Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2011., 14:32   #1
quadmachine
Registered User
Moj komp
 
quadmachine's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 33
Logitech Cordless Desktop Wave Pro i Links servis

Pozdrav, evo pišem ovdje u nadi da netko ima pametan savjet za moju situaciju. Prije neka 2 mjeseca kupio sam u Linksu Logitech Cordless Desktop Wave Pro set miš i tipkovnica... prije par dana sam ih vratio u Links na odjel reklamacija zbog problema pri radu. Miš i tipkovnica prekidaju u radu, postoji lag, nakucam hrpu slova na tipkovnici na ekranu nema ništa, onda odjednom hrpa slova i tome slično... uglavnom isti problem kao i kod drugih ljudi koji su se žalili na Logitechovom forumu...

http://forums.logitech.com/t5/Keyboa...ch/td-p/429855

http://forums.logitech.com/t5/Keyboa...ng/td-p/316282

Uglavnom vratio sam taj hardver s tim opisom problema u Links i danas ih zovem, i kažu da nakon 3 dana njima sve radi bez greške, testirati će ga još jedan dan i to je to. Na kraju ću ja morati platiti 73kn da bih dobio natrag isti hardver koji ne radi i koji me muči.

Ako dođe do toga koji je dalje korak? Kome se točno mogu žaliti/obratiti štagod, da na kraju ne završim s istim hardverom koji mi ne radi kako treba i da još uz to platim 73kn za usluge njihovog servisa...
Ima li smisla uputiti kakvu žalbu nekome u Linksu ili možda direktno Logitechu u Hrvatskoj (imaju li uopće kakav kontakt)?

Nevjerovatno frustrirajuća situacija gdje platim skupo navodno kvalitetan hardver i na kraju dobijem quratz i još ću sad plaćati penale Linksu zbog čega mi već padaju u očima, a vjerna sam im mušterija odavno...


Hvala!
__________________
Hiroshima 45, Chernobil 86, Windows 98!
quadmachine je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2011., 16:14   #2
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
ja sam taj problem rijesio tako da sam uzeo produzni USB kabel i stavi USB reciver na stol, 20cm udaljen od misa i tipkovnice. em je sve savrseno radilo, em je baterija duze trajala. prije mi je isto prekidalo, uzas.
SrKi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.02.2011., 17:28   #3
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
potpis na kolegu srki-ja, ista stvar, uzeo produzni usb kabel, spojio sve ispred monitora i nikakav lag niti stekanje nisam primjetio
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2011., 17:36   #4
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 496
ista stvar, kad je reciever direkt na maticnoj steka jako, produzni od 30 cm i radi ko sat
ista stvar mi je bila i na g7
the-rider je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2011., 17:48   #5
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
ista stvar sa LX 710, rješia problem spojivši receiver na usb od monitora.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2011., 12:30   #6
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Eto, umjesto da si prvo slao na popravak, mogao si tu pitati i onda eventualno slati!
Sada ćeš morati platiti, ali prije nego platiš, traži ih da ti pokažu gdje su i kako i s čime testirali, tako da vidiš gdej je bio receiver!!!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2011., 12:09   #7
quadmachine
Registered User
Moj komp
 
quadmachine's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 33
Realno ako je potreban USB produžni s tim mišem i tipkovnicom onda je trebao biti uključen u pakiranje.
Uostalom očekujem da ovo i na udaljenosti 2m radi bez greške, a ne samo 20cm od recivera, WTF bežično na 20cm? :S
__________________
Hiroshima 45, Chernobil 86, Windows 98!
quadmachine je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2011., 20:59   #8
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
radi i na 2 metra ali da bi radilo kako spada treba biti opticka vidljivost izmedu recivera i komponenti.
shvacam sto hoces reci, i ja sam bio razocaran. ali i ovako je na kraju bilo ok, stavis reciver na stol sa produznim, recimo ispod monitra i uopce se ne kuzi. a 20kn za produzni nije puno dati.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2011., 22:46   #9
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
ja imam Logi. MX3200. ista stvar, kad je reciver iza u kucistu ima laga. dok je na produznom (produzni je doso uz set) onda sve sljaka i na 2-3m...

jedino ako se mobitel nadje izmedju tipkovnice i recivera... onda tip. zna lagat...
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 17:45   #10
borisko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: .com
Postovi: 519
Svjestan sam da dižem prastaru temu, ali zanima me jesi li što riješio u vezi ovoga?

Potpuno isti problem imam i ja. Štekaju i tipkovnica i miš, povremeno uleti i neki čudan znak "¸" (isključivo prvi znak koji upisujem u neki textbox, msn ili slično)

Frustriran sam i ne znam što bi u vezi toga...

Da napomenem, reciever je 10 cm od tipkovnice i 30cm od miša. Miš pri malim sporim pomaciam ponekad uopće ne registrira pomak.

Eventualno razmišljam ugasiti wireless, možda se kolju s obzirom da su na 2.4Ghz, a router je ispod stola (metar od recievera)
borisko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2011., 11:27   #11
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
jel postoji opticka vidljivost misa, tipkovnice i recivera? nije bitno je 10cm ili 1m ako nema vidljivosti..
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2011., 18:02   #12
borisko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: .com
Postovi: 519
borisko je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2011., 12:08   #13
xXxSsS
Premium
Moj komp
 
xXxSsS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
probaj jos malo priblizit tj desno od monitora stavit , imao sam prije taj mis(srkijev) i radilo je sve ok .. na vecim udaljenostima je stekalo
xXxSsS je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2011., 15:28   #14
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
ovakva je udaljenost i meni bila i sve je radilo kako spada.. :/ ako imas garanciju reklamiraj!
SrKi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na