućanu - ja kupio prije mjesec dana ili tako nešto.
nećeš naći bolje sigurno za te novce.
dolby atmos, dolby surround, dts, hdr -- ima sve žive podrške za kućna kina i formate.
najnoviji čip .. ili jedan od novijih ..
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2024., 12:25   #774
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Nisam postavio pitanje da mi daješ sugestiju koji box da uzmem već da mi netko kaže koja je razlika između Air oznake uređaja i onoga koji nije air.
Jedan xaomi sam uzeo u santa domenike prije 5-6 godina i odmah drugi dan sam ga vratio i tražio povrat novca. Imao je svega 8 gb unutarnje memorije i niti jednog usb utora. Tad sam rekao nikad više xaomi. Otišao u drugi dućan i kupio a5x i evo i danas me služi ali ga je što se kaže pregazilo vrime. Ima 32gb memorije i to mi je malo. Ne pita zašto mi je malo
Dts mi nije toliko bitan jer nemam račun za netflix ni slične apk niti imam namjeru raditi račun
Kvaliteta videa koji gledam mi je također nebitna jer film gledam da bi prođe večer. A kako više volim pogledati starije filmove od prije 3o-ak godina i starije od toga.
Evo pogledaj gornje postove prije 10-ak dana imam vontar x4 i ima dobre performanse ali android 11 ima neka svoja ograničenja ne mogu otvoriti data filmove, kad u nekoj apk idem pogledati film neće da čita titlove, a ista ta apk na ovom mom starijem bez problema učitava titlove.
I više me android 11 i noviji ne zanimaju.
Zatim uređaj im 2 utora za USB i zajedno s vontarom naručim i USB HUB da proširi usb ponudu, i uređaj mi primi Hub ali što god gurnem u utor ništa ne prepoznaje.
I eto stavio sam ga na njuškalo i tražim nešto što ima android 9 ili 10 i bar 64gb ROMa
Stoga sam postavio upit u čemu je razlika između AIRa i ovog drugog
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2024., 13:57   #775
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Kaj ti je tak teško upisat u gugl "A95x f3 vs A95x f3 air" ?

Btw, samo Air ti dolazi u obzir

Iako, da ja kupujem uzeo bi radje "A95X F3 Slim" , jer je i nesto jeftiniji i ima noviji/jaci procesor: usporedba

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 14.03.2024. u 15:26.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2024., 15:32   #776
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Kaj ti je tak teško upisat u gugl "A95x f3 vs A95x f3 air" ?

Btw, samo Air ti dolazi u obzir

Iako, da ja kupujem uzeo bi radje "A95X F3 Slim" , jer je i nesto jeftiniji i ima noviji/jaci procesor: usporedba
Ma nije problem ukucati u google već sam mislio da ih je koristio netko od forumaša pa će prenijeti svoje dojmove
Ali osim ovoga razmatram i tanix tx3 isto android 9
Još ćemo vidjeti.

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 14.03.2024. u 15:40.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2024., 16:11   #777
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Bas si naivan, zar stvarno mislis da ce neki od nas 10ak forumasa koji prate ovaj topic bas imat oba ta boxa za usporedbu; veca je sansa da dobijes na lutriji
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2024., 20:37   #778
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
bjež proč od bilo kojeg tanix tx3 ..

i opčenito od tih kvazi kutija di nije google tv android
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2024., 11:43   #779
ramzes003
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: HR
Postovi: 56
Citiraj:
Autor Jerry_nidžo Pregled postova
Ma nije problem ukucati u google već sam mislio da ih je koristio netko od forumaša pa će prenijeti svoje dojmove
Ali osim ovoga razmatram i tanix tx3 isto android 9
Još ćemo vidjeti.
Mješaš kruške i jabuke. Danas je bolje uzeti box s AndroidTV operativnim sustavom. To što imaju samo 8 ili 16 gb je prvenstveno zato jer su napravljeni, optimizirani i složeni za TV i gledanje i strimanje TV programa, filmova, servisa i za korištenje tih svih aplikacija Netflix, HBO MAX, MAX TV togo, EON TV i ostali.
Te boxove što navodiš su obični Android i na njima je to sve kompliciranije jer su na običnom Androidu koje je napravljen i optimiziran za mobitele i tablete tj. za touchscreen uređaje pa dok nije bilo AndroidTV uređaja solidno su za male novce služili svrsi (npr. KODI). Bez obzira na jači hardware na papiru puno lošije odrađuju stvari zbog neoptimiziranog operativnog sustava.

Nekad sam podešavao na desetke raznih boxova i za Tanix TX3 mogu reći da je najpouzdaniji od svih tih običnih Android boxova. A95 F3 mi se par pokvarilo i nisam ih više uopće koristio i nabavljao. Ali kao što velim, pregazilo ih je vrijeme, još im je i cijena značajno narasla tako da je bolje uzeti AndroidTV uređaj. Ali opet, svako ima svoje osobne reference kod kupnje.
ramzes003 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 11:36   #780
kamacnik1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2020
Lokacija: Ravna Gora
Postovi: 35
Meni danas stiže Homatics R 4K Plus
Pred par tjedana dobio neke pare na kladari , pa da se počastim ...
kamacnik1 je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na