Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2011., 11:58   #1
tonymontana2
Registered User
Moj komp
 
tonymontana2's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 92
nabaviti driver za mis,bezicni ili nesto trece


koristim mis ms industrial mm-8901 optical 3d mouse(50kn)
spaja se s laptopom putem usb
nekada mi radi nekada ne na mom laptopu a kada ga spojim na drugi pc onda radi najnormalnije
kada ga sa svog laptopa (na kojem steka) iskljucim i ponovo ukljucim pojavi mi se dolje desno computer could
not recognized this hardware ili tako slicno ne sjecam se tocno recenice
inace i drugi jedan sam mis usteko preko usb na taj laptop svoj i ista stvar nekada radi nekada ne
neko mi je reko da trebam instalirati driver za taj ms industrial pa ce raditi
ja samo znam da su mi prije na tom laptopu radili svi misevi kojegod bi usteko u njega
ako je problem u driveru, kako je prije radio najnormalnije na tom istom laptopu
moze li mi neko naci driver za taj miš posto ja na netu nigdje nisam naso driver za taj model
ako nije problem u driveru ako je problem u laptopu ili usb utoru na njemu ili nesto trece, moze li mi neko reci rjesenje,
postoji li neki univerzalni driver za skinuti koji podrzava sve modele miseva
moze li se kupiti mis za kojeg se ne treba instalirati driver ako da koji je to misi ako je mozba problem u usb utoru da li bi bezicni mis bio mozda rjesenjemolim da mi odgovorite na svako pitanje znam da sam naporan
ali bitno mi je jako da zanm za ubuduce sve o tome a i da ne kupujem bezveze nesto nepotrebno
unaprijed hvala
-->

koristim mis ms industrial mm-8901 optical 3d mouse(50kn)
spaja se s laptopom putem usb
nekada mi radi nekada ne na mom laptopu a kada ga spojim na drugi pc onda radi najnormalnije
kada ga sa svog laptopa (na kojem steka) iskljucim i ponovo ukljucim pojavi mi se dolje desno computer could
not recognized this hardware ili tako slicno ne sjecam se tocno recenice
inace i drugi jedan sam mis usteko preko usb na taj laptop svoj i ista stvar nekada radi nekada ne
neko mi je reko da trebam instalirati driver za taj ms industrial pa ce raditi
ja samo znam da su mi prije na tom laptopu radili svi misevi kojegod bi usteko u njega
ako je problem u driveru, kako je prije radio najnormalnije na tom istom laptopu
moze li mi neko naci driver za taj miš posto ja na netu nigdje nisam naso driver za taj model
ako nije problem u driveru ako je problem u laptopu ili usb utoru na njemu ili nesto trece, moze li mi neko reci rjesenje,
postoji li neki univerzalni driver za skinuti koji podrzava sve modele miseva
moze li se kupiti mis za kojeg se ne treba instalirati driver ako da koji je to misi ako je mozba problem u usb utoru da li bi bezicni mis bio mozda rjesenjemolim da mi odgovorite na svako pitanje znam da sam naporan
ali bitno mi je jako da zanm za ubuduce sve o tome a i da ne kupujem bezveze nesto nepotrebno
unaprijed hvala
tonymontana2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2011., 12:31   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Nisi naveo o kojem se OS-u radi. Logitechovi miševi su pokazali prilično nezahtjevni po pitanju drivera.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2011., 13:36   #3
tonymontana2
Registered User
Moj komp
 
tonymontana2's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 92
os mi je windows xp
tonymontana2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na