Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.01.2012., 17:44   #1
šokre
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 324
in ear slušalice

Dakle nedavno sam kupio AKG K313 slušalice.
Prije sam imao jeftinije AKG K310p i ove nove su mi puno bolje.
No kako mi baš nisu preudobne probao sam AKG K350 i AKG 340.

Uglavnom, ne sviđa mi se uopće ovaj tip slušalica. Govorim prvenstveno u zvuku. Bas je jednostavno prenaglašen: nego je nekako drugačiji, puno puno dublji, sigurno to nije normalno.Što se tiče vokala mogu reći da mi se taj dio sviđa, no bas mi ne sjeda nikako. Te slušalice koje sam probao su vrh ponude AKG-a i nisu neko smeće koje dobijete uz mobitel, tako da mi nije jasno jel ja griješim u nečemu ili gdje je caka?

PS
Glazbu uvijek slušam sa svog mp3 i svi su 320kbps.
šokre je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2012., 15:30   #2
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,138
jesi se igrao sa ekvilajzerima? moje je mišljenje da neke "dobre" (skupe) slušalice ne moraju nužno dobro leći svima, one možda jesu generalno dobre ali ako meni nisu dobre onda nisu dobre
nakon što sam par mjeseci uživao u Maximo iM-590 in-ear slujama, iste su prestale radit, štoviše raspale se doslovno (ovih dana ću konačno poslat reklamaciju), i kako sam trebao neku hitnu zamjenu odem u jedan dučan i naiđem na Panasonic RP-HJE120 seriju sluja, cijena prava sitnica - 60kn. Kupio sam ih na blef i ostao vrlo vrlo ugodno iznenađen zvukom kojeg daju. A to je tek početni Panasonic model.
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.02.2012., 01:35   #3
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,133
tražim slušalice in ear, ali tipa kao šta su koss the plug, obožavao sam te slušalice, dok mi ih školski drug nije sjebao... znači in ear slušalice, ali od tog materijala, pjene, da se zgužvaju i gurnu u uho kao čepiće i tamo prošire, trebaju mi prijedlozi, gledam šta naručiti sa ebaya, identične koss the plug ili neki možda sa eventualno boljim performansama i cool basom?

http://www.koss.com/en/products/head...-Ear_Headphone

šta mislite o ovima ljudi? naručiti ću čim sakupim lovu, najvjerovatnije preko ebaya, pošto dođe nešto jeftinije nego kako piše na koss.com
__________________
ševa!

Zadnje izmijenjeno od: ALiEN17. 14.02.2012. u 14:20.
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na